درب حیاط آهنی و فرفورژه ویلایی


درب حیاط آهنی یا درب فلزی ویلایی بصورت تک لنگه نفررو و دو لنگه پارکینگی ساخته می شود. قیمت خرید درب ورودی آهنی حیاط و پارکینگ مدل مدرن و کلاسیک با توجه به طرح درب متفاوت است که درب فرفورژه ویلایی از جمله اجزای اصلی نما ورودی ساختمان است. انواع درب ویلایی فرفورژه با طرح های جدید در صنایع فلزی آهن سازه تولید می گردد. در ساخت درب ورودی ساختمان و درب های کلاسیک حیاط ویلایی از مدل های ساده و شیک استفاده می شود که عکس درب های حیاط ساده و زیبا مدل جدید تولیدی آهن سازه در زیر موجود می باشد. تولید درب آهنی ورودی آپارتمان هم در زیبایی ظاهر ساختمان مانند درب های فرفورژه لوکس تأثیر داشته و هم امنیت ساختمان را برقرار می‌کند. درب‌ فلزی که هم برای پارکینگ و حیاط ساختمان‌ها و هم بعنوان درب ویلایی در نصب ورودی خانه ویلا ساخته می‌شوند، در طرح‌های متنوعی در کاتالوگ عکس و رنگ درب حیاط آهنی در طرح های ساده و شیک و درب های فرفورژه مدرن زیبا تولید می گردند و هم قابلیت رنگ‌پذیری همچون رنگ درب طلایی، سفید و مشکی دارند که این دو مورد، می‌تواند بر زیباسازی ظاهر کلی ساختمان کمک کند.کاتالوگ درب های آهنی و فرفورژه

در زیر نمونه کارها و عکس طرح های قابل ساخت درب های ورودی حیاط را مشاهده نمایید. مدل درب را در واتساپ ارسال نمایید تا قیمت با توجه به وزن و اندازه درخواستی شما توسط کارشناس محاسبه گردد.


تماس با ما
09125200978

درب حیاط آهنی

در ادامه به نکات مهمی‌ که باید در خرید درب حیاط و درب فلزی پارکینگ و درب اهنی منزل و باغ آهن سازه که تولیدکننده انواع درب دست ساز می باشیم مورد توجه شما مشتریان عزیز قرار خواهیم داد، از جمله چگونگی تولید و ساخت درب حیاط فرفورژه و درب ویلایی ورودی ساختمان ساده و فرفورژه شیک برای باغ ویلا و آپارتمان می‌پردازیم.


کاتالوگ عکس درب حیاط اهنی و درب های فرفورژه ثامن

درب های ویلایی فرفورژه یک درب شیک و کلاسیک برای هر حیاط، ویلا یا باغ است. این درب ها در سبک های مختلفی از درب های فلزی مدرن گرفته تا درب های فلزی کلاسیک سنتی تولید می شوند. درب فلزی برای هر نوع ورودی ویلا از مدل های درب حیاطی دو لنگه ساده و شیک گرفته تا درب های آهنی جدید با طرح ها و مدل های لوکس وجود دارد. قیمت درب های فرفورژه متفاوت است و گزینه هایی برای درب های ساده و ارزان حیاط و همچنین درب های فلزی حیاط های لوکس وجود دارد. کاتالوگی از گزینه های درب فلزی برای ویلاهای حیاط و باغ همراه با رنگ های زیبا وجود دارد که هر کدام طراحی و سبک منحصر به فرد خود را دارند. در شهرها و مناطق مختلف از جمله ایرانشهر، یاسوج، زاهدان، اهواز، کاشان، استان گیلان، شیراز، خرمشهر، بوشهر، استان مازندران، استان گلستان، پرند، پردیس، بومهن، نسیم شهر، شهریار، فشم، دماوند، آبسرد، لواسان، و ملارد، درهای فلزی ویلایی متناسب با نیاز و سبک هر صاحب خانه وجود دارد. چه به دنبال یک درب حیاط فلزی ساده و زیبا باشید و چه درب فلزی مدرن ویلایی، گزینه درب فرفورژه در دسترس است.


طراحی هر نوع درب مدرن

درب فلزی حیاط شیک: یک درب فلزی حیاط شیک یک افزودنی عالی برای هر فضای بیرونی است. این نه تنها ظرافت را اضافه می کند، بلکه امنیت و حریم خصوصی بیشتری را نیز فراهم می کند. با سبک‌ها و طرح‌های متنوعی که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، می‌توانید ایده‌آل را برای مطابقت با زیبایی خانه خود پیدا کنید.

درب فلزی حیاط کلاسیک: درب فلزی حیاط کلاسیک یک طراحی جاودانه است که هرگز از مد نمی افتد. این یک انتخاب عالی برای صاحب خانه هایی است که ظاهر سنتی تری را برای فضای بیرونی خود ترجیح می دهند. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و این اطمینان را می دهند که برای سال های طولانی دوام خواهند داشت.

درب فلزی مدرن ویلا: یک درب فلزی مدرن ویلا راهی عالی برای افزودن حسی معاصر به فضای زندگی بیرونی شماست. این درها با خطوط براق، رنگ‌های جسورانه و الگوهای منحصربه‌فرد ظاهری را ایجاد می‌کنند و به طراحی ویلای شما کمک می‌کنند.

قیمت درب های فرفورژه فلزی: قیمت درب های فرفورژه فلزی بسته به اندازه، سبک و جنس می تواند بسیار متفاوت باشد. می‌توانید گزینه‌های ساده و مقرون به صرفه‌ای برای حیاط خود پیدا کنید یا به دنبال درب مجلل‌تر و شیک‌تر برای ویلای خود باشید. این همه به بودجه و ترجیحات شما بستگی دارد.

درب فرفورژه فلزی کلاسیک: درب فرفورژه فلزی کلاسیک یک طراحی زیبا و جاودانه است که ظرافتی را به فضای زندگی شما در فضای باز می بخشد. این درب ها با مواد مرغوب ساخته شده اند و برای دوام ساخته شده اند. آنها برای کسانی که می خواهند جذابیت سنتی را به ویلای خود اضافه کنند عالی هستند.

درب پارکینگ فرفورژه: درب پارکینگ فرفورژه گزینه ای محکم و مطمئن برای فضای بیرونی شماست. محافظت بیشتری برای وسایل نقلیه شما فراهم می کند و سبکی را به حیاط یا ویلای شما می بخشد. با طرح ها و سبک های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسب را مطابق با نیاز خود بیابید.

قیمت درب آهنی: قیمت درب های آهنی بسته به اندازه، سبک و متریال مورد استفاده متفاوت است. شما می توانید گزینه های مقرون به صرفه برای حیاط خود پیدا کنید یا درب مفصل تر و مجلل تری را برای ویلای خود انتخاب کنید. این همه به بودجه و ترجیحات شما بستگی دارد.


درب ترک سلطنتی

درب فلزی ویلا فرفورژه: درب فلزی ویلایی فرفورژه به فضای زندگی شما در فضای باز می افزاید. این درب ها اغلب با مواد مرغوب ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

در و دروازه آهن و فرفورژه: درب و دروازه ساخته شده از آهن و فرفورژه گزینه ای قوی و بادوام برای فضای زندگی شما در فضای باز است. امنیت و حریم خصوصی بیشتری را فراهم می کند و همچنین می تواند سبک و ظرافت را اضافه کند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

پارکینگ مدرن درب فلزی: درب فلزی برای پارکینگ مدرن گزینه ای شیک و شیک برای فضای بیرونی شماست. این درها با خطوط برجسته، الگوهای منحصر به فرد و رنگ‌های روشن به طراحی مدرن ویلای شما کمک می‌کنند. آنها همچنین قوی و ایمن هستند و از وسایل نقلیه شما محافظت می کنند.

مدل درب حیاط دو لنگه ساده و شیک: یک مدل درب حیاطی دو لنگه ساده و شیک برای کسانی که می خواهند به فضای بیرون از خانه خود ظرافتی بیافزایند، گزینه بسیار مناسبی است. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و این اطمینان را می دهند که برای سال های طولانی دوام خواهند داشت.

درب آهنی جدید با طرح و مدل لوکس: درب آهنی جدید با طرح و مدل لوکس گزینه ای زیبا و رده بالا برای فضای نشیمن بیرونی شماست. این درب ها اغلب از مواد درجه یک ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب درب اهنی می توانید درب مناسبی را پیدا کنید که با زیبایی شناسی ویلای خود مطابقت داشته باشد و حسی از لوکس را به فضای بیرونی خود بیافزایید.

قیمت درب فلزی ساده در حیاط: قیمت درب فلزی ساده در حیاط بسته به اندازه، سبک و متریال مورد استفاده متفاوت است. شما می توانید گزینه های مقرون به صرفه برای حیاط خود پیدا کنید یا درب مفصل تر و مجلل تری را برای ویلای خود انتخاب کنید. این همه به بودجه و ترجیحات شما بستگی دارد.

درب حیاط ساده و ارزان: درب حیاط ساده و ارزان برای کسانی که به دنبال درب مقرون به صرفه و کاربردی برای فضای بیرونی خود هستند، گزینه بسیار مناسبی است. این درب ها اغلب از مواد مستحکم ساخته می شوند و به گونه ای ساخته می شوند که دوام داشته باشند و این اطمینان را به شما می دهند که بیشترین ارزش را برای پول خود داشته باشید.


درب ورودی ساختمان ویلایی

درب حیاط فرفورژه: درب حیاط فرفورژه گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن بیرونی شماست. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک‌ها و طرح‌های مختلف برای انتخاب، می‌توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی منزل خود پیدا کنید.

درب فرفورژه ثامن: درب های فرفورژه مدل ثامن به دلیل طراحی پیچیده و متریال مرغوب خود شناخته شده اند. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

قیمت درب فرفورژه: قیمت درب های فرفورژه بسته به اندازه، سبک و متریال استفاده شده می تواند متفاوت باشد. شما می توانید گزینه های مقرون به صرفه برای حیاط خود پیدا کنید یا درب مفصل تر و مجلل تری را برای ویلای خود انتخاب کنید. این همه به بودجه و ترجیحات شما بستگی دارد.

درب فلزی حیاط مجلل: درب فلزی حیاط لوکس گزینه ای زیبا و رده بالا برای فضای نشیمن بیرونی شماست. این درب ها اغلب از مواد درجه یک ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک ها و طرح های متنوعی که می توانید انتخاب کنید، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید و حسی از تجمل را به فضای بیرونی خود اضافه کنید.

کاتالوگ درب ویلا و باغ حیاط و درب فلزی: کاتالوگ درب های فلزی حیاط، ویلا و باغ طیف وسیعی از گزینه ها را برای انتخاب فراهم می کند. شما می توانید درب های ساده و مقرون به صرفه و همچنین درب های پیچیده و مجلل متناسب با بودجه و ترجیحات خود را پیدا کنید. با سبک‌ها و طرح‌های مختلف برای انتخاب، می‌توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی منزل خود پیدا کنید.

درب حیاط فلزی ساده و زیبا: یک درب حیاط فلزی ساده و زیبا گزینه ای عالی برای کسانی است که می خواهند به فضای بیرون از منزل خود ظرافت بیافزایند. این درب ها اغلب از مواد با کیفیت بالا ساخته می شوند و تضمین می کنند که برای سال های طولانی دوام خواهند داشت.

درب ورودی ویلا فلزی است: یک درب ورودی فلزی برای ویلا حسی از لوکس و پیچیدگی را به فضای زندگی شما در فضای باز می بخشد. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب ویلایی فلزی مدرن: درب ویلایی فلزی مدرن گزینه ای زیبا و شیک برای کسانی است که می خواهند ظاهر فضای بیرونی خود را به روز کنند. این درها اغلب با خطوط تمیز و عناصر مینیمالیستی طراحی می شوند و ظاهری مدرن به ویلای شما ارائه می دهند.

درب آهنی ورودی: درب آهنی ورودی یک گزینه زیبا و شیک برای کسانی است که می‌خواهند به فضای بیرون از خانه خود زیبایی خاصی ببخشند. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک‌ها و طرح‌های مختلف برای انتخاب، می‌توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی منزل خود پیدا کنید.

درب فلزی باغ ویلای لوکس: درب فلزی باغ ویلای لوکس گزینه ای رده بالا برای کسانی است که می خواهند رنگ لوکس را به فضای زندگی بیرونی خود اضافه کنند. این درب ها اغلب از مواد درجه یک ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک‌ها و طرح‌های مختلف برای انتخاب، می‌توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید و ورودی دلپذیری را به فضای بیرونی خود ارائه دهید.

درب فلزی ویلا: درب فلزی ویلایی گزینه ای زیبا و مستحکم برای فضای زندگی شما در فضای باز است. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک‌ها و طرح‌های مختلف برای انتخاب، می‌توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی منزل خود پیدا کنید.


