نصب دزدگیر اماکن


دزدگیرهای اماکن موجود در بازار هرچند از لحاظ ظاهر در انواع و اشکال مختلف مانند دزدگیر آپارتمان یا دزدگیر منزل ، دزدگیر مغازه ، دزدگیر فروشگاه و ... ارائه شده‌اند. قیمت دزدگیر اماکن با توجه به مدل آن متفاوت است و به گونه ای طراحی شده اند که هرگونه ورود اشخاص غیره را به داخل منزل یا آپارتمان شناسایی کرده و با به صدا در آوردن آژیر یا پیام از طریق تلفن صاحب مکان را آگاه می سازد .  

دزدگیر اماکن که از آن با نام های دزدگیر منزل، دزدگیر خانه، دزدگیر مغازه، دزدگیر فروشگاه، سیستم ضد سرقت، سیستم امنیتی خانه، سیستم حفاظتی منزل نیز یاد می‌شود، سیستم برقی ضد سرقت برای پیشگیری و اعلان سرقت از اماکنی مانند منزل، خانه، مغازه، فروشگاه، بوتیک، سوپرمارکت، ویلا، سوله، سالن تولید کارخانه و انبارهایی با اجناس ارزشمند می‌باشد. 


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن آهن سازه
💎 کیفیت دزدگیر اماکن بهترین برند های دزدگیر اماکن ارائه می گردد
💲 قیمت دزدگیر اماکن بر اساس برند و نوع درخواستی
⏳ زمان نصب نصب فوری بعد از ثبت تلفنی سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری


دزدگیر خانه

دزدگیر اماکن gmk

 انواع دزدگیر اماکن جی ای کا نحوه عمل، نصب و مکان هایی که این نوع دزدگیر قابلیت استفاده دارد از مباحث مورد بحث این مطلب است از تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

دزدگیر اماکن از پرکاربردترین انواع دزدگیر هاست که برای مکان هایی مانند منزل، مغازه یا فروشگاه کاربرد دارد. دزدگیر اماکن در صورت احساس خطر یا در زمان سرقت آلارم پخش می کند و پیامک یا تماس به مالک ارسال می شود. همچنین پیامک و آدرس محل به پلیس نیز اعلام می گردد. دزدگیر اماکن gmk نحوه استفاده بسیار آساند است. امروزه به علت نا امنی به وجود آمده و تمایل افراد به ایجاد امنیت کامل در منزل یا محل کار خود استفاده از دزدگیر اماکن بسیار پر کاربرد شده است. بهترین مارک این نوع دزدگیر جی ام کا است که قابلیت های بالایی دارد در ادامه مقاله بیشتر با آن آشنا می‌شوید.

کاربرد دزدگیر اماکن gmk:

دزدگیر اماکن سیستم امنیتی قوی برای هشدار زمان سرقت است. با استفاده از این دزدگیر می توان تا حد بسیار زیادی از سرقت در منزل یا مغازه جلوگیری کرد. نام های دیگر این نوع دزدگیر دزدگیر منازل و آپارتمان دزدگیر درب منزل، دزدگیر فروشگاهی و دزدگیر مغازه است.

این سیستم دارای سنسورهای است است و زمانی که فردی غیر مجاز در محدوده تحت کنترل این دستگاه وارد می شود آژیر آن به صدا در می آید. در انواعی از دزدگیر اماکن gmk هشدار امنیتی به صورت پیامک یا تماس به پنل مرکزی داده می شود. دزدگیرهای اماکن در انواع سیم کارتی، تلفن ثابت و بدون تلفن کننده در بازار موجود هستند. زمانی که آژیر خطر به صدا در می آید این امکان به شما داده می‌شود تا اقدامات حفاظتی را خیلی سریع انجام دهید و سارقان را دستگیر نمایید. همینطور آژیر به صدا در آمده است دزدگیر خود می تواند باعث فراری دادن سارقان قبل از اقدام به دزدی شود. همانطور که گفته شد دزدگیرهای اماکن جی ام کا برای منازل، آپارتمان ها، مغازه و فروشگاه ها بسیار پرکاربرد هستند و دارای انواع متفاوتی هستند که شما با توجه به کاربرد و میزان هزینه ای که می خواهید انجام دهید می توانید هر کدام از انواع آن ها را خریداری کنید.

