ارتفاع تراکم مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

نرده حفاظ شاخ گوزنی یک گزینه زیبا و عملی برای تزئین دیوارهای خانه ها و باغ هاست. این نوع حفاظ ها به دلیل طراحی خاص خود، جلب توجه هر کسی را به خود جلب می کنند. اما برای داشتن یک حفاظ شاخ گوزنی زیبا و عملی، باید به ارتفاع و تراکم مناسب آن توجه ویژه ای داشته باشید. در این مقاله، به اهمیت ارتفاع و تراکم مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار پرداخته و نکات کلیدی برای نصب این نوع حفاظ ها را به شما معرفی می کنیم.

ارتفاع و تراکم مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

ارتفاع مناسب

یکی از عوامل مهم در انتخاب و نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار، ارتفاع مناسب آن است. ارتفاع حفاظ باید به اندازه کافی باشد تا از نفوذ افراد غیرمجاز به محیط شما جلوگیری کند. همچنین، ارتفاع مناسب به شما احساس امنیت می دهد و از دید دیگران به خانه تان جلب توجه می کند.

در انتخاب ارتفاع مناسب برای نرده حفاظ شاخ گوزنی، باید ارتفاع کلی حفاظ را در نظر بگیرید و آن را با ارتفاع دیوار ترکیب کنید. به عبارت دیگر، حفاظ باید به اندازه کافی بلند باشد تا از دیوار بیرون آمده و توجه کنندگان را به خود جلب کند.

ارتفاع و تراکم مناسب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

تراکم مناسب

تراکم نرده حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار مهم است. تراکم مناسب به این معناست که فاصله بین شاخه های حفاظ باید به اندازه کافی کم یا زیاد نباشد. اگر فاصله بین شاخه ها زیاد باشد، حفاظ ظاهری پراکنده و ناقص خواهد داشت و از زیبایی آن کاسته خواهد شد. از طرف دیگر، اگر تراکم بیش از حد باشد، نور و هوا به خوبی نخواهد رسید و ممکن است گیاهان در زیر حفاظ آسیب ببینند.

شاخ گوزنی طبیعی

نصب صحیح

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، نصب صحیح نرده حفاظ شاخ گوزنی است. برای نصب صحیح، بهتر است از کارشناسان متخصص در این زمینه استفاده کنید یا دستورالعمل های تولید کننده را به دقت دنبال کنید. نصب نادرست می تواند باعث آسیب به حفاظ یا دیوار شما شود.

در نهایت، نرده حفاظ شاخ گوزنی یک انتخاب عالی برای تزئین و افزایش امنیت دیوارهای خانه ها و باغ ها است. با انتخاب ارتفاع و تراکم مناسب و نصب صحیح، می توانید از زیبایی و عملکرد این حفاظ لذت ببرید. حالا که اطلاعات کلیدی را در اختیار دارید، می توانید به نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار خود بپردازید و از نتیجه زیبا و کارآمدش لذت ببرید.

شاخ گوزنی طبیعی

در صنایع تولیدی فلزی آهن سازه ، نرده آهنی شاخ گوزنی طبیعی روی دیوار با توجه به نیاز مشتریان عزیز در هر ابعاد و اندازه ای قابل تولید می باشد. ولی بطور معمول حفاظ شاخ گوزنی طبیعی با ابعاد و ذیل تولید می شود. از نظر طولی به طور معمول نرده آهنی شاخگوزنی در شاخه های ۲ متری درارتفاع های 50 سانتیمتر تا 120 سانتیمتر ساخته می شود. عرض نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی طبیعی با توجه به ارتفاع از ۵۰ سانتیمتر تا ۷۰ و بیشتر می تواند می باشد و همچنین معمول حفاظ شاخ گوزنی طبیعی از 8 تا 15 ردیف در دو متر در کارگاه ساخته می شوند. منظور از حفاظ ، تعداد شاخه های اصلی در ۲ متر می باشد. شاخه های اصلی معمولاً در ردیف وسط قرار دارند و از سایر شاخک ها بلندتر می باشند. بطور مثال منظور از ۱۳ این است که در هر ۲ متر تعداد شاخک های اصلی حفاظ، ۱۳ ردیف می باشد. فاصله تقریبی شاخ ها در 12 در حدود ۱۵ سانتیمتر می باشد. شاخک های اصلی حفاظ روی دیوار باید مستقیم به شاسی جوش خورده باشند و شاخک های فرعی به آن جوشکار شوند. یک نکته بسیار مهم در این خصوص وجود دارد که خریداران محترم باید هنگام خرید حفاظ بدان توجه کنند و آن اینست که: برخی از تولیدکنندگان حفاظ روی دیوار شاخک های فرعی را نیز جزء محسوب می کنند و های بیشتر از ۱۳ مثلاً ۲۰ یا ۱۰۰ یا حتی بیشتر را اعلام می کنند که البته صحیح نمی باشد و فقط جنبه تبلیغاتی دارد.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912