درب ورودی ساختمان کلاسیک
مدل درب فلزی ورودی ساختمان
درب ورودی راه پله
کاتالوگ طرح درب ورودی فرفورژه
درب حیاط ساده و زیبا
درب فلزی لوکس
نقشه ساخت درب حیاط
ساخت درب فلزی پارکینگ
تولید درب های ساختمان
درب حیاط شیک
مدل درب منزل فلزی
قیمت درب مدرن فلزی
درب حیاط کلاسیک فرفورژه
درب باغ و ویلا
درب باغی شیک
درب ورودی باغ مدرن
درب ورودی ویلایی باغ
در ویلایی شیک
درب ویلایی کلاسیک
درب ویلا لاکچری
خرید درب حیاطی
نصب درب آهنی
مدل های درب خانه
درب ورودی آپارتمان
درب ساختمان همراه با نفر رو
درب پارکینگ آهنی
رنگ درب اهنی
مدل درب اهنی ساده و شیک
قیمت هر متر درب فلزی
بهترین سازنده درب ورودی حیاط آهنی
دروازه ویلا باغ
درب آهنی فرفورژه حیاط خوزستان
درب ویلایی آهنی سیرجان
درب فلزی آهنی ایران شهر
درب مدرن حیاط فرفورژه زاهدان
درب ورودی ساختمان آبادان
درب فلزی پارکینگ بندر دیلم
درب ورودی ساختمان بندر گناوه
درب آهنی باغ ویلا بندر ترکمن
درب فرفورژه حیاط آستارا
انواع درب لوکس فلزی بندر لنگه
درب سلطنتی خانه بوشهر
درب حیاط کلاسیک خانه بندر ماهشهر
ساخت درب فلزی بندر عباس
در ویلایی شیک آهنی بندر امام خمینی
درب ورودی باغ مدرن رفسنجان
درب باغ و ویلا کرمان
تولید درب های آهنی خانه نوشهر
درب حیاط مدرن شرکتی
درب اهنیی شیک
فروش درب ویلایی باغ
مرکز تولید در ساختمان
ساخت درب ورودی پارکینگ کلاسیک
ساخت درب فلزی پارکینگ ویلا رامسر
درب الیزه ثامن
خرید درب الیزه
خرید درب آهنی ساده
درب فرفورژه فلزی شیک
درب فرفورژه نفر رو
دروازه زیبا جدید
درب فلزی جنوبی آپارتمان
درب حیاط ارزان
درب های آهنی از کجا بخرم
رنگ درب حیاط ساده و شیک
درب حیاط منزل
نصب درب کوچه جدید
مدلهای جدید درب فلزی آپارتمان
تولید درب ورودی پارکینگ
درب حیاط ماشین رو
درب حیاط خانه های مدرن و لوکس
قیمت درب آهنی ساده
مرکز فروش درب های شهرکی ویلا

درب فلزی ویلا ایرانشهر: درب فلزی ویلایی ایرانشهر به دلیل طراحی پیچیده و متریال مرغوب خود شناخته شده است. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلایی یاسوج: درب های فلزی ویلایی یاسوج به دلیل طراحی پیچیده و متریال مرغوب خود شناخته می شوند. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا بندر دیلم : درب فلزی ویلا بندر دیلم گزینه ای زیبا و شیک برای فضای بیرون از منزل شما می باشد. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا زاهدان: درب فلزی ویلایی زاهدان به دلیل طراحی پیچیده و متریال مرغوب خود شناخته شده است. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا اهواز: درب های فلزی ویلایی اهواز به دلیل طراحی پیچیده و متریال مرغوب خود شناخته شده اند. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا کاشان: درب های فلزی ویلایی کاشان به دلیل طراحی پیچیده و متریال مرغوب خود شناخته می شوند. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا استان گیلان: درب های فلزی ویلایی استان گیلان به دلیل طراحی منحصر به فرد و پیچیده و همچنین متریال مرغوب خود شناخته شده اند. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا شیراز: درب های فلزی ویلایی شیراز به دلیل طراحی زیبا و پیچیده و همچنین متریال مرغوب خود شناخته شده اند. این درب ها گزینه ای شیک و زیبا برای فضای زندگی شما در فضای باز هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فرفورژه ویلا در خرمشهر: درب های فرفورژه ویلا در خرمشهر به دلیل طراحی پیچیده و متریال مرغوب خود شناخته شده است. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا در بوشهر : درب های فلزی ویلا در بوشهر به دلیل متریال مرغوب و طراحی زیبا شناخته شده است. این درب ها گزینه ای شیک و شیک برای فضای زندگی شما در فضای باز هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا استان مازندران: درب های فلزی ویلایی استان مازندران به دلیل طراحی منحصر به فرد و پیچیده و همچنین متریال مرغوب خود شناخته شده اند. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلایی استان گلستان: درب های فلزی ویلایی استان گلستان به دلیل طراحی منحصر به فرد و پیچیده و همچنین متریال مرغوب خود شناخته شده اند. این درب ها گزینه ای زیبا و شیک برای فضای نشیمن در فضای باز شما هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا پرند: درب فلزی ویلا پرند گزینه ای زیبا و شیک برای فضای بیرونی شما می باشد. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا پردیس: درب فلزی ویلا پردیس گزینه ای زیبا و شیک برای فضای بیرونی منزل شما می باشد. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا بومهن : درب فلزی ویلا بومهن گزینه ای زیبا و شیک برای فضای بیرون از منزل شما می باشد. این درب ها اغلب از مواد باکیفیت ساخته می شوند و برای دوام ساخته می شوند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.

درب فلزی ویلا نسیم شهر : درب های فلزی ویلا نسیم شهر به دلیل متریال مرغوب و طرح های زیبا شناخته شده اند. این درب ها گزینه ای شیک و شیک برای فضای زندگی شما در فضای باز هستند و برای ماندگاری ساخته شده اند. با سبک ها و طرح های مختلف برای انتخاب، می توانید درب مناسبی را برای مطابقت با زیبایی ویلای خود بیابید.


درب فلزی مدرن
طرح درب حیاط قیمت
درب اهنی ساده و شیک سه لنگه
درب آهنی ساختمان

اتحادیه فروش درب آهنی و درب فلزی مدرن

درب فلزی یا در آهنی مناسب ترین گزینه برای ورودی خانه ها، حیاط ها و ساختمان ها است. درب آهنی به دلیل استحکام و مقاومت در برابر سرما و گرما و رطوبت یکی از بهترین گزینه ها برای درب ورودی مجتمع های مسکونی می باشد. همچنین برای درب حیاط ویلایی می توانید از درب های دو لنگه و کشویی استفاده کنید. فروش ویژه انواع درب فلزی، درب حیاط فرفورژه، درب فلزی ویلایی، درب فلزی مدرن با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت و ارسال به سراسر ایران در کمترین زمان.

در همین راستا تولید درب فلزی آهن سازه با تجربه در اجرای بیش از 3000 پروژه در تهران و سایر استان ها می باشد. این شرکت تولید کننده انواع درب های فلزی لوکس با بهترین قیمت و کیفیت و ارسال به سراسر کشور می باشد. محصولات فلزی ما شامل طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی ساختمانی و ساخت درب و پنجره های ساده، دوجداره، نرده های فلزی و فرفورژه، انواع اسکلت فلزی در اندازه ها و اشکال مختلف می باشد. آهن سازه در مشاوره و انتخاب بهترین درب فلزی حیاط، پارکینگ آماده هستیم. گروه آهن سازه مشاور و سازنده انواع درب ورودی فلزی می باشد.


09125200978


درب فرفورژه پارکینگ
درب فلزی آهن سازه
💎 کیفیت درب فلزی بهترین نوع آهن آلات فرفورژه ارائه می گردد
💲 قیمت درب فلزی بر اساس وزن و طرح درخواستی
⏳ زمان تولید بین 10 تا 35 روز با توجه به طرح درخواستی
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری درب کارخانه

درب حیاط آهنی ساده و شیک و درب فلزی فرفورژه ویلا در طرح های مختلف با توجه به مدل ساختمان و ویلا بصورت تک لنگه و دولنگه و همچنین سه لنگه تولید می گردند. درب فلزی یکی از سبک های رایج برای ساخت درب حیاط ساده و شیک ساختمان های ویلایی و حتی درب آپارتمانی ماشین رو است. درب ویلایی و درب پارکینگ جزء اولین بخش های از نمای ساختمان هستند که در نگاه اول هر شخصی درب ورودی دیده می شود به همین خاطر در انتخاب یک درب ویلایی و درب پارکینگی بصورت فرفورژه یا ساده میبایست دقت لازم را به خرج داد .

درب آهنی اولین قسمت نمای هر ساختمان است که خرید درب حیاط ساده و شیک می تواند جلوه لوکس بودن را به ساختمان و ویلا بدهد. اهمیت دروازه ماشین رو هر ساختمان در معماری و ساختمان سازی امری غیر قابل انکار است. درب فلزی هر خانه نمادی از سلیقه، بهره وری و ذوق سازنده آن خواهد بود. انتخاب صحیح درب ورودی باغ و ویلا برای ساختمان و خانه‌یتان بر روی دیدگاه ساکنان و مهمانان خانه تاثیر بسیار مثبتی خواهد گذاشت.

شما با آماده سازی فضایی زیبا و اجرایی کردن ایده‌های متفاوت می‌توانید از مهمانان خود در فضایی شگفت انگیز پذیرایی کنید. امروزه با پیشرفت انواع فناوری‌ها، درب های فرفورژه مختلفی برای ساختمان در بازار موجود است، از این انواع می‌توان به درب آهنی، درب چوبی، درب استیل، درب فرفوژه و ... اشاره کرد. در ادامه این نوشتار سعی داریم به بررسی انواع درب آهنی برای ساختمان بپردازیم.

برای سفارش درب های آهنی ، طرح مورد نظر درب حیاط ویلایی را به شماره 09125200978 ارسال نمایید .درب حیاط فرفورژه

ساخت مدل های درب حیاط از آن درسته از درب‌ هایی است که علاوه بر بالا بردن امنیت ساختمان نقش بسیار مهمی در افزایش زیبایی نمای ساختمان دارد. اغلب درب فلزی لوکس در خارج از ساختمان قرار گرفته و بخش زیادی از نمای بیرونی ساختمان را به خود اختصاص می‌دهد. هارمونی رنگ و طرح بین درب پارکینگ، درب ورودی ساختمان، پنجره‌ها و نمای ساختمان بسیار مهم و با اهمیت است. اکثر افراد برای در و پنجره‌های ساختمان از یک رنگ و طرح استفاده می‌کنند که انتخاب کم ریسک و مناسبی است.

اگر به خانه های اطراف خود نگاهی بیندازید متوجه می شوید نما دروازه های پارکینگ آن ها با یکدیگر متفاوت است و هر کدام دارای جنس و طرح مخصوص هستند. این گونه درب ها از نظر نحوه باز و بسته شدن و جنس دارای انواع مختلف می باشند که طبق سلیقه صاحب خانه و بودجه آن ها انتخاب می شوند.

خرید درب فلزی آپارتمان از مقاوم ترین انواع درب محسوب می شوند. در ساخت این گونه درب ها هم در چهارچوب و هم یراق آلات آن از فلزات استفاده شده است و در برابر عوامل مختلف جوی و ضربه مقاومت بسیار خوبی دارد. درب های فرفورژه یکی از انواع این درب ها محسوب می شود که دارای طرح های بسیار زیبا و منحصر بفرد می باشد و ورودی خانه را به مکانی شیک و مدرن تبدیل می کند.


درب فرفورژه

کیفیت ساخت مناسب: اگر بهترین طرح درب باغی گلنرده فرفورژه را داشته باشید ولی این طرح با متریال بی کیفیت ساخته شود نتیجه ناامید‌کننده‌ای به دنبال خواهد داشت. مکمل یک طرح خوب، استفاده از مواد با کیفیت و استاندارد است. استفاده از مواد بی کیفیت برای جبران کمبود بودجه قطعا بدترین گزینه برای ساخت درب است.

نصب درب پارکینگ به دلیل تنوع در شکل، طرح، وزن و تفاوت در متریال استفاده شده، قیمت کیلویی درب فرفورژه دست ساز متفاوتی دارند. مهمترین موضوع این است که کیفیت ساخت را فدای قیمت نباید کرد. از طرف مقابل؛ افزایش بی مورد ضخامت قطعات فلزی که باعث بالا رفتن وزن و قیمت درب آهنی حیاط ماشین رو می‌شود هم کار بیهوده‌ای است. رعایت این استانداردها برای هر درب متفاوت است.

درب حیاط منزل یکی از اولین چیزهایی است که در هنگام ورود به هر خانه ای با آن روبرو می شوید و مدل درب حیاط منزل بر زیبایی و جذابیت نمای خارجی ساختمان تاثیر گذار است بنابراین بهتر است در هنگام سفارش درب حیاط منزل حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

درب باغ فلزی رنگی به عنوان دریچه ای برای ورود و خروج از منزل است. در هنگام سفارش و یا خرید درب حیاط رنگ سفید و مشکی و طلایی و قهوه ای سوخته باید به طرح و رنگ و جنس آن توجه کنید و مدلی را خریداری کنید تا با نمای خارجی ساختمان شما مطابقت و همخوانی دارد.

درب حیاط منزل جزئی از نمای ساختمان است و باید در هماهنگی کامل با نمای اصلی باشد. متریال ساخت نما و همچنین سبک طراحی در انتخاب درب ورودی ساختمان تاثیر دارد. ساختمان هایی که با سبک مدرن طراحی سده اند در ساخت نما از متریال متفاوتی استفاده کرده اند بنابراین با خرید یک درب به سبک سنتی، زیبایی نما آسیب می بیند.


درب الیزه

درب الیزه مدرن

برخی از مدل های درب فلزی ورودی ساختمان بیشتر کارکرد حفاظتی و امنیتی دارند. در حالی که بسیاری از آنها جنبه زیبایی دارند. با این حال، یکی از معروف‌ترین آنها، درب الیزه حیاط منزل فلزی است که می‌تواند در بسیاری از مکان‌ها مورد استفاده قرار گیرد.


درب هخامنشی

درب حیاط طرح هخامنشی

علاوه بر مدل درب منزل باید به رنگ آن نیز دقت کنید درب های حیاط طرح هخامنشی در انواع رنگ های نیلی و آبی و قهوه ای و مشکی و زرد و آبی و سفید … موجود هستند و شما می توانید با توجه به نمای ساختمان و طراحی داخلی منزل خود از رنگ مناسبی برای درب حیاط منزل منزلتان استفاده نمایید. ترکیب دو رنگ مکمل می تواند زیبایی و جذابیت خاص و منحصر به فردی را به درب حیاط منزل ببخشد.


درب پارکینگ

عکس مدلهای جدید درب پارکینگ شمالی و جنوبی

اگر چه قبل از هر چیز ظاهر و زیبایی عکس مدل های جدید درب پارکینگ شمالی و جنوبی در زیر، نظرها را جلب می کند ولی مهم ترین فاکتور در انتخاب درب ورودی بحث امنیت و ایمنی آن است. حتی اگر از حفاظ روی دیوار هم استفاده کرده باشید باز هم باید از درب منزل آهنی محکم و ایمن برای ساختمان استفاده کنید. به هر حال تصاویر در ورودی خانه ویلایی یا حیاط را مشاهده کنید یکی از راه های ورودی به داخل بنا است و می بایست به اندازه کافی کارایی داشته باشد.

جوشکاری قطعات فلزی مرکز تولید هر متر درب آهنی با الکترود و جوشکاری قطعات چدنی با co2 انجام می گیرد.برای جلوگیری از نفوذ آب درزگیری با مواد مخصوص انجام می شود.

ما در اینجا قصد داریم مدل های درب ورودی ساختمان مسکونی که به نوعی در طراحی آن خلاقیت خاصی به کار رفته را معرفی نماییم. بنابراین این طرح ها با سایر مدل هایی که قبلا مشاهده کرده اید تا حد زیادی متفاوت می باشد.

ذکر این نکته ضروری می باشد که پیش از انتخاب مدل درب، می بایست سبک طراحی ساختمان خود را تعیین نمایید و متناسب با آن درب ورودی خود را انتخاب نمایید. زیرا زیباترین طرح درب اگر با ساختمان شما همخوانی نداشته باشد نه تنها به ظاهر خانه شما کمک نمی کند بلکه به آن ضربه خواهد زد.


درب مدرن

درب آهنی ورودی ساختمان مدل اسپانیایی

این مدل درب ها دارای طراحی شیک و روستیک بوده و همراه با الگوی تکرار شده در سطح درب آهنی ورودی ساختمان می باشد. بهره گیری از شیشه شفاف، مشجر و یا منعکس کننده یرای این درب ها امکان پذیر می باشد.

درب فلزی مدرن

درب مدرن فلزی دارای طراحی ساده و فاقد جزئیات بوده و همراه با خطوط صاف افقی و یا عمودی هستند. از شیشه نیز می توان در طراحی درب آهنی مدرن بهره گرفت.

درب لیزری

درب گاراژی منزل با طراحی لیزری محبوبیت بسیاری دارند. این درب ها انعطاف پذیری بالایی داشته و در صورتی که همراه با جزئیات و رنگ طلایی باشد برای ساختمان های کلاسیک مناسب هستند. با اینحال درب ساده لیزری برای ساختمان های مدرن نیز انتخاب مناسبی است.

ابعاد استاندارد برای درب حیاط نفررو معمولا عرض 115 تا 125 سانتیمتر و ارتفاع حدودا 235 تا 245 سانتیمتر می باشد. همچنین درمورد وزن می توان گفت که درب حیاط نفررو اصولا 200 کیلوگرم و درب ماشین رو حدود 600 کیلوگرم می باشد، البته این وزن به شدت بستگی به طرح مورد نظر مشتریان دارد.

خرید درب آهنی در مشهد و شیراز و مازندران و گیلان به عنوان درب حیاط، درب پارکینگ، درب ورودی مجتمع های مسکونی یا آپارتمانی، کارگاه ها، شرکت ها به کار می رود. انتخاب و ساخت درب فلزی کاملا سلیقه ای هست بر اساس نوع درب فلزی که وجود دارد خریداری و سفارس ساخت انجام می شود.

درب حیاط خانه و ویلا ورودی به داخل ساختمان است و بخشی از دکوراسیون نمای منزل محسوب می شود. این درب می تواند به داخل حیاط باز شود و یا اینکه مستقیم وارد فضای آپارتمان شود. درب فلزی، یک محصول ساختمانی است که در طرح ها و مدل های متنوع، از جنس های مختلف و توسط تولیدکنندگان و صنایع گوناگون طراحی و به بازار ارائه می شود. انواع این درب ها برای نصب در ورودی ساختمان ها،حیاط، آپارتمان ها، خانه های ویلایی، پارکینگ و … طراحی می شوند. درب های فلزی بسته به اینکه چه ابعاد و اندازه ای دارند، از چه مواد اولیه در ساخت آن ها استفاده شده است و نوع کاربری آن ها چیست، قیمت های متفاوتی داشته و انتخاب هر یک از مدل های درب فلزی بر اساس این عوامل انجام می شود.نکات مهم در رابطه با خرید درب فلزی پارکینگ

1- توجه به استحکام و میزان توانایی درب موردنظر در ایجاد امنیت بسیار مهم است. در واقع درب انتخابی شما باید به‌قدری مستحکم باشد که از ورود نابه‌جای سارقین جلوگیری به عمل آورد.

2- ابعاد درب فلزی پارکینگ نکته مهم دیگری است که باید به آن توجه کنید. درب پارکینگ را باید به‌گونه‌ای سفارش داده یا انتخاب کنید که برای کاربردی که دارد، یعنی ورود و خروج ماشین، مناسب باشد. ابعاد درب فلزی پارکینگ باید به‌گونه‌ای باشد که ماشین بتواند بدون آسیب دیدن در اثر برخورد با درب، عبور کرده و وارد یا خارج شود.

3- ظاهر و زیبایی درب نکته قابل‌توجه دیگر در انتخاب درب فلزی پارکینگ یا حیاط است. همان‌طور که گفته شد این درب‌ها از لحاظ طرح و رنگ متنوع هستند؛ بنابراین می‌توانید طرح و رنگ این درب‌ها را متناسب با نمای خارجی ساختمان خود انتخاب کرده و بر زیبایی ساختمان بیفزایید.

4- یکی از مهم‌ترین نکاتی که در رابطه با خرید هر کالایی از جمله درب فلزی پارکینگ وجود دارد، قیمت آن است. قیمت درب فلزی پارکینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه ذکر می‌کنیم:

طرح و نقش درب: طرحی که برای درب موردنظر خود انتخاب می‌کند، از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت درب است. چرا که ساخت دربی با طرح و نقش بیشتر، قطعاً زحمت و هزینه بیشتری لازم دارد.

جنس درب و نوع درب: درب فلزی پارکینگ ممکن است با استفاده از فلزهای مختلفی از جمله آهن، فولاد و... یا در انواع مختلفی مانند درب فرفوژه، درب یک لنگه، درب دو لنگه و... ساخته شود که بسته به انتخاب هر یک، قیمت نهایی متفاوت خواهد بود.

ابعاد و وزن: ابعاد و وزن درب فلزی پارکینگ، جزء مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت نهایی است. هر چقدر وزن و ابعاد درب بیشتر باشد، هزینه بیشتری باید بپردازید؛ بنابراین سعی کنید ابعاد استانداردی برای درب موردنظر خود تعیین کنید که هم کاربردی بوده و هم موجب ایجاد هزینه‌های اضافی نشود.

سایر عوامل: عوامل دیگری مانند هزینه نصب در، هزینه رنگ‌آمیزی و ضدزنگ و... نیز به قیمت نهایی درب فلزی پارکینگ افزوده می‌شود.