مدل های مختلف دزدگیر اماکن به طور کلی شامل موارد زیر هستند:

دزدگیر بی سیم یا وایرلس – دزدگیر سیم دار – دزدگیر سیم کارتی – دزدگیر تلفن ثابت.

 


دزدگیر اماکن gmk

دزدگیر بی سیم یا وایرلس

دزدگیر بیسیم نوعی دزدگیر اماکن است که بدون سیم کار می کند. در واقع بین حسگرها و پنل مرکزی سیمی برای اتصال تعبیه نشده است. نام دیگر این دزدگیر دزدگیر وایرلس می باشد می ‌توان دزدگیر بیسیم اماکن را جزو پرفروش ترین نوع دزدگیر به شمار آورد.

دزدگیر اماکن سیم دار

یکی دیگر از انواع دزدگیر اماکن gmk نوع سیم دار آن است. این مدل را شاید بتوان از قدیمی ترین انواع دزدگیر به شمار آورد. شاید تاکنون در بسیاری از مکان ها ماننده مغازه‌ ها دزدگیر سیم دار دیده باشید. همان طور که می‌بینید بین سنسورها و پنل مرکزی سیمی برای اتصال وجود دارد این مدل کارایی خوبی دارد و افراد زیادی خواهان خرید آن هستند.

دزدگیر سیمکارتی

یکی از جالب ترین انواع دزدگیر اماکن جی ام کا انواع سیم کارتی آن است. این نوع دزدگیر در زمان سرقت و حساس شدن سنسورها پیام خطر را از طریق پیامک یا تماس به ساکنین منزل یا صاحب مغازه اطلاع می دهد و به این ترتیب می توان در کمترین زمان ممکن اقدامات حفاظتی یا ایمنی را انجام داد و سرقت جلوگیری کرد. شماره افرادی که در آن زمان به آنان پیام یا تماس داده می شود باید در حافظه سیستم دزدگیر سیم کارتی سیو شود.

دزدگیر خط ثابت

دزدگیر خط ثابت با اتصال به خط تلفن خط ثابت کار می کند. به این ترتیب که در زمان تحریک حسگرها و یا سرقت تماس با شماره تلفن خط ثابت ای که در آن ذخیره از حاصل می شود. این نوع از دزدگیر اماکن جی ام کا در بازار موجود است و افراد می توانند برای سیستم امنیتی منزل مغازه یا فروشگاه از آن استفاده کنند.

دزدگیر اماکن gmk از چه اجزایی تشکیل شده است؟

سنسور یا حسگر های دزدگیر درب و پنجره

سنسورهای دزدگیر حرکتی داخلی و خارجی

سنسور شکست شیشه

پنل مرکزی یا کنترل کننده اصلی سیستم تلفن کننده برای مدل هایی که امکان برقراری تماس را دارند دکتور های دود

آلارم که صدای هشدار را پخش می

کند لوازم جانبی مانند کنترل باتری و غیره

نکاتی که در زمان خرید سنسور اماکن باید مورد توجه قرار دهیم:

خرید دزدگیر اماکن یکی از از کارهای موثر برای ایجاد امنیت در منزل یا مغازه است که امروزه افراد زیادی روش را انتخاب می کنند و اقدام به خرید دزدگیر اماکن می نمایند. با اینکه این کار سطح امنیت را بالا می‌ برد اما مهم است نکاتی را قبل از خرید مورد توجه قرار دهید تا با توجه به شرایط و انتظارات خود دزدگیر مورد نظرتان را خریداری کنید. نکته‌ای که وجود دارد این است که قبل از خرید هر نوع دزدگیر اماکن از ایمنی در و پنجره های ساختمان اطمینان حاصل نمایید، چراکه در و پنجره های نامناسب اولین را برای ورود سارق به محل است. در ادامه نکاتی در رابطه با خرید دزدگیر اماکن برای شما خوانندگان محترم ارائه خواهیم داد.

