حفاظ آکاردئونی آپارتمان

از قدیم گفته اند که کار از محکم کاری عیب نمی کند ، حفاظ آکاردئونی و حفاظ درب آپارتمان مدل جدید کشویی آهنی هم دقیقا نمونه بارز این ضرب المثل است که آهن سازه تولید کننده بهترین و مقاوم ترین حفاظ درب آپارتمانی با رنگ کوره ای میباشد . حفاظ ریلی یا درب حفاظ آکاردئونی جهت حفاظت درب ورودی منازل به عنوان حفاظ کشویی ضد سرقت پشت درب و حفاظ متحرک پنجره ، حفاظت ورودی پارکینگ ، حفاظ درب کارگاه ها، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظت ورودی مراکز تجاری ، حفاظت پله های برقی ، می توان به درب های آکاردئونی یا حفاظ آکاردئونی اشاره کرد. بهترین حفاظ درب آپارتمان کدام است ؟ چه مدل حفاظ متحرک درب آپارتمان غیر قابل عبور است ؟ ایمن ترین حافظ آهنی درب منزل کدام است ؟

حفاظ آکاردئونی

نصب حفاظ آکاردئونی

در ادامه در مورد این حفاظ های مطمئن و ضد دزدی درب آپارتمان و انواع آن توضیحات کامل خواهیم داد . حفاظ آکاردئونی آهنی ( Apartment anti-theft Accordion protector ) به نوعی درب گفته میشود که مانند حفاظ پنجره جهت ایجاد امنیت و حفاظت در آپارتمان نصب می شود با این تفاوت که از درب ورودی محافظت می نماید و امروزه کاربرد این درهای آکاردئونی بسیار بالاتر رفته و در موارد بسیار زیادی مانند مغازه ها ، انباری ها ،اماکن اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . درب های آپارتمانی با پیشرفت تکنولوژی از جنس های مختلف ساخته شده و به راحتی می توان بر روی آنها طرح های مختلف و متنوع حافظ درب آهنی را اجرا و همچنین دستمان در انتخاب رنگ بندی این درب های ضد سرقت بسیار باز است . همچنین می توان حفاظ آهنی درب آپارتمان را بر روی درب های ضد سرقت نیز نصب و یا از قفل های مخفی داخل و قفل سنتی مانند کتابی استفاده کرد.

در زمینهٔ فروش حفاظ آکاردئونی با کیفیت بالا و طراحی شکیل و زیبا برای درب ضد سرقت آپارتمان، آماده به پذیرش سفارش شما هستیم. قیمت حفاظ اکاردئونی کشویی در مرکز فروش ما، با توجه به کیفیت و مشخصات فنی، بسیار مناسب و رقابتی است. اینجا مرکزی است که می توانید به بهترین مدل حفاظ فلزی آکاردئونی دست پیدا کنید. حفاظ آکاردئونی فلزی، با توجه به استفاده از بهترین قطعات و فناوری های روز، یکی از بهترین راه حل ها برای افزایش امنیت و زیبایی در ورودی خانه شماست. برای سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مدل ها و قیمت ها، منتظر تماس شما با مرکز فروش حفاظ منزل آکاردئون فلزی هستیم.

چگونه حفاظ آکاردئونی را نصب کنیم حفاظ آکاردئونی بازشو مزایای و کاربردهای حفاظ آکاردئونی عوامل مؤثر بر قیمت حفاظ آکاردئونی چگونه می توان درب حفاظ آکاردئونی را نصب یا تعویض کرد مشخصات فنی حفاظ آکاردئونی قابلیت سفارشی سازی برای حفاظ آکاردئونی طراحی های متنوع در حفاظ آکاردئونی مزایا و معایب حفاظ آکاردئونی فلزی استفاده از حفاظ آکاردئونی در محیط های صنعتی

محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی

محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی بر اساس عوامل متعددی صورت می گیرد. جنس تیغه فلزی، اندازه و ابعاد، طراحی و نیاز به نصب از جمله عوامل اساسی هستند. جنس تیغه فلزی از آهن، آلومینیوم یا فولاد تأثیر بسزایی بر قیمت دارد، فلزات با خصوصیات ضد زنگ و مقاومت بالاتر نسبت به خوردگی معمولاً هزینه بیشتری دارند. ابعاد حفاظ آکاردئونی نیز مستقیماً بر هزینه تأثیر می گذارد، حفاظ های بزرگتر نیاز به مواد بیشتری دارند. طراحی با امکانات اضافی مثل المان های طراحی خاص و رنگ های ویژه می تواند به قیمت افزوده شود. نصب و انتقال نیز هزینه های جداگانه ای دارد که باید در محاسبات در نظر گرفته شود. برای تخمین دقیق تر قیمت، تماس با تولیدکنندگان معتبر توصیه می شود. در نهایت، انتخاب حفاظ آکاردئونی فلزی بر اساس نیازها، محدودیت ها و شرایط جوی مناسب است و مواردی مانند جنس، ابعاد، طراحی و هزینه های جانبی باید در نظر گرفته شوند.

انواع حفاظ آکاردئونی کرکره کشویی

در زمینه مدل های حفاظ آکاردئونی کرکره کشویی، انواع متعددی وجود دارند. در دسته اول، مدل های ساده با تعداد ردیف های مختلف آورده شده اند. مدل ساده ۳ ردیف لوزی با طراحی گل های خم دار، امنیت و زیبایی را به درب یا پنجره افزوده و مدل ۴ ردیف لوزی نیز با گل های بیشتر بهره وری از امنیت بالا و دید خوب به خارج را فراهم می کند. مدل ۵ ردیف لوزی نیز با افزایش گل ها به تزیین و افزایش امنیت می پردازد.

در دسته دوم، حفاظ آکاردئونی دوجداره و تمام ردیف قرار دارند. حفاظ آکاردئونی دوجداره با دو لایه حفاظ برای افزایش امنیت و مقاومت در برابر تلاش های نفوذ به کار می رود. مدل تمام ردیف (تمام گل) نیز با تسمه های آهنی و پرچ های مخفی، امنیت و ظاهری شیک و متفاوت را فراهم می کند.

در دسته سوم، گزینه های خاصی نیز وجود دارند. مدل پیچی (پیچ شکلاتی) با طراحی منحصر به فرد و شکلاتی وار، جذابیت و زیبایی را با امنیت یک حفاظ آکاردئونی ترکیب می کند. همچنین، مدل ایتالیایی با طرح لوکس اروپایی گزینه ای مناسب برای کسانی است که به دنبال طراحی با ذوق اروپایی هستند.

حفاظ آکاردئونی 3 گل ساده

حفاظ آکاردئونی سه گل ساده دو خم

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی 3 گل ساده 2 خم در هر متر مربع :

35 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت

حفاظ آکاردئونی بدلیل انعطاف بالا و کارایی زیاد یکی از مرسوم ترین حفاظ های درب ورودی می باشد، این نوع درب ها در انواع مدل ها و نقش های متفاوت در صنایع فلزی آهن سازه تولید می شود. یکی از مرسوم ترین مدلها طرح 3 گل ساده دو خم می باشد که با طراحی ساده و اما بسیار مستحکم کار را برای ورود سارقان به داخل خانه شما سخت و غیرممکن می کند. همان طور که در عکس مشاهده می کنید حفاظ آکاردئونی طرح سه گل، سه ردیف لوزی بوده و تسمه های عمودی آن برای اینکه براحتی در ریل جاگذاری شود یک خم در قسمت بالا و یک خم دیگر در قسمت پایین دارد.

حفاظ آکاردئونی 3 گل خم

حفاظ آکاردئونی سه گل چهار خم

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی 3 گل 4 خم در هر متر مربع:

36 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ خم دار 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت

در طرح ارتقا یافته حفاظ پشت درب ضد سرقت 3 ردیف لوزی با چهار خم، نقص یا ضعف دیلم انداخته شده و در نقاط خم حفاظ اکاردئونی تسمه های عمودی آنها به هم جوش داده می شوند که بر استحکام آن تأثیر مضاعف گذاشته و همچنین زیبایی دوچندانی به طرح جدید می بخشد.

حفاظ آکاردئونی پیچی

حفاظ آکاردئونی پیچی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی پیچی در هر متر مربع:

45 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – پیچ مقاوم سازی

حفاظ آکاردئونی طرح پیچی از نظر استقامت از ناحیه وسط حفاظ آهنی ارتقا پیدا کرده است و از نظر زیبایی بی همتا بوده. این مدل از حفاظ های کشویی آکاردئون در عین ظرافت و زیبایی از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی ایتالیایی در هر متر مربع:

45 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – افزایش تسمه مقاومت بالا در ریل ها

حفاظ آکاردئونی طرح ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار لوزی بوده اما از نظر کیفیت و زیبایی یکی از بهترین تولیدات کارگاه ساخت و ساز آکاردئون صنایع آهن سازه می باشد. به طور معمول درب های کشویی از 3 ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید می شوند که کیفیت قابل قبولی دارند اما حفاظ های ایتالیایی بصورت دو گل با طول تسمه یک متری ساخته شده است. دوگل بودن حفاظ های ایتالیایی باعث شده تا بسیار روان تر نسبت به درب های 3 لوزی جمع و باز شوند که به این خاطر هست که تعداد پرچها در این مدل نسبت به طرحای 3 گل کمتر می باشد.

حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی 3 گل دوبل پرچ مخفی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی 3 گل دوبل پرچ مخفی در هر متر مربع:

50 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – مقاوم شده با تسمه مخفی عمودی

حفاظ آکاردئونی سه گل دوبل پرچ مخفی بصورت حفاظ دو جداره (یعنی با چهارچوب مقاوم تر و چهار ردیف تسمه عمودی ساخته شده است) که از لحاظ ایمنی در سطوح بالایی قرار گرفته و همچنین زیبایی را با پوشش سه ردیف لوزی در خود نگه داشته است.

حفاظ آکاردئونی تمام گل

حفاظ آکاردئونی تمام گل دوجداره پرچ مخفی

وزن تقریبی حفاظ کشویی آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی در هر متر مربع:

80 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 60*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین 2 ردیف پروفیل 30*20 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 5 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – مقاوم شده با تسمه مخفی عمودی

در اینجا می خواهیم ایمن ترین درب آکاردئونی (کشویی) تولیدی شرکت آهن سازه را معرفی کنیم. این درب به صورت پنج گل (تمام لوزی) می باشد، یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و اما تسمه های عمودی این نوع درب چهار لایه یا چهار ردیف که یک لایه بصورت مخفی به روی تسمه اصلی پرچ شده است. این درب کابوس دزدان است!

حفاظ آکاردئونی سلطنتی

حفاظ آکاردئونی سه گل دوبل سلطنتی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی 3 گل سلطنتی پرچ مخفی با تسمه کنده کاری شده در هر متر مربع:

50 کیلو – تسمه 20*5 نقشدار – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا با بلبرینگ دار و ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – مقاوم شده با تسمه مخفی عمودی

حفاظ آکاردئونی طرح سه گل سلطنتی دو جداره یکی از زیبا ترین و امنیتی ترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردار است. تسمه های نقشدار بهتر است در مدل های دوبل استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد.

حفاظ آکاردئونی سلطنتی

حفاظ آکاردئونی تمام گل دوجداره سلطنتی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی تمام گل سلطنتی با طرح هخامنشی و تسمه کنده کاری شده در هر متر مربع:

80 کیلو – تسمه 20*5 نقشدار – کلاف چارچوب 60*30 نقشدار ضخامت 2 میل

ریل بالا با بلبرینگ دار و ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین با 2 ردیف پروفیل 30*20 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 5 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – مقاوم شده با تسمه مخفی عمودی

حفاظ آکاردئونی سلطنتی از لحاظ ایمنی با یک محافظ آکاردئون ضدسرقت، پنج گل پرچ مخفی و دوجداره برابری کرده و از لحاظ زیبایی نیز کاملاً نقش دار و کنده کاری شده می باشد.

قفل مخفی حفاظ آکاردئونی و دستگیره فانتزی آکاردئونی

قفل مخفی حفاظ آکاردئونی

قفل حفاظ آکاردئونی انواع مختلفی از جمله توکار، روکار و ... را در اختیار دارد. انواع مختلفی از قفل مخفی برای درب های آکاردئونی وجود دارد، از جمله قفل مخفی درب آکاردئونی، قفل مخفی درب ریلی، قفل مخفی درب کمدی و قفل مخفی درب قفل مخفی درب آکاردئونی که برندهای گیرا، منیر، پارس و سایر برندها آنها را تولید می کنند. این قفل ها با ارائه سطوح مختلف امنیتی و انعطاف پذیری در استفاده، به عنوان ابزارهای حیاتی برای حفاظت از اموال و اطمینان افراد در برابر خطرات مختلف محسوب می شوند. طراحی های متنوع این انواع قفل حفاظ، امکان انتخاب بهترین گزینه بر اساس نیازها و مکان استفاده را برای کاربران فراهم می کند.

ارسال حفاظ آکاردئونی وکیوم شده

ارسال سفارشات حفاظ آکاردئونی بصورت وکیوم شده

شما مشتریان گرانقدر می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما برای اندازه گیری دقیق، سفارش حفاظ آکاردئونی خود را برای انجام خدمات با کیفیت توسط باربری برای تمام نقاط کشور ثبت کنید. پس از تعیین مقصد و با مشخص شدن طرح مرسوله، به محل باربری شهر شما ارسال می گردد. نصب حفاظ آکاردئونی توسط جوشکار، روی چارچوب درب در کمتر از 15 دقیقه انجام می پذیرد.

ایمن ترین حفاظ درب آکاردئونی، بهترین حفاظ درب آپارتمان، مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی درب منزل، محکم ترین و مدرن ترین حفاظ نمای درب ورودی آپارتمان با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی آکاردئونی، شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ پشت درب ضمانت و گارانتی خرید نرده حفاظ های ضخیم تسمه کشی درب خانه، ایمن ترین و لوکس ترین نرده روی درب آپارتمانی، حفاظ ایده آل در خانه، برترین حفاظ های درب ساختمانی.

رنگ پودری الکترواستاتیک یا کوره ای حفاظ اکاردئونی

رنگ کوره ای حفاظ آکاردئونی

آهن سازه از رنگ های پودری الکترواستاتیک یا کوره ای برای حفاظ آکاردئونی استفاده می کند و این امر باعث شده تا طول عمر رنگ حفاظ آکاردئونی بسیار بالا و حداکثر کیفیت را داشته باشد. همچنین، این نوع رنگ به دلیل سیقلی بودن، از نفوذ و ماندگاری خاک بر روی حفاظ آکاردئون جلوگیری می کند. انواع درهای آکاردئون کاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی و امنیتی حافظ آکاردئونی مهم ترین ویژگی کاربردی آن است. به این ترتیب، همه ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی برای افزایش امنیت بهره مند شوند. کاربرد حفاظ آکاردئونی تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست.

محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی

حفاظ آکاردئونی و امنیت بالا

بله، حفاظ آکاردئونی فلزی به دلیل ساختار مقاوم و دوام بالا، قابلیت ایجاد امنیت بالایی را دارا هستند. این نوع حفاظ ها به طور معمول از جنس های فلزی مانند فولاد یا آلومینیوم ساخته می شوند که مقاومت آن ها در برابر ضربه و نفوذ افراد غیرمجاز را بالا می برد.

قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی چقدر است؟

قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی بسته به عواملی مانند اندازه، جنس، طراحی و پوشش متغیر است. برای اطلاع از قیمت دقیق، توصیه می شود با تولیدکنندگان مختلف تماس بگیرید.

چگونه قیمت هر متر مربع حفاظ آکاردئونی را محاسبه کنیم؟

برای محاسبه قیمت هر متر مربع حفاظ آکاردئونی، باید کل قیمت حفاظ را بر تعداد متر مربع آن تقسیم کنید. این شامل هزینه های جنس، طراحی و نصب می شود.

چگونه حفاظ آکاردئونی را برای بالکن خود نصب کنیم؟

برای نصب حفاظ آکاردئونی برای بالکن، ابتدا اندازه گیری دقیق انجام دهید. سپس با ابزار مناسب حفاظ را به بالکن اتصال دهید و اطمینان حاصل کنید که به طور محکم نصب شده است.

آیا می توان حفاظ آکاردئونی را سفارشی طراحی کرد؟

بله، شما می توانید حفاظ آکاردئونی را با طرح، رنگ و مشخصات دلخواه خود سفارشی سازی کنید تا بهترین نتیجه را برای بالکن یا فضای خارجی خود داشته باشید.

انواع مختلف حفاظ آکاردئونی

آیا حفاظ آکاردئونی امنیت بالایی دارد؟

بله، حفاظ آکاردئونی فلزی به دلیل ساختار مقاوم و استفاده از جنس های مقاوم در برابر ضربه و نفوذ، قابلیت ایجاد امنیت بالا را دارا هستند.

به طور کلی، قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی بستگی به متغیرهای مختلفی دارد از جمله اندازه، جنس، طراحی و پوشش. اما با توجه به دوام و امنیت بالای این نوع حفاظ ها، هزینه ی آن ها ارزش خرید را دارد. همچنین امکانات سفارشی سازی، شما را قادر می سازد تا حفاظی با طراحی و ویژگی های دقیقاً به دلخواه خود داشته باشید و از آن لذت ببرید.

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان به گروهی از نرده های تسمه شکل به هم پیوسته گفته می شود که برای حفاظت از راه های ورودی منزل مورد استفاده است. این حفاظ ها با توجه به نسبت قیمت به میزان امنیت ایجاد شده می توانند گزینه مناسبی برای آپارتمان باشد. این درب محافظ آهنی با الهام از ساز آکاردون ساخته شده و به همین دلیل در بازار از آن به نام حفاظ آکاردونی یاد می شود. این نرده های کشویی به هم پیوسته اغلب فلزی بوده و به دلیل سنگین بودن وزن مدل های فلزی ویژگی مقاومت و حفاظ ضد سرقت بودن آن بهتر است. معمولا به شکل مشبک ساخته می شوند که تسمه ها به شکل لوزی به هم متصل شده اند. حفاظ اکاردئونی بدون اشغال فضای زیادی قابلیت باز و بسته شدن را دارد و میتوان در فضاهایی که مشکل کمبود جا دارند از این نوع حافظ درب استفاده کرد.

قیمت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی به نوعی حفاظ کشویی گفته میشود که بهترین و مقاوم ترین حفاظ فلزی برای درب آپارتمان میباشد و اغلب جهت حفاظت از در ورودی واحدهای آپارتمان و فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازه ها و انباری ها و جلوی آسانسور و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. حفاظ آپارتمان آکاردئونی با امنیت و اطمینان بالا به عنوان حفاظ از داخل و یا خارج ساختمان برای حفاظت از درب های ساختمانی و یا آپارتمانی مورد استفاده قرار میگیرد . انواع حفاظ کشویی آهنی عبارتند از حفاظ 3 گل ، حفاظ 4 گل ، حفاظ محکم درب آپارتمان 5 گل یا تمام لوزی ( منظور از گل تعداد ردیف لوزی های افقی روی حفاظ های درب آپارتمان میباشد ) و همچنین حفاظ فانتزی یا اروپایی : حفاظ ایتالیایی و حفاظ پیچی میباشد . جهت مشاوره خرید حفاظ آکاردئونی با آهن سازه تولید کننده برتر حفاظ درب آکاردئونی و انواع حفاظ متحرک تماس حاصل فرمایید .

حفاظ آکاردئونی دارای مدل های مختلف و از لحاظ امنیت حفاظ آکاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت ( طرح 3 گل 4 خم ) و 99 درصد امنیت ( طرح های پرچ مخفی ) ساخته میشوند . اگر بدنبال انجام یکباره امنیت منزل خود هستید پیشنهاد ما طرح حفاظ آکاردئون 3 گل پرچ مخفی 3 لایه یا حفاظ آکاردئون تمام گل پرچ مخفی با 4 لایه تسمه پشت هم قرار گرفته است که داری ضریب امنیت 99 درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز میباشد که اصولا دزدان جای سخت را انتخاب نمیکنند .

استفاده از لولا 3 پارچه - جا قفلی 8 میل - بلبرینگ درجه 1 جهت باز و بست کشویی حفاظ آکاردئونی از مزیت های آهن سازه نسبت به دیگر شرکت ها است . ما به هیچ وجه از متریال ضعیف به جهت ارزان تر کردن حفاظ ها استفاده نمیکنیم و از بهترین نوع تسمه 5 فابریک در تمامی کارها استفاده میکنیم .

حفاظ های آکاردئونی فلزی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند. حتی می توان ریموت را روی این حفاظ ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.

بهترین حفاظ درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی نوعی درب برای ساختمان است که روی در ورودی واحد و یا به عنوان درب پارکینگ نصب می شود. تسمه های فلزی روی حفاظ به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد. این حفاظ به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع حفاظ های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک چارچوب یا قاب آهنی را دارد. انواع حفاظ های آکاردئونی از نوع تاشو هستند. موقعی که نیاز به استفاده از آن نباشد حفاظ به صورت بسیار کم حجم در می آید. انواع ساده، طرح دار حفاظ آکاردئونی هم تولید شده که به سفارش مشتری در محل نصب می شود.

حفاظ آکاردئونی آهنی ( فلزی ) از جمله باکیفیت ترین و پرفروش ترین محصولاتی است که با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توان آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه محصولات حفاظتی مختلف برای حفاظت از ساختمان ها تولید شده است اما از محبوبیت و کاربری بسیار بالاتری برخوردار می باشد. محبوبیت این محصول بدان جهت است که به آسانی قابل نصب و اجرا می باشد و همچنین از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. همچنین دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد که همین امر موجب شده تا بتوان از این محصول در شرایط مختلف آب و هوایی بهره مند گردید. این مدل از حفاظ را در رنگ های مختلفی تولید گردیده اند که در نتیجه با توجه به نمای ساختمان می توان برای خرید آن ها اقدام کرد.

حفاظ بازشومراحل نصب حفاظ آکاردئونی

ویژگی حفاظ های آپارتمانی آکاردئونی چیست؟

امروزه انواع سازه های محافظتی نظیر حفاظ روی دیوار و حفاظ آکاردونی تولید شده که علاوه بر کارایی اصلی و محافظتی، بخشی از دکوراسیون ساختمان هم محسوب می شوند. حفاظ آکاردئونی با ساختار شکیل و زیبایی که دارد هماهنگی کاملی با دیگر المان های دکوراسیون ایجاد می کند. شکل ظاهری این حفاظ آهنی به گونه ای طراحی شده که نمای ورودی آپارتمان بسیار زیبا دیده شود. به این ترتیب امکان نصب حفاظ آکاردئونی حتی در منازل مسکونی و ساختمان های لوکس هم وجود دارد. علت اصلی استقبال از این حفاظ کارایی فوق العاده و شکل ظاهری متنوع آن است. برخی از ویژگی های این حفاظ های ضد سرقت عبارتند از:

حفاظ آکاردئونی جای کمی را اشغال می کند

حفاظ آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در قسمت بیرونی حفاظ ورودی نصب می شود. در واقع نصب حفاظ آکاردئونی در راه پله است ولی اصلا مسیر راه پله را اشغال نمی کند. این حفاظ زیبا روی قاب چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. حتی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار کم عرض و کوچک تری هم هستند امکان نصب حفاظ آکاردئونی وجود دارد زیرا پس از نصب هیچ فضایی را در راه پله اشغال نمی کند. این حفاظ امنیتی در هنگام استفاده روی چهارچوب و قاب باز شده و کاملا جا می گیرد. در مواقعی که از حفاظ استفاده نمی شود می توان کل حفاظ درب را با قابلیت تاشو روی یکی از لنگه های حفاظ جمع کرد. این سازه از کم حجم ترین سازه های حفاظتی در ساختمان محسوب می شود.

قفل های حفاظ آکاردئونی مخفی

بیشترین انتظاری که از نصب حفاظ آکاردئونی داریم اینست که ضریب ایمنی ساختمان را افزایش دهد. در اقع بخش ایمنی و قفل های حفاظ ضد سرقت اهمیت بیشتری از شکل ظاهری آن دارد. انواع حفاظ آکاردئونی دارای دو نوع قفل است. یک قفل ایمن قوی روکار و یک قفل مخفی توکار بر روی همه حفاظ های ایمنی پشت درب نصب می شود اما جالب است بدانید که امکان نصب تعداد حلقه های قفل بیشتر برای حفاظ با توجه به سفارش مشتری وجود دارد. حفاظ های آکاردئونی آهن سازه را با طرح دلخواه و هر تعداد قفل بیشتری که می خواهید سفارش دهید تا خیالتان بابت امنیت فضای داخل ساختمان راحت باشد. جوشکارهای حرفه ای و تعلیم دیده با بهترین متریال ساخت، حفاظ هایی استاندارد با ضریب ایمنی بسیار بالا را تولید می کنند.

کیفیت حفاظ اکاردئونی

انواع حفاظ آکاردئونی آهنی و فلزی برای ایمنی بیشتر روی ورودی های ساختمان های مسکونی، تجاری، کارگاه ها، انبارها و ... نصب می شد. یک ریل فلزی در بالای حفاظ نصب شده که وزن حفاظ و بخش چرخدار را تحمل می کند. جنس این سازه اغلب از پروفیل آهن است. فلز ضایعاتی و دست دوم در ساخت حفاظ آکاردئونی به کار نمی رود و تنها پروفیل و تسمه فابریک مرغوب با استحکام بالا برای ساخت حفاظ مناسب است. متریال اولیه مرغوب و قفل های استاندارد و سفارشی کیفیت ساخت حفاظ آکاردئونی را بالا می برد. لازم به ذکر است که به هیچوجه تنها با باز شدن یکی از قفل ها حفاظ درب باز نخواهد شد و حتما باید تک تک قفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شود که همین امر امکان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی کم می کند و یادمان باشد هیچوقت دزد جای سخت را انتخاب نمیکند تا تایم کمتری برای سرقت داشته باشد .

نکات مهم در انتخاب حفاظ آکاردئونی برای منزل شما

تاثیر حفاظ آکاردئونی بر زیبایی و دکوراسیون محیط

حفاظ آکاردئونی با طراحی های متنوع، به دکوراسیون محیط شما زیبایی و تنوع می بخشد. از طراحی های ساده و مینیمال تا طرح های هنری و جذاب، می توانید حفاظ ها را با سبک داخلی منزلتان هماهنگ کنید. این تنوع در طرح ها و رنگ ها، امکان انتخاب آن حفاظ آکاردئونی را با سلیقه و سبک شما به ارمغان می آورد.

نکات مهم در انتخاب حفاظ آکاردئونی برای منزل شما

برای انتخاب حفاظ آکاردئونی مناسب برای منزلتان، باید به عواملی مانند مواد ساخت، کیفیت، طراحی، و امکانات ایمنی آن توجه کنید. همچنین، باید از تامین کنندگان معتبر و با تجربه خرید کنید تا از کیفیت و عمر طولانی حفاظ اطمینان حاصل کنید.

تفاوت های حفاظ آکاردئونی فلزی با دیگر انواع حفاظ ها

حفاظ آکاردئونی فلزی با دیگر انواع حفاظ ها تفاوت هایی دارد. این حفاظ ها به دلیل طراحی های جمع شونده، فضای کمی را اشغال می کنند و امکان تنظیم درجه بازشو و بسته شدن را دارند. این ویژگی ها در حفاظ های سنتی یافت نمی شوند.

مقایسه قیمت و کیفیت در حفاظ آکاردئونی

مقایسه قیمت و کیفیت در حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی فلزی، با ویژگی های ایمنی، طراحی زیبا و امکان جمع شدن، به عنوان یک گزینه مناسب برای حفاظت از بالکن و فضای خارجی مطرح است. در مقایسه با حفاظ های دیگر، این نوع حفاظ با توجه به امکانات ایمنی، طراحی زیبا و قابلیت جمع شدن، قیمت مناسبی ارائه می دهد. با در نظر گرفتن اختلافات قیمت، تعادل بین قیمت و کیفیت محصولات حائز اهمیت است. حفاظ آکاردئونی به دلیل طراحی جمع شو، برای پروژه های تجاری و مسکونی انتخاب مناسبی محسوب می شود. این حفاظ ها با قابلیت باز و بسته شدن سریع، در مکان های با محدودیت فضایی بسیار کارآمد هستند. عوامل جوی نیز بر دوام و عمر حفاظ آکاردئونی تأثیرگذار بوده و به دلیل مقاومت در برابر شرایط جوی، این حفاظ ها می توانند به مدت طولانی در فضای باز قرار گیرند. برای افزایش طول عمر حفاظ آکاردئونی، نگهداری منظم و تعمیرات به موقع از اهمیت ویژه ای برخوردارند. از افراد متخصص و نصابان ماهر برای نصب این حفاظ ها استفاده کردن، عملکرد صحیح و ایمن آنها را تضمین می کند. حفاظ آکاردئونی با تأثیر مثبت بر زیبایی و امنیت، انتخابی هوشمندانه برای فضاهای مختلف می باشد.

حفاظ ریلی اکاردیونی

نصاب حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی

اگر به دنبال راهی برای افزایش امنیت خانه یا آپارتمان خود هستید، نصب حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی گزینه هایی مناسب هستند که می توانند علاوه بر امنیت، به زیبایی و استتوس داخلی مکان شما نیز افزوده و تغییرات مثبتی را به همراه داشته باشند. در این مقاله به بررسی مزایا، انواع مختلف، خرید آنلاین و مدل های حفاظ ضد سرقت ریلی کشویی و فلزی می پردازیم. حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی از جمله اقلامی هستند که به شما امکان می دهند تا از امنیت مطلوب در محیط زندگی تان لذت ببرید. با توجه به پیشرفت های تکنولوژی، امروزه این دو نوع حفاظ نیز با طراحی ها و ویژگی های متنوعی به بازار عرضه می شوند. مزیت اصلی این حفاظ ها، قابلیت نصب و استفاده ی آسان به همراه طراحی های متنوعی است که به هر سبک داخلی مکان شما می پوشد.

انواع حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی

در بازار می توان انواع مختلفی از حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی را مشاهده کرد. از حفاظ های فلزی گرفته تا مدل هایی با طراحی های زیبا که به دکوراسیون داخلی شما می پوشند. هر کدام از این انواع ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند. به عنوان مثال، حفاظ آکاردئونی با قابلیت تاشو و جمع شدن می تواند به شما در افزایش فضای قابل استفاده کمک کند، در حالی که حفاظ آپارتمانی با طراحی های شیک می تواند به زیبایی و ظاهر جلوه ای ویژه ای بدهد.

یکی از امکانات جذاب در خرید حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی، امکان خرید آنلاین آنهاست. امروزه بسیاری از فروشگاه ها و مراکز توزیع، این امکان را به مشتریان خود می دهند تا با مراجعه به وب سایت یا اپلیکیشن های مختص خود، بتوانند حفاظ مورد نظر خود را سفارش داده و به آسانی در محل تحویل بگیرند.

💎 کیفیت حفاظ آکاردئونی بهترین نوع تسمه و پروفیل
💲 قیمت حفاظ آکاردئونی بر اساس ابعاد و طرح درخواستی
⏳ زمان تولید حفاظ آکاردئونی بین 2 تا 10 روز کاری با توجه به طرح درخواستی
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت ساخت
🎯 نحوه ثبت سفارش حفاظ آکاردئونی درخواست اندازه گیری و ارسال کارشناس
حفاظ آکاردئونی چند هست

محاسبه نرده حفاظ آکاردئونی

برای انتخاب حفاظ مناسب، می توانید از ابزارهای آنلاین محاسبه نرده حفاظ استفاده کنید. با وارد کردن ابعاد دقیق محل نصب و نیازهای خود، این ابزارها به شما کمک می کنند تا تعداد و ابعاد قطعات مورد نیاز را به دقت محاسبه کنید.

مدل های حفاظ ضد سرقت آکاردئونی

به دلیل اهمیت افزایش امنیت در خانه و محیط های زندگی، مدل های حفاظ ضد سرقت نیز طراحی و تولید می شوند. این مدل ها با استفاده از جنس ها و تکنولوژی های متنوع، قابلیت مقاومت در برابر تلاش های نفوذ را دارند و به شما اطمینان می دهند که خانه تان در برابر سرقت ها محافظت شده است. حفاظ آکاردئونی یکی از مدل های جذاب حفاظ است که با قابلیت تاشو و جمع شدن، می تواند در فضای محدود به شما کمک کند تا از فضای بهینه تری برای عبور و گذر اطرافیان خود استفاده کنید. این نوع حفاظ با قابلیت نصب آسان و دارا بودن ویژگی های ایمنی، گزینه ی مناسبی برای خانه ها و آپارتمان ها است.

حفاظ آکاردئونی طرح 3 گل دوجداره سلطنتی پرچ مخفی

حفاظ آپارتمانی

حفاظ آپارتمانی با طراحی ها و مدل های متنوع، می تواند به شما در افزایش زیبایی داخلی و خارجی ساختمان کمک کند. این نوع حفاظ با توجه به محیط زندگی آپارتمانی و نیازهای ساکنان، به صورت اختصاصی طراحی و تولید می شود تا با استفاده از جنس ها و رنگ های متنوع، با دیگر عناصر معماری ساختمان هماهنگی داشته باشد.

آیا حفاظ آپارتمانی می تواند با دکوراسیون داخلی منزل هماهنگ باشد؟

بله، حفاظ های آپارتمانی با توجه به طراحی ها و رنگ های متنوعی که دارند، می توانند با دکوراسیون داخلی منزل شما هماهنگی داشته باشند.

آیا حفاظ آکاردئونی نیاز به فضای زیادی برای نصب دارد؟

خیر، حفاظ آکاردئونی با قابلیت تاشو و جمع شدن، نیاز به فضای زیادی برای نصب ندارد و می تواند در فضاهای محدود نیز نصب شود.

در نهایت، حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی گزینه هایی هوشمندانه برای افزایش امنیت و زیبایی محیط های زندگی هستند. با انواع مختلف، مدل های ضد سرقت، امکان خرید آنلاین و انطباق با دکوراسیون داخلی، این حفاظ ها به گزینه ی مناسبی تبدیل می شوند که ترکیبی از امنیت، زیبایی و کاربردی بودن را به همراه دارند.

شما میتوانید همچنین از حفاظ آکاردئونی در فروشگاه ها و کارگاه ها و حتی جلوی آسانسور از این نوع کرکره حفاظ کشویی استفاده کنید تا میزان حفاظت را افزایش دهید. به طور کلی می توان گفت که این نوع حفاظ امنیتی آپارتمان از تسمه های فلزی تشکیل شده است که به وسیله یک سری پین های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که تسمه حفاظ آکاردون را به صورت ریلی حرکت می دهد.

امنیت درب ضد سرقت آکاردونی ایمن ترین بهترین حفاظ آکاردئونی حفاظ درب آپارتمان حفاظ آهنی حفاظ آکاردئونی حفاظ درب اکاردئون حفاظ درب اکاردئونی حفاظ درب اکاردئونی ارزان حفاظ ضد سرقت حفاظ پشت دری حفاظ کشویی حفاظ کشویی آهنی حفاظ کشویی در درب کشویی در آپارتمان درب آکاردئونی درب اکاردئون درب اکاردئونی درب ضد سرقت درب کشویی فلزی سازنده حفاظ آکاردئونی قیمت درب اکاردئونی نرده حفاظ کشویی نرده کشی درب گارد آهنی آپارتمان گارد حفاظ گارد کشویی

شاکله اصلی سازه حفاظ آکاردئونی روی در آپارتمان تسمه های فلزی بوده که توسط پین های فلزی به همدیگر وصل شده و در قابی فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند از این رو کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نمیکند. حفاظ اکاردئونی های مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که ۹۰ درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود.

توجه : به دستور صنف آهنگران تهران تولید آکاردئونی کمتر از 3 گل ( لوزی ) به دلیل امنیت پایین امکان پذیر نمیباشد و همچنین تسمه استفاده شده میبایست 5 میل باشد .

حفاظ آکاردئون

ساخت انواع حفاظ نگهبان آکاردئونی ضد سرقت استانداردهای مختلفی دارد. همه این استانداردها و خواص محافظ پشت درب تنها برای افزایش ایمنی و راحتی استفاده از آن به کار می روند. ریل مورد استفاده برای حفاظ آکاردئونی فلزی در آپارتمان باید به گونه ای طراحی شده باشد که هیچ فضایی را اشغال نکرده و قابل جمع شدن باشد و از این گذشته خود حفاظ به راحتی روی آن حرکت کند.

فاصله گل ها و اندازه نبشی ها و آهن های مورد استفاده در حفاظ آکاردئونی آهنی همگی باید دارای حداقل هایی باشد تا بتوانید با خیال راحت امنیت خانه خود را به آن بسپارید. در هنگام مراجعه برای خرید حفاظ آکاردئون و یا ساخت آن باید این معیارها را از سازنده درخواست کرده و حتما قبل از به اتمام رسیدن نصب حفاظ آکاردونی به صورت کامل آنها را بررسی نمایید.

نبود این استانداردها در ساخت حفاظ فلزی آکاردئونی می تواند تمام هزینه های شما را به باد داده و آن را تبدیل به حفاظی بی مصرف نماید. از آن گذشته حفاظ کشویی آکاردئونی مسئول تامین امنیت خانه شما نیز بوده و استفاده از یک حفاظ کرکره ای آکاردئونی غیر استاندارد می تواند هزینه های جبران ناپذیری نیز روی دست شما باقی بگذارد.

نواقص و مشکلات حفاظ آکاردئونی رفع شده در صنایع فلزی آهن سازه

یکی از مشکلات حفاظ آکاردئونی قسمت لولای آنها می باشد که با قرار دادن دیلم یا قلم در لولاهای دو پارچه لولا ها را از هم درآورده و آنها را به راحتی در خلاف جهت معمول باز کردن درب آکاردئون باز می کنند! اما ما لولاهای سه پارچه برای حفاظ آکاردئون کار میکنیم، این لولا ها همان طور که از اسمشان پیداست از سه تکه تشکیل شده اند و یک پین در داخل آنها وجود دارد ، که باعث شده دیلم برآنها کارساز نباشد .

لولا حفاظ آکاردئونی کشویی کرکره ای

نقص دیگر حفاظ آکاردئونی ضد سرقت قسمت جای قفل آویز روی در آنها میباشد ، شاید شما یکی از بهترین حفاظ های آکاردئونی را خریداری کنید اما قفلی با ضریب اطمینان پایین بروی آن قرار داده باشید ، باید به این نکته توجه کنید که قفل یکی از نکات مهم برای درب ورودی آپارتمان میباشد. قفل مخفی یکی از آپشن های حفاظ آکاردئونی محسوب شده بطوریکه قفل های مخفی در داخل چهار چوب درب آکاردئونی کار شده و این یک مزیت بوده که باعث میشود تمام راه های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد! قفل های کار شده بروی درب با کلید ناودانی بوده یعنی نوعی از کلید که حتی اکثر کلید سازی های سطح شهر و بازار نمیتوانند از روی آن کپی کنند .

قفل مخفی برای آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی از تعداد زیادی مفصل یا پرچ تشکیل شده است ، این قسمت ها باعث شده تا حفاظ بتواند انعطاف پذیر بصورت کشویی یا کرکره ای باشد و آکاردئونی را داشته باشد، اما این مفاصل با پرچ های فولادی نمره 5 بهم محکم شده اند، این نوع پرچ ها درست است که از جنس فولاد هستند اما ظرفیتی دارند . معمولا دزدان با خود دیلم و قلم میبرند ، اما ممکن است کسی فرصت آنرا داشته باشد که با بردن دریل به باز کردن حفاظ آکاردئون بپردازد ! برای این کار تنها کافیست تا حفاظ را بصورت پرچ مخفی خریده باشید ، در این نوع طرح یک تسمه اضافه بروی تسمه های عمودی حفاظ آکاردئونی کار شده که باعث استحکام و مخفی شدن پرچ حفاظ می شود.

محاسبه اندازه گیری حفاظ آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب

درب ضد سرقت یا حفاظ آکاردئونی

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی

از آنجایی که قیمت ها ممکن است بسته به اندازه، طراحی و جزئیات سفارش متغیر باشند، معمولاً لیست قیمت جامعی برای حفاظ آکاردئونی وجود ندارد. برای اطلاع از قیمت دقیق، پیشنهاد می شود با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مختلف تماس بگیرید و استعلام قیمت کنید.

مشخصات فنی و قابلیت های سفارشی سازی

حفاظ های آکاردئونی فلزی در طرح ها، رنگ ها و اندازه های متنوعی قابل تولید هستند. همچنین می توانید مشخصات دقیقی مانند نوع فلز، ضخامت و پوشش های مختلف را انتخاب کنید. این امکان به شما می دهد تا حفاظی با طراحی دلخواه و بهترین ویژگی ها را برای محافظت از محیط خود داشته باشید.

عوامل مؤثر بر قیمت حفاظ آکاردئونی

چندین عامل می توانند بر قیمت متر مربعی حفاظ آکاردئونی تأثیرگذار باشند. به عنوان مثال، اندازه کلی پروژه، جنس فلز، پوشش های ضد زنگ یا رنگ آمیزی و حتی پیچیدگی طراحی می توانند عواملی باشند که قیمت را تغییر دهند.

درب ضد سرقت بهتر است یا حفاظ آکاردئونی

یکی از مزیت های حفاظ آکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. نقص درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد .

حفاظ مدل کشو

حفاظ آکاردئونی یا گارد آهنی حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان معمولا توانسته با توجه به ضد سرقت و ایمن بودن، بسیاری از مشکلاتی که قبلا وجود داشته را از بین ببرد. حفاظ ضد سرقت آکاردئونی می توانند یکی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها باشند زیرا این درب ها می توانند باعث بالا بردن امنیت در آپارتمان ها و پارکینگ ها باشند. حفاظ کشویی آکاردئونی فلزی را می توان در مغازه های مختلف و حتی پاساژ ها نیز مورد استفاده قرار داد زیرا در هنگام باز و بسته شدن حفاظ درب آکاردئونی نیاز به فضای بسیار کمی دارند در نتیجه مشکلی برای رفت و آمد مشتریان در محیط های تجاری بوجود نخواهد آمد. درب آکاردئونی فلزی معمولا می تواند برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز بسیار کاربردی باشد زیرا در بانک ها نیز معمولا هم نیاز به درب هایی ضد سرقت و ایمن بوده و هم نیاز است تا فضایی از بانک را این درب ها اشغال نکنند. کاربرد های بسیار زیاد درب حفاظ آکاردیون باعث شده که میزان استفاده از این درب ها روز به روز بیشتر شود.

حفاظ اکاردئونی سلطنتی تمام گل

بهترین حفاظ جلوی درب آپارتمان از لحاظ امنیت کدام است ؟ حفاظ اکاردئونی حفاظی است که برای ایمنی ورودی آپارتمان تعبیه شده است و از اتصال تسمه های آهنی به یکدیگر ساخته می شود. از آن جایی که معمولا رفت و آمد در آپارتمان زیاد است و کنترل ورود و خروج افراد و بستن درب اصلی امکان ندارد ، بنابراین با ساخت و نصب حفاظ اکاردئونی برای درب واحدهای آپارتمانی می توان امنیت ساکنین را تامین نمود .

بهترین حفاظ آپارتمان

حفاظ آکاردئونی را میتوان در آپارتمان ها ، شرکتها و غرفه ها استفاده کرد و به راحتی بر روی انواع درب ضد سرقت ، درب طرح ضد سرقت ، درب MDF و HDF و حتی درب اتاق قابل نصب میباشد. راه های ورود سارقان از درب نگهبان آکاردئونی به چند دو صورت ثابت می باشد.

اولین روش استفاده از قیچی آهن بر برای بریدن میله های این درب و جدا نمودن آن از شاسی اصلی می باشد که در بند قبل درباره اهمیت این ساختارها در ساخت حفاظ آکاردئونی صحبت نموده و راهکارهای آن را نیز با هم مرور نمودیم. رعایت استانداردهای ساخت حفاظ آهنی آکاردئونی می تواند تمام این نگرانی ها را در وجود شما از بین ببرد.

اما قفل مخفی حفاظ آکاردئونی دومین روش ورود سارقان از این درب است. این قفل باید به نحوی در درب فلزی نگهبان خانه شما تعبیه شود که امکان دسترسی به آن برای سارقان به حداقل رسیده و باز کردن آن به این راحتی ها نباشد. خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی کلید و قفل سازی در سال های اخیر این مزیت را برای ساخت قفل مخفی نرده آکاردئونی ایجاد نموده است تا این درب با بالاترین میزان کارایی و امنیت به دست مشتری برسد.

حفاظ آکاردون

حفاظ آکاردئونی بخصوص در آپارتمان های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه ها دور از ذهن نیست ، و یا به دلیل رفت وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه ها با هم ، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم های غریبه که ممکن است خودشان دردسر ساز باشند ، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چند روزه ای بروید

حفاظ امنیتی آپارتمان

گفتنی است جنس فلزی آهنی حفاظ آکاردئونی در کنار فاصله بسیار کم تیغه های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یک قفل محکم و حسابی دارند تا آرامش و امنیت را برای خانه هدیه آورند. ضمن این که میتوان به سادگی و برای امنیت بیشتر از قفل های مخفی یا تعداد حلقه قفل بیشتر هم استفاده کرد .

قیمت حفاظ آکاردئونی روی درب آپارتمان در مقایسه با سایر محصولات حفاظتی بسیار کمتر است. علاوه بر آن نصب و استفاده از این سازه بدون نیاز به خرابی و عملیات دیگری است. به طور معمول درب ورودی آپارتمان با هر اندازه و شکلی که باشد، هیچ تخریبی بر روی دیوار و یا درب انجام نخواهد گرفت . ریل های روان امکان کاربری راحت را برای استفاده از حفاظ اکاردئونی فراهم کرده است. کیفیت حفاظ های آکاردئونی آهن سازه در مقایسه با قیمت حفاظ آکاردئونی آپارتمان بسیار مطلوب است. رضایت مشتریان اصل مهمی است که در ساخت حفاظ آکاردئونی آهن سازه لحاظ می شود.

حفاظ روی در منزل

مهم ترین و اصلی ترین کاربرد حفاظ آکاردئونی، حفاظت از ورودی واحد ساختمان یا شرکت ها و مغازه ها است. در قدیم برای محافظت از درب ورودی منزل از کرکره آهنی استفاده میشد که دردسر هایی از قبیل سر و صدای ایجاد شده و دسترسی نامطلوب آن وجود داشت . امروزه یکی از پرکاربرد ترین روش ها برای تامین امنیت ورودی آپارتمان ها استفاده از حفاظ آکاردئونی می باشد. این درب محافظ از ساز آکاردئون الهام گرفته و به خاطر همین دلیل در بازار به این اسم شناخته شده است. این حفاظ فلزی پشت درب که در روی چهارچوب درب قرار می گیرد از تسمه های عمودی و شبکه های لوزی شکل تشکیل می شود. به هنگام جمع شدن روی قاب های افقی لغزیده و در یک طرف یا دو طرف جمع می شود. قیمت این حفاظ های درب آکاردئونی به عوامل مختلفی بستگی دارد..

قیمت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی سازه ای مقاوم برای بالا بردن امنیت در ورودی ساختمان است. این حفاظ در موقعی که نیازی به استفاده از آن نیست، کاملا جمع می شود. بر خلاف نرده های آهنی، حفاظ درب آپارتمان قابلیت جمع شدن و تا شدن را دارد. در زمانی که قصد خروج از منزل را دارید با کشیدن حفاظ به سمت دیگر، نرده ها کامل باز شده و پوشش کامل روی درب ایجاد می شود. به این ترتیب امکان ورود به بنا از راه درب در عمل، غیر ممکن می شود. با نصب درب آپارتمان آکاردئونی نگرانی بابت سرقت از منزل به طور کامل از بین می رود. این نوع حفاظ ها در ورودی آپارتمان ها جای می گیرند و فضای کمی را در راه پله ها اشغال می کنند و به راحتی باز و بسته می شوند.

حفاظ درب آپارتمان

برای خرید و سفارش نصب حفاظ آکاردئونی که در حدود کمتر از نیم ساعت انجام میگیرد لازم است که ابعاد و نوع کاربری درب را بدانیم پس باید در محل بیاییم و ضمن اندازه گیری ابعاد درب و اینکه درب برای چه مکانی است مثلا درب ورودی آپارتمان یا پارکینگ یا تراس نوع استقامت آن فرق میکند و با توجه به همه این موارد به شما قیمت مناسبی میدهیم و در صورت تمایل شما ، مرحله ساخت حفاظ درب آپارتمان شروع شده و در کمتر از 3 تا 6 روز بستگی به طرح مورد نظر حفاظ شما آماده نصب است.

برای نصب حفاظ آکاردئونی بر روی درب هایی که چارچوب آنها آهنی نیست و یا به درخواست مشتری برای کم کردن فضای جمع شده ، باید با فاصله 22 سانت از بیرون چارچوب درب بر روی دیوار اندازه گیری و نصب شود .

نصب حفاظ آکاردئونی روی دیوار

تعیین قیمت حفاظ آکاردئونی

۱- عرض چهارچوب درب : هر چه درب جمع و جورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می شود تا وزن کمتر و در نتیجه حفاظ آکاردئون قیمت پایین تری پرداخت شود.

۲- ارتفاع چهارچوب درب : ارتفاع درب هم در قیمت حفاظ آکاردئونی آن تأثیر خواهد گذاشت . هر چه به درب کوتاه تری نیاز داشته باشید ، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت.

۳- طرح حفاظ آکاردئونی : نوع طرح حفاظ اکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده تر باشد و از گل های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان تر خواهد بود.

۴- تراکم لوزی یا گل حفاظ آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه های عمودی حفاظ آکاردئونی بیشتر باشد ، به معنای استفاده کمتر از تیغه های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.

مهم این است که هنگامی که مکانی طراحی می شود در درجه اول دور اون محیط حصار کشی محدود می شود و بعد برای ورود و خروج به اون مکان درب تعبیه می شود. پس درب در زندگی انسانها نقش بسزایی دارد زیرا که باعث محصور شدن محیط اطرافمان می شود. دربها در طرح ها و جنسهای متفاوت و با کاربردهای گوناگون وجود دارند که هر کسی بنا به نیاز خود اقدام به تهیه حفاظ درب مورد نظر می کند. اما با توجه به محصولات متنوع و گیج کننده موجود در بازار گاهی ما در انتخاب خود دچار اشتباه می شویم و دربی را با ظاهر فریبنده انتخاب می کنیم که آن کاربردی را که مدنظرمان بوده ندارد. بنابراین قبل از اقدام به خرید باید آگاهی خود را در زمینه اون نوع دربی که مورد نظرمان است بالا برده تا به هدف دلخواهمان برسیم و متضرر نشویم. شرکت آهن سازه در این زمینه به کمک هموطنان خود آمده و با همکاری کارشناسان خبره خود آماده اطلاع رسانی و مشاوره دادن به خریداران در این زمینه می باشد. و خریداران محترم می توانند با تماس با کارشناسان شرکت آهن سازه ، اطلاعت لازم در زمینه خرید انواع حفاظ کشویی کرکره ای را کسب کنند.

حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ امنیتی از جنس آهن است که ضریب امنیتی بالایی برخوردار است . حفاظ آپارتمان آکاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود. حفاظ آکاردیونی از انواع تا شونده است که قابلیت جمع شدن فوق العاده ای را دارد. حفاظ آکاردونی روی قاب در نصب شده و فضای اضافی اشغال نمی کند. در صورت عدم نیاز به بستن کامل حفاظ آکاردون ، می توان درب را تا انتها بر روی ضلع عمودی چهارچوب جمع کرد. به این ترتیب می توان حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی را مناسب ترین درب ضد سرقت برای راه پله های کوچک و باریک دانست. حفاظ آکاردئونی با طرح ها و اندازه های متفاوت در مرکز کارگاهی آهن سازه ساخته شده و رنگ آمیزی می شود.

شاغل بودن زوجین سبب شده تا در طول روز بسیاری از منازل مسکونی خالی از ساکنین باشند و این امر فرصت خوبی را برای سرقت مهیا می کند. حفاظ آکاردئونی با قدرت بازدارندگی کامل ، آرامش و امنیت را به خانواده ها هدیه می کند. دیگر نگران خالی بودن منزل خود نباشید ما امنیت را به بهایی اندک در اختیارتان قرار می دهیم. فروش حفاظ آکاردئونی به صورت تکی با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. مدیریت مجتمع های مسکونی می توانند سفارش عمده برای ساخت حفاظ آکاردئونی همه واحدها را یکجا ثبت کنند. برای آگاهی از تسهیلات فروش حفاظ آکاردئونی با ما تماس بگیرید .

حفاظ کشویی

حفاظ آکاردئونی یکی از انواع محافظ خانه های امروزی است که لزوم استفاده از آن دیگر بر کسی پوشیده نیست. استفاده از حفاظ فلزی آکاردئونی می تواند امنیت خانه شما را چندین برابر نماید. اما کدام یک از انواع حفاظ آکاردئونی برای شما مناسب خواهد بود و این وظیفه را باید به کدام سازنده بسپارید؟ یکی از مهم ترین ملاک ها در داشتن بهترین حفاظ درب فلزی آکاردئونی بهره جستن از یک سازنده حفاظ آکاردئونی باتجربه و کاربلد است. این ترفند شما را چندین قدم جلوتر از سایرین قرار خواهد داد. یک سازنده خوب و با تجربه با نقطه ضعف های احتمالی این نرده فلزی آشنا بوده و آنها را در هنگام ساخت برای شما برطرف خواهد کرد. استفاده از یک سازنده با تجربه می تواند همه مزیت های موجود در نرده فلزی آکاردئونی را برای شما فراهم آورد. دیگر نگران امنیت خانه خود نخواهید بود.

حفاظ آکاردئونی فلزی برای بالکن و فضای خارجی

حفاظ آکاردئونی فلزی با زیبایی و امنیت بالای خود، انتخابی مطلوب برای بالکن و فضای خارجی است. این نوع حفاظ، علاوه بر ایجاد امنیت حیاتی، از طراحی زیبا و قابلیت سفارشی سازی برخوردار است. نصب این حفاظ برای بالکن نیازمند دقت و مراعات فنی است. ابتدا با اندازه گیری دقیق ابعاد بالکن، سپس با انتخاب حفاظ مناسب و تطابق با نیازهای فضا، به نصب با دقت بالایی پرداخته می شود. تنظیم صحیح حفاظ ها و اطمینان از کیفیت نصب، از اهمیت ویژه برخوردار است. بدین ترتیب، حفاظ آکاردئونی فلزی نه تنها به ایجاد امنیت و حفاظت از بالکن می پردازد بلکه با طراحی خاص و سفارشی، به زیبایی و شکوه فضای خارجی نیز افزوده می شود.

حفاظ کار اکاردئونی

مزایای حفاظ آکاردئونی فلزی

حفاظ آکاردئونی فلزی با ویژگی های خود، به عنوان یک گزینه خوب برای حفاظت از فضای خارجی و افزایش امنیت در محیط های مسکونی و تجاری شناخته شده است. این حفاظ ها با امکانات زیادی از جمله امنیت بالا، طراحی زیبا و منحصر به فرد، قابلیت سفارشی سازی، و مقاومت در برابر شرایط جوی، ترکیبی ایده آل از عملکرد و ظاهر زیبا ارائه می دهند. نصب و نگهداری آسان این حفاظ ها، از دیگر مزایای آنهاست که باعث جلب توجه بسیاری از افراد شده و این گزینه را به یک انتخاب هوشمندانه در تدابیر امنیتی و دکوراسیون فضاهای خارجی تبدیل کرده است.

حفاظ پشت درب

به سفارش مشتری این درب های اکاردئونی میتوانند از رنگ کوره ای و دستگیره فانتزی و قفل مخفی برخوردار باشند. یکی از مزیتهای رنگ کوره ای برای درب های آکاردئونی نسبت به رنگ روغنی دوام بالای رنگ در مقابل ضربه و رطوبت می باشد. همچنین قفل مخفی در داخل چهارچوب درب کار گداشته شده که این طراحی باعث شده تا ضریب اطمینان حفاظ های آکادئونی بیش از پیش افزایش یافته و غیر قابل نفوذ شوند.

بورس حفاظ آکاردئونی آپارتمانکرکره حفاظ

معرفی حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی به عنوان یک نوع حفاظ کشویی با ویژگی های خاص طراحی شده است. این نوع حفاظ از جنس آهن تقویت شده تا به افزایش امنیت و حفاظت در مقابل تلاش های نفوذ و تخریب کمک کند. اما این حفاظ تنها به امنیت محدود نمی شود، بلکه با طراحی ها و طرح های متنوع، به زیبایی و دکوراسیون داخلی نیز ارتقا می بخشد.

ویژگی های حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی دارای ویژگی های متعددی است که آن را به یک انتخاب مناسب برای افزایش امنیت و زیبایی محیط تبدیل کرده است. این ویژگی ها عبارتند از:

نصاب حفاظ آکاردئونی فلزی

معایب حفاظ آکاردئونی

اگرچه حفاظ آکاردئونی دارای مزایای بسیاری است، اما باید به معایب آن نیز توجه کرد. معایب احتمالی حفاظ آکاردئونی عبارتند از:

آیا حفاظ آکاردئونی مقاومت خوبی در برابر تلاش های تخریب دارد؟

بله، حفاظ آکاردئونی از جنس آهن تقویت شده ساخته می شود که مقاومت بالایی در برابر تلاش های تخریبی دارد. این حفاظ معمولاً به تنهایی یا به همراه قفل های ایمنی قدرتی ارتقاء یافته نصب می شود تا امکان نفوذ به آن را کاهش دهد.

آیا حفاظ آکاردئونی به دکوراسیون داخلی محیط سازگاری دارد؟

بله، حفاظ آکاردئونی با تنوع طرح ها و طراحی ها به راحتی با دکوراسیون داخلی محیط سازگاری دارد. شما می توانید از مدل ها و طرح های مختلف بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید تا به زیبایی و استایل داخلی خود وفق دهید.

آیا نصب حفاظ آکاردئونی پیچیده است؟

نصب حفاظ آکاردئونی به تخصص و تجربه نیاز دارد، اما با استفاده از کارشناسان ما در آهن سازه، این فرآیند به سادگی انجام می شود. کارشناسان ما تجربه کافی در نصب حفاظ آکاردئونی دارند تا به شما کمک کنند.

حفاظ کرکره ای

نکات خرید حفاظ آکاردئونی

برای خرید حفاظ آکاردئونی با کیفیت و مناسب به نکات زیر توجه کنید:

حفاظ آکاردئونی با ترکیب امنیت، زیبایی و کاربری برای محیط های مختلف، یک انتخاب مناسب است. با توجه به ویژگی ها و مزایا، همچنین معایب آن، شما می توانید تصمیم بهتری در خرید حفاظ آکاردئونی بگیرید. در صورت تمایل به افزایش امنیت خانه یا محیط کاری خود، با آهن سازه تماس بگیرید و از بهترین حفاظ آکاردئونی با کیفیت بهره مند شوید.

هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی حفاظ آکاردئون حفاظ آکاردئون

یکی از محصولات پر فروش و عمده شرکت آهن سازه ، تولید انواع حفاظ آکاردیون بوده که در طرحهای مختلفی به خریداران عرضه می شود. شرکت آهن سازه یکی از پیشگامان تولید کننده انواع حفاظ و نرده جهت دیوار و پنجره و بالکن و همچنین درب ورودی ساختمان می باشد. و یکی از مهمترین طرحهای حفاظ آکاردئونی تولید شده توسط شرکت آهن سازه میتوان به حفاظ اکاردئنی پنج گل دو جداره اشاره نمود که در بین خریداران از اولویت ویژه ایی برخوردار است.

حفاظ درب

حفاظ آکاردئونی پنج گل دو جداره تحت ثبت شرکت آهن سازه بوده و فقط از طریق شرکت آهن سازه قابل سفارش می باشد. این نوع حفاظ درب ضد سرقت می تواند حداقل 90 درصد امنیت مورد نظر را تامین کند لذا شرکت آهن سازه با هم فکری کارشناسان خبره خود جهت برقراری صد در صد امنیت هموطنان عزیز اقدام به نصب قفل های مخفی و طراحی آن در بدنه درب کرده است و بدین طریق افزایش امنیت درب را به 100% رسانده و از اقدامات دیگر شرکت آهن سازه این امر است که از تعداد حلقه های قفل بیشتر در طراحی درب استفاده نموده ایم.

توصیه شرکت آهن سازه به هموطنان و خریداران عزیز خود در تهیه حفاظ آکاردئونی این است که نرده حفاظ آکاردئنی طرح پنج گل دو جداره برای افرادی که به امنیت خود و ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد. به ما اطمینان کرده و حفاظت از منزل خود را به ما بسپارید.

حفاظ آکاردئونی تولیدی صنایع آهن سازه از یک چهارچوب از جنس آهن به شکل پروفیل تشکیل یافته اند که درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب پر شده است. یک ریل فولادی ( نبشی 3 ) در بالا و پایین درب نصب گردیده است و بخش چرخ دار که وزن محافظ آکاردئونی را تحمل می نماید در آن قرار گرفته است. شرکت آهن سازه بر روی حفاظ های آکاردئونی خود قفل های توکار و روکار مخفی یا قفل مرکزی را نصب دارند که بدین طریق مقدار زیادی امنیت دستگاه به بالا خواهد رفت. در مجموع نرده حفاظ های آکاردیونی میتوان یک محافظ یا گارد آهنی خوب برای بخش های ورودی نامید که دارای زیبایی و کارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. برقراری امنیت منزل و محل کار خود را به گروه آهن سازه بسپارید و آرامش را به خود هدیه دهید.

حفاظ آکاردئونی فلزی

حفاظ آکاردئونی طرح نقش دار یکی از زیبا ترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردارند. تقریبا تمامی مدل های حفاظ آکاردئون این قابلیت را دارند تا با تسمه های نقش دار ساخته شوند البته تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل ( 3 ردیف تسمه عمودی ) استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد. برای تولید حفاظ اکاردئونی ساده از تسمه های 20*5 که 20 به عنوان پهنا و 5 به عنوان ضخامت استفاده می شود که بعد از سوراخ کاری توسط دستگاه سمبه ماتریس جهت جوشکاری آماده می شود .

تولید انواع حفاظ آکاردئونی شرکتی

این مقاله در مورد حفاظ آکاردئونی ، قیمت حفاظ آکاردئونی آهنی، نحوه خرید حفاظ اکاردئونی ، طریقه سفارش اینترنتی حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی ، قیمت حفاظ آکاردون آپارتمان و حفاظ اکاردونی آهن سازه ، حفاظ کشویی آکاردئونی، کرکره درب حفاظ های آکاردئونی ، انواع حفاظ ساختمان، قیمت حفاظ آکاردئونی و شرکت آهن سازه تنظیم شده است.

حفاظ اکاردونی حفاظ روی درب خانه حفاظ ضد سرقت حفاظ کرکره کشویی حفاظ پشت در حفاظ اکاردئون پرچ مخفی حفاظ پنجره کشویی ریلی تاشو آکاردئونی بهترین مرکز حفاظ آکاردئونی گارد ریل حفاظ آپارتمان

معرفی درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار

درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار یکی از محصولات متمیز شرکت آهن سازه است که با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن و طراحی منحصربه فرد، امکان ایجاد حفاظی با امنیت بالا، زیبایی فراوان و عملکردی کارآمد فراهم می کند. این درب ها به طور گسترده ای در منازل، آپارتمان ها و محل های تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و از جمله ویژگی های برجسته آن ها می توان به استفاده از تسمه های نقشدار با طرح گل نیلوفری، رنگ کوره ای الکترواستاتیک و قفل های مخفی اشاره کرد.

درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار از جمله تولیدات برتر شرکت آهن سازه است که با ترکیب مواد با کیفیت و فناوری پیشرفته به وجود آمده است. این درب با استفاده از تسمه های نقشدار با طرح گل نیلوفری طراحی شده و علاوه بر ارتقاء امنیت درب آپارتمان ها، به زیبایی و شکوه درب نیز افزوده است. این درب با رنگ کوره ای الکترواستاتیک تامین شده و نقش های آن نیز با پتینه کاری زیبا تزئین شده است. همچنین، با دو قفل مخفی و دو زبانه قفل در بالا و پایین حفاظ، امنیت آن به حداکثر رسانده شده است. استفاده از لولا 3 پارچه ضد سرقت در این درب، آن را به یک حفاظ زیبا و در عین حال با قابلیت مقاومت در برابر تلاش های سرقت تبدیل کرده است.

ویژگی های برجسته حفاظ درب خانه

در این بخش، به برخی از ویژگی های منحصربه فرد درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار پرداخته می شود:

حفاظ ساده درب ضد سرقت

حفاظ ساده روی درب آپارتمان

نرده حفاظ ساده جلوی درب منزل به وسیله لولا 3 پارچه باز و بسته میگردد و شامل قوطی 2 در 2 و کلاف 4 در 6 میباشد که بر روی درب همراه با قفل 4 شاخ نصب میگردد .

حفاظ ساده روی درب آپارتمانحفاظ ساده درب ضد سرقت

نصب و اجرای درب حفاظ کشویی

نصب درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار به صورت حرفه ای و با دقت انجام می شود. تیم های متخصص آهن سازه با تجربه طولانی در این زمینه، به نحوی که ساختار درب به طور کامل در محل نصب قرار گیرد و عملکرد مطلوب را ارائه دهد، اقدام به نصب انجام می دهند.

آیا این درب مناسب برای منزل یا آپارتمان است؟

بله، درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار برای منازل، آپارتمان ها و محل های تجاری مناسب است و با توجه به امنیت و زیبایی اش، انتخاب بسیار خوبی خواهد بود.

آیا رنگ درب قابل تغییر است؟

بله، رنگ درب قابل تغییر و تنظیم است. شما می توانید رنگ مورد نظر خود را با مشاوره تیم فنی آهن سازه انتخاب کنید.

آیا این درب دارای گارانتی است؟

بله، درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار دارای گارانتی کیفیت و عملکرد می باشد. جهت کسب اطلاعات دقیق تر، می توانید با دپارتمان خدمات مشتریان آهن سازه تماس بگیرید.

درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار با ترکیبی از امنیت بالا، زیبایی چشم نواز و کارایی عالی، یک انتخاب هوشمندانه برای افرادی است که به دنبال ترکیب مناسبی از ویژگی ها در درب خود هستند. با تکنولوژی های مدرن، طراحی منحصربه فرد و کیفیت بالای تولید، این درب تضمین کننده امنیت و آرامش شما خواهد بود. هدف اصلی ما در آهن سازه، ایجاد محصولاتی با کیفیت و عملکرد عالی است تا شما بتوانید با اطمینان در منزل خود اقامت کنید و زندگی آسوده تری داشته باشید.

حفاظ لولایی درب ضد سرقت

حفاظ اکاردئونی به محصولی که جهت حفاظت از درب های ورودی واحد های آپارتمانی استفاده میشود اطلاق می شود. اما این محصول در حفاظت از دیگر درب ها نیز کاربرد دارد. این حفاظ در قابی به شکل در قرار میگیرد و به صورت ریلی درون آن حرکت میکند. از این رو این حفاظ، جای بسیار کمی را اشغال میکند و اصلا باعث مزاحمت نمی شود. حفاظ های اکاردئونی بسیاری متنوعی در بازار موجود هستند. مرسوم ترین نوع این حفاظ به حفاظ سه گل یا سه لوزی معروف است. حفاظ آکاردئون امنیت بالایی را برای شما به ارمغان می آورد . همچنین با قرار دادن تعداد حلقه های قفل بیشتر ، استفاده از قفل های مخفی و همچنین استفاده از قفل های ضد برش آهن سازه می توان ضریب امنیتی این حفاظ را بالا برد.

از محصولات درب اکاردئونی که جهت حفاظت اماکن می توان نام برد به ، ، ، ، ، ، ، ، نام برد.

حفاظ اکاردئونی درب آپارتمان چه کاربردی دارد ؟

حفاظ آکاردئونی بیشترین موارد استفاده در ایمن سازی درب آپارتمان و خانه های مسکونی و اداری و همچنین ورودی پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. برای شما کاربران عزیز بعد از مشاوره حضوری در خصوص انتخاب محافظ درب اکاردئونی توسط مشاور صنایع فلزی آهن سازه و اینکه با توجه به شرایط محیطی چه نوع حفاظ را باید استفاده کنید را توضیح خواهیم داد.

قیمت حفاظ آکاردئونی چگونه محاسبه میشود ؟

قیمت حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی بر اساس متر مربع ( پشت به پشت چارچوب آپارتمان ) که با توجه به قیمت طرح انتخابی کاتالوگ آهن سازه محاسبه میگردد . عرض در آکاردئونی : هر چه در جمع وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین تری پرداخت شود. ارتفاع در آکاردئونی : ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت. طرح در آکاردئونی : نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده تر باشد و از گل های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان تر خواهد بود.

فرمول محاسبه قیمت هر متر مساحت حفاظ آکاردئون چیست ؟

محاسبه اندازه گیری حفاظ آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب

مزایای خرید حفاظ آکاردئونی آهن سازه چیست ؟

جوشکاری co2 در تولید حفاظ آکاردئونی - دقت بالا در تولید حفاظ های آکادئونی - پوشش رنگ کوره ای - تسمه فابریک 5

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912