درب‌ها اجزای مهمی از ساختمان هستند که هم موجب ایجاد امنیت شده و هم بر ظاهر کلی ساختمان تأثیر می‌گذارند. در خرید درب فلزی پارکینگ به عوامل مختلفی باید توجه کرد که قیمت یکی از مهم‌ترین آن‌ها است. قیمت درب فلزی پارکینگ بسته به عوامل مختلفی است که مختصراً درباره هر یک از عوامل توضیحاتی را ارائه کرده‌ایم.


درب های فلزی به عنوان درب حیاط، درب پارکینگ، درب ورودی مجتمع های مسکونی یا آپارتمانی، کارگاه ها، شرکت ها به کار می رود.انتخاب و ساخت درب فلزی کاملا سلیقه ای هست بر اساس نوع درب فلزی که وجود دارد خریداری و سفارس ساخت انجام می شود. مدل درب باغ یا ویلا بعنوان اولین چشم انداز یک باغ می باشد که باید دارای امنیت، دوام، طول عمر و استحکام باشد که این از مزیت های درب های فلزی هست که در شرایط آب و هوایی مختلف تضمین ماندگاری و زنگ نزدگی را داشته باشد. مهمترین عامل دیگر سازگاری با معماری های امروزی هس که نیاز مشتری را برآورده کند.


محل نصب درب پارکینگ در ساختمان

ویژگی دیگری که برای ساختمان خود باید در نظر بگیرید نور پارکینگ است. مکان نصب درب پارکینگ محل مورد نظر شمالی است یا جنوبی؟ پیلوت است یا یک پارکینگ طبقاتی؟ بزرگی فضای درب ورودی چقدر است؟ هر کدام از این پارکینگ ها درب خاص خود را لازم دارند. مهم ترین تفاوتی که وجود دارد، نورگیر بودن آنها ست. درب ورودی باید به حد کافی نور پارکینگ را تامین نماید. درب پارکینگ در 2 بخش قابلیت تقسیم بندی دارد . درب پارکینگ از نظر طراحی ساخت و کاربری به چند دسته تقسیم میشود البته باید قبل از این که به این تقسیم بندی ها بپردازیم باید بدانید که درب آهنی پارکینگ را برای چه مکانی میخواهید استفاده کنید . شاید در ابتدا این مورد بسیار ساده به نظر برسد ولی باید در نظر داشته باشید که درب پارکینگی فلزی ساختمان تناسبی با درب پارکینگ ویلائی ندارد ولی به طور قطع از یک درب ویلائی میتوان به عنوان یک درب ساختمان استفاده کرد. ما در این مقاله شما را با انواع درب پارکینگ از نظر طراحی ، کاربری ، مواد مصرفی و محل های مورد استفاده آشنا خواهیم کرد . .


درب های فرفورژه ساختمانی ، یک نوع دیگری از درب های ساختمانی محسوب می شوند که در قسمت ورودی ساختمان ها ، پارکینگ ، حیاط و یا حتی در محل ورودی ساختمان های اداری نصب می شوند . درب های ویلایی فرفورژه ساختمانی که از دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند عموماً از فولاد مقاوم ساخته می شوند . بهترین رنگ ها برای رنگ آمیزی درب های فرفورژه ساختمان ها به کار می روند .

درب فرفورژه ساختمان باید از نظر رنگ و طرح با نمای بیرونی هماهنگ باشد. در حال حاضر، طرح ها و مدل های متنوعی از درب فلزی در بازار وجود دارند که برخی از آن ها از فولاد، برخی از آهن و از چوب ساخته شده اند. آنچه در طراحی و تولید انواع درب های ساختمان مهم است ، انتخاب طرح فرفورژه مناسب برای آن می باشد . اگر به طور تخصصی و از دیدگاه هنری به درب های فلزی ساختمانی نگاه کنیم، می توانیم آن ها را به دو دسته اصلی درب های فرفورژه کلاسیک و درب های فرفورژه مدرن دسته بندی نماییم.

درب فرفورژه کلاسیک نمونه ای از درب های فلزی است که از لحاظ طرح و مدل ، بسیار زیبا و جذاب طراحی و ساخته می شود و برای ساختمان های لوکس ، ویلا و یا ساختمان هایی که در مکان های وسیع ساخته می شوند کاربرد دارند . ساختمان هایی که در زمین های ویلایی و دارای محوطه های سرسبز ساخته شده اند ، از این نوع درب فلزی استفاده می کنند. اهمیت درب فلزی ساختمان در زیبایی نمای بیرونی ، دقیقاً زمانی پررنگ تر می شود که برای تولید این درب ها به سبک کلاسیک از ترکیب فولاد و شیشه در کنار هم استفاده شود . این کاربرد تلفیقی ، خود یک تکنیک بسیار جذاب است که در مطالب دیگری به آن خواهیم پرداخت.

درب فرفورژه مدرن و درب آهنی باغ و ویلا به عنوان یک دکوراسیون نمای بیرونی فضای سبز ، باید جذاب ، منحصر به فرد و بسیار خیره کننده باشد . درب هایی که در محل ورودی باغ ، فضای سبز در خانه های ویلایی و یا مکان های تفریحی شخصی استفاده می شوند در بهترین و زیباترین مدل ها باید طراحی شده باشند چرا که زیبایی نمای بیرونی را تغییر می دهند. انواع متریال برای ساخت درب ویلایی ورودی باغ و ویلا به کار می رود . این درب ها فرفورژه مدرن معمولاً از جنس فلز ساخته می شوند تا علاوه بر زیبایی بتوانند امنیتی کافی را نیز تأمین کنند . معمولا درب هایی که برای ورودی باغ و فضای سبز به کار می روند از جنس فلز ساخته می شوند. این درب ها در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، مقاوم تر بوده و در ابعاد متفاوت تولید می شوند. فناوری های نوین امروزی در تولید انواع درب ورودی باغ، نسل جدیدی از این درب ها را به بازار ارائه کرده است. امنیت درب ورودی باغ که از فلز ساخته شده است در مقایسه با دیگر درب ها بسیار بیشتر است.

درب پارکینگ فرفورژه

از مهم ترین بخش های ساخت بنا و ساختمان درب پارکینگ است . نقش غیر قابل انکار یک درب حیاطی زیبا در نما و زیبائی بر هیچ کس پوشیده نیست . شاید بار ها درب های زیبائی مانند درب پارکینگ فرفورژه را دیده باشید که بر روی منازل نصب شده باشد ، در صورتی که از همین درب فرفورژه ویلائی ، در باغ ها و ویلا ها و ساختمان های اداری نیز استفاده میشود . برخی از سازندگان ویلا ها در طول ساخت ویلا از بهترین مصالح و تجهیزات استفاده می‌کنند ولی در انتخاب درب پارکینگ ویلا دچار اشتباه شده و با سپردن پروژه ساخت درب پارکینگ ویلا به آهنگران معمولی عملا این قسمت از نما را که جذاب ترین بخش برای خریدارن و بینندگان است را از دست می‌دهند . به خاطر داشته باشید که یک درب آهنی پارکینگ ویلا یا یک درب پارکینگ زیبا همواره در ذهن بیننده باقی می ماند تنوع در تولید درب پارکینگ فرفورژه با توجه به قطعات متنوع ریخته گری زیاد است . از سال 1380 که استفاده از درب پارکینگی فرفورژه قوت گرفت تا اکنون بیش از 20 مدل درب پارکینگ فرفورژه لوکس و خاص به همراه ده ها مدل طرح کادری در ابعاد مختلف ساخته و روانه بازار شده است .

طبعا اگر به دنبال درب پارکینگ مناسب هستید ، خرید از تولید کنندگان تخصصی درب آهنی توصیه میشود. تنوع بالا، رعایت استاندارد های لازم ، استفاده از تجهیزات و دستگاه های برش cnc , استفاده از مواد اولیه درجه یک و خدماتی مانند نصب و ضمانت رنگ درب پارکینگ از جمله مزایای خرید از تولید کننده و کارخانه های تولید کننده درب ، نسبت به آهنگری های معمولی است.طرح و متریال به کار رفته در درب فلزی بیشترین تاثیر را بر قیمت درب دارد. طول و ارتفاع به همراه ضخامت پروفیل وزن درب را تشکیل می دهند. وزن درب پارکینگ هم یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت درب ورودی پارکینگ است. خریدار محترم برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت درب پارکینگ و طرح های اصلی و سبک سازی شده میتوانید با شماره 09125200978 تماس بگیرید.درب پارکینگ مدرن در حقیقت یک واژه کلی است . زمانی که شما در حال ساخت یک در دست ساز پارکینگ اعم از فلزی ، درب چوبی ، درب CNCو سایر درب پارکینگ مدرن هستید باید این درب را با امکاناتی تهیه کنید ، این به معنی ساخت یک درب پارکینگ مدرن نیست . ما در این بخش قصد داریم بیان کنیم که درب مدرن چیست و اینکه درب پارکینگ مدرن چه خصوصیاتی دارد . البته باید توجه داشته باشیم که بخشی از این موضوعات تنها برای درب کلاسیک نیست و در مورد سایر درب های فلزی پارکینگ نیز صادق است .

درب آهنی پارکینگ فلزی مدرن چیست؟

هنگامی که در مورد درب دست ساز پارکینگ فلزی مدرن صحبت میکنیم باید بدانیم منظور از این درب مدرن کدام بخش از درب است . با توجه به این که هم اکنون بیشتر درب های پارکینگ آهنی با استفاده از تجهیزات روز دنیا ساخته میشود میتوان به آنها نام درب مدرن را اطلاق کرد ، البته این موضوع فقط از نظر استفاده از تکنولوژی و تجهیزات به کار رفته در درب پارکینگ صادق است و در حقیقت درب مدرن مورد نظر عمومی نیست . در حقیقت درب پارکینگ مدرن ، به طرح ها ی خاصی اطلاق میشود که با توجه به نوع طراحی و ساخت ، در عین سادگی ، زیبائی مطابق با نمای ساخته شده و دکوراسیون ساختمان است . زمانی که نقش اصلی بر روی درب پارکینگ شکل میگیرد بتوان گفت که این یک درب پارکینگ مدرن است.

قیمت هر کیلو درب آهنی حیاط و پارکینگ

درب آهنی ورودی محوطه خانه شما را از فضای بیرون خانه مجزا می‌کند، یکی از دلایل اصلی استفاده از درب آهنی در ساختمان سازی ایجاد امنیت برای اعضای خانواده و حفظ آن است. بدون داشتن یک ورودی ایمن و مستحکم، امکان سرقت و تجاوز به حریم خانه از سوی خلافکاران افزایش می‌یابد. درب آهنی ورودی می تواند گزینه ای مناسب برای حفاظت از اعضای خانواده و وسائل هر خانه باشد. اغلب درب فلزی استحکام کافی در برابر انواع ضربه را دارد.

اهمیت دیگر درب آهنی حیاط یا ساختمان مربوط به جنبه های زیبایی شناسی آن است. درب ورودی نقطه‌ای دلپذیر برای ورود به ساختمان است که نوع و مدل آن تاثیر بسیار زیادی در ظاهر ساختمان دارد. گاهی اوقات افراد از درب آهنی دست دوم یا قدیمی برای ورودی ساختمان استفاده می کنند، در این صورت بهتر است به نمای ساختمان و قدمت درب و استحکام آن توجه کافی شود، در غیر این صورت ممکن است بعدها دچار دردسر شوید. بسیاری از معماران بر این باورند که بین ورودی هر ساختمان و اثرات سرزندگی و نشاط در خانه ارتباط وجود دارد. انتخاب درب ورودی قدیمی می تواند باعث کاهش بهره وری خانه شود و منجر به افزایش هزینه های مرتبط با سیستم های گرمایشی و سرمایشی شود. به همین دلیل بهتر است با انتخاب درب آهنی با کیفیت از همان ابتدای کار در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

دو نکته مهم در انتخاب مدل درب ورودی حیاط و پارکینگ قابل ذکر است : ۱- درب پارکینگ و حیاط را بر اساس سبک نمای ساختمان انتخاب کنید. برای مثال برای نمای مدرن ، درب مدرن و برای نمای کلاسیک ، درب کلاسیک انتخاب کنید . ۲- امنیت درب ها را جزء ملاک های طراحی و خرید قرار دهید .

در بسیاری از موارد درب حیاط و پارکینگ دارای یک کاربری مشترک هستند . بنابراین عرض مفید درب ورودی در پارکینگ های بزرگ حداقل ۶ متر و در پارکینگ های متوسط و کوچک حداقل ۳ متر می باشد . ارتفاع درب نیز حداقل ۲۱۰ سانتی متر است . درب آهنی در شاخه :درب نفررو کلاسیک, گالری درب آهنی ، مناسب ترین گزینه برای ورودی منازل ، حیاط و ساختمانها میباشد. درب آهنی نفررو ،به دلیل استحکام و مقاوم بودن در برابر سرما،گرما و رطوبت یکی از بهترین و پرکاربرد ترین درها در ایران میباشد. درب آهنی پارکینگ را میتوان به صورت لولایی ، دو لنگه ، تک لنگه و ریلی در طرحهای مختلف ساخت . درب های فلزی را به سبک های مختلفی میتوان ساخت از قبیل طرح چوب ، فرفورژه ، کلاسیک و cnc پارس در ، برای ساخت درهای فلزی از مرغوبترین و با کیفیت ترین مصالح استفاده میکند. درب کلاسیک پارکینگی و نفررو یکی از متنوع ترین و زیباترین درهای فلزی ساخت آهن سازه ، میباشد. درب فلزی زیبا یکی از قسمت های چشم نواز و اولیه است که نقش مهمی در زیبایی ساختمان دارد.

قبل از هرگونه رنگ آمیزی درب حیاط به ترکیب رنگ نمای ساختمان خود توجه کنید و در نهایت رنگی را انتخاب کنید که با نمای ساختمان شما ، همخوانی داشته باشد . استفاده بیش از 2 رنگ در رنگ آمیزی درب حیاط ، پیشنهاد نمی شود .

کیفیت ساخت درب آهنی

کیفیت درب و پنجره آهنی و فولادی هم مثل همه چیزهای دیگر با این که به مصالح مورد استفاده در آن بستگی دارد اما نحوه سرهم بندی، جوشکاری و سنگ کاری و پرداخت آن هم بسیار مهم و اساسی است. چه بسیار در و پنجره هایی که فولاد سنگین و محکم در تولید آنها به کار برده شود و با توجه به کیفیت این مواد هزینه زیادی هم برای آنها پرداخت شده است، اما به علت پایین بودن کیفیت ساخت عمر زیادی نداشته اند و پس از مدتی ساکنین ساختمان را مجبور به هزینه مجدد کرده اند. پس یکی از مهم ترین چیزهایی که می بایست در زمان انتخاب و خرید مورد توجه شما قرار گیرد کیفیت ساخت و به قول معروف کار تمیز سازنده است که می توانید با بررسی نمونه کارها و پروژه های قبلی سازنده در مورد آنها تصمیم بگیرید.

بررسی تصمیم گیری برای خریددرب ویلایی توسط مشتریان؛ رفتارشناسی مشتریان در خرید کالا

به راستی مشتریان چگونه برای خرید یک کالا مانند درب فلزی، پوشاک یا هر مورد دیگری تصمیم گیری می کنند؟ بررسی رفتارشناسی خرید مشتریان چه مزیت هایی برای کسب و کارها دارد؟ آیا مشتریان برای خرید هر کالایی در مورد آن تحقیق می کنند؟ و … . اگر بخواهیم به طور کامل به سوالات فوق پاسخ دهیم باید عوامل مختلف را در مورد رفتار مشتریان در خرید یک کالا بررسی کنیم. در این قسمت با مهم ترین عوامل تأثیرگذار در تصمیم گیری خرید کالا (در اینجا، خرید درب فلزی مورد نظر است) آشنا می شویم.

عوامل اقتصادی قیمت درب حیاط

عوامل اقتصادی، مهم ترین عواملی هستند که خرید کالا را تحت تأثیر قرار می دهند؛ بسیاری از مشتریان هنگام خرید کالا به نیازهای خود توجه ندارند؛ تنها عاملی که برای آن ها اهمیت دارد، قیمت کالا است. به طور مثال، قیمت درب فلزی ساختمانی برای برخی افراد، مهم است و برای برخی دیگر، کیفیت و زیبایی درب بیشتر از قیمت آن اهمیت دارد.

میزان تولید درب فلزی

قطعاً مشتریان به سمت خرید کالاهایی جذب می شوند که در بازار، بیشترین فعالیت را دارند. در این مورد مسأله برندینگ اهمیت پیدا می کند. خوشبختانه در مورد درب فلزی شرکت آهن سازه ، این مسأله به صورت کاملاً حرفه ای اجرا شده است.

سلیقه های شخصی در تولید درب آهنی

اکثر مشتریان هنگام خرید کالا، علایق و سلیقه های شخصی خود را در نظر می گیرند. به این ترتیب، کالایی می تواند موفق باشد که طراحی آن با تمام سلیقه ها هماهنگ بوده و نیازها اکثریت مشتریان را مرتفع کند. انواع درب فلزی شرکت آهن سازه با طرح های منحصر به فرد و زیبا، نشر مخاطبان زیادی را با سلیقه های متفاوت به خود جلب نموده است.

اگر به انواع درب فلزی به عنوان یک محصول ساختمانی و یک کالای پرکاربرد نگاه کنیم، رفتارشناسی مشتریان، عامل بسیار مهمی در موفقیت فروش این محصولات خواهد بود؛ به این مفهوم که اگر نیاز مشتری، سلیقه های مخاطبان، آگاهی از پروژه های اجرایی ساختمانی، نحوه قیمت گذاری، بررسی نگرش مردم به قیمت درب فلزی، میزان دانش و آگاهی مشتریان نسبت به انواع درب ساختمانی و … به دقت تجزیه و تحلیل شوند، قطعاً فرآیند فروش درب فلزی می تواند با موفقیت بیشتری مواجه گردد.درب پارکینگ فلزی

درب های پارکینگی فلزی از مقاوم ترین انواع درب محسوب می شوند. در ساخت این گونه درب ها هم در چهارچوب و هم یراق آلات آن از فلزات استفاده شده است و در برابر عوامل مختلف جوی و ضربه مقاومت بسیار خوبی دارد. درب های فرفورژه یکی از انواع این درب ها محسوب می شود که دارای طرح های بسیار زیبا و منحصر بفرد می باشد و ورودی خانه را به مکانی شیک و مدرن تبدیل می کند.


تولید درب ورودی آهنی به چه صورت انجام می شود ؟

آهن سازه تولید کننده انواع درب پارکینگ , درب ویلا , درب آهنی , درب فلزی , درب حیاط , درب فرفورژه با رنگ کوره ای الکترواستاتیک میباشد . رنگ کاری درب فلزی به دو روش : کوره ای استاتیک یا اپوکسی انجام می شود. قبل از رنگ کاری، قطعات فلزی با حلال شستشو و چربی زدایی می شود.

درب آهنی ویلایی فرفورژه با چه استاندارد و کیفیتی ساخته می شود ؟

جوشکاری قطعات فلزی با الکترود و جوشکاری قطعات چدنی با co2 انجام می گیرد.برای جلوگیری از نفوذ آب درزگیری با مواد مخصوص انجام می شود.

آیا زیر سازی محل نصب به عهده مجموعه آهن سازه می باشد ؟

خریدار درب ورودی حیاط ویلا موظف است قبل از سفارش ، محل نصب را آماده نماید.در صورت نیاز کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره در این زمینه می باشند.

شرایط قرار داد با مجموعه درب سازی آهن سازه چگونه است ؟

مبلغ پیش پرداخت ( ۵۰% مبلغ فاکتور می باشد) هزینه حمل و نقل و جرثقیل به عهده خریدار می باشد. تاریخ تحویل پروژه درب حیاط و ویلا ۳۰ روزه کاری می باشد.و همچنین خریدار موظف هست نسبت به تسویه حساب قبل از ارسال بار اقدام نماید.

ایمن ترین نرده حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزنی کدام است؟ مقاوم ترین و قوی ترین شکل ساخت و ساز درب آکاردئونی و درب های آهنی فرفورژه و ویلایی حیاط کدام است؟ بهترین مرکز فروش کرکره برقی کجاست و از کجا می توانم درب اتوماتیک شیشه ای باکیفیت و جدید بخرم؟ علاوه بر این مقرون به صرفه ترین قیمت جک برای درب پارکینگ چیست و از کجا می توانم امن ترین و لوکس ترین محصولات را برای خانه ایده آل خود پیدا کنم؟

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته‌ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه‌ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله‌ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع درب‌های شیشه‌ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره‌های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می‌دهد.


نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09125200978 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا