قیمت دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن موجود در بازار هرچند از لحاظ ظاهر در انواع و اشکال مختلف مانند دزدگیر آپارتمان یا دزدگیر منزل، دزدگیر مغازه، دزدگیر فروشگاه ارائه شده اند. قیمت دزدگیر اماکن با توجه به مدل آن متفاوت است و به گونه ای طراحی شده اند که هرگونه ورود اشخاص غیره را به داخل منزل یا آپارتمان شناسایی کرده و با به صدا در آوردن آژیر یا پیام از طریق تلفن صاحب مکان را آگاه می سازد.

امنیت اماکن مسکونی و تجاری از اهمیت بسیاری برخوردار است. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های دزدگیر با امکانات پیشرفته ای عرضه شده اند که می توانند به بهبود امنیت محیط های مختلف کمک کنند. در این مقاله به بررسی مهم ترین نکات در خرید و نصب دزدگیر اماکن پرداخته و به شما راهنمایی می کنیم تا بهترین دزدگیر برای نیازها و سازمان دهی خود انتخاب کنید.

دزدگیر اماکن

خرید دزدگیر منزل و اماکن

با گسترش روزافزون تکنولوژی و نیازهای امنیتی، خرید دزدگیر منزل و اماکن به یک ضرورت واجب تبدیل شده است. اما چگونه می توانید دزدگیری را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای منزل یا آپارتمان خود انتخاب کنید؟ در این مقاله به بررسی و راهنمایی برای خرید دزدگیر منزل و اماکن با کیفیت بالا و قیمت ارزان خواهیم پرداخت.

امنیت در دستان شما

با رشد روزافزون جرائم سرقت و دزدی، داشتن یک سیستم دزدگیر حرفه ای برای منزل یا محل کار شما ضروری است. تکنولوژی های پیشرفته امروزی امکان پیشگیری و مدیریت بهتری را فراهم می کنند.

انتخاب مناسب بر اساس نیازها

هر منزل یا محل کار نیازهای مختلفی در زمینه دزدگیر دارد. اندازه ملک، موقعیت جغرافیایی، تعداد ورودی ها و پنجره ها، ویژگی های امنیتی و ... همه در تعیین نوع دزدگیر مناسب تأثیرگذارند.

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

در جستجوی دزدگیر مناسب برای منزل یا محل کار؟ قیمت خرید دزدگیر اماکن نگهبانی چقدر است؟ بهترین مرکز سفارش دزدگیر اماکن را کجا پیدا کنیم؟ اگر به لیست قیمت دزدگیر اماکن نیاز دارید، درست جا هستید.

برای خرید دزدگیر اماکن کنترل از راه دور، نکات مهمی باید در نظر گرفته شود. از کدام دزدگیر اماکن استفاده کنیم؟ چه مدل دستگاه دزدگیر اماکن بهتر است؟ نصب دزدگیر اماکن از کجا انجام شود؟ با توجه به اهمیت امنیت، از نمایندگی نصب دزدگیر اماکن معتبر خدمات بگیرید. برای انتخاب بهترین دزدگیر اماکن، از مدل ها، طرح ها، و مشخصات دقیق مطلع شوید. از دزدگیرهای سیم کارتی، بیسیم، و ریموتی، همگی با قابلیت ها و مشخصات خاص، در دسترس هستند.

سیستم دزدگیر ضد سرقت، حفظ امنیت منزل، محل کار، فروشگاه، ویلا، کارخانه و باغ را فراهم می کند. دستگاه های دزدگیر مانند سنسور حرکتی و آژیر دزدگیر باعث اطلاع از ورود غیرقانونی می شوند. راهنمای خرید دزدگیر، تجهیزات و دزدگیرهای هوشمند را بشناسید. با اطلاع از ویژگی ها و نکات مهم خرید، بهترین تصمیم را برای حفظ امنیت خود بگیرید. از دزدگیر با قیمت مناسب گرفته تا دزدگیرهای امنتر، تمام انتخاب ها در دسترس شماست.

دزدگیر خانه

دزدگیر اماکن gmk

انواع دزدگیر اماکن جی ای کا نحوه عمل، نصب و مکان هایی که این نوع دزدگیر قابلیت استفاده دارد از مباحث مورد بحث این مطلب است از تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

دزدگیر اماکن از پرکاربردترین انواع دزدگیر هاست که برای مکان هایی مانند منزل، مغازه یا فروشگاه کاربرد دارد. دزدگیر اماکن در صورت احساس خطر یا در زمان سرقت آلارم پخش می کند و پیامک یا تماس به مالک ارسال می شود. همچنین پیامک و آدرس محل به پلیس نیز اعلام می گردد. دزدگیر اماکن gmk نحوه استفاده بسیار آساند است. امروزه به علت نا امنی به وجود آمده و تمایل افراد به ایجاد امنیت کامل در منزل یا محل کار خود استفاده از دزدگیر اماکن بسیار پر کاربرد شده است. بهترین مارک این نوع دزدگیر جی ام کا است که قابلیت های بالایی دارد در ادامه مقاله بیشتر با آن آشنا می شوید.

کاربرد دزدگیر اماکن gmk:

دزدگیر اماکن سیستم امنیتی قوی برای هشدار زمان سرقت است. با استفاده از این دزدگیر می توان تا حد بسیار زیادی از سرقت در منزل یا مغازه جلوگیری کرد. نام های دیگر این نوع دزدگیر دزدگیر منازل و آپارتمان دزدگیر درب منزل، دزدگیر فروشگاهی و دزدگیر مغازه است.

این سیستم دارای سنسورهای است است و زمانی که فردی غیر مجاز در محدوده تحت کنترل این دستگاه وارد می شود آژیر آن به صدا در می آید. در انواعی از دزدگیر اماکن gmk هشدار امنیتی به صورت پیامک یا تماس به پنل مرکزی داده می شود. دزدگیرهای اماکن در انواع سیم کارتی، تلفن ثابت و بدون تلفن کننده در بازار موجود هستند. زمانی که آژیر خطر به صدا در می آید این امکان به شما داده می شود تا اقدامات حفاظتی را خیلی سریع انجام دهید و سارقان را دستگیر نمایید. همینطور آژیر به صدا در آمده است دزدگیر خود می تواند باعث فراری دادن سارقان قبل از اقدام به دزدی شود. همانطور که گفته شد دزدگیرهای اماکن جی ام کا برای منازل، آپارتمان ها، مغازه و فروشگاه ها بسیار پرکاربرد هستند و دارای انواع متفاوتی هستند که شما با توجه به کاربرد و میزان هزینه ای که می خواهید انجام دهید می توانید هر کدام از انواع آن ها را خریداری کنید.

مدل های مختلف دزدگیر اماکن به طور کلی شامل موارد زیر هستند:

دزدگیر بی سیم یا وایرلس – دزدگیر سیم دار – دزدگیر سیم کارتی – دزدگیر تلفن ثابت.

دزدگیر اماکن با قابلیت اطلاع رسانی تلفنی

دزدگیر بی سیم یا وایرلس

دزدگیر بیسیم نوعی دزدگیر اماکن است که بدون سیم کار می کند. در واقع بین حسگرها و پنل مرکزی سیمی برای اتصال تعبیه نشده است. نام دیگر این دزدگیر دزدگیر وایرلس می باشد می توان دزدگیر بیسیم اماکن را جزو پرفروش ترین نوع دزدگیر به شمار آورد.

دزدگیر اماکن سیم دار

یکی دیگر از انواع دزدگیر اماکن gmk نوع سیم دار آن است. این مدل را شاید بتوان از قدیمی ترین انواع دزدگیر به شمار آورد. شاید تاکنون در بسیاری از مکان ها ماننده مغازه ها دزدگیر سیم دار دیده باشید. همان طور که می بینید بین سنسورها و پنل مرکزی سیمی برای اتصال وجود دارد این مدل کارایی خوبی دارد و افراد زیادی خواهان خرید آن هستند.

دزدگیر سیمکارتی

یکی از جالب ترین انواع دزدگیر اماکن جی ام کا انواع سیم کارتی آن است. این نوع دزدگیر در زمان سرقت و حساس شدن سنسورها پیام خطر را از طریق پیامک یا تماس به ساکنین منزل یا صاحب مغازه اطلاع می دهد و به این ترتیب می توان در کمترین زمان ممکن اقدامات حفاظتی یا ایمنی را انجام داد و سرقت جلوگیری کرد. شماره افرادی که در آن زمان به آنان پیام یا تماس داده می شود باید در حافظه سیستم دزدگیر سیم کارتی سیو شود.

دزدگیر خط ثابت

دزدگیر خط ثابت با اتصال به خط تلفن خط ثابت کار می کند. به این ترتیب که در زمان تحریک حسگرها و یا سرقت تماس با کارشناس فروش خط ثابت ای که در آن ذخیره از حاصل می شود. این نوع از دزدگیر اماکن جی ام کا در بازار موجود است و افراد می توانند برای سیستم امنیتی منزل مغازه یا فروشگاه از آن استفاده کنند.

دزدگیر اماکن gmk از چه اجزایی تشکیل شده است؟

سنسور یا حسگر های دزدگیر درب و پنجره

سنسورهای دزدگیر حرکتی داخلی و خارجی

سنسور شکست شیشه

پنل مرکزی یا کنترل کننده اصلی سیستم تلفن کننده برای مدل هایی که امکان برقراری تماس را دارند دکتور های دود

آلارم که صدای هشدار را پخش می

کند لوازم جانبی مانند کنترل باتری و غیره

نکاتی که در زمان خرید سنسور اماکن باید مورد توجه قرار دهیم:

خرید دزدگیر اماکن یکی از از کارهای موثر برای ایجاد امنیت در منزل یا مغازه است که امروزه افراد زیادی روش را انتخاب می کنند و اقدام به خرید دزدگیر اماکن می نمایند. با اینکه این کار سطح امنیت را بالا می برد اما مهم است نکاتی را قبل از خرید مورد توجه قرار دهید تا با توجه به شرایط و انتظارات خود دزدگیر مورد نظرتان را خریداری کنید. نکته ای که وجود دارد این است که قبل از خرید هر نوع دزدگیر اماکن از ایمنی در و پنجره های ساختمان اطمینان حاصل نمایید، چراکه در و پنجره های نامناسب اولین را برای ورود سارق به محل است. در ادامه نکاتی در رابطه با خرید دزدگیر اماکن برای شما خوانندگان محترم ارائه خواهیم داد.

دزدگیر آژیر دار تلفن کننده:

نوع استفاده و شرایطی که شما میخواهید یک دزدگیر اماکن داشته باشد موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. انواع دزدگیر آژیر دادن تلفن کننده در زمان سرقت یا فعال شدن سیستم با تلفن ثابت یا سیم کارتی تماس حاصل می کنند و به این گونه علاوه بر ایجاد سر و صدا با آژیر با تلفن نیز افرادی که از آن محل دور هستند را باخبر می کنند. انواع بدون تلفن کننده تنها افرادی که در در نزدیکی محل سرقت قرار دارند از وضعیت با خبر می شوند. به این ترتیب اگر محل منزل یا فروشگاه شما به گونه ای است که در زمان دزدی امکان کمک گیری از افراد همسایه وجود ندارد و این محل با شما فاصله دارد بهتر است نوع تلفن کننده را خریداری کنید تا در زمان ممکن از حادثه با خبر شوید و بتوانید اقدامی انجام دهید. دزدگیر اماکن gmk دارای بهترین مدلهای تلفن کننده و بدون تلفن کننده است که با خیال راحت می توانید به سیستم امنیتی اطمینان کنید و در منازل یا مغازه های خود این نوع را نصب نمایید.

دزدگیر آپارتمانی آژیر دار ریموتی

موارد امنیتی منزل یا مغازه

هرچند استفاده از دزدگیر اماکن ایمنی بالایی برای منازل و فروشگاه ها فراهم می کند اما باید دقت کنید که قبل از اقدام به خرید دستگاه دزدگیر اماکن باید ابتدا وضعیت حفاظتی خانه را از لحاظ فیزیکی تامین کنید. بدین منظور بهتر است از ایمنی کامل قفل درب و پنجره ها اطمینان حاصل نمایید. استفاده از دربهای ضد سرقت، پنجره هایی با قفل ایمن، حصار کشی دیوار ها برای منازل آپارتمانی و خیلی موارد دیگر از این جمله هستند.

دزدگیر بیسیم یا سیم دار:

همانطور که پیشتر اشاره شد دزدگیر اماکن gmk آژیردار تلفن کننده هم از نوع وایرلس است و هم از نوع سیم دار. تفاوت های بین این دو مدل وجود دارد که شما باید بر حسب نیاز و شرایط و همینطور میزان هزینه خود یکی را انتخاب کنید. در انواع سیم دار چند سنسور وجود دارد که به وسیله سیم به پنل اصلی وصل می شوند و منبع تغذیه آنها باتری است. دو نکته در رابطه با این مدل دزدگیر وجود دارد یکی اینکه به دلیل مصرف باتری و نیاز به خرید باتری هزینه نگهداری بالاتری دارند. نکته دوم اینکه این نوع راحت تر و با سرعت بیشتری نصب می شوند.

نوع سیم دار نیاز به نصاب کار بلد برای سیم کشی و اتصال به پنل اصلی دارد. حال خودتان تصمیم بگیرید که کدام مدل برای منزل یا مغازه شما بهتر است.

قابیت های دستگاه دزدگیر:

عملکرد دستگاه دزدگیر اماکن موضوع مهم و قابل توجهی قبل از خرید آن می باشد. بنابراین با توجه به ماهیت و میزان امنیتی که می خواهید باید توجه کنید که آیا دستگاه دزدگیر قابلیت ساپورت همه حسگرهای موجود در محیط را دارد یا خیر. برای مثال اگر می خواهید سنسور درب ورود را فعال کنید باید از دستگاهی استفاده کنید که این حسگر را ساپورت کند. همینطور بهتر است از سنسورهای استفاده کنید که بر اساس وزن معینی از افرادی که از محل تحت پوشش آن عبور می کنند، عمل کند و به این ترتیب در اثر رد شدن کودک و یا حیوانات خانگی که وزن کمی دارند آژیر ایران فعال نمیشود.

خرید از مراکز معتبر دزدگیر اماکن:

یک موضوع بسیار مهم در خرید هر نوع کالا مرکزی است که از آن خرید می کنید. در مورد دستگاه دزدگیر اماکن نیز این موضوع صدق می کند. برای داشتن یک خرید خوب و رضایت بخش بهتر است به مراکز و فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. اگر قصد خرید اینترنتی دارید می توانید به سایت محصولات gmk مراجعه کنید و هر نوع دزدگیری از جمله دزدگیر آژیری تلفن کننده برای مکان مورد نظر خود را سفارش بدهید. این فروشگاه ها به شما اطمینان می دهند که محصولی با کیفیت خریداری کنید و دیگر نگرانی در مورد مشکل کالای خریداری شده نخواهید داشت.

نصب دزدگیر اماکن و نکاتی در رابطه با محل قراردادن تجهیزات:

پس از خرید دزدگیر اماکن gmk حال نوبت به نصب آن می رسد. نصب این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در صورت بروز اشتباه در این فرآیند و یا قرار دادن تجهیزات سیستم در مکانهای نامناسب کارایی آن از بین می رود و هزینه ای که صرف کرده اید هدر می رود. گرچه برای نصب باید از نصاب حرفه ای کمک گرفت، اما نکاتی در این باره وجود دارد که لازم است شما نیز از آنها اطلاع داشته باشید. بنابراین به این قسمت از مقاله توجه بفرمایید.

نصب دزدگیر اماکن

نصب پنل مرکزی

یکی از مهمترین اجزای یک سیستم دزدگیر پنل مرکزی آن می باشد. جایی که برای قرار گرفتن این پنل در نظر می گیرید، بسیار مهم است و لازم است نکات زیر در آن مورد توجه قرار گیرد.

مکان به هیچ وجه گرم و دارای رطوبت نباشد

در نزدیکی پریز برق باشد و یا با استفاده از تجهیزات مناسب امکان اتصال به برق را داشته باشد.

محلی که برای قرار دادن این دستگاه انتخاب می کنید نباید در دسترس باشد به طوری که کسی نتواند سهوا یا عمداً دستگاه را دستکاری کند.

پنل مرکزی باید در مکانی قرار بگیرد که تمامی سنسور ها را ساپورت کند و در واقع نزدیکترین فاصله ممکن به آنها را داشته باشد

اگر دستگاه شما از نوع سیم دار میباشد باید امکان اتصال کابل های ورودی و خروجی سنسور ها به آنان به راحتی و با ایمنی بالا فراهم باشد

محل قرار گرفتن پنل به صورتی باشد که امکان استفاده از ریموت از پشت درب ورودی امکان پذیر باشد

برای انواع سیم کارتی دزدگیر آنتن به راحتی امکان نصب داشته باشد

نصب سنسورها

انواع مختلفی از سنسور یا حسگر برای سیستم دزدگیر اماکن وجود دارد که اتصال آنها به پنل مرکزی اهمیت بالایی دارد. برای مثال سنسورهای چشم الکترونیک، سنسور های داخلی که به امور افراد حساس هستند و سنسورهایی که درخارج از در ورودی منزل و مغازه قرار می گیرد. نصب هر کدام از این سنسور ها با توجه به ویژگی هایی که دارند به دقت زیادی نیاز دارد. یک نصاب حرفه ای می تواند آن را به بهترین شیوه ممکن انجام دهد.

نصب باطری

سیستم دزدگیر اماکن با استفاده از برق کار می کند و در صورت قطع جریان برق دستگاه از کار می افتد. برای این منظور باتری های مخصوصی وجود دارد که نصب آنها در پنل دزدگیر سیستم روشن و فعال باقی می ماند. برخی از دزدگیرها در زمان قطع برق پیام ارسال می نمایند و فرد را آگاه می سازند.

نصب اسپیکر

هرگاه از سیستم دزدگیر اماکن صحبت می شود، اولین چیزی که در ذهن نقش می بندد صدای آژیر آن است چراکه این قابلیت در تمامی دستگاههای دزدگیر اماکن و حتی خودرو ها وجود دارد و آلارم یا هشدار سرقت را با صدای بسیار بالایی پخش می کند. این صدا موجب آگاهی افراد و فرار سارق میشود. پس اسپیکر دزدگیر که صدای هشدار را پخش میکند باید با دقت و در مکان مناسب نصب گردد و به پنل مرکزی اتصال داشته باشد.

یکی از روش های کمک کننده به ایجاد ایمنی بالا در منزل، مغازه یا فروشگاه استفاده از دزدگیر اماکن است. یکی از بهترین مدل هایی که می توانید از آن استفاده کنید، دزدگیر آژیری تلفن کننده است که به شما کمک می کند حتا بدون حضور در محل از ایمنی منزل و مغازه خود اطلاع داشته باشید. دزدگیر اماکن gmk یکی از بهترین برند های موجود در بازار است که قابلیت های بالایی دارد و حساسیت بسیاری برای ایجاد ایمنی محیط دارد. پیشنهاد ما به شما خرید این مدل دزدگیر اماکن جی ام کا ای است که ایمنی محیط را تضمین می کند.

سیستم دزدگیر اماکن چیست

انواع دزدگیرها و ویژگی ها

حفاظت از خانه ها و منازل از اهمیت ویژه ای برخوردار است و خرید دزدگیر منازل می تواند در این زمینه کمک بزرگی به شما کند. با انتخاب دزدگیر مناسب، می توانید از امنیت خانه تان اطمینان حاصل کرده و به آرامش بیشتری دست پیدا کنید. در این مقاله به نکات و مشاوره در خرید دزدگیر منازل پرداخته و به شما کمک می کنیم تا به بهترین تصمیم برای امنیت خانه تان برسید.

دزدگیرهای سیمی

این نوع دزدگیرها با سیم کشی دقیق و نصب تجهیزات مختلف کار می کنند. علاوه بر جلوگیری از دسترسی دزدان، قابلیت اتصال به سیستم های نظارتی نیز دارند.

دزدگیرهای بی سیم

با پیشرفت فناوری، دزدگیرهای بی سیم به محبوبیت زیادی دست یافته اند. نصب آسان، امکان کنترل از راه دور و طراحی های متنوع از ویژگی های آنهاست.

1. تعیین نیازها

قبل از خرید دزدگیر منازل، نیازهای امنیتی خانه تان را مشخص کنید. به اندازه و ابعاد منزل، تعداد نقاط ورودی و خروجی، و امکانات موردنیاز توجه داشته باشید.

2. نوع دزدگیر

در انتخاب دزدگیر مناسب، باید بین دزدگیرهای سیمی و بی سیم تصمیم بگیرید. دزدگیرهای بی سیم نصب آسان تری دارند و به عنوان یک گزینه مناسب برای منازل پیشنهاد می شوند.

3. امکانات و ویژگی ها

دزدگیرهای با امکانات پیشرفته مانند اتصال به اینترنت، دسترسی از راه دور از طریق اپلیکیشن موبایل، حسگرهای حرکتی و دوربین های مداربسته، امنیت خانه تان را به بهترین شکل تضمین می کنند.

4. برند و کیفیت

از دزدگیرهایی که از برندهای معتبر و مورد اعتماد تولید شده اند، استفاده کنید. برندهای با سابقه و کیفیت بالا امکانات و عملکرد بهتری دارند.

5. مشاوره تخصصی

اگر اطلاعات کافی ندارید، می توانید از خدمات مشاوره تخصصی فروشندگان یا کارشناسان در این زمینه بهره ببرید تا به بهترین تصمیم برای خرید دزدگیر منازل برسید.

خرید دزدگیر منازل با توجه به نیازها و امکانات خود می تواند به شما امنیت و آرامش بیشتری بخشید. با توجه به نوع، ویژگی ها، و کیفیت دزدگیرها، بهترین تصمیم را برای حفاظت از خانه ی خود انجام دهید و از زندگی با امنیت بیشتر لذت ببرید.

هر سیستمی که باعث جلوگیری از سرقت و یا کند شدن و دشواری سرقت هر وسیله ای گردد، یک نوع دزدگیر می باشد. حفاظ های روی دیوار یک نوع دزدگیر است و نوع پیشرفته تر آن از مجموعه قطعات الکتریکی است که سارق را تشخیص داده و با توجه به سناریو طراحی شده سیستم عمل می کند. حال اگر این دزدگیر برای جلوگیری از ورود به مکانی باشد دزدگیر اماکن نام دارد و در صورت استفاده از آن در خودرو یا موتورسیکلت، دزدگیر خودرویی نام گرفته است.

دزدگیر اماکن به عنوان یکی از مهمترین محصولات حفاظتی در ساختمان کارکرد بسیار ساده ای دارد و با تشخیص تردد های غیر مجاز، با اعلام آن شما را آگاه می کند. این اعلام می تواند به صورت آژیر بلند و همگانی باشد، به علاوه اینکه می تواند با استفاده از دستگاه تلفن کننده به گوشی تلفن شما خبر دهد. این مجموعه می تواند چند رله خروجی آزاد را هم در اختیار شما بگذارد تا با اتصال آن به سیستم روشنایی یا گرمایش منزل، از راه دور هم آن ها را فعال یا غیر فعال کنید.

سیستم امنیتی ترکیبی برای اماکن تجاری

سیستم دزدگیر اماکن چیست؟

بطور کلی همگی آنها دارای یک هدف مشترک می باشند و آن اعلام هشدار های صوتی , نوری و تماسی پس از ورود فرد غیر مجاز است. اکثر دزدگیرها دارای خط تحریک باز و خط تحریک بسته هستند که محل وصل حسگر باز و حسگر بسته می باشند و دارای کلید معمولی یا سوئیچ آلفا یا قفل رمزی یا کلید کنترل از راه دور (ریموت ) جهت روشن و خاموش کردن دستگاه می باشند. مدارات دزدگیر شامل مدار شارژ باتری جهت روشن ماندن دزدگیر هنگام قطع شدن برق دستگاه بوده و دارای مدار های هشدار آژیر می باشند و در نهایت دزدگیرها گاه شمار ورود و گاه شمار خروج و گاه شمار آژیر دارند و می توانند مجهز به تلفن کننده خودکار ( خط ثابت یا سیم کارتی ) در هنگام تحریک نیز باشند.

دزدگیر بی سیم هوشمند با کنترل از راه دور

عوامل مؤثر بر قیمت دزدگیر اماکن

قیمت دزدگیرهای اماکن تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد که باید به آن ها توجه کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. برخی از این عوامل عبارتند از:

  1. نوع دزدگیر: دزدگیرها از انواع مختلفی مانند دزدگیرهای سیمی و بی سیم بهره می برند. دزدگیرهای بی سیم معمولاً قیمت بالاتری نسبت به دزدگیرهای سیمی دارند اما نصب آسان تری دارند.

  2. برند و کیفیت: برندهای مختلف دزدگیر با کیفیت های متفاوتی را ارائه می دهند. دزدگیرهای معتبر و با کیفیت بالا معمولاً قیمت بیشتری دارند اما امنیت و عملکرد بهتری نیز دارند.

  3. امکانات و ویژگی ها: دزدگیرهای با ویژگی های پیشرفته مانند اتصال به اینترنت، کنترل از راه دور و سیستم های هشدار دقیق تر معمولاً قیمت بیشتری دارند.

  4. محدوده پوشش: قدرت پوشش دزدگیر در چه مساحتی اعمال می شود نیز بر قیمت تأثیر می گذارد. دزدگیرهای با پوشش بزرگتر معمولاً قیمت بالاتری دارند.

  5. نیاز به نصب و تعمیرات: هزینه نصب و تعمیرات نیز می تواند به قیمت نهایی دزدگیر اضافه شود.

انتخاب دزدگیر مناسب با توجه به بودجه

برای انتخاب بهترین دزدگیر با توجه به بودجه خود، باید توجه داشته باشید که هزینه دزدگیر تنها یک جزء از هزینه های امنیتی است و ارزش آن با امکانات و کیفیتی که ارائه می دهد، افزایش می یابد. بهتر است با مشاوره کارشناسان حوزه، دزدگیری را انتخاب کنید که به نیازها و بودجه تان بپوشد و همچنین از لحاظ کیفیت و امکانات مطلوب باشد. در نهایت، قیمت دزدگیرهای اماکن تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد. با توجه به نوع، کیفیت، و ویژگی های دزدگیر، می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین، توجه به بودجه خود و مشاوره با کارشناسان می تواند به شما در انتخاب دزدگیر مناسب کمک کند تا امنیت خانه یا محل کار خود را به بهترین شکل تضمین کنید.

دزدگیر اماکن اکثر سنسورهای آن را نمی توان خارج از محیط داخلی، مانند :حیاط، پارکینگ و غیره کارکرد زیرا درصد خطای آن بسیار بالا است، و قطعاً همیشه مهمترین و حساس ترین قسمت هر مکان ،درب اصلی ساختمان می باشد که مایل هستید آن را کنترل و چک کنید، پس تنها سنسوری که می توان در آن منطقه از آن استفاده نمود مگنت ها می باشند ،در صورتی که منزل شخصی باشد و یا مدیریت خوبی جهت رفت و آمد در ساعتی از شبانه روز ساختمان ها عمومی انجام شود می توان از این سنسور پرکاربرد استفاده نمود. کلیه درب های اصلی ساختمان، انبارها ،در پارکینگ، محیط داخلی، پنجره ها را می توان مجهز به این سنسور کرد.

راه اندازی و نصب دزدگیر در منازل

مشاوره رایگان و نصب دزدگیر آپارتمان

امنیت آپارتمان ها به عنوان محیطی که بسیاری از افراد در آن زندگی می کنند، امری بسیار مهم است. انتخاب و نصب دزدگیر مناسب می تواند به شما اطمینان بیشتری در زندگی روزمره خود بدهد. در این مقاله به معرفی خدمات مشاوره رایگان و نصب دزدگیر برای آپارتمان ها با رویکرد حرفه ای می پردازیم.

مشاوره تخصصی

پیش از خرید دزدگیر منزل یا آپارتمان، بهتر است با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا نیازها و امکانات محل خود را مشاوره بگیرید.

نصب سریع و حرفه ای

تیم فنی ما با تجربه و مهارت لازم، دزدگیر را به صورت سریع و حرفه ای در محل شما نصب خواهند کرد. اطمینان از نصب صحیح و بهینه بخش دیگری از امنیت شماست.

تلفن کننده خط ثابت دزدگیر (Dialler)

این نوع سیستم هشدار وسیله ای الکترونیکی می باشد که به دستگاه دزدگیر متصل می شود و ورودی ای برای خط تلفن شهری دارد. سیستم دزدگیر سیمکارتی تلفن کننده خط ثابت پس از به صدا در آمدن سیستم دزدگیر به شماره هایی که کابر در حافظه ی آن ذخیره کرده تماس گرفته و پیام ضبط شده ای را پخش می کند. برخی از سیستم های تلفن کننده خط ثابت دارای رله خروجی می باشد که این امکان را به کابر می دهد که دستگاه تلفن کننده را از راه دور خاموش یا روشن کند و یا وسیله ای برقی را از راه دور راه اندازی کند. مزیت بزرگ سیستم های تلفن کننده سیم کارتی دزدگیر سرعت عمل بالای آن ها در هنگام اعلام سرقت است . تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر هنگام آژیر دزدگیر در کسری از ثانیه به افرادی که در سیستم از قبل تعریف شده پیامک هشدار سرقت را ارسال می کند و سپس مانند تلفن کننده خط ثابت با شماره های تعریف شده تماس می گیرد و پیغام ضبط شده بر روی دستگاه دزدگیر را پخش می کند. یکی از مزایای دیگر تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر امکان کنترل با اپلیکیشن و برنامه های تلفن همراه است. اگر دستگاه دزدگیر شما به تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر مجهز است به آسانی می توانید آن را بوسیله ی اپلیکیشن و یا نرم افزار دزدگیر خود از راه دور کنترل کنید.

انتخاب بهترین دزدگیر برای محیط های باز

نصب دزدگیر برقی با امکانات پیشرفته

همیشه حفاظت از اموال در محیط های مختلف از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دزدگیر اماکن، که با نام های مختلفی مانند دزدگیر منزل، دزدگیر خانه، دزدگیر مغازه، دزدگیر فروشگاه، سیستم ضد سرقت، سیستم امنیتی خانه، و سیستم حفاظتی منزل نیز شناخته می شود، یکی از ابزارهای کارآمد در این زمینه است. این سیستم ها با عناصر پیشگیری و اعلان سرقت می توانند از اماکن مانند منازل، خانه ها، مغازه ها، فروشگاه ها، بوتیک ها، سوپرمارکت ها، ویلای شهری و تابستانی، سوله ها، سالن های تولید، کارخانه ها و انبارهایی با اجناس ارزشمند، محافظت کنند.

دزدگیر برقی: حفاظت از اموال با پیشگیری و اعلان

دزدگیر برقی یکی از انواع دزدگیرهای اماکن است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، به منظور پیشگیری و اعلان سرقت از اماکن مختلف طراحی شده است. این سیستم ها با اتصال به شبکه برقی و استفاده از حسگرهای مختلف، امکانات پیشرفته ای ارائه می دهند:

دزدگیر اماکن، یکی از راه های کارآمد برای افزایش امنیت منازل، خانه ها، مغازه ها، فروشگاه ها و سایر اماکن با اجناس ارزشمند است. با انواع دستگاه های پیشرفته و امکانات متنوع، این سیستم ها به شما اطمینان حاصل می کنند که اموال شما در مقابل تهدیدهای مختلف محافظت شده است.

انواع دزدگیرهای اماکن

  1. دزدگیر سیمی: این نوع دزدگیر با اتصال سیم های کابلی به دستگاه ها کار می کند. این دستگاه ها اغلب امکانات پیشرفته تری دارند و برای محیط های بزرگ و پیچیده مناسب اند.

  2. دزدگیر بی سیم: دزدگیرهای بی سیم بدون نیاز به کابل کشی عمل می کنند و نصب آسان تری دارند. این دستگاه ها برای منازل و محیط های کوچک مناسب اند.

  3. دزدگیر تصویری: دزدگیرهای تصویری با امکانات ضبط تصاویر و ویدئوها اطلاعات دقیق تری از رویدادها را در اختیار شما قرار می دهند.

  4. دزدگیر هوشمند: دزدگیرهای هوشمند از اتصال به اینترنت و امکان کنترل از راه دور از طریق اپلیکیشن موبایل برخوردارند و امکانات پیشرفته ای دارند.

خرید دزدگیر اماکن با توجه به نیازها

برای خرید دزدگیر مناسب، به موارد زیر توجه کنید:

نصب و تنظیم دزدگیر

نصب و تنظیم دزدگیر به دقت انجام شود تا دستگاه به درستی عمل کند. در صورتی که با نصب دزدگیر آشنایی ندارید، بهتر است از خدمات شرکت های متخصص در نصب دزدگیر استفاده کنید.

آشنایی با انواع دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن همانطور که از نامش پیدا است، یکی دیگر از انواع محصولات حفاظت در ساختمان ها به شمار می رود. دزدگیر ها کارکرد بسیار ساده و در عین حال مهمی دارند. استفاده بجا و مناسب از دزدگیر اماکن می تواند تاثیر مهمی در امنیت خانه و محل کار داشته باشد. این دزد گیر ها از سنسور های خاص خود بهره می برند. به این شکل که سنسور ها با تشخیص شرایط خطر، آژیر را به صدا در می آورند.

اکثریت سیستم های دزدگیر اماکن از تجهیزات زیر تشکیل می شوند:

1) تجهیزات و سنسورهایی که قرار است دسترسی غیر مجاز و یا ورود غیر مجاز را تشخیص دهند.

2) پنل مرکزی دزدگیر و یا سانترال مرکزی دزدگیر که کلیه سنسورها و تجهیزات به آن متصل می باشند.

3) منبع تغذیه پنل مرکزی و سنسورها

4) باطری یا یو پی اس برای مواقع ضروری

5) تجهیزات هشدار دهنده و ایجاد آلارم

6) تجهیزات تلفن کننده

اصلی ترین این سنسور ها سنسور تشخیص حرکت است. تشخیص دادن حرکت توسط این سنسور ها با استفاده از حسگر مادون قرمز انجام می گیرد. این حسگر را می توانید در هر جای ساختمان به کار روند. می توان آن ها را در جاهایی مانند ورودی ها، راهرو ها بالکن و غیره نصب کرد. از معروف ترین برند های دزدگیر اماکن می توان به کلاسیک، بتا و پارادوکس هستند. تعداد بسیار زیادی محصول در بخش های مختلف وجود دارد. می توانید با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کنید.

دزدگیر تصویری با روشنایی مادون قرمز

نهایی کردن خرید دزدگیر با کیفیت و قیمت مناسب

در انتخاب دزدگیر منزل یا آپارتمان خود، بهترین کیفیت و قیمت را جستجو کنید. با مشاوره از کارشناسان ما و نصب حرفه ای دزدگیر، می توانید به امنیت و آرامش خود بیافزایید. برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش، با ما تماس بگیرید. ما امیدواریم که این راهنمای کامل برای خرید دزدگیر منزل و اماکن با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما کمک کند. حفاظت از خانه و محیط کاری تان امری حیاتی است و انتخاب دزدگیر مناسب می تواند این امر را برایتان آسان تر کند. با ما تماس بگیرید، تا به شما در انتخاب، نصب و راه اندازی دزدگیر ایده آل کمک کنیم.

آیا دزدگیرها قابلیت اطلاع رسانی به صورت پیامک دارند؟

بله، بسیاری از دزدگیرها امکان اطلاع رسانی به صورت پیامک را در صورت وقوع حوادث امنیتی دارند. این ویژگی به شما امکان پیگیری سریع تر واقعه را می دهد.

آیا دزدگیرها قابلیت تشخیص حرکت دارند؟

بله، اکثر دزدگیرها دارای سنسورهای حرکتی هستند که در صورت تشخیص حرکت در محیط، هشدار را فعال می کنند. این ویژگی بسیار مفید برای پیشگیری از ترتیبات ناخواسته است.

در نهایت، اگر به دنبال حفاظت از خانه، آپارتمان یا محیط کاری خود هستید، تردید نکنید. با انتخاب دزدگیری با کیفیت و قیمت مناسب، می توانید از امنیت خود لذت ببرید و از نگرانی های امنیتی خود خلاص شوید. اگر سوال یا ابهامی دارید، با تیم ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم. اقدام کنید و امنیت خود را تضمین کنید.

دزدگیر اماکن برای کنترل و نظارت بر امنیت اماکن نظامی، منازل، کارخانه ها، انبارها ،فروشگاه ها و ... استفاده می شوند. دزدگیر ها یک حسگر دارند. به محض تشخیص حرکت، ضربه یا ... فعال شده و هشدار می دهند. این هشدار می تواند به صورت پخش آژیر و یا تماس با کارشناس فروش های تعریف شده برای دستگاه (2 تا 20 کارشناس فروش) باشد. برخی از دستگاه های دزدگیر اماکن قابلیت قرارگیری سیم کارت را نیز دارد و می تواند از طریق تماس تلفنی مستقیم و یا پیامک به کاربر اصلی وی را مطلع گرداند. پس صفحه اصلی سیستم باید در مجاورت منبع انرژی و یک خط تلفن نصب گردد. برای عدم قطع سیستم در هنگام قطعی برق، دستگاه ها به یک باتری هم مجهز می باشند که تاریخ انقضای این باتری (عموماً دو سال) نیز باید کنترل گردد. به این سیستم ها می توان دوربین های مدار بسته، حسگر نشت گاز، حسگر اعلام حریق و... را نیز متصل نمود. برای کنترل فضاهای وسیع از چشمی های خطی حساس به حرکت استفاده می شود. برای حفاظت از پنجره ها و درب ها از حسگر شوک (شوک سنسور) و حسگر تشخیص صدا استفاده می گردد.

💎 کیفیت دزدگیر اماکن بهترین برند های دزدگیر اماکن ارائه می گردد
💲 قیمت دزدگیر اماکن بر اساس برند موتور و نوع پارچه درخواستی
⏳ زمان ارسال دزدگیر اماکن نصب فوری بعد از ثبت تلفنی سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت نصب
🎯 نحوه ثبت سفارش دزدگیر اماکن سفارش و ارسال برای نصب
ارتقاء دزدگیر سیمی به دزدگیر بی سیم

مزایای انتخاب دزدگیر با کیفیت و قیمت مناسب

زمانی که به امنیت منزل خود فکر می کنید، انتخاب یک دزدگیر مناسب و با کیفیت بالا امری بسیار حائز اهمیت است. انتخاب یک دزدگیر مناسب علاوه بر حفاظت از ممتلکات شما، احساس آرامش و اطمینان را نیز به شما می بخشد. در این مقاله به مزایا و نکات کلیدی برای انتخاب دزدگیر مناسب برای منزل خود خواهیم پرداخت.

احساس آرامش و اطمینان

با داشتن یک سیستم دزدگیر مطمئن، شما می توانید به آرامش خاطر خود و امنیت خانه تان لذت ببرید. این احساس اطمینان از نصب دزدگیری با کیفیت ناشی می شود.

کاهش جرایم

حضور دزدگیرهای حرفه ای در محل ها باعث کاهش تعداد جرائم سرقت و دزدی می شود. دزدان اغلب از ورود به مکان های مجهز با سیستم دزدگیر منصرف می شوند.

1. امنیت بهتر با دزدگیر کیفیتی

یکی از مهم ترین مزایای انتخاب دزدگیر با کیفیت برای منزل، افزایش سطح امنیتی است. دزدگیرهای با کیفیت تجهیزات و فناوری های پیشرفته ای را به کار می گیرند تا در مقابل هر نوع تلاش برای نفوذ و سرقت مقاومت کنند. با این نوع دزدگیر، خیال خود راحت باقی می مانید و می توانید به آسودگی از زندگی خود لذت ببرید.

2. تنوع در انتخاب

با توجه به نیازها و سبک زندگی مختلف، دزدگیرهای متنوعی برای منازل وجود دارند. از دزدگیرهای سیمی گرفته تا دزدگیرهای بی سیم، انواع مختلفی از دزدگیرها در بازار موجود است. شما می توانید با مشاوره تخصصی، دزدگیری را که بهترین بازدهی را برای منزل خود دارد، انتخاب کنید.

3. آسانی در نصب و استفاده

دزدگیرهای کیفیتی علاوه بر ارائه امنیت، به آسانی نصب و استفاده نیز معروف هستند. اغلب این دزدگیرها با دستورالعمل های واضح و قابل فهمی همراه هستند که نیاز به تخصص فنی برای نصب را از بین می برد. این امر باعث می شود تا حتی افراد غیرفنی بتوانند به راحتی دزدگیر خود را نصب کرده و از آن استفاده کنند.

4. ارتقاء قابلیت ها

با گذر زمان، فناوری های دزدگیری نیز در حال بهبود و ارتقاء هستند. دزدگیرهای با کیفیت معمولاً قابلیت های قدرتمندی مانند اتصال به شبکه های اینترنتی، کنترل از راه دور از طریق اپلیکیشن های موبایل و حتی همکاری با سیستم های هوش مصنوعی را دارا می باشند. این امکانات اضافی باعث افزایش کارایی و کاربردی تر شدن دزدگیر برای شما خواهد شد.

5. قیمت مناسب

اگرچه انتخاب دزدگیر با کیفیت ممکن است در ابتدا به نظر بگیرد که هزینه بر باشد، اما درازمدت این انتخاب صرفه جویی های بزرگی به همراه خواهد داشت. دزدگیرهای با کیفیت معمولاً نیاز به تعمیر و تغییرات مکرر ندارند و از جانب دیگر، باعث کاهش احتمالات سرقت و خسارت به ممتلکات شما می شوند.

در انتخاب دزدگیر مناسب برای منزل خود، باید به مزایا و ویژگی های مختلف دزدگیرها توجه کنید. از امنیت بالا و تنوع در انتخاب تا آسانی نصب و استفاده، دزدگیرهای با کیفیت به شما امکان می دهند تا با آرامش بیشتری در خانه تان زندگی کنید و از امنیت فراوانی برخوردار شوید. همچنین، توجه به قیمت مناسب این دزدگیرها به عنوان سرمایه گذاری در امنیت خانه تان می تواند بازدهی بالایی داشته باشد.

دزدگیر تلفن کننده معمولی

دزدگیر تلفن کننده معمولی این امکان را فراهم می کند که با دریافت پیام خطر، آن را به شما اطلاع دهد، با تعریف یک کارشناس فروش خط ثابت برای آن، این پیام را به شما انتقال می دهد. این پیام می تواند به صورت آژیر و یا یک پیام صوتی ضبط شده باشد. یکی از مشکلات این نوع تلفن کننده ها این است که در صورت قطع خط تلفن این دستگاه بی استفاده می ماند. موضوع دیگر این که نمی توان این تلفن کننده های دزدگیر را از راه دور فعال و غیر فعال نمود.

دزدگیر آژیری سیم کارت خور

دزدگیر تلفن کننده سیم کارتی می تواند در کنار خط تلفن ثابت، از یک سیم کارت هم استفاده کند. پس می تواند انعطاف بیشتر را برای شما داشته باشد به این معنی که در صورت قطع شدن هر یک از خط های تماس، از خط دیگر برای تماس هشدار استفاده نماید. به علاوه اینکه امکان فعال یا غیر فعال کردن سیستم از راه دور را هم دارید که این مورد می تواند از طریق ارسال پیامک و یا نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه انجام پذیرد. یکی از قابلیت های خاص تلفن کننده دزدگیر سیم کارتی این است که می تواند چند رله آزاد را هم در اختیار شما بگذارد. به این ترتیب که بر روی اپلیکیشنی که در گوشی خود نصب کرده اید، چند رله آزاد در اختیار دارید. می توانید آن ها را مانند خانه هوشمند برای روشن یا خاموش کردن سیستم روشنایی، گرمایشی یا هر مورد دیگری به کار برید.

آیا دزدگیر اماکن بی سیم مطمئن تر از دزدگیر سیمی است؟

لیست قیمت دزدگیر اماکن: چقدر هزینه خواهد داشت؟

دزدگیر مناسب در اماکن، نقش بسیار مهمی در افزایش امنیت و حفاظت از ممتلکات دارد. با انتخاب دزدگیر مناسب و با کیفیت، می توانید از آرامش خاطر برخوردار شده و به راحتی از منزل یا محل کار خود مراقبت کنید. اما یکی از سوالات مهمی که ممکن است پیش آید، مربوط به قیمت دزدگیرهای اماکن است. در این مقاله به شما راهنمایی کامل درباره قیمت دزدگیرهای اماکن با کیفیت و انتخاب بهینه را ارائه می دهیم.

تعیین هزینه بر اساس نیازها

هزینه نصب دزدگیر منزل یا اماکن به نوع دزدگیر، تعداد سنسورها، امکانات اضافی و سایر عوامل بستگی دارد. بهتر است با تیم ما تماس بگیرید تا برآورد دقیقی از هزینه بگیرید.

دزدگیرها چگونه کار می کنند؟

دزدگیرها از طریق سنسورها و دستگاه های الکترونیکی ورودی آگاهی از حرکت ها و فعالیت های غیرمعمول در محیط را کسب کرده و به وسیله هشدارها یا اتصال به مرکز نظارتی، به شما اطلاع می دهند.

آیا دزدگیرها قابلیت کنترل از راه دور دارند؟

بله، بسیاری از دزدگیرهای امروزی قابلیت کنترل از راه دور را از طریق اپلیکیشن های موبایلی یا وب سایت های خود دارند که به شما امکان کنترل و نظارت بر سیستم را از هر مکانی می دهد.

چقدر هزینه نصب دزدگیر برای آپارتمان است؟

هزینه نصب دزدگیر برای آپارتمان بسته به نوع دزدگیر، تعداد سنسورها، ویژگی های امنیتی و سایر عوامل متغیر است. برای اطلاعات دقیقتر، با تیم ما تماس بگیرید.

آیا دزدگیرها قابلیت اتصال به سیستم های امنیتی دیگر دارند؟

بله، بسیاری از دزدگیرها قابلیت اتصال و همکاری با سیستم های امنیتی دیگر مانند دوربین های مداربسته را دارند. این امکان به شما اطلاعات کامل تری از محیط خود می دهد.

دزدگیر اماکن در واقع دستگاهی است که مدیریت تمام حسگر هایی که در یک محیط نصب شده است را بر عهده می گیرد و بر اساس سیگنال های ارسالی از هر کدام از این حسگر ها طبق برنامه ای که کابر برای آن تعریف کرده است عمل می کند. دزدگیر های هایی مانند دزدگیر های اماکن gmk و یا فورنت می توانند با دریافت یک سیگنال از سنسور های حرکتی آژیر را به صدا در آورند و یا با مدیران آن مجموعه تماس تلفنی برقرار کنند و موضوع را گزارش دهد. این کار را از طریق پیامک هم می تواند انجام دهد بستگی به تنظیمات اعمال شده روی آن دارد. دزدگیر اماکن از جمله سیستم های اعلام سرقت است که عملکرد مخصوص به خود را دارد، سیستم دزدگیر را می توان به نوعی مکمل دوربین های مداربسته دانست.

چگونه می توان دزدگیر محل کار را بهینه کرد؟

خدمات مشاوره و نصب دزدگیر منزل

در جهت ارتقاء امنیت در منزل، شرکت ما با تیمی از کارشناسان متخصص در زمینه امنیت و دزدگیرها آماده است تا به شما خدمات مشاوره و نصب دزدگیر ارائه دهد. این خدمات به شامل موارد زیر می شود:

1. مشاوره تخصصی

تیم کارشناسان ما با شنیدن نیازها و مخاوف شما، به شما مشاوره های تخصصی ارائه خواهند داد. آنها با توجه به ابعاد آپارتمان، نقاط ضعف امنیتی و نیازهای خاص شما، دزدگیری مناسب و با کارایی بالا را پیشنهاد خواهند کرد.

2. انتخاب دزدگیر مناسب

با توجه به مشاوره های کارشناسان، دزدگیری که بهترین امکانات و ویژگی ها را برای آپارتمان شما فراهم می کند، به شما معرفی خواهد شد. انتخاب دزدگیر با توجه به نیازهای شما، محیط آپارتمان و امکانات موردنیاز، از جمله خدمات ما خواهد بود.

3. نصب و راه اندازی

پس از انتخاب دزدگیر مناسب، تیم فنی ما به نصب و راه اندازی دزدگیر در آپارتمان شما می پردازد. نصب صحیح دزدگیر و تنظیمات موردنیاز به منظور بهره برداری بهینه از دزدگیر، از مراحل مهم در این فرآیند خواهد بود.

چگونه از خدمات مشاوره و نصب دزدگیر بهره برداری کنید؟

برای استفاده از خدمات مشاوره و نصب دزدگیر آپارتمان، کافیست با ما تماس بگیرید. تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت تا جزئیات بیشتری را دریافت کند و تاریخ و زمان مناسبی برای مشاوره و نصب را تعیین کند. از تجربه و تخصص ما در زمینه امنیت و دزدگیرها بهره برداری کنید و اطمینان حاصل کنید که آپارتمان شما در بهترین وضعیت امنیتی قرار دارد.

ویژگی های دزدگیر منزل و آپارتمان

امنیت چیزی بسیار ارزشمند است که برای رسیدن به آن، باید از فاکتورهای مختلفی بهره مند شوید. گاهی اوقات، امنیت از مسیر انتخاب صحیح منطقه جغرافیایی برای محل سکونت یا کسب و کار تا حدودی تامین می شود و گاهی برای رسیدن به سطح پیشرفته تری از امنیت، باید از سیستم های ضدسرقت و نصب دزدگیر منزل و دزدگیر آپارتمانی استفاده کرد. این چیزی است که باعث می شود حتی در صورت حضور پیدا کردن سارقین و تلاش آن ها برای ورود به مکان های مختلف، دزدگیر وارد عمل شده و تلاش های آن ها ناکام مانده یا با مداخله پلیس و دستگیری شان همراه گردد. با این حساب به نظر می رسد که استفاده از پیشرفته ترین سیستم های دزدگیر اماکن، بتواند کانال امنیتی مناسبی برای حفاظت از مکان ها و موقعیت های محصور یا حتی روباز باشد.

خرید و نصب دزدگیر های امنیتی در منزل یا هر ساختمان دیگری مزایای مالی و جانی زیادی دارد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره می کنیم:

آیا دزدگیر هوشمند امکان کنترل از راه دور دارد؟

نصب دزدگیر برای اماکن و منزل

برای نصب یک سیستم دزدگیر اماکن، توصیه می شود به یک متخصص مراجعه کنید، زیرا نصب این سیستم ها نیازمند تجربه است. اگر تا حدی فنی هستید، می توانید با استفاده از دفترچه راهنمای دزدگیر اقدام به نصب کنید. دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت، ورود غیرمجاز به منطقه تحت نظارت را تشخیص داده و با ارسال پیام به پنل مرکزی از طریق آژیر، ارسال پیام، یا تماس، خطر را اعلام می کند. اجزای اصلی دزدگیر شامل پنل مرکزی، سنسور، آژیر، باتری، دستگاه تلفن کننده و ریموت کنترل هستند. سنسورهای چشمی نیز انواع مختلفی دارند که شامل چشمی وزنی، حرکتی و مایکروویو هستند.

در نصب دزدگیرها، دو گزینه وجود دارد: نصب توسط متخصص یا نصب به صورت خودکار با استفاده از راهنمای نصب. گزینه نصب توسط متخصص برای افرادی که تجربه فنی کمتری دارند، مناسب است. از آنجا که این سیستم ها بر پایه ارتباطات اینترنتی عمل می کنند، اطمینان حاصل کنید که اتصال اینترنتی شما قابل اعتماد است.

دزدگیر ایرانی یا خارجی؟

دزدگیرهای اماکن معمولاً به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم می شوند. دزدگیرهای ایرانی به دلیل کیفیت بالاتر، در برخی موارد مورد ترجیح هستند. برخی از برندهای ایرانی مانند GMK و 4NET توانسته اند با کیفیت برتر خود در بازار جایگاه بسیار خوبی کسب کنند. دزدگیرهای ایرانی حتی در بانک ها و مراکز حساس نیز استفاده می شوند و برخی از آنها دارای بیمه نامه سرقت نیز هستند.

دزدگیر اماکن سیم کارتی

یکی از ویژگی های مهم دزدگیرهای ایرانی، قابلیت سیم کارتی است. این قابلیت به دزدگیر امکان برقراری ارتباط با مدیران را از طریق سیم کارت می دهد. این قابلیت در برخی دزدگیرهای خارجی ممکن نیست و تنها راه ارتباطی آنها ارتباط اینترنتی است که در کشور ما ممکن است قابل اعتماد نباشد.

بهترین برند های دزدگیر اماکن

برای انتخاب بهترین دزدگیر اماکن، باید به مواردی مانند بودجه، انتظارات، تعداد سنسورها، نوع اتصال به پنل مرکزی و کیفیت دستگاه دقت کرد. برندهای خوبی مانند GMK با گارانتی 500 میلیون تومانی و خدمات پس از فروش قوی، انتخاب های مناسبی هستند.

خلاصه: نصب دزدگیر اماکن نیازمند دقت و شناخت کامل از نحوه عملکرد آن است. انتخاب بین دزدگیر ایرانی یا خارجی، نوع اتصال، و برند مناسب می تواند اطمینان و امنیت بیشتری را برای شما به ارمغان آورد.

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
6707 865 0912