دزدگیر آژیر دار تلفن کننده:

نوع استفاده و شرایطی که شما میخواهید یک دزدگیر اماکن داشته باشد موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. انواع دزدگیر آژیر دادن تلفن کننده در زمان سرقت یا فعال شدن سیستم با تلفن ثابت یا سیم کارتی تماس حاصل می کنند و به این گونه علاوه بر ایجاد سر و صدا با آژیر با تلفن نیز افرادی که از آن محل دور هستند را باخبر می کنند. انواع بدون تلفن کننده تنها افرادی که در در نزدیکی محل سرقت قرار دارند از وضعیت با خبر می شوند. به این ترتیب اگر محل منزل یا فروشگاه شما به گونه ای است که در زمان دزدی امکان کمک گیری از افراد همسایه وجود ندارد و این محل با شما فاصله دارد بهتر است نوع تلفن کننده را خریداری کنید تا در زمان ممکن از حادثه با خبر شوید و بتوانید اقدامی انجام دهید. دزدگیر اماکن gmk دارای بهترین مدلهای تلفن کننده و بدون تلفن کننده است که با خیال راحت می توانید به سیستم امنیتی اطمینان کنید و در منازل یا مغازه های خود این نوع را نصب نمایید.


دزدگیر آپارتمانی آژیر دار ریموتی

موارد امنیتی منزل یا مغازه

هرچند استفاده از دزدگیر اماکن ایمنی بالایی برای منازل و فروشگاه ها فراهم می کند اما باید دقت کنید که قبل از اقدام به خرید دستگاه دزدگیر اماکن باید ابتدا وضعیت حفاظتی خانه را از لحاظ فیزیکی تامین کنید. بدین منظور بهتر است از ایمنی کامل قفل درب و پنجره ها اطمینان حاصل نمایید. استفاده از دربهای ضد سرقت، پنجره هایی با قفل ایمن، حصار کشی دیوار ها برای منازل آپارتمانی و خیلی موارد دیگر از این جمله هستند.

دزدگیر بیسیم یا سیم دار:

همانطور که پیشتر اشاره شد دزدگیر اماکن gmk آژیردار تلفن کننده هم از نوع وایرلس است و هم از نوع سیم دار. تفاوت های بین این دو مدل وجود دارد که شما باید بر حسب نیاز و شرایط و همینطور میزان هزینه خود یکی را انتخاب کنید. در انواع سیم دار چند سنسور وجود دارد که به وسیله سیم به پنل اصلی وصل می شوند و منبع تغذیه آنها باتری است. دو نکته در رابطه با این مدل دزدگیر وجود دارد یکی اینکه به دلیل مصرف باتری و نیاز به خرید باتری هزینه نگهداری بالاتری دارند. نکته دوم اینکه این نوع راحت تر و با سرعت بیشتری نصب می شوند.

نوع سیم دار نیاز به نصاب کار بلد برای سیم کشی و اتصال به پنل اصلی دارد. حال خودتان تصمیم بگیرید که کدام مدل برای منزل یا مغازه شما بهتر است.

قابیت های دستگاه دزدگیر:

عملکرد دستگاه دزدگیر اماکن موضوع مهم و قابل توجهی قبل از خرید آن می باشد. بنابراین با توجه به ماهیت و میزان امنیتی که می خواهید باید توجه کنید که آیا دستگاه دزدگیر قابلیت ساپورت همه حسگرهای موجود در محیط را دارد یا خیر. برای مثال اگر می ‌خواهید سنسور درب ورود را فعال کنید باید از دستگاهی استفاده کنید که این حسگر را ساپورت کند. همینطور بهتر است از سنسورهای استفاده کنید که بر اساس وزن معینی از افرادی که از محل تحت پوشش آن عبور می کنند، عمل کند و به این ترتیب در اثر رد شدن کودک و یا حیوانات خانگی که وزن کمی دارند آژیر ایران فعال نمیشود.

خرید از مراکز معتبر دزدگیر اماکن:

یک موضوع بسیار مهم در خرید هر نوع کالا مرکزی است که از آن خرید می کنید. در مورد دستگاه دزدگیر اماکن نیز این موضوع صدق می کند. برای داشتن یک خرید خوب و رضایت بخش بهتر است به مراکز و فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. اگر قصد خرید اینترنتی دارید می توانید به سایت محصولات gmk مراجعه کنید و هر نوع دزدگیری از جمله دزدگیر آژیری تلفن کننده برای مکان مورد نظر خود را سفارش بدهید. این فروشگاه ها به شما اطمینان می دهند که محصولی با کیفیت خریداری کنید و دیگر نگرانی در مورد مشکل کالای خریداری شده نخواهید داشت.

نصب دزدگیر اماکن و نکاتی در رابطه با محل قراردادن تجهیزات:

پس از خرید دزدگیر اماکن gmk حال نوبت به نصب آن می رسد. نصب این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در صورت بروز اشتباه در این فرآیند و یا قرار دادن تجهیزات سیستم در مکانهای نامناسب کارایی آن از بین می‌رود و هزینه‌ای که صرف کرده اید هدر می رود. گرچه برای نصب باید از نصاب حرفه ای کمک گرفت، اما نکاتی در این باره وجود دارد که لازم است شما نیز از آنها اطلاع داشته باشید. بنابراین به این قسمت از مقاله توجه بفرمایید.


نصب دزدگیر اماکن

نصب پنل مرکزی

یکی از مهمترین اجزای یک سیستم دزدگیر پنل مرکزی آن می باشد. جایی که برای قرار گرفتن این پنل در نظر می گیرید، بسیار مهم است و لازم است نکات زیر در آن مورد توجه قرار گیرد.

مکان به هیچ وجه گرم و دارای رطوبت نباشد

در نزدیکی پریز برق باشد و یا با استفاده از تجهیزات مناسب امکان اتصال به برق را داشته باشد.

محلی که برای قرار دادن این دستگاه انتخاب می کنید نباید در دسترس باشد به طوری که کسی نتواند سهوا یا عمداً دستگاه را دستکاری کند.

پنل مرکزی باید در مکانی قرار بگیرد که تمامی سنسور ها را ساپورت کند و در واقع نزدیکترین فاصله ممکن به آنها را داشته باشد

اگر دستگاه شما از نوع سیم دار میباشد باید امکان اتصال کابل های ورودی و خروجی سنسور ها به آنان به راحتی و با ایمنی بالا فراهم باشد

محل قرار گرفتن پنل به صورتی باشد که امکان استفاده از ریموت از پشت درب ورودی امکان پذیر باشد

برای انواع سیم کارتی دزدگیر آنتن به راحتی امکان نصب داشته باشد

نصب سنسورها

انواع مختلفی از سنسور یا حسگر برای سیستم دزدگیر اماکن وجود دارد که اتصال آنها به پنل مرکزی اهمیت بالایی دارد. برای مثال سنسورهای چشم الکترونیک، سنسور های داخلی که به امور افراد حساس هستند و سنسورهایی که درخارج از در ورودی منزل و مغازه قرار می گیرد. نصب هر کدام از این سنسور ها با توجه به ویژگی هایی که دارند به دقت زیادی نیاز دارد. یک نصاب حرفه ای می تواند آن را به بهترین شیوه ممکن انجام دهد.

نصب باطری

سیستم دزدگیر اماکن با استفاده از برق کار می کند و در صورت قطع جریان برق دستگاه از کار می افتد. برای این منظور باتری‌های مخصوصی وجود دارد که نصب آنها در پنل دزدگیر سیستم روشن و فعال باقی می ماند. برخی از دزدگیرها در زمان قطع برق پیام ارسال می نمایند و فرد را آگاه می سازند.

نصب اسپیکر

هرگاه از سیستم دزدگیر اماکن صحبت می شود، اولین چیزی که در ذهن نقش می بندد صدای آژیر آن است چراکه این قابلیت در تمامی دستگاههای دزدگیر اماکن و حتی خودرو ها وجود دارد و آلارم یا هشدار سرقت را با صدای بسیار بالایی پخش می کند. این صدا موجب آگاهی افراد و فرار سارق میشود. پس اسپیکر دزدگیر که صدای هشدار را پخش میکند باید با دقت و در مکان مناسب نصب گردد و به پنل مرکزی اتصال داشته باشد.

یکی از روش های کمک کننده به ایجاد ایمنی بالا در منزل، مغازه یا فروشگاه استفاده از دزدگیر اماکن است. یکی از بهترین مدل هایی که می توانید از آن استفاده کنید، دزدگیر آژیری تلفن کننده است که به شما کمک می کند حتا بدون حضور در محل از ایمنی منزل و مغازه خود اطلاع داشته باشید. دزدگیر اماکن gmk یکی از بهترین برند های موجود در بازار است که قابلیت های بالایی دارد و حساسیت بسیاری برای ایجاد ایمنی محیط دارد. پیشنهاد ما به شما خرید این مدل دزدگیر اماکن جی ام کا ای است که ایمنی محیط را تضمین می کند.


سیستم دزدگیر اماکن چیست

هر سیستمی که باعث جلوگیری از سرقت و یا کند شدن و دشواری سرقت هر وسیله ای گردد، یک نوع دزدگیر می باشد. حفاظ های روی دیوار یک نوع دزدگیر است و نوع پیشرفته تر آن از مجموعه قطعات الکتریکی است که سارق را تشخیص داده و با توجه به سناریو طراحی شده سیستم عمل می کند.  حال اگر این دزدگیر برای جلوگیری از ورود به مکانی باشد دزدگیر اماکن نام دارد و در صورت استفاده از آن در خودرو یا موتورسیکلت،  دزدگیر خودرویی نام گرفته است.

دزدگیر اماکن به عنوان یکی از مهمترین محصولات حفاظتی در ساختمان کارکرد بسیار ساده ای دارد و با تشخیص تردد های غیر مجاز، با اعلام آن شما را آگاه می کند. این اعلام می تواند به صورت آژیر بلند و همگانی باشد، به علاوه اینکه می تواند با استفاده از دستگاه تلفن کننده به گوشی تلفن شما خبر دهد. این مجموعه می تواند چند رله خروجی آزاد را هم در اختیار شما بگذارد تا با اتصال آن به سیستم روشنایی یا گرمایش منزل، از راه دور هم آن ها را فعال یا غیر فعال کنید.


دزدگیر چیست

سیستم دزدگیر اماکن چیست؟

بطور کلی همگی آنها دارای یک هدف مشترک می‌باشند و آن اعلام هشدار های صوتی , نوری و تماسی پس از ورود فرد غیر مجاز است. اکثر دزدگیرها دارای خط تحریک باز و خط تحریک بسته هستند که محل وصل حسگر باز و حسگر بسته می‌باشند و دارای کلید معمولی یا سوئیچ آلفا یا قفل رمزی یا کلید کنترل از راه دور (ریموت ) جهت روشن و خاموش کردن دستگاه می‌باشند. مدارات دزدگیر شامل مدار شارژ باتری جهت روشن ماندن دزدگیر هنگام قطع شدن برق دستگاه بوده و دارای مدار های هشدار آژیر می‌باشند و در نهایت دزدگیرها گاه شمار ورود و گاه شمار خروج و گاه شمار آژیر دارند و می توانند مجهز به تلفن کننده خودکار ( خط ثابت یا سیم کارتی ) در هنگام تحریک نیز باشند.


دزدگیر

دزدگیر اماکن اکثر سنسورهای آن را نمی‌توان خارج از محیط داخلی، مانند :حیاط، پارکینگ و غیره کارکرد زیرا درصد خطای آن بسیار بالا است، و قطعاً همیشه مهمترین و حساس ترین قسمت هر مکان ،درب اصلی ساختمان می باشد که مایل هستید آن را کنترل و چک کنید، پس تنها سنسوری که می توان در آن منطقه از آن استفاده نمود مگنت ها می باشند ،در صورتی که منزل شخصی باشد و یا مدیریت خوبی جهت رفت و آمد در ساعتی از شبانه روز ساختمان‌ها عمومی انجام شود می‌توان از این سنسور پرکاربرد استفاده نمود. کلیه درب‌های اصلی ساختمان، انبارها ،در پارکینگ، محیط داخلی، پنجره ها را می توان مجهز به این سنسور کرد.


دزدگیر

تلفن کننده خط ثابت دزدگیر (Dialler)

این نوع سیستم هشدار وسیله ای الکترونیکی می باشد که به دستگاه دزدگیر متصل می شود و ورودی ای برای خط تلفن شهری دارد. سیستم دزدگیر سیمکارتی تلفن کننده خط ثابت پس از به صدا در آمدن سیستم دزدگیر به شماره هایی که کابر در حافظه ی آن ذخیره کرده تماس گرفته و پیام ضبط شده ای را پخش می کند. برخی از سیستم های تلفن کننده خط ثابت دارای رله خروجی می باشد که این امکان را به کابر می دهد که دستگاه تلفن کننده را از راه دور خاموش یا روشن کند و یا وسیله ای برقی را از راه دور راه اندازی کند.  مزیت بزرگ سیستم های تلفن کننده سیم کارتی دزدگیر سرعت عمل بالای آن ها در هنگام اعلام سرقت است . تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر هنگام آژیر دزدگیر در کسری از ثانیه به افرادی که در سیستم از قبل تعریف شده پیامک هشدار سرقت را ارسال می کند و سپس مانند تلفن کننده خط ثابت با شماره های تعریف شده تماس می گیرد و پیغام ضبط شده بر روی دستگاه دزدگیر را پخش می کند. یکی از مزایای دیگر تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر امکان کنترل با اپلیکیشن و برنامه های تلفن همراه است. اگر دستگاه دزدگیر شما به تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر مجهز است به آسانی می توانید آن را بوسیله ی اپلیکیشن و یا نرم افزار دزدگیر خود از راه دور کنترل کنید.


دزدگیر

آشنایی با انواع دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن همانطور که از نامش پیدا است، یکی دیگر از انواع محصولات حفاظت در ساختمان ها به شمار می رود. دزدگیر ها کارکرد بسیار ساده و در عین حال مهمی دارند. استفاده بجا و مناسب از دزدگیر اماکن می تواند تاثیر مهمی در امنیت خانه و محل کار داشته باشد. این دزد گیر ها از سنسور های خاص خود بهره می برند. به این شکل که سنسور ها با تشخیص شرایط خطر، آژیر را به صدا در می آورند.

اکثریت سیستم های دزدگیر اماکن از تجهیزات زیر تشکیل می‌شوند:

1) تجهیزات و سنسورهایی که قرار است دسترسی غیر مجاز و یا ورود غیر مجاز را تشخیص دهند.

2) پنل مرکزی دزدگیر و یا سانترال مرکزی دزدگیر که کلیه سنسورها و تجهیزات به آن متصل می‌باشند.

3) منبع تغذیه پنل مرکزی و سنسورها

4) باطری یا یو پی اس برای مواقع ضروری

5) تجهیزات هشدار دهنده و ایجاد آلارم

6) تجهیزات تلفن کننده

اصلی ترین این سنسور ها سنسور تشخیص حرکت است. تشخیص دادن حرکت توسط این سنسور ها با استفاده از حسگر مادون قرمز انجام می گیرد. این حسگر را می توانید در هر جای ساختمان به کار روند. می توان آن ها را در جاهایی مانند ورودی ها، راهرو ها بالکن و غیره نصب کرد. از معروف ترین برند های دزدگیر اماکن می توان به کلاسیک، بتا و پارادوکس هستند. تعداد بسیار زیادی محصول در بخش های مختلف وجود دارد. می توانید با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کنید.


دزدگیر

دزدگیر اماکن برای کنترل و نظارت بر امنیت اماکن نظامی، منازل، کارخانه ها، انبارها ،فروشگاه ها و ... استفاده می شوند. دزدگیر ها یک حسگر دارند. به محض تشخیص حرکت، ضربه یا ... فعال شده و هشدار می دهند. این هشدار می تواند به صورت پخش آژیر و یا تماس با شماره تلفن های تعریف شده برای دستگاه (2 تا 20 شماره تلفن) باشد. برخی از دستگاه های دزدگیر اماکن قابلیت قرارگیری سیم کارت را نیز دارد و می تواند از طریق تماس تلفنی مستقیم و یا پیامک به کاربر اصلی وی را مطلع گرداند. پس صفحه اصلی سیستم باید در مجاورت منبع انرژی و یک خط تلفن نصب گردد.  برای عدم قطع سیستم در هنگام قطعی برق، دستگاه ها به یک باتری هم مجهز می باشند که تاریخ انقضای این باتری (عموماً دو سال) نیز باید کنترل گردد. به این سیستم ها می توان دوربین های مدار بسته، حسگر نشت گاز، حسگر اعلام حریق و... را نیز متصل نمود. برای کنترل فضاهای وسیع از چشمی های خطی حساس به حرکت استفاده می شود. برای حفاظت از پنجره ها و درب ها از حسگر شوک (شوک سنسور) و حسگر تشخیص صدا استفاده می گردد.


دزدگیر

دزدگیر تلفن کننده معمولی

 دزدگیر تلفن کننده معمولی این امکان را فراهم می کند که با دریافت پیام خطر، آن را به شما اطلاع دهد؛ با تعریف یک شماره تلفن خط ثابت برای آن، این پیام را به شما انتقال می دهد. این پیام می تواند به صورت آژیر و یا یک پیام صوتی ضبط شده باشد. یکی از مشکلات این نوع تلفن کننده ها این است که در صورت قطع خط تلفن این دستگاه بی استفاده می ماند. موضوع دیگر این که نمی توان این تلفن کننده های دزدگیر را از راه دور فعال و غیر فعال نمود.

دزدگیر آژیری سیم کارت خور

 دزدگیر تلفن کننده سیم کارتی می تواند در کنار خط تلفن ثابت، از یک سیم کارت هم استفاده کند. پس می تواند انعطاف بیشتر را برای شما داشته باشد به این معنی که در صورت قطع شدن هر یک از خط های تماس، از خط  دیگر برای تماس هشدار استفاده نماید. به علاوه اینکه امکان فعال یا غیر فعال کردن سیستم از راه دور را هم دارید که این مورد می تواند از طریق ارسال پیامک و یا نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه انجام پذیرد.  یکی از قابلیت های خاص تلفن کننده دزدگیر سیم کارتی این است که می تواند چند رله آزاد را هم در اختیار شما بگذارد. به این ترتیب که بر روی اپلیکیشنی که در گوشی خود نصب کرده اید، چند رله آزاد در اختیار دارید. می توانید آن ها را مانند خانه هوشمند برای روشن یا خاموش کردن سیستم روشنایی، گرمایشی یا هر مورد دیگری به کار برید.


دزدگیر

دزدگیر اماکن در واقع دستگاهی است که مدیریت تمام حسگر هایی که در یک محیط نصب شده است را بر عهده می گیرد و بر اساس سیگنال های ارسالی از هر کدام از این حسگر ها طبق برنامه ای که کابر برای آن تعریف کرده است عمل می کند. دزدگیر های هایی مانند دزدگیر های اماکن gmk و یا فورنت می توانند با دریافت یک سیگنال از سنسور های حرکتی آژیر را به صدا در آورند و یا با مدیران آن مجموعه تماس تلفنی برقرار کنند و موضوع را گزارش دهد. این کار را از طریق پیامک هم می تواند انجام دهد بستگی به تنظیمات اعمال شده روی آن دارد. دزدگیر اماکن از جمله سیستم های اعلام سرقت است که عملکرد مخصوص به خود را دارد، سیستم دزدگیر را می توان به نوعی مکمل دوربین های مداربسته دانست.


دزدگیر

ویژگی های دزدگیر منزل و آپارتمان

امنیت چیزی بسیار ارزشمند است که برای رسیدن به آن، باید از فاکتورهای مختلفی بهره مند شوید. گاهی اوقات، امنیت از مسیر انتخاب صحیح منطقه جغرافیایی برای محل سکونت یا کسب و کار تا حدودی تامین می شود و گاهی برای رسیدن به سطح پیشرفته تری از امنیت، باید از سیستم های ضدسرقت و نصب دزدگیر منزل و دزدگیر آپارتمانی استفاده کرد. این چیزی است که باعث می شود حتی در صورت حضور پیدا کردن سارقین و تلاش آن ها برای ورود به مکان های مختلف، دزدگیر وارد عمل شده و تلاش های آن ها ناکام مانده یا با مداخله پلیس و دستگیری شان همراه گردد. با این حساب به نظر می رسد که استفاده از پیشرفته ترین سیستم های دزدگیر اماکن، بتواند کانال امنیتی مناسبی برای حفاظت از مکان ها و موقعیت های محصور یا حتی روباز باشد.

خرید و نصب دزدگیر های امنیتی در منزل یا هر ساختمان دیگری مزایای مالی و جانی زیادی دارد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره می‌کنیم:


دزدگیر

نصب دزدگیر اماکن و منزل

برای نصب یک دزدگیر اماکن پیشنهاد می شود به یک متخصص مراجعه کنید زیرا نصب این سیستم ها نیازمند کمی تجربه می باشد ولی در صورتی که تا حدودی فنی باشید می توانید با استفاده از دفترچه راهنمای دزدگیر اقدام به نصب کنید.  دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت وسیله ­ای است که ورود غیرمجاز به منطقه تحت نظارت خود را به وسیله انواع سنسور خود تشخیص می دهد. این وسیله سپس با ارسال پیام به پنل مرکزی به طرق مختلفی مانند آژیر، ارسال پیام، تماس و … اعلام خطر می­کند. اجزای تشکیل دهنده این وسیله شامل پنل مرکزی، سنسور، آژیر، باتری، دستگاه تلفن کننده و ریموت کنترل است. چشمی ها ها نیز نوعی سنسور هستند که شامل انواع چشمی وزنی، حرکتی و مایکروویو هستن. دزدگیرهای سیم کارتی، تلفن ثابت، بدون تلفن کننده از انواع دزدگیرهای اماکن هستند. برندهای معتبر دزدگیرهای اماکن مکسرون، سایلکس، GMK، فایروال و … هستند. شرکت فیدار پردازش خاورمیانه برندهای دزدگیر اماکن را در وب سایت خود با قیمتی رقابتی عرضه میکند.

دزدگیر ایرانی یا خارجی

دزدگیر اماکن موجود در بازار کلا به دو دسته تقسم بندی می شود. دزدگیر های ایرانی و دزگیر های خارجی. دزگیر های ایرانی در مجموع کیفیت بهتری نسبت دزدگیر های خارجی دارند و خوشبختانه ایرانی ها مانند شرکت GMK , 4NET توانسته اند در تولید این سیستم ها سنگ تمام بگذارند. حتی در بانک ها و مراکز حساس دیگر از دزدگیر های اماکن ایرانی استفاده می شود. حتی بعضی از برند های دزدگیر های ایرانی دارای بیمه نامه سرقت نیز می باشند.

گذشته از کیفیت، دزدگیر های ایرانی دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش نیز می باشند.

دزدگیر اماکن سیم کارتی

یکی از تفاوت های دزدگیر های ایرانی قابلیت سیمکارت خور بودن آنهاست و از طریق سیمکارتی که روی آن قرار داده می شود در صورت نیاز با مدیران ارتباط برقرار می کند. ولی در اکثر دزدگیر های خارجی این قابلیت وجود ندارد و تنها راه ارتباطی بین دزدگیر و کاربر ارتباط اینترنتی می باشد که در کشور ما این نوع ارتباط قابل اعتماد نیست.

در سایت آیس پلاس برند های خوشنام و قابل اعتماد برای کاربران گرامی قرار داده شده است. لطفا قبل از خرید صفحه محصول را مطالعه کرده و در صورت اطلاع از ویژگی های مهم محصول مورد نظر و جلب رضایت شما ، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

بهترین برند های دزدگیر اماکن

دزدگیر های اماکن زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام در سطحی از کیفیت و کارایی قرار دارند. برای انتخاب یک دزدگیر اماکن مناسب باید به چند فاکتور دقت نمود.

میزان بودجه شما

انتظارات شما از دزدگیر های اماکن

تعداد زود باسیم و بیسیم پنل مرکزی دزدگیر

کیفیت بالا و هنگ نکردن دستگاه هم فاکتوری است که باید به ان توجه نمود.

دزدگیر اماکن GMK

شرکت GMK یکی از بزرگ ترین و حرفه این تولید کننده های دزدگیر های اماکن در ایران می باشد که استاندر های بالایی برای محصولات خود در نظر گرفته است و همچنین مورد استقبال زیاد هم قرار گرفته است.

یکی از مهمترین مشخصه های دزدگیر های اماکن بیمه نامه 500 میلیون تومانی بهمراه گارانتی و خدمات پس از فروش این برند می باشد.ایمن ترین نرده حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی کدام است؟ مقاوم ترین و قوی ترین شکل ساخت و ساز درب آکاردئونی و درب های آهنی فرفورژه و ویلایی حیاط کدام است؟ بهترین مرکز فروش کرکره برقی کجاست و از کجا می توانم درب اتوماتیک شیشه ای باکیفیت و جدید بخرم؟ علاوه بر این مقرون به صرفه ترین قیمت جک برای درب پارکینگ چیست و از کجا می توانم امن ترین و لوکس ترین محصولات را برای خانه ایده آل خود پیدا کنم؟

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته‌ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه‌ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله‌ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع درب‌های شیشه‌ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره‌های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می‌دهد.


نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا