قیمت کرکره برقی

- تاریخ امروز

کرکره برقی وسیله ای کنترلی به کمک ریموت برای ورودی ها می باشد که امروزه با پیشرفت محصولات ساختمانی، کرکره ها بصورت برقی تولید و توسط شرکت نصب کرکره برقی اجرا می شوند و در زمان قطع برق توسط ups هم قابل استفاده می باشند. قیمت کرکره برقی اتوماتیک با توجه به نوع تیغه و تنوع رنگ کرکره ها همچون سفید،مشکی، کرم و حتی پنل چند رنگ در چندین مدل آلومینیومی، پلی کربنات شیشه ای و رول گیتر برای پنجره، بالکن، پارکینگ، مغازه و فروشگاه تولید شده که این روز ها بعنوان درب اصلی و در پیلوت مورد استفاده قرار می گیرند.


کرکره برقی


حفاظ پنجره آهن سازه
💎 کیفیت کرکره برقیبهترین نوع پروفیل و تیغه با توجه به طرح درخواستی
💲 قیمت کرکره برقیبر اساس هر مترمربع قاب محل نصب کرکره
⏳ زمان نصبسفارش 3 تا 5 روز و نصب با توجه به متراژ
⏱ پشتیبانی فروشاز 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرتکمترین اجرت ساخت نسبت به متریال مورد استفاده
🎯 نحوه ثبت سفارشدرخواست اندازه گیری و ارسال کارشناسخرید کرکره برقی

اولین چیزی که باید به آن فکر کنید این است که از چه نوعی می خرید؟ بنابراین می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ما باید بدانیم که می خواهیم از کرکره برقی برای امنیت یا زیبایی استفاده کنیم؟ با دانستن این نکات می توانیم تصمیم درستی بگیریم.

باید در نظر داشته باشیم که تیغه های مورد استفاده در کرکره برقی در برابر سرقت و بریدگی چقدر برای ما مهم است؟ در این خصوص و با توجه به تمامی تیغه های موجود در بازار باید در زمان انتخاب دقت زیادی داشته باشیم.

کرکره برقی در و پنجره و بسیاری مکان های دیگر چه برای مصارف صنعتی و چه خانگی در اشکال مختلف در بازار موجود می باشند، پس در ابتدا هدف خود را از خرید مشخص کنید که این کرکره قرار است در کجا نصب شود؟


کرکره

کرکره برقی پارکینگ

در همه‌ی کشورهای مدرن جهان از کرکره پارکینگ برای بالا بردن ایمنی بیشتر در این محل ها استفاده می شود همچنین در همه کارگاه ها، کارخانه ها و سوله ‌ها و حتی در تقسیم‌ بندی سالن ‌ها و در ورودی درب ‌ها، برای بالا بردن  امنیت و سرعت عبور و مرور ماشین ‌های سنگین و صنعتی از درب‌های کرکره پارکینگ می توان کمک گرفت.

کرکره برقی صنعتی به ویژه کرکره انباری وسیله مناسبی برای جلوگیری از اتلاف انرژی در محیط های صنعتی می باشد. آنها همچنین از جک برای نصب کرکره پارکینگ روی درهای کاملا باز یا بسته استفاده می کنند. وقتی جک سعی می کند در را باز و بسته کند، سنسور تشخیص می دهد که جک به انتهای مسیر رسیده است و آن را متوقف می کند

در کرکره های فروشگاهی به دلیل مواد اولیه استفاده شده و مقاومت بالای آن در برابر ضربه، قیمت آن نسبت به کرکره های دیگر نسبتاً بالاتر است اما به نوبه خود دارای ویژگی های خاصی هستند. قیمت کرکره معمولی و همچنین سایر کرکره ها بر اساس متراژ و قطعات استفاده شده تعیین می شود.

09126788378


کرکره برقی پنجره، کرکره برقی پارکینگ، کرکره برقی مغازه، کرکره برقی تراس و بالکن از جمله مکان های قابل نصب کرکره برقی است که یک کرکره برقی خوب با قیمت مناسب بستگی به نوع تیغه آلمینیومی یا پانچ دار یا تیغه کرکره برقی شیشه ای پلی کربنات یا کرکره برقی رنگی و طرح چوب دارد. استفاده از کرکره اتوماتیک برای تمام افراد امکان پذیر است چرا که نیاز به عملیات و تخصصی خاص ندارد و فقط با یک ریموت ساده باز و بسته می شود. با راه اندازی و نصب کرکره اتومات ریموت دار مقاوم در برابر سایش، سالها نیاز به رنگ و تعویض کرکره اتوماتیک نخواهید داشت.خلاص کردن کرکره برقی

مراحل خلاص کردن کرکره برقی به شرح زیر است:

- ابتدا دستگاه را خاموش کنید.

- اگر قفل روی کرکره غلتکی نصب شده است آن را رها کنید.

- اگر از موتورهایی استفاده می کنید که از بیرون کرکره مشخص هستند و زنجیر آن ها به همه موتورها متصل است، برای حفظ ایمنی زنجیر روی موتور را شل کنید و شروع به کشیدن یک سمت زنجیر به سمت پایین کنید. فقط دقت داشته باشید که سرعت تیغه ها کم بوده و خیلی آرام بالا و پایین میشوند، پس باید صبور باشید.

- اگر از موتور لوله ای استفاده می کنید (موتور داخل لوله نصب شده است و مشخص نیست) باید یک وسیله مخصوص مانند آچار برای این کار داشته باشید. در این موقع قسمتی روی موتور وجود دارد که شبیه آچار آلن است شما وسیله خود را در این محل قرار داده و با احتیاط بچرخانید.


خلاص کردن کرکره برقی

کرکره های شفاف (پرده های پلی کربناتی)

کرکره های شفاف به عنوان پرده های نیمه شفاف نیز شناخته می شوند. به ورق های پلی کربنات به دلیل شفافیت و نوع ورق به کار رفته در آن ، کرکره شفاف نیز می گویند. کرکره های شفاف دارای زیبایی بسیار قوی و خاصی هستند که به عنوان روکش هم استفاده می شود و از عبور سارقان جلوگیری می کند و در ایجاد ظاهر و جذابیت مکان بسیار موثر هستند.

شما نمی توانید کرکره برقی پلی کربنات شفاف را به شکل یک ‌تکه از جایی تهیه کنید در عوض این کرکره ها با کنار هم قرار گرفتن تکه های پانل پلی کربنات در اندازه و ضخامت های ویژه به شکل آجری موجود هستند. اگر بخواهیم تفاوت اصلی را در این نوع بیان کنیم می توان به ضخامت تیغه ها اشاره کرد که باعث شده کرکره پلی کربنات شفاف را به دو دسته طبقه بندی کند.

حرف آخر درباره کرکره برقی

حتما در انتخاب کرکره برقی جنس کرکره و موتور کرکره برقی را درست انتخاب کنید تا کیفیت بالایی داشته باشد.


کرکره های شفاف (پرده های پلی کربناتی)

کرکره برقی یا کرکره ریموت کنترلی، در واقع نوعی درب مدرن است که هم امنیت ساختمان شما را فراهم می‌آورد و هم با ظاهر زیبایی که دارند، موجب افزایش زیبایی ساختمان خواهند شد. در حرکت کرکره ریموت کنترلی به سمت بالا و پایین، در حین باز و بسته شدن، یک موتور نقش دارد که انرژی مورد نیاز آن از الکتریسیته یا نور خورشید تامین می‌شود.

کرکره برقی چند درجه ایمن تر از نوع دستی بوده و استفاده از آن بسیار راحت تر هم است. این وسیله برای استفاده داخلی مانند پنجره ها می تواند بسیار مهم باشد. شما می توانید کرکره برقی را به هر شکلی که می خواهید روی در و پنجره های منزل خود نصب کنید تا باز و بسته شدن آنها را کنترل کنید.


کرکره ریموت کنترلی در انواع مختلفی مانند کرکره برقی پارکینگ، مغازه، پنجره و... ساخت و عرضه می‌شود که طرافداران زیادی نیز دارد. جنس تیغه‌‌ی کرکره برقی می‌تواند از فلزی مانند آلومینیوم و یا از جنس پلی کربنات و با ظاهری شیشه ای شفاف باشد. به هر حال کرکره برقی، در مقابل ضربه، آتش سوزی، ورود سارقین و... مقاومت بالایی دارد و از این لحاظ به طور کامل می‌توان به آن اعتماد کرد.

استفاده از درب کرکره برقی چرا اینقدر متداول شده است؟ پارکینگ یا مغازه شما به هر شکل و در هر ابعادی که باشد دارای یک درب است که ورود و خروج از آن را تسهیل می‌کند. با پیشرفت قدرت طراحی صنعتی و افزایش تنوع در مدل‌های درب، درب کرکره‌‌ برقی به یکی از متداول‌ترین انواع درب‌های امروزی تبدیل شده است.

به دلیل نوسانات قیمت کرکره ریموت کنترلی با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت هر مترمربع کرکره برقی و چگونگی سفارش خرید درب کرکره ای برقی پارکینگ، مغازه و پنجره را محاسبه نماییم.


کرکره پارکینگ خودرو

09126788378


قیمت کرکره برقی

عوامل زیادی هستند که در قیمت کرکره برقی تاثیر دارند که میشود به نوع تیغه، اندازه کرکره، ابعاد کرکره، جنس تیغه و هزینه نصب کرکره برقی و ... اشاره کرد. همه این موارد باید توسط شرکت ارائه دهنده خدمات کرکره برقی بررسی شود و بعد قیمت گذاری انجام شود. وقتی اندازه دو کرکره باهم برابر باشد فاکتوری که قیمت آنها را از یکدیگر جدا میکند موتور آن است و اگر اندازه یکسان نباشد علاوه بر موتور، اندازه تیغه کرکره برقی هم در قیمت گذاری دخیل است. در ادامه مطلب قیمت موتور و تیغه کرکره برقی و عوامل دیگر تاثیر گذار در قیمت کرکره برقی را بررسی می‌کنیم.

رنگ کرکره برقی

نکته دیگری در خرید کرکره برقی باید به آن دقت کنید رنگ آن است. اگر به زیبایی اهمیت می‌دهید بهتر است به رنگ نمای ساختمان توجه کنید و رنگ کرکره برقی را متناسب با آن انتخاب کنید. مثلا اگر نمای ساختمان شما تراورتن از تیغه کرم  بهتر است که استفاده کنید چون این سنگ ها معمولا رنگ کرمی و قهوه ای روشن دارند. کرکره های برقی غیر شفاف با رنگ الکترو استاتیک رنگ آمیزی می‌شوند، این نوع رنگ که در صنعت خودرو و لوازم خانگی هم کاربرد دارد معمولا قیمت بالاتری دارد، در ضمن رنگ سفید نیز در رنگ آمیزی کرکره برقی قیمت پایین تری نسبت به سایر رنگ ها دارد.


کرکره برقی

کرکره های اتوماتیک دارای آلودگی صوتی بسیار کم و تلفات انرژی بسیار پایینی هستند. مخصوصا اگر از تیغه های گاوانیزه فوم دار استفاده کنید. باوجود انواع مختلف کرکره برقی، در رنگ بندی و جنس های مختلف، هماهنگ کردن کرکره با طراحی محیط بسیار آسان و جذاب خواهد بود. کرکره های اتوماتیک نسبت به سایر درب های امنیت بالایی داشته و نیاز به استفاده از قفل و کلید نیست. هرچند در هنگام دریافت خدمات ساخت و نصب می توانید روی کرکره برقی جا قفلی نیز تعبیه کنید. طراحی کرکره اتوماتیک به صورتی است که مانع از ورود گردو غبار می شود.

قیمت تیغه کرکره برقی آلومینیومی و شیشه ای پلی کربنات

تیغه کرکره برقی دو مدل دارد: تیغه گالوانیزه و تیغه پلی کربنات. تیغه گالوانیزه تیغه ارزان تری نسبت به سایر به حساب می‌آید اما این به معنای خوب نبودن آنها نیست؛ تیغه های گالوانیزه به صورت محدب دو جداره هستند و برای تشخیص آن باید یک آهنربا را به سطح تیغه نزدیک کنید. تیغه پلی کربنات نوع دیگری از تیغه کرکره برقی است، تیغه پلی کربنات یا تیغه شیشه ای زیبایی بصری فوق العاده ای دارد و اگر شما ظاهر کرکره برقی برایتان اهمیت دارد پیشنهاد می‌شود که از این نوع تیغه استفاده کنید. این تیغه ها از مقاوت بالایی هم برخوردار هستند از دیگر ویژگی های تیغه پلی کربنات میشود به  خاصیت ضد شعله ور بودن آنها و جلوگیری از سرایت آتش اشاره کرد. قیمت تیغه های پلی کربنات وارداتی گران تر از نمونه های داخلی می‌باشد.

کرکره برقی نسبت به نوع سنتی آن از مزایایی برخوردار می باشد که از جمله آن ها می توان به قابلیت شستشوی راحت آن اشاره کرد. این کرکره برقی رنگی بالایی دارند و می شود با انتخاب رنگ مناسب با دکوراسیون داخلی، نمایی زیبا ایجاد کرد. اگر تیغه کرکره برقی را از جنس مرغوب انتخاب کنید، رنگ آنها با گذشت زمان زیاد تغییر رنگ نمی دهد و در برابر باد و باران و نور خورشید مقاومت بالایی دارند. سفارش خرید کرکره برقی نسبت به کرکره سنتی بیشتر است که از امنیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد و در برابر ضربه و فشار مقاومت قابل قبولی دارند و فقط بوسیله موتور پایین و بالا می روند. احتیاج به صرف انرژی برای باز و بسته کردن درب نمی باشد و به راحتی قابلیت باز و بسته شدن دارند و طول عمر بیشتری نسبت به کرکره های سنتی دارند.


کرکره برقی شیشه ای شفاف

کرکره برقی به خوبی درزگیری شده است و عایق خوبی در برابر نفوذ صدا و گرد و خاک و نور به انباری و پارکینگ می باشد. کرکره برقی در واقع یک دیوار یا پنجره متحرک می باشد که در صورت لزوم می توانید آن را باز و یا بسته کنید.

همانطور که از نام کرکره برقی بر می آید، این کرکره ها توسط برق کار می کنند بنابراین باید هنگام قطع برق راه چاره ای داشته باشیم. یکی از این راه ها استفاده از اهرم دستی برای باز و بسته کردن درب می باشد. راه دوم قابلیت استفاده از باطری های یو پی اس با ولتاژ مناسب در کرکره اتوماتیک می باشد.

با توجه به کاربرد کرکره برقی و کاربرد آن بایداز موتور مناسبی استفاده شود. برای مکان هایی که تردد بالایی دارند و یا کرکره برقی دارای وزن زیادی می باشد بهتر است از موتورساید استفاده شود ولی اگر وزن درب زیاد نباشد و تررد نیز در آن مکان بالا نباشد می توان از موتور سنترال استفاده کرد. نوع دیگری از موتور به نام توبولار در بازار است که بر حسب نیاز در انواع کرکره اتوماتیک از آن استفاده می شود.


خرید کرکره برقی

تعمیر و نصب کرکره برقی

طی سال های گذشته استفاده از کرکره های برقی به دلیل سهولت در استفاده، امنیت بالا و همچنین مناسب بودن قیمت درب کرکره ای افزایش چشمگیری داشته و این درب ها طرفداران زیادی دارند. برای بررسی عوامل موثر بر قیمت تعمیر و نصب کرکره برقی ابتدا قیمت اجزای مختلف آن و در نهایت قیمت نصب کرکره برقی را بررسی می کنیم.

 در زمان قبل از ورود درب های اتوماتیک، بسیاری از مغازه داران از کرکره های سنتی برای محافظت محل کسب خود استفاده می کردند که دارای وزن زیادی بودند و بعد از مدتی در برابر باد و باران رنگ خود را از دست می دادند و نیاز به رنگ آمیزی پیدا می کردند و در بعضی موارد نیز دچار زنگ زدگی می شدند همچنین هنگام بالا و پایین بردن این کرکره ها آلودگی صوتی زیادی برای عابرین و بخصوص همسایه ها بوجود می آورد که آزاردهنده بود.  بعد از این کرکره ها حفاظ های آکاردئونی تولید شدند ولی به دلیل مراحل سخت تولید دارای قیمت بالایی بودند.

متراژ فضا بر قیمت موتور کرکره برقی موثر است

مهم ترین اجزای کرکره ی برقی موتور آن است که از بین انواع موتورهای کرکره دو نوع توبولار (تیوبولار) و ساید کاربرد و استفاده­ی بیشتری دارند. برای تعیین قیمت موتور کرکره برقی باید در نظر داشت که فضای مورد نظر چه کاربری دارد، ابعاد فضا چقدر است و عوامل محیطی چه تاثیری بر درب می گذارند. به طور مثال برای پارکینگ های مسکونی که ابعاد کوچکتری دارند، موتورهای توبولار مناسب ترند و قیمت موتور کرکره برقی توبولار به نسبت ساید ارزان تر است. اما برای فضاهای بزرگ و صنعتی موتور های ساید مناسب تر هستند چرا که توان بیشتری دارند و وزن درهای سنگین را هم تحمل میکنند.

برند موتور بر قیمت درب کرکره ای موثر است

برای تعیین قیمت درب کرکره ای پارکینگ باید قیمت انواع برندهای موتور را بررسی کرد. برای تصمیم گیری در مورد نوع موتور، ابعاد و جنس تیغه ها بسیار مهم است. اگر شما موتور کم توان تری نسبت به وزن تیغه ها انتخاب کنید شاید قیمت موتور کرکره برقی شما ارزان­تر تمام شود ولی هزینه تعمیرات و تعویض آن بیشتر از هزینه اولیه شما خواهد شد. انواع موتورهای کرکره برقی در بازار موجودند و شما با توجه به میزان بودجه و کاربرد فضا می توانید مدل موتور مناسب خود را انتخاب کنید. برای نمونه قیمت موتور کرکره برقی تسلا گران­تر از قیمت موتور کرکره برقی چینی است ولی توان بیشتری برای حرکت دادن تیغه های سنگین­تر دارد و حرکت رول تیغه ها را بسیار روان­تر می­ کند، در نتیجه اصطکاک تیغه ها را به حداقل رسانده و باعث افزایش عمر مفید درب می شود.

در بررسی انواع مدل موتور کرکره برقی باید به موتور کرکره برقی بارزانته و KTM نیز اشاره کرد. قیمت موتور کرکره برقی توبولار بارزانته با توجه به تنوع وزن های موتور متفاوت است. البته شرکت بارزانته نوع ساید موتور برقی هم دارد. قیمت موتور کرکره برقی KTM ساید و موتور بارزانته ساید متغیر است و قبل از خرید حتما با نصاب حرفه ای مشورت کنید تا انتخاب مناسب تری داشته باشید.


نصب کرکره برقی

قابلیت های موتور بر قیمت موتور کرکره برقی موثر است

از دیگر عوامل موثر بر قیمت تعمیر و نصب کرکره برقی قابلیت تغییر و جا به جایی آسان قطعات موتور است. خارج بودن موتور از شفت این خاصیت را دارد که درصورت لزوم تعویض قطعات نیازی به باز کردن تیغه و پایین آوردن آن نیست.

برای افزایش دقت در برآورد کردن هزینه ها و عوامل موثر بر قیمت و تعمیر نصب کرکره برقی، یکی دیگر از مهم ترین فاکتورها میزان قطعی برق منطقه و میزان تحمل موتور در برابر قطعی برق است. برای رفع این مشکل در نصب درب های کرکره ای از UPS استفاده می کنند. Uninterruptible power supply یا به اختصار UPS منبع تغذیه دائمی یا بدون وقفه است. از UPS برای تنظیم ولتاژ برق شهری استفاده می شود. به صورتی که ولتاژ ضروری مورد نیاز دستگاه را تامین و ولتاژ اضافی را ذخیره کرده و در مواقع قطع برق از آن استفاده میکند. قطع برق در فضاهای صنعتی بسیار مشکل آفرین است و به همین دلیل باید از موتورهای ساید UPS دار استفاده کرد. قیمت موتور کرکره برقی ساید UPS دار شاید نسبت به سایر انواع موتورها گران­تر باشد، ولی از زیان های ناشی از قطع برق و درنهایت افزایش بیهوده ی قیمت درب کرکره ای جلوگیری می کند و با توجه به میزان برق مصرفی مراکز بزرگ و صنعتی با یک بار پرداخت قیمت موتور کرکره برقی ساید UPS دار در هزینه های طولانی مدت صرفه جویی چشم گیری می شود.

تیغه کرکره ها بر قیمت نصب کرکره برقی موثر است

تیغه­­ی کرکره­ها از عوامل تعیین کننده ی دیگر قیمت هستند. برای مثال قیمت درب کرکره ای پارکینگ از جنس فولادی و آلومینیومی هزینه ی مناسب تری نسبت به انواع شفاف و پلی کربنات دارند. اما موقع تصمیم گیری برای جنس تیغه ها کاربرد فضا در الویت است. برای نمونه جهت تعیین قیمت درب کرکره ای پارکینگ شاید نوع آلومینیومی ساده هزینه کمتری نسبت به نوع پانچ دار داشته باشد، ولی نوع پانچ دار با توجه به امکان گردش هوا و خروج گازهای اگزوز برای پارکینگ هایی با تعداد ماشین بالاتر مناسب­تر است. یا برای پنجره ها می توان از تیغه های پلی کربنات استفاده کرد که نمای بسیار جذاب و نور مناسبی برای فضا فراهم می کنند ولی باعث افزایش قیمت نصب کرکره برقی می شوند.

یک نکته بسیار ساده برای کاهش هزینه های تعمیر کرکره برقی انتخاب مناسب جنس تیغه با شرایط محیطی نظیر تابش آفتاب و بارندگی و مرتب تمیز کردن تیغه هاست. تمیز بودن تیغه ها حرکت آن ها را روان تر می کند و فشار کمتری به موتور وارد می کند.

در حال حاضر با تولید کرکره برقی بسیاری از این مشکلات حل شده است. این نوع کرکره بوسیله موتور و برق کار می کند. این نوع کرکره اتوماتیک بیشتر برای درب پارکینگ و مغازه ها و مجتمع های مسکونی استفاده می شود و جنس آن ها نوعی آلیاژ شامل آلومینیوم می باشد. کرکره برقی علاوه بر کیفیت و امنیت بالا با فشردن یک دکمه با سرعت مطلوبی پایین و بالا می رود.

 کرکره برقی که برای منزل استفاده می شود از جنس آلومینیوم بوده که داخل آن را از فوم پر می کنند تا در برابر صدا عایق باشد. این نوع کرکره برقی به خاطر نوع کاربری استحکام  کمتری نسبت به سایر کرکره برقی ها داشته و سبک وزن می باشد. این نوع کرکره علاوه بر اینکه باید ایمن و عایق باشد باید تنظیم نور فضای خانه را نیز انجام دهد.

نوع دیگری از این نوع کرکره، کرکره برقی پارکینگ می باشد. این نوع از کرکره باید از استحکام و ایمنی خوبی برخوردار باشد. استفاده از کرکره به جای درب لولایی باعث می شود تا در استفاده از فضا صرفه جویی شود و دیگر نیازی نیست نگران پارک کردن ماشین در فضایی از پشت درب باشیم که موقع باز کردن درب مانع از باز شدن درب شود. یک سری از کرکره های اتوماتیک هم برای مکان های تجاری تولید شده اند که دارای امنیت بالایی می باشند و در صورت نیاز، برای ایجاد دید ویترین توسط مشتری می توان از نوع سوراخ دار آن ها استفاده کرد.


کرکره برقی درب آپارتمان

سفارش خرید محاسبه قیمت کرکره برقی

قیمت خرید کرکره های برقی به این معنی است که شما در حفظ حریم خصوصی و امنیت خانواده سرمایه گذاری کرده اید . برای اینکه درب منازل و یا سایراماکن به آسانی باز و بسته شود ، نصب درب کرکره ای اتوماتیک پیشنهاد می شود . بعنوان مثال هنگام پارک خودرو در پارکینگ ، دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن در نیست . پس این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده است که به راحتی خراب نشود و علاوه بر امنیت ، رفاه را نیز برای شما به ارمغان بیاورد. کرکره ها در انواع ، اندازه و شکل های مختلفی وجود دارند که می توان آنها را به راحتی در مکان های مختلف به اجرا درآورد.

کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوعی درب اتوماتیک می باشد که به وسیله یک موتور و قدرت برق کار می کند و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن آن فراهم می شود . کرکره اتوماتیک با موتور کوچکی کار میکند که با  فشار یک دکمه باز و بسته می شود . موتورکرکره اتوماتیک را می توان به منبع برق شهری و یا می توان با کمک انرژی های طبیعی مانند انرژی خورشید باز کرد . کرکره اتوماتیک با استفاده از کنترل از راه دور کوچک و یا یک پانل که در داخل محل نصب کرکره برقی قرار دارد، کار می کند و در جایی دیگر اداره می شود. مهمترین مزیت اصلی کرکره رول آپ فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت و نیروی فیزیکی می باشد. شما می توانید باز یا بسته شدن را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید.

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

در این بخش اجزای مختلفی که یک کرکره برقی اتوماتیک را تشکیل می­دهند معرفی خواهیم کرد. بعضی از این قطعات اجزای  و اصلی کرکره برقی هستند و برخی دیگر تجهیزات جانبی است و وجود آن ها اختیاری است. ( موارد 7 و 8)

تیغه کرکره :

تیغه کرکره برقی را می­توان در رنگ، جنس دلخواه انتخاب کرد تیغه در واقع بدنه اصلی کرکره اس که ظاهر آن را می­سازد.

موتور:

موتور کرکره برقی وظیفه بالا و پایین بردن کرکره را برعهده دارد موتور در واقع ماشینی الکترونیکی است که به وسیله نیروی برق کار می­کند موتورهای کرکره برقی در دو نوع ساید و توبلار موجود هستند.

ریل

ریل­های کرکره برقی پروفیلی هستند که معمولا از جنس آلومینیوم یا آهن ساخته شده. شکل آن شبیه U  بوده و محل قرارگیری آن در دو طرف دهنه است. تیغه­های رولی در داخل این ریل­ها بالا و پایین می­روند.

قوطی

برای اینکه بتوان ریل­ها را نصب کرد دو طرف آن از قوطی­هایی با اندازه مشخص استفاده می­شود.

صفحه پلیت

صفحه پلیت برای نگهداری و نصب موتور و کرکره برقی استفاده می­شود. و به صورت دو صفحه فلزی است که روی قوطی چهارچوب نصب شده است که شفت را از اطراف نگه می­دارد.

شفت

لوله­ای است که در سایز­های مختلف وجود دارد و رول تیغه کرکره روی آن نصب می­شود یک سمت شفت موتورو در سمت دیگر آن اندکپ وصل شده است. موتور شفت را به چرخش در میاورد و رول کرکره حرکت می­کند.

جا قفلی

جا قفلی قطعه­ای است که در بخش انتهایی تیغه کرکره متصل شده و برای امنیت بیشتر کرکره برقی استفاده می­شود.

کاور موتور

کاور موتور عموما برای موتورهای ساید استفاده می­شود چرا که این موتورها بیرون از شفت نصب می­شوند. کاور، موتور را در برابر بارش برف و باران مصون کرده و همچنین صدای آن را کمتر کرده و زیبایی موتور را افزایش می­دهد.


ریل کرکره برقی: ریل کرکره برقی، به قسمتی اطلاق می‌شود که تیغه‌ها از میان آن عبور می‌کنند. قابل ذکر است که از نوار باریکی از جنس لاستیک، در داخل ریل به جهت جلو گیری از فرایند سایش میان سطح ریل و تیغه‌ها، استفاده می‌شود. ریل‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند که هر یک کابرد خاص خود را دارند. مثلا ریل‌های آهنی متناسب برای تیغه‌های گالوانیزه و ریل‌های آلومینیومی متناسب برای تیغه‌های آلومینیومی و پلی کربنات ساخته می‌شوند.

قوطی کرکره برقی: قوطی کرکره برقی، قطعه‌ای است که به جهت نصب ریل کرکره برقی در طرفین چارچوب مورد استفاده قرار می‌گیرد و بر اساس نیاز ابعاد مختلفی دارد.

لوله وسط کرکره برقی (شفت): شفت، قطعه‌ای از جنس فولاد است که تیغه‌ها در حین بسته شدن کرکره برقی، به دور آن رول می‌شوند.

جا قفلی کرکره برقی: جا قفلی، به جهت اهداف امنیتی در قسمت انتهایی (تحتانی) تیغه تعبیه می‌شود.

برق اضطراری کرکره برقی: این دستگاه، برق را در یک باتری ذخیره می‌کند. هدف از آن نیز دوام کارایی کرکره برقی در مواقع قطع برق خواهد بود.کرکره برقی در زمان قطع برق

کرکره برقی در زمان قطع برق

UPS  دستگاهی است که مجهز به دو باطری است و برق را در این باطری­ها ذخیره می کند. کرکره در زمان قطعی برق از انرژی باطری برای باز و بسته شدن استفاده می­کنند. البته نصب این دستگاه اختیاری است چرا که تمامی کرکره­های برقی ابزاری برای باز و بسته شدن در زمان قطع برق دارند.

با گسترش فرهنگ استفاده از نوع برقی و الکتریکی کرکره ها به جای نوع سنتی آن علاوه بر اینکه باعث تغییر در مبلمان و دکوراسیون شهری و فضای خیابانها شده است به شکل تامل برانگیزی باعث افزایش ایمنی مالی و از آن مهمتر ایمنی روحی صاحبان اماکن تجاری و حتی مسکونی شده است .کرکره های برقی یا کرکره اتوماتیک یکی از دستاوردها و فن آوری هایی است که با داشتن ساختار ساده توانسته است در سهولت و راحتی زندگی بشر نقش مهمی را ایفا کند. نصب کرکره های برقی و انواع درب اتوماتیک و کرکره ضد سرقت را از ما بخواهید .


کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی نوعی کرکره پیشرفته و مدرن بحساب می آید که منبع تغذیه آن موتور است و با کمک قدرت برق کار می کند که در محور عمودی بالا و پایین حرکت میکند . کنترل تمام کرکره های برقی بوسیله یک سوئیچ که روی دیوار نصب می شود و یا توسط یه کنترل از راه دور صورت می گیرد. کرکره برقی را میتوان برای هر شرایط آب و هوایی مختلف استفاده نمود . عایق صدا و حرارت و عایق گرد و غبار و رطوبت نیز می باشد .

کرکره های برقی نسبت به دیگر سیستم های درب اتوماتیک هم از نظر قابلیت و هم از نظر قیمت موقعیت خیلی خوبی دربین مصرف کنندگان دارد .که با استفاده از تیغه های آلومینیومی ،پلی کربنات و گالوانیزه در شکل های مختلف و طرح های جالب با تنوع بسیار زیاد تولید میشوند . کرکره برقی انواع مختلفی دارد و از آن در جاهای مختلف بنا به نیاز متقاضیان استفاده می شود . در انواع خانگی و درب پارکینگ ها و مصارف تجاری آن را به وضوح می توان دید.


انواع تیغه کرکره برقی مغازه و فروشگاه

تیغه‌های کرکره برقی: تیغه‌های مورد استفاده برای کرکره‌ ریموت کنترلی (برقی) می‌توانند در انواع مختلفی قرار بگیرند.

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .