نصب دزدگیر اماکن


دزدگیرهای اماکن موجود در بازار هرچند از لحاظ ظاهر در انواع و اشکال مختلف مانند دزدگیر آپارتمان یا دزدگیر منزل ، دزدگیر مغازه ، دزدگیر فروشگاه و ... ارائه شده‌اند. قیمت دزدگیر اماکن با توجه به مدل آن متفاوت است و به گونه ای طراحی شده اند که هرگونه ورود اشخاص غیره را به داخل منزل یا آپارتمان شناسایی کرده و با به صدا در آوردن آژیر یا پیام از طریق تلفن صاحب مکان را آگاه می سازد .  

دزدگیر اماکن که از آن با نام های دزدگیر منزل، دزدگیر خانه، دزدگیر مغازه، دزدگیر فروشگاه، سیستم ضد سرقت، سیستم امنیتی خانه، سیستم حفاظتی منزل نیز یاد می‌شود، سیستم برقی ضد سرقت برای پیشگیری و اعلان سرقت از اماکنی مانند منزل، خانه، مغازه، فروشگاه، بوتیک، سوپرمارکت، ویلا، سوله، سالن تولید کارخانه و انبارهایی با اجناس ارزشمند می‌باشد. 


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن آهن سازه
💎 کیفیت دزدگیر اماکن بهترین برند های دزدگیر اماکن ارائه می گردد
💲 قیمت دزدگیر اماکن بر اساس برند و نوع درخواستی
⏳ زمان نصب نصب فوری بعد از ثبت تلفنی سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری


دزدگیر خانه

دزدگیر اماکن gmk

 انواع دزدگیر اماکن جی ای کا نحوه عمل، نصب و مکان هایی که این نوع دزدگیر قابلیت استفاده دارد از مباحث مورد بحث این مطلب است از تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

دزدگیر اماکن از پرکاربردترین انواع دزدگیر هاست که برای مکان هایی مانند منزل، مغازه یا فروشگاه کاربرد دارد. دزدگیر اماکن در صورت احساس خطر یا در زمان سرقت آلارم پخش می کند و پیامک یا تماس به مالک ارسال می شود. همچنین پیامک و آدرس محل به پلیس نیز اعلام می گردد. دزدگیر اماکن gmk نحوه استفاده بسیار آساند است. امروزه به علت نا امنی به وجود آمده و تمایل افراد به ایجاد امنیت کامل در منزل یا محل کار خود استفاده از دزدگیر اماکن بسیار پر کاربرد شده است. بهترین مارک این نوع دزدگیر جی ام کا است که قابلیت های بالایی دارد در ادامه مقاله بیشتر با آن آشنا می‌شوید.

کاربرد دزدگیر اماکن gmk:

دزدگیر اماکن سیستم امنیتی قوی برای هشدار زمان سرقت است. با استفاده از این دزدگیر می توان تا حد بسیار زیادی از سرقت در منزل یا مغازه جلوگیری کرد. نام های دیگر این نوع دزدگیر دزدگیر منازل و آپارتمان دزدگیر درب منزل، دزدگیر فروشگاهی و دزدگیر مغازه است.

این سیستم دارای سنسورهای است است و زمانی که فردی غیر مجاز در محدوده تحت کنترل این دستگاه وارد می شود آژیر آن به صدا در می آید. در انواعی از دزدگیر اماکن gmk هشدار امنیتی به صورت پیامک یا تماس به پنل مرکزی داده می شود. دزدگیرهای اماکن در انواع سیم کارتی، تلفن ثابت و بدون تلفن کننده در بازار موجود هستند. زمانی که آژیر خطر به صدا در می آید این امکان به شما داده می‌شود تا اقدامات حفاظتی را خیلی سریع انجام دهید و سارقان را دستگیر نمایید. همینطور آژیر به صدا در آمده است دزدگیر خود می تواند باعث فراری دادن سارقان قبل از اقدام به دزدی شود. همانطور که گفته شد دزدگیرهای اماکن جی ام کا برای منازل، آپارتمان ها، مغازه و فروشگاه ها بسیار پرکاربرد هستند و دارای انواع متفاوتی هستند که شما با توجه به کاربرد و میزان هزینه ای که می خواهید انجام دهید می توانید هر کدام از انواع آن ها را خریداری کنید.

مدل های مختلف دزدگیر اماکن به طور کلی شامل موارد زیر هستند:

دزدگیر بی سیم یا وایرلس – دزدگیر سیم دار – دزدگیر سیم کارتی – دزدگیر تلفن ثابت.

 


دزدگیر اماکن gmk

دزدگیر بی سیم یا وایرلس

دزدگیر بیسیم نوعی دزدگیر اماکن است که بدون سیم کار می کند. در واقع بین حسگرها و پنل مرکزی سیمی برای اتصال تعبیه نشده است. نام دیگر این دزدگیر دزدگیر وایرلس می باشد می ‌توان دزدگیر بیسیم اماکن را جزو پرفروش ترین نوع دزدگیر به شمار آورد.

دزدگیر اماکن سیم دار

یکی دیگر از انواع دزدگیر اماکن gmk نوع سیم دار آن است. این مدل را شاید بتوان از قدیمی ترین انواع دزدگیر به شمار آورد. شاید تاکنون در بسیاری از مکان ها ماننده مغازه‌ ها دزدگیر سیم دار دیده باشید. همان طور که می‌بینید بین سنسورها و پنل مرکزی سیمی برای اتصال وجود دارد این مدل کارایی خوبی دارد و افراد زیادی خواهان خرید آن هستند.

دزدگیر سیمکارتی

یکی از جالب ترین انواع دزدگیر اماکن جی ام کا انواع سیم کارتی آن است. این نوع دزدگیر در زمان سرقت و حساس شدن سنسورها پیام خطر را از طریق پیامک یا تماس به ساکنین منزل یا صاحب مغازه اطلاع می دهد و به این ترتیب می توان در کمترین زمان ممکن اقدامات حفاظتی یا ایمنی را انجام داد و سرقت جلوگیری کرد. شماره افرادی که در آن زمان به آنان پیام یا تماس داده می شود باید در حافظه سیستم دزدگیر سیم کارتی سیو شود.

دزدگیر خط ثابت

دزدگیر خط ثابت با اتصال به خط تلفن خط ثابت کار می کند. به این ترتیب که در زمان تحریک حسگرها و یا سرقت تماس با شماره تلفن خط ثابت ای که در آن ذخیره از حاصل می شود. این نوع از دزدگیر اماکن جی ام کا در بازار موجود است و افراد می توانند برای سیستم امنیتی منزل مغازه یا فروشگاه از آن استفاده کنند.

دزدگیر اماکن gmk از چه اجزایی تشکیل شده است؟

سنسور یا حسگر های دزدگیر درب و پنجره

سنسورهای دزدگیر حرکتی داخلی و خارجی

سنسور شکست شیشه

پنل مرکزی یا کنترل کننده اصلی سیستم تلفن کننده برای مدل هایی که امکان برقراری تماس را دارند دکتور های دود

آلارم که صدای هشدار را پخش می

کند لوازم جانبی مانند کنترل باتری و غیره

نکاتی که در زمان خرید سنسور اماکن باید مورد توجه قرار دهیم:

خرید دزدگیر اماکن یکی از از کارهای موثر برای ایجاد امنیت در منزل یا مغازه است که امروزه افراد زیادی روش را انتخاب می کنند و اقدام به خرید دزدگیر اماکن می نمایند. با اینکه این کار سطح امنیت را بالا می‌ برد اما مهم است نکاتی را قبل از خرید مورد توجه قرار دهید تا با توجه به شرایط و انتظارات خود دزدگیر مورد نظرتان را خریداری کنید. نکته‌ای که وجود دارد این است که قبل از خرید هر نوع دزدگیر اماکن از ایمنی در و پنجره های ساختمان اطمینان حاصل نمایید، چراکه در و پنجره های نامناسب اولین را برای ورود سارق به محل است. در ادامه نکاتی در رابطه با خرید دزدگیر اماکن برای شما خوانندگان محترم ارائه خواهیم داد.

دزدگیر آژیر دار تلفن کننده:

نوع استفاده و شرایطی که شما میخواهید یک دزدگیر اماکن داشته باشد موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. انواع دزدگیر آژیر دادن تلفن کننده در زمان سرقت یا فعال شدن سیستم با تلفن ثابت یا سیم کارتی تماس حاصل می کنند و به این گونه علاوه بر ایجاد سر و صدا با آژیر با تلفن نیز افرادی که از آن محل دور هستند را باخبر می کنند. انواع بدون تلفن کننده تنها افرادی که در در نزدیکی محل سرقت قرار دارند از وضعیت با خبر می شوند. به این ترتیب اگر محل منزل یا فروشگاه شما به گونه ای است که در زمان دزدی امکان کمک گیری از افراد همسایه وجود ندارد و این محل با شما فاصله دارد بهتر است نوع تلفن کننده را خریداری کنید تا در زمان ممکن از حادثه با خبر شوید و بتوانید اقدامی انجام دهید. دزدگیر اماکن gmk دارای بهترین مدلهای تلفن کننده و بدون تلفن کننده است که با خیال راحت می توانید به سیستم امنیتی اطمینان کنید و در منازل یا مغازه های خود این نوع را نصب نمایید.


دزدگیر آپارتمانی آژیر دار ریموتی

موارد امنیتی منزل یا مغازه

هرچند استفاده از دزدگیر اماکن ایمنی بالایی برای منازل و فروشگاه ها فراهم می کند اما باید دقت کنید که قبل از اقدام به خرید دستگاه دزدگیر اماکن باید ابتدا وضعیت حفاظتی خانه را از لحاظ فیزیکی تامین کنید. بدین منظور بهتر است از ایمنی کامل قفل درب و پنجره ها اطمینان حاصل نمایید. استفاده از دربهای ضد سرقت، پنجره هایی با قفل ایمن، حصار کشی دیوار ها برای منازل آپارتمانی و خیلی موارد دیگر از این جمله هستند.

دزدگیر بیسیم یا سیم دار:

همانطور که پیشتر اشاره شد دزدگیر اماکن gmk آژیردار تلفن کننده هم از نوع وایرلس است و هم از نوع سیم دار. تفاوت های بین این دو مدل وجود دارد که شما باید بر حسب نیاز و شرایط و همینطور میزان هزینه خود یکی را انتخاب کنید. در انواع سیم دار چند سنسور وجود دارد که به وسیله سیم به پنل اصلی وصل می شوند و منبع تغذیه آنها باتری است. دو نکته در رابطه با این مدل دزدگیر وجود دارد یکی اینکه به دلیل مصرف باتری و نیاز به خرید باتری هزینه نگهداری بالاتری دارند. نکته دوم اینکه این نوع راحت تر و با سرعت بیشتری نصب می شوند.

نوع سیم دار نیاز به نصاب کار بلد برای سیم کشی و اتصال به پنل اصلی دارد. حال خودتان تصمیم بگیرید که کدام مدل برای منزل یا مغازه شما بهتر است.

قابیت های دستگاه دزدگیر:

عملکرد دستگاه دزدگیر اماکن موضوع مهم و قابل توجهی قبل از خرید آن می باشد. بنابراین با توجه به ماهیت و میزان امنیتی که می خواهید باید توجه کنید که آیا دستگاه دزدگیر قابلیت ساپورت همه حسگرهای موجود در محیط را دارد یا خیر. برای مثال اگر می ‌خواهید سنسور درب ورود را فعال کنید باید از دستگاهی استفاده کنید که این حسگر را ساپورت کند. همینطور بهتر است از سنسورهای استفاده کنید که بر اساس وزن معینی از افرادی که از محل تحت پوشش آن عبور می کنند، عمل کند و به این ترتیب در اثر رد شدن کودک و یا حیوانات خانگی که وزن کمی دارند آژیر ایران فعال نمیشود.

خرید از مراکز معتبر دزدگیر اماکن:

یک موضوع بسیار مهم در خرید هر نوع کالا مرکزی است که از آن خرید می کنید. در مورد دستگاه دزدگیر اماکن نیز این موضوع صدق می کند. برای داشتن یک خرید خوب و رضایت بخش بهتر است به مراکز و فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. اگر قصد خرید اینترنتی دارید می توانید به سایت محصولات gmk مراجعه کنید و هر نوع دزدگیری از جمله دزدگیر آژیری تلفن کننده برای مکان مورد نظر خود را سفارش بدهید. این فروشگاه ها به شما اطمینان می دهند که محصولی با کیفیت خریداری کنید و دیگر نگرانی در مورد مشکل کالای خریداری شده نخواهید داشت.

نصب دزدگیر اماکن و نکاتی در رابطه با محل قراردادن تجهیزات:

پس از خرید دزدگیر اماکن gmk حال نوبت به نصب آن می رسد. نصب این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در صورت بروز اشتباه در این فرآیند و یا قرار دادن تجهیزات سیستم در مکانهای نامناسب کارایی آن از بین می‌رود و هزینه‌ای که صرف کرده اید هدر می رود. گرچه برای نصب باید از نصاب حرفه ای کمک گرفت، اما نکاتی در این باره وجود دارد که لازم است شما نیز از آنها اطلاع داشته باشید. بنابراین به این قسمت از مقاله توجه بفرمایید.


نصب دزدگیر اماکن

نصب پنل مرکزی

یکی از مهمترین اجزای یک سیستم دزدگیر پنل مرکزی آن می باشد. جایی که برای قرار گرفتن این پنل در نظر می گیرید، بسیار مهم است و لازم است نکات زیر در آن مورد توجه قرار گیرد.

مکان به هیچ وجه گرم و دارای رطوبت نباشد

در نزدیکی پریز برق باشد و یا با استفاده از تجهیزات مناسب امکان اتصال به برق را داشته باشد.

محلی که برای قرار دادن این دستگاه انتخاب می کنید نباید در دسترس باشد به طوری که کسی نتواند سهوا یا عمداً دستگاه را دستکاری کند.

پنل مرکزی باید در مکانی قرار بگیرد که تمامی سنسور ها را ساپورت کند و در واقع نزدیکترین فاصله ممکن به آنها را داشته باشد

اگر دستگاه شما از نوع سیم دار میباشد باید امکان اتصال کابل های ورودی و خروجی سنسور ها به آنان به راحتی و با ایمنی بالا فراهم باشد

محل قرار گرفتن پنل به صورتی باشد که امکان استفاده از ریموت از پشت درب ورودی امکان پذیر باشد

برای انواع سیم کارتی دزدگیر آنتن به راحتی امکان نصب داشته باشد

نصب سنسورها

انواع مختلفی از سنسور یا حسگر برای سیستم دزدگیر اماکن وجود دارد که اتصال آنها به پنل مرکزی اهمیت بالایی دارد. برای مثال سنسورهای چشم الکترونیک، سنسور های داخلی که به امور افراد حساس هستند و سنسورهایی که درخارج از در ورودی منزل و مغازه قرار می گیرد. نصب هر کدام از این سنسور ها با توجه به ویژگی هایی که دارند به دقت زیادی نیاز دارد. یک نصاب حرفه ای می تواند آن را به بهترین شیوه ممکن انجام دهد.

نصب باطری

سیستم دزدگیر اماکن با استفاده از برق کار می کند و در صورت قطع جریان برق دستگاه از کار می افتد. برای این منظور باتری‌های مخصوصی وجود دارد که نصب آنها در پنل دزدگیر سیستم روشن و فعال باقی می ماند. برخی از دزدگیرها در زمان قطع برق پیام ارسال می نمایند و فرد را آگاه می سازند.

نصب اسپیکر

هرگاه از سیستم دزدگیر اماکن صحبت می شود، اولین چیزی که در ذهن نقش می بندد صدای آژیر آن است چراکه این قابلیت در تمامی دستگاههای دزدگیر اماکن و حتی خودرو ها وجود دارد و آلارم یا هشدار سرقت را با صدای بسیار بالایی پخش می کند. این صدا موجب آگاهی افراد و فرار سارق میشود. پس اسپیکر دزدگیر که صدای هشدار را پخش میکند باید با دقت و در مکان مناسب نصب گردد و به پنل مرکزی اتصال داشته باشد.

یکی از روش های کمک کننده به ایجاد ایمنی بالا در منزل، مغازه یا فروشگاه استفاده از دزدگیر اماکن است. یکی از بهترین مدل هایی که می توانید از آن استفاده کنید، دزدگیر آژیری تلفن کننده است که به شما کمک می کند حتا بدون حضور در محل از ایمنی منزل و مغازه خود اطلاع داشته باشید. دزدگیر اماکن gmk یکی از بهترین برند های موجود در بازار است که قابلیت های بالایی دارد و حساسیت بسیاری برای ایجاد ایمنی محیط دارد. پیشنهاد ما به شما خرید این مدل دزدگیر اماکن جی ام کا ای است که ایمنی محیط را تضمین می کند.


سیستم دزدگیر اماکن چیست

هر سیستمی که باعث جلوگیری از سرقت و یا کند شدن و دشواری سرقت هر وسیله ای گردد، یک نوع دزدگیر می باشد. حفاظ های روی دیوار یک نوع دزدگیر است و نوع پیشرفته تر آن از مجموعه قطعات الکتریکی است که سارق را تشخیص داده و با توجه به سناریو طراحی شده سیستم عمل می کند.  حال اگر این دزدگیر برای جلوگیری از ورود به مکانی باشد دزدگیر اماکن نام دارد و در صورت استفاده از آن در خودرو یا موتورسیکلت،  دزدگیر خودرویی نام گرفته است.

دزدگیر اماکن به عنوان یکی از مهمترین محصولات حفاظتی در ساختمان کارکرد بسیار ساده ای دارد و با تشخیص تردد های غیر مجاز، با اعلام آن شما را آگاه می کند. این اعلام می تواند به صورت آژیر بلند و همگانی باشد، به علاوه اینکه می تواند با استفاده از دستگاه تلفن کننده به گوشی تلفن شما خبر دهد. این مجموعه می تواند چند رله خروجی آزاد را هم در اختیار شما بگذارد تا با اتصال آن به سیستم روشنایی یا گرمایش منزل، از راه دور هم آن ها را فعال یا غیر فعال کنید.


دزدگیر چیست

سیستم دزدگیر اماکن چیست؟

بطور کلی همگی آنها دارای یک هدف مشترک می‌باشند و آن اعلام هشدار های صوتی , نوری و تماسی پس از ورود فرد غیر مجاز است. اکثر دزدگیرها دارای خط تحریک باز و خط تحریک بسته هستند که محل وصل حسگر باز و حسگر بسته می‌باشند و دارای کلید معمولی یا سوئیچ آلفا یا قفل رمزی یا کلید کنترل از راه دور (ریموت ) جهت روشن و خاموش کردن دستگاه می‌باشند. مدارات دزدگیر شامل مدار شارژ باتری جهت روشن ماندن دزدگیر هنگام قطع شدن برق دستگاه بوده و دارای مدار های هشدار آژیر می‌باشند و در نهایت دزدگیرها گاه شمار ورود و گاه شمار خروج و گاه شمار آژیر دارند و می توانند مجهز به تلفن کننده خودکار ( خط ثابت یا سیم کارتی ) در هنگام تحریک نیز باشند.


دزدگیر

دزدگیر اماکن اکثر سنسورهای آن را نمی‌توان خارج از محیط داخلی، مانند :حیاط، پارکینگ و غیره کارکرد زیرا درصد خطای آن بسیار بالا است، و قطعاً همیشه مهمترین و حساس ترین قسمت هر مکان ،درب اصلی ساختمان می باشد که مایل هستید آن را کنترل و چک کنید، پس تنها سنسوری که می توان در آن منطقه از آن استفاده نمود مگنت ها می باشند ،در صورتی که منزل شخصی باشد و یا مدیریت خوبی جهت رفت و آمد در ساعتی از شبانه روز ساختمان‌ها عمومی انجام شود می‌توان از این سنسور پرکاربرد استفاده نمود. کلیه درب‌های اصلی ساختمان، انبارها ،در پارکینگ، محیط داخلی، پنجره ها را می توان مجهز به این سنسور کرد.


دزدگیر

تلفن کننده خط ثابت دزدگیر (Dialler)

این نوع سیستم هشدار وسیله ای الکترونیکی می باشد که به دستگاه دزدگیر متصل می شود و ورودی ای برای خط تلفن شهری دارد. سیستم دزدگیر سیمکارتی تلفن کننده خط ثابت پس از به صدا در آمدن سیستم دزدگیر به شماره هایی که کابر در حافظه ی آن ذخیره کرده تماس گرفته و پیام ضبط شده ای را پخش می کند. برخی از سیستم های تلفن کننده خط ثابت دارای رله خروجی می باشد که این امکان را به کابر می دهد که دستگاه تلفن کننده را از راه دور خاموش یا روشن کند و یا وسیله ای برقی را از راه دور راه اندازی کند.  مزیت بزرگ سیستم های تلفن کننده سیم کارتی دزدگیر سرعت عمل بالای آن ها در هنگام اعلام سرقت است . تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر هنگام آژیر دزدگیر در کسری از ثانیه به افرادی که در سیستم از قبل تعریف شده پیامک هشدار سرقت را ارسال می کند و سپس مانند تلفن کننده خط ثابت با شماره های تعریف شده تماس می گیرد و پیغام ضبط شده بر روی دستگاه دزدگیر را پخش می کند. یکی از مزایای دیگر تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر امکان کنترل با اپلیکیشن و برنامه های تلفن همراه است. اگر دستگاه دزدگیر شما به تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر مجهز است به آسانی می توانید آن را بوسیله ی اپلیکیشن و یا نرم افزار دزدگیر خود از راه دور کنترل کنید.


دزدگیر

آشنایی با انواع دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن همانطور که از نامش پیدا است، یکی دیگر از انواع محصولات حفاظت در ساختمان ها به شمار می رود. دزدگیر ها کارکرد بسیار ساده و در عین حال مهمی دارند. استفاده بجا و مناسب از دزدگیر اماکن می تواند تاثیر مهمی در امنیت خانه و محل کار داشته باشد. این دزد گیر ها از سنسور های خاص خود بهره می برند. به این شکل که سنسور ها با تشخیص شرایط خطر، آژیر را به صدا در می آورند.

اکثریت سیستم های دزدگیر اماکن از تجهیزات زیر تشکیل می‌شوند:

1) تجهیزات و سنسورهایی که قرار است دسترسی غیر مجاز و یا ورود غیر مجاز را تشخیص دهند.

2) پنل مرکزی دزدگیر و یا سانترال مرکزی دزدگیر که کلیه سنسورها و تجهیزات به آن متصل می‌باشند.

3) منبع تغذیه پنل مرکزی و سنسورها

4) باطری یا یو پی اس برای مواقع ضروری

5) تجهیزات هشدار دهنده و ایجاد آلارم

6) تجهیزات تلفن کننده

اصلی ترین این سنسور ها سنسور تشخیص حرکت است. تشخیص دادن حرکت توسط این سنسور ها با استفاده از حسگر مادون قرمز انجام می گیرد. این حسگر را می توانید در هر جای ساختمان به کار روند. می توان آن ها را در جاهایی مانند ورودی ها، راهرو ها بالکن و غیره نصب کرد. از معروف ترین برند های دزدگیر اماکن می توان به کلاسیک، بتا و پارادوکس هستند. تعداد بسیار زیادی محصول در بخش های مختلف وجود دارد. می توانید با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کنید.


دزدگیر

دزدگیر اماکن برای کنترل و نظارت بر امنیت اماکن نظامی، منازل، کارخانه ها، انبارها ،فروشگاه ها و ... استفاده می شوند. دزدگیر ها یک حسگر دارند. به محض تشخیص حرکت، ضربه یا ... فعال شده و هشدار می دهند. این هشدار می تواند به صورت پخش آژیر و یا تماس با شماره تلفن های تعریف شده برای دستگاه (2 تا 20 شماره تلفن) باشد. برخی از دستگاه های دزدگیر اماکن قابلیت قرارگیری سیم کارت را نیز دارد و می تواند از طریق تماس تلفنی مستقیم و یا پیامک به کاربر اصلی وی را مطلع گرداند. پس صفحه اصلی سیستم باید در مجاورت منبع انرژی و یک خط تلفن نصب گردد.  برای عدم قطع سیستم در هنگام قطعی برق، دستگاه ها به یک باتری هم مجهز می باشند که تاریخ انقضای این باتری (عموماً دو سال) نیز باید کنترل گردد. به این سیستم ها می توان دوربین های مدار بسته، حسگر نشت گاز، حسگر اعلام حریق و... را نیز متصل نمود. برای کنترل فضاهای وسیع از چشمی های خطی حساس به حرکت استفاده می شود. برای حفاظت از پنجره ها و درب ها از حسگر شوک (شوک سنسور) و حسگر تشخیص صدا استفاده می گردد.


دزدگیر

دزدگیر تلفن کننده معمولی

 دزدگیر تلفن کننده معمولی این امکان را فراهم می کند که با دریافت پیام خطر، آن را به شما اطلاع دهد؛ با تعریف یک شماره تلفن خط ثابت برای آن، این پیام را به شما انتقال می دهد. این پیام می تواند به صورت آژیر و یا یک پیام صوتی ضبط شده باشد. یکی از مشکلات این نوع تلفن کننده ها این است که در صورت قطع خط تلفن این دستگاه بی استفاده می ماند. موضوع دیگر این که نمی توان این تلفن کننده های دزدگیر را از راه دور فعال و غیر فعال نمود.

دزدگیر آژیری سیم کارت خور

 دزدگیر تلفن کننده سیم کارتی می تواند در کنار خط تلفن ثابت، از یک سیم کارت هم استفاده کند. پس می تواند انعطاف بیشتر را برای شما داشته باشد به این معنی که در صورت قطع شدن هر یک از خط های تماس، از خط  دیگر برای تماس هشدار استفاده نماید. به علاوه اینکه امکان فعال یا غیر فعال کردن سیستم از راه دور را هم دارید که این مورد می تواند از طریق ارسال پیامک و یا نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه انجام پذیرد.  یکی از قابلیت های خاص تلفن کننده دزدگیر سیم کارتی این است که می تواند چند رله آزاد را هم در اختیار شما بگذارد. به این ترتیب که بر روی اپلیکیشنی که در گوشی خود نصب کرده اید، چند رله آزاد در اختیار دارید. می توانید آن ها را مانند خانه هوشمند برای روشن یا خاموش کردن سیستم روشنایی، گرمایشی یا هر مورد دیگری به کار برید.


دزدگیر

دزدگیر اماکن در واقع دستگاهی است که مدیریت تمام حسگر هایی که در یک محیط نصب شده است را بر عهده می گیرد و بر اساس سیگنال های ارسالی از هر کدام از این حسگر ها طبق برنامه ای که کابر برای آن تعریف کرده است عمل می کند. دزدگیر های هایی مانند دزدگیر های اماکن gmk و یا فورنت می توانند با دریافت یک سیگنال از سنسور های حرکتی آژیر را به صدا در آورند و یا با مدیران آن مجموعه تماس تلفنی برقرار کنند و موضوع را گزارش دهد. این کار را از طریق پیامک هم می تواند انجام دهد بستگی به تنظیمات اعمال شده روی آن دارد. دزدگیر اماکن از جمله سیستم های اعلام سرقت است که عملکرد مخصوص به خود را دارد، سیستم دزدگیر را می توان به نوعی مکمل دوربین های مداربسته دانست.


دزدگیر

ویژگی های دزدگیر منزل و آپارتمان

امنیت چیزی بسیار ارزشمند است که برای رسیدن به آن، باید از فاکتورهای مختلفی بهره مند شوید. گاهی اوقات، امنیت از مسیر انتخاب صحیح منطقه جغرافیایی برای محل سکونت یا کسب و کار تا حدودی تامین می شود و گاهی برای رسیدن به سطح پیشرفته تری از امنیت، باید از سیستم های ضدسرقت و نصب دزدگیر منزل و دزدگیر آپارتمانی استفاده کرد. این چیزی است که باعث می شود حتی در صورت حضور پیدا کردن سارقین و تلاش آن ها برای ورود به مکان های مختلف، دزدگیر وارد عمل شده و تلاش های آن ها ناکام مانده یا با مداخله پلیس و دستگیری شان همراه گردد. با این حساب به نظر می رسد که استفاده از پیشرفته ترین سیستم های دزدگیر اماکن، بتواند کانال امنیتی مناسبی برای حفاظت از مکان ها و موقعیت های محصور یا حتی روباز باشد.

خرید و نصب دزدگیر های امنیتی در منزل یا هر ساختمان دیگری مزایای مالی و جانی زیادی دارد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره می‌کنیم:


دزدگیر

نصب دزدگیر اماکن و منزل

برای نصب یک دزدگیر اماکن پیشنهاد می شود به یک متخصص مراجعه کنید زیرا نصب این سیستم ها نیازمند کمی تجربه می باشد ولی در صورتی که تا حدودی فنی باشید می توانید با استفاده از دفترچه راهنمای دزدگیر اقدام به نصب کنید.  دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت وسیله ­ای است که ورود غیرمجاز به منطقه تحت نظارت خود را به وسیله انواع سنسور خود تشخیص می دهد. این وسیله سپس با ارسال پیام به پنل مرکزی به طرق مختلفی مانند آژیر، ارسال پیام، تماس و … اعلام خطر می­کند. اجزای تشکیل دهنده این وسیله شامل پنل مرکزی، سنسور، آژیر، باتری، دستگاه تلفن کننده و ریموت کنترل است. چشمی ها ها نیز نوعی سنسور هستند که شامل انواع چشمی وزنی، حرکتی و مایکروویو هستن. دزدگیرهای سیم کارتی، تلفن ثابت، بدون تلفن کننده از انواع دزدگیرهای اماکن هستند. برندهای معتبر دزدگیرهای اماکن مکسرون، سایلکس، GMK، فایروال و … هستند. شرکت فیدار پردازش خاورمیانه برندهای دزدگیر اماکن را در وب سایت خود با قیمتی رقابتی عرضه میکند.

دزدگیر ایرانی یا خارجی

دزدگیر اماکن موجود در بازار کلا به دو دسته تقسم بندی می شود. دزدگیر های ایرانی و دزگیر های خارجی. دزگیر های ایرانی در مجموع کیفیت بهتری نسبت دزدگیر های خارجی دارند و خوشبختانه ایرانی ها مانند شرکت GMK , 4NET توانسته اند در تولید این سیستم ها سنگ تمام بگذارند. حتی در بانک ها و مراکز حساس دیگر از دزدگیر های اماکن ایرانی استفاده می شود. حتی بعضی از برند های دزدگیر های ایرانی دارای بیمه نامه سرقت نیز می باشند.

گذشته از کیفیت، دزدگیر های ایرانی دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش نیز می باشند.

دزدگیر اماکن سیم کارتی

یکی از تفاوت های دزدگیر های ایرانی قابلیت سیمکارت خور بودن آنهاست و از طریق سیمکارتی که روی آن قرار داده می شود در صورت نیاز با مدیران ارتباط برقرار می کند. ولی در اکثر دزدگیر های خارجی این قابلیت وجود ندارد و تنها راه ارتباطی بین دزدگیر و کاربر ارتباط اینترنتی می باشد که در کشور ما این نوع ارتباط قابل اعتماد نیست.

در سایت آیس پلاس برند های خوشنام و قابل اعتماد برای کاربران گرامی قرار داده شده است. لطفا قبل از خرید صفحه محصول را مطالعه کرده و در صورت اطلاع از ویژگی های مهم محصول مورد نظر و جلب رضایت شما ، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

بهترین برند های دزدگیر اماکن

دزدگیر های اماکن زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام در سطحی از کیفیت و کارایی قرار دارند. برای انتخاب یک دزدگیر اماکن مناسب باید به چند فاکتور دقت نمود.

میزان بودجه شما

انتظارات شما از دزدگیر های اماکن

تعداد زود باسیم و بیسیم پنل مرکزی دزدگیر

کیفیت بالا و هنگ نکردن دستگاه هم فاکتوری است که باید به ان توجه نمود.حفظ امنیت و آرامش یکی از جدی ترین مسائلی است که همه برای دستیابی یا بهبود آن در زندگی خود تلاش می کنند. شاید مدت زیادی از ورود دزدگیر ساختمان و دزدگیر اماکن سازه سنتر به بازار نگذشته باشد، اما این سیستم ها به سرعت تکامل یافته اند و در بین مردم بسیار محبوب هستند.

اتحادیه دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، نمایندگی دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، بورس دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، مرکز خرید دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، فروش دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، شرکت نصب دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، کارگاه محصولات دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، کارخانه دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، تولیدی دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، صنف دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، حمل و نقل دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، راهنما و مشخصات محصول دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، سامانه فروش دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل پیش ساخته آهن سازه.

طبیعی است که مراقبت از خانه یکی از کارهای مبرمی است که مالکان همیشه به آن توجه داشته اند و یا حفاظت از فروشگاه هایی که سرمایه زیادی در آنها قرار دارد. بسته به روش استفاده و محیطی که دزدگیر اماکن سازه تک در آن نصب می شود، سنسورهای مختلفی در آنها تعبیه شده است. سنسور هشدار مکان به محرک های محیطی مانند شوک، آتش یا حرکت پاسخ می دهد و نظارت و کنترل محیط را تسهیل می کند. قبل از خرید دزدگیر، بهتر است اطلاعات کافی برای تصمیم گیری درست به دست آورید. در ادامه سیستم های ضد سرقت و عملکرد آنها را به شما معرفی می کنیم.

دزدگیر اماکن و منزل از کجا بخرم آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل چه مدلی بخرم آهن سازه ، کدام طرح دزدگیر اماکن و منزل را بخریم آهن سازه ، بهترین مرکز تولید دزدگیر اماکن و منزل کجاست آهن سازه ، قیمت دزدگیر اماکن و منزل چقدر است آهن سازه ، بهترین مکان دزدگیر اماکن و منزل برای خرید آهن سازه ، کدوم دزدگیر اماکن و منزل خوبه آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل چی بهتره آهن سازه ، قیمت روز دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، فروش عمده دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، فروشنده دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، بالاترین امنیت و کیفیت دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، وزن دزدگیر اماکن و منزل چقدره آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل مقرون بصرفه آهن سازه ، کدام نمونه دزدگیر اماکن و منزل مناسب است آهن سازه ، دستمزد ساخت دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه.

دزدگیر ساختمان چیست؟

دزدگیر خانه و دزدگیر اماکن رعدجوش یک سیستم ضد سرقت است که با استفاده از حسگرها و قابلیت های مختلف، صاحب خانه را از سرقت احتمالی مطلع می کند. دزدگیر خانگی نه تنها به عنوان دزدگیر خانه بلکه برای مکان های عمومی و مهم مانند دفاتر و مغازه ها نیز استفاده می شود.

انتخاب دزدگیر اماکن و منزل با کیفیت ترین آهن سازه ، ارزانترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، امنترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، بهترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، استحکام مقاومترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، محکمترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، ایمنترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، زیباترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، جدیدترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، کم هزینه ترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، پرقدرت ترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، پیشرفته‌ترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه با دوام ، دزدگیر اماکن و منزل بینظیر آهن سازه.

دزدگیر منزل و دزدگیر اماکن حفاظ سازان به روش های مختلفی از جمله دزدگیر ساده مبتنی بر آژیر و دزدگیر محلی، دزدگیر با سیستم دزدگیر و دزدگیر با گزینه سیم کارت موجود می باشد. هشدار مکان می تواند شماره های مهم را از طریق خطوط ثابت نیز فعال کند، اما توجه به این نکته ضروری است که در صورت قطع شدن سیم های تلفن، عملکرد آنها متوقف می شود. بنابراین هشدارهای تروریستی در مکان هایی که از نوع سیم کارتی هستند قابل اعتمادتر است.

سفارش خرید اینترنتی دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه در فروشگاه آنلاین ، خرید فوری دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، راهنمای خرید دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه بدون واسطه ، دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ضد سرقت ، اقتصادی ترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، بهترین دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه در حال حاضر کدام است ، دزدگیر اماکن و منزل متری چند است آهن سازه.

اپلیکیشن دزدگیر ساختمان در مکان های مختلف

وقتی نام سرقت را می شنویم ناخودآگاه به فکر سرقت می افتیم. اما کاربرد سیگنال های ساختمان فراتر از سیگنال های خانگی است. از سیستم های اعلام سرقت در ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری، صنعتی و نظامی و حتی زندان های کنترلی استفاده می شود.

استفاده از سیستم اعلام سرقت و دزدگیر اماکن حفاظ سرویس بسته به نوع سنسور مورد استفاده متفاوت است. علاوه بر این دزدگیر ساختمان در متراژهای بزرگ و کوچک عملکردهای متفاوتی دارد. اما به طور کلی از دزدگیر ساختمان برای حفاظت از جان و مال ساکنین یا سازمان ها استفاده می شود. برخی از دزدگیرها فقط برای اهداف نظارتی استفاده می شوند و سارقانی که با سایت های سرقت مواجه می شوند با مشکل جدی مواجه می شوند. برخی از دزدگیرها مجهز به سنسورهای مختلفی هستند که هدف آنها جلوگیری از حوادثی مانند آتش سوزی است. دزدگیر محلی را می توان با یک سیستم دوربین مداربسته ادغام کرد و عملکردهای زیادی داشته باشد.

عکس و تصاویر دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، گالری نصب دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، مدل و طرح جدید دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، کاتالوگ دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل با کیفیت بالا آهن سازه ، گارانتی دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، خدمات پس از فروش دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل داخلی آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل خارجی آهن سازه.

تنظیم عملکرد زنگ هشدار

انواع دزدگیر ساختمانی و دزدگیر اماکن حفاظ صنعت بر اساس عملکردی که از آنها انتظار داریم دارای ویژگی های متفاوتی هستند. به عنوان مثال، یک زنگ ساختمان بدون سیستم هشدار مسئول کنترل محیطی است. سیستم های پیشرفته مجهز به قابلیت نمایش تصویر و ضبط صدا هستند. دزدگیرهای دزدگیر معمولاً مجهز به یک یا چند سنسور برای شناسایی و تشخیص دسترسی غیرمجاز هستند و یک سیستم هشدار برای اطلاع صاحبان یا کارمندان نصب شده است.

دزدگیر اماکن و منزل رنگ سفید آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ کرم آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ طلایی و زرد آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ سیاه و مشکی آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ قرمز آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ آبی آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ سبز آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ بنفش آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ نارنجی آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ روشن آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ تیره آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رنگ طرح استیل و خاص آهن سازه.

قسمت اصلی دزدگیر ساختمان و دزدگیر اماکن حفاظ مارکت ایران، تابلوی کنترل یا مرکز کنترل دزدگیر است. در این قسمت سیگنال های ورودی و داده های مورد نیاز پردازش می شود. نوع داده ها بسته به نوع سنسور مورد استفاده متفاوت است و می تواند لرزش، صدا یا حرکت باشد. دستگاه های هشدار دهنده مانند دزدگیر اماکن حفاظ مارکت مسئول گزارش فعالیت های مشکوک به صاحبان ساختمان یا افراد مربوطه هستند. برخی از این دستگاه ها به سادگی آژیر را به صدا در می آورند و برخی دیگر برای تماس با شماره ای که در حافظه ذخیره شده است در مواقع لزوم طراحی شده اند. تجهیزات امنیتی شامل نورافکن های دوربین مدار بسته و سنسورهایی است که فعالیت های مشکوک را تشخیص می دهند.

دزدگیر اماکن و منزل لوکس آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل مدرن آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل کلاسیک آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل لاکچری آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل سلطنتی آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل شیک آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل زیبا آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل ایده‌آل آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل درجه یک آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل حرفه ای آهن سازه.

سنسور دزدگیر ساختمان

به طور کلی بسته به محل نصب و کارایی دزدگیر خانه و دزدگیر اماکن حفاظ کمک هوشمند، انواع مختلفی از سنسورها به عنوان دزدگیر منزل، دفاتر، سازمان ها و یا دزدگیر سرقت استفاده می شود. انواع سنسورهای دزدگیر به دو صورت سیمی و بی سیم کار می کنند، بنابراین نصب آنها نیازی به سوراخ در دیوار، کف یا سقف ساختمان ندارد. محبوب ترین راه استفاده از آشکارساز حرکت مادون قرمز در سیستم اعلام سرقت است. به طور کلی انواع سنسورهای اعلام سرقت عبارتند از:

• سنسور تشخیص حرکت

رایج ترین نوع سنسور مورد استفاده برای آلارم خانه های هوشمند، سنسور حرکت دزدگیر اماکن حفاظ چی است که با نام های چشمی، رادار، PIR و غیره نیز شناخته می شود. همانطور که از نام این سنسور پیداست، اگر فردی در محیط حرکت کند، متوجه ورود سارق شده و به شماره های لازم پیام هشدار می دهد.

همین امروز دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : دزدگیر اماکن و منزل ارزانتر از دزدگیر اماکن و منزل دیجیکالا سایت آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل دیوار آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل شیپور آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل نرم افزار ترب آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بازار آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل ایمالز آهن سازه.

• سنسور زنگ مغناطیسی

این مدل ردیاب دزدگیر اماکن حفاظ 20 آپارتمان نفوذ برای کنترل باز و بسته شدن درها و پنجره ها استفاده می شود. برای امنیت بیشتر، این سنسور ورودی های ساختمان را پوشش می دهد و در صورت باز شدن درها و پنجره ها زنگ هشدار به صدا در می آورد.

• سنسور شوک یا سنسور لرزش

این سنسورهای دزدگیر اماکن حفاظ 118 ساختمان به ضربه یا لرزش حساس هستند و بلافاصله فعال می شوند. وجود این سنسور برای دفن طلا بسیار مهم است. این به این دلیل است که سنسور با هر ضربه ای که شیشه پنجره را بشکند یا دیواره یا سقف فروشگاه را از بین ببرد، فعال می شود.

• آشکارساز دود یا آشکارساز دود

در مکان هایی که آتش به سرعت گسترش می یابد، وجود اعلام حریق با دزدگیر اماکن اصفهان ایمن بسیار ضروری است. به عنوان مثال، تشخیص زودهنگام و هشدار آتش سوزی در انبار کاغذ می تواند از خسارت میلیاردی و از دست دادن سرمایه جلوگیری کند. این سنسورها معمولاً به یک سیستم اطفاء حریق مرکزی که توسط برق اصلی تأسیسات پشتیبانی می شود متصل می شوند.

دزدگیر اماکن و منزل در تهران آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در کرج آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در دماوند آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در ساوه آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در پرند آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در پردیس آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در شهریار آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در اندیشه آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در لواسان آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در آبسرد آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل در چالوس و متل قو آهن سازه.

ساده ترین و در دسترس ترین راه برای روشن و خاموش کردن دزدگیر اماکن ایمن کمک معمولاً کنترل از راه دور به هر دستگاه اضافه می شود که امکان کنترل دستگاه را برای 8 کاربر فراهم می کند. مدیر سیستم می تواند دسترسی هر کاربری را به راحتی از طریق صفحه کلید یا از طریق نرم افزار دستگاه دزدگیر در صورت وجود قطع کند. کنترل از راه دور می تواند محدوده های مختلفی داشته باشد. هنگام پیکربندی ریموت کنترل برای گوشی باید به فرکانس آن توجه کرد که باید با فرکانس گوشی مطابقت داشته باشد. دستگاه های موجود در بازار معمولا فرکانس 315 هرتز دارند.

دزدگیر اماکن و منزل خوزستان آهن سازه ، دزدگیر اماکن تبریز و دزدگیر منزل سیرجان آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل ایران شهر آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل زاهدان آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل آبادان آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر دیلم آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر گناوه آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر ترکمن آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل آستارا آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر لنگه آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بوشهر آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر ماهشهر آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر عباس آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل بندر امام خمینی آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رفسنجان آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل کرمان آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل نوشهر آهن سازه ، دزدگیر اماکن و منزل رامسر آهن سازه.

ممکن است چندین دزدگیر اماکن ایمن صنعت در مکان های مختلف نصب شده باشد و نیاز به کنترل همزمان آنها داشته باشید نرم افزار اطلاع رسانی سرقت گوشی بهترین ابزار است با وارد کردن مکان در هر زمان به راحتی مکان خود را کنترل کنید

دزدگیر اماکن و منزل چیست؟

دزدگیر منزل یا سیستم دزدگیر اماکن ایمن مرکز دستگاهی است که در صورت رد شدن از حریم خصوصی یا شکستن قفل، صدایی را برای اعلام فعالیت غیرقانونی منتشر می کند. سیستم دزدگیر منزل و دزدگیر اماکن ایمن مارکت بخش مهمی از هر سیستم امنیتی است. همانطور که از نامش پیداست این سیستم ها تشخیص دسترسی به موقعیت مکانی را امکان پذیر می کنند. به این ترتیب می توانید تدابیر امنیتی لازم را برای مقابله با سرقت و یا به حداقل رساندن آسیب های ناشی از آن در نظر بگیرید.

انواع دزدگیر آژیری لوکس ویلا آهن سازه نصب هر نوع دزدگیر جدید آهن سازه سیستم ضد سرقت فروشگاه آهن سازه سیستم ضد دزد اماکن و منزل GMK ورودی ساختمان ویلایی آهن سازه مشکلات دزدگیر اماکن و منزل ورودی ساختمان آهن سازه سیستم حفاظتی خانه دزدگیر ورودی راه پله آهن سازه مدل دزدگیر فروشگاه آهن سازه دزدگیر اماکن و منزل سیمکارتی آهن سازه کاتالوگ خرید طرح دزدگیر اماکن ورودی درب آپارتمان آهن سازه دزدگیر حیاط و دزدگیر مغازه آهن سازه سیستم ضد سرقت دزدگیر اماکن چیست؟.

از نظر فنی کیت دزدگیر اماکن ایمن سازی شامل پنل مرکزی، آژیر و سنسور می باشد. سیستم هشدار از طریق یک پنل مرکزی مسئول برقراری تماس و ارسال پیامک خروجی برای آژیرها و چراغ ها مدیریت می شود. سنسور هشدار بسیار متحمل است. مهمترین آنها سنسورهای حرکت، آهنرباهای در، سنسورهای لرزش یا شوک، سنسورهای دود یا گاز هستند.

دزدگیرهای موجود در بازار از نظر شکل ظاهری انواع و اشکال مختلفی دارند، اما عموماً همگی ساختار مشترکی دارند. حسگر را باز کنید، سنسور را ببندید، از کلید معمولی یا سوئیچ آلفا یا قفل رمز عبور یا کلید از راه دور برای روشن و خاموش کردن دزدگیر اماکن ایمن سازه استفاده کنید. علاوه بر این مدار دزدگیر حاوی مدار شارژ باتری و مدار زنگ برای خاموش کردن دستگاه است و در نهایت دزدگیر دارای تایمر ورود، تایمر خروج و تایمر زنگ هشدار مجهز به شماره گیر خودکار در هنگام هشدار می توانم آن را انجام دهم. . باعث شد. سازنده این دستگاه یک آمریکایی به نام کشیش آگوستوس راسل بود.

هزینه خرید سیستم هشدار ورود دزد و سرویس نصب دزدگیر اماکن و منزل سیستم ضد سرقت آهن سازه مرکز خرید سیستم امنیتی منزل مدرن آهن سازه نصب و تعمیر روشن نشدن دزدگیر اماکن و منزل شبانه روزی دزدگیر حیاط ویلا کلاسیک آهن سازه دزدگیر خانه و پنجره و بالکن ریموت کنترلی آهن سازه دزدگیر باغ و ویلایی آهن سازه دزدگیر باغی برقی ریموتی کیفیت بالا آهن سازه و در هنگام قطعی برق چگونه دزدگیر اماکن و منزل آهن سازه دزدگیر اماکن ورودی باغ مدرن آهن سازه دزدگیر ورودی ویلایی باغ آهن سازه دزدگیر ویلایی جی ام کا آهن سازه دزدگیر اماکن و منزل ویلا لاکچری.

قطعات سیستم دزدگیر:

سیستم دزدگیر اماکن ایمن فیکس دارای قسمت های مختلفی می باشد که قسمت های اصلی آن عبارتند از:

• دستگاه مرکزی (کنترل پنل)

• سنسور (اپتیکال)

• آژیر و بلندگو

• صف

• دستگاه تلفن

• از راه دور

جعبه هشدار (کنترل پنل)

برای ایمنی سیستم دزدگیر اماکن فلز سازه توصیه می شود مدار اصلی دزدگیر را در یک جعبه آهنی کمد کوچک به طول 30 سانتی متر، عرض 25 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر قرار دهید. باید در یک جعبه (مانند صندوق پست) قرار داده شود و جعبه باید سوراخی برای خروج سیم ایجاد کند. لوله ها) و سیم کشی دزدگیر امن تر.

پانل دزدگیر مرکزی به دو دسته تقسیم می شود. دزدگیر با تماس گیرنده سیم کارت و دزدگیر با تماس گیرنده تلفن ثابت تقسیم می شوند. پنل دزدگیر اماکن دیجی صنعت همچنان قابلیت تماس با تلفن همراه و تماس از تلفن خانه را دارد، اما پنل سیم کارت علاوه بر تماس با مخاطبین، قابلیت ارسال پیام کوتاه به تلفن همراه را نیز دارد و اکثر آنها دارای اپلیکیشن موبایلی نیز هستند که پروژه ایجاد می کنند. با آنها بسیار آسان است. به گفته سازندگان دزدگیر، طراحی پنل وسط متفاوت است. در برخی از شرکت ها اپراتور تلفن در همان پنل مرکزی نصب می شود اما در برخی دیگر اپراتور تلفن دستگاهی جدا از پنل دزدگیر اماکن آهن سازه فلز در نظر گرفته شده و در کنار آن نصب می شود.

اگر از نظر امنیت از ما بپرسید که کدام پنل امنیت و ایمنی دزدگیر اماکن آهن حفاظ بالاتری دارد، بدون شک پاسخ ما دزدگیر ضد سرقت با شماره گیر سیم کارت خواهد بود. زیرا با قطع خط تلفن، سارقان از امکان تماس با کنتاکت جلوگیری می کنند اما در دزدگیرهای سیم کارت دیگر امکان قطع ارتباط میان پنل مرکزی و کنتاکت ها وجود ندارد.

دزدگیر اماکن GMK

شرکت GMK یکی از بزرگ ترین و حرفه این تولید کننده های دزدگیر های اماکن در ایران می باشد که استاندر های بالایی برای محصولات خود در نظر گرفته است و همچنین مورد استقبال زیاد هم قرار گرفته است.

یکی از مهمترین مشخصه های دزدگیر های اماکن بیمه نامه 500 میلیون تومانی بهمراه گارانتی و خدمات پس از فروش این برند می باشد.

از بهترین مدل های دزدگیر های اماکن GMK

دزدگیر اماکن GMK910

دزدگیر اماکن GMK Q1

دزدگیر اماکن GMK 890

دزدگیر اماکن 4NET یا فورنت

دزدگیر های اماکن NET نیز یکی از موفق ترین تولیدات بومی ایرانی می باشد که با رعایت استاندارد های بالا در تولیدات خود توانسته کیفیت را تا حدود زیادی برای کاربران این دزدگیر اماکن تضمین کند.

دو مدل مطرح از دزدگیر های فورنت

دزدگیر اماکن 4net b400

دزدگیر اماکن 4net b500

چند نمونه از مهم ترین سنسور های دزدگیر اماکن

سنسور حرکتی یا PIR

سنسور دود

سنسور حرارت

حسگر لرزشی

مگنت درب و پنجره


درخواست کارشناس ⬅️ 09126788378


محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا