درب الیزه


یکی از بهترین درب های تولید شده در ایران درب مدل الیزه می باشد. همانطور که از نام درهای الیزه پیداست، از نام یکی از موزه های فرانسه گرفته شده است که خیلی قدیمیه این درب با اینکه چند دهه از عمر آن می گذرد و هنوز هم یکی از محبوب ترین درب های فرفورژه جهان است.

درب فلزی الیزه یکی از ایمن ترین و مقاوم ترین درب های ساختمانی، پارکینگی و ویلا به شمار می رود و به دلیل مقاومت آهن، مقاومت این درب ها را تا سال ها بدون نیاز به نگهداری و تعمیر سالم نگه می دارد. درب الیزه یکی از مجلل ترین درب های فلزی ایران است و از معروف ترین درب فلزی تولید شده آهن سازه درب الیزه است.


درب الیزه

قیمت درب الیزه چقدر است؟

درب ورودی ساختمان، ویلا و هر محیطی که در آن زندگی می کنید اولین چیزی است که قبل از ورود توجه مهمانان را به خود جلب می کند. متریال و امنیت، مدل ها و طرح های درب الیزه نیز نقش مهمی در زیبایی منزل شما دارند که اندازه و فرفورژه استفاده شده در تولید درب الیزه قیمت این درب زیبا و لوکس را مشخص می کند. درب های الیزه با طراحی زیبای خود جلوه فضای زندگی شما را دو چندان می کند. درب های الیزه در طرح ها و مدل های مختلف قابل سفارش هستند.


قیمت درب ویلایی الیزه

آشنایی با انواع فلزات فرفورژه که درب های طرح الیزه از آنها ساخته می شود

درب الیزه کاخ سلطنتی فرانسه معروف به پتیت پالایس یکی از موزه های معروف فرانسه است. این موزه که کاخ الیزه نام دارد، خدمات بسیاری را به گردشگرانی ارائه می دهد که می خواهند از موزه هنرهای دست ساز در مرکز شهر پاریس دیدن کنند. این درب فرفورژه منحصر به فرد در واقع نمادی از دریانوردان فرانسوی و جنگ های دوران قدیم است. طرح این درب الیزه نماد دریا را در فرفورژه و کشتی بادبانی که در تاج این در قرار دارد را نشان می دهد. نمادی از جنگ های سربازان و ملوانان فرانسوی.

رنگ اولیه درب الیزه سیاه بوده و پس از چندین بار تخریب و آسیب دیدگی، این درب در این دوره با رنگ طلایی مخلوط رنگ آمیزی و مرمت شد. در ایران چندین شرکت این درب های الیزه را به نام خود به مشتریان خود می فروشند، لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها و اجرای این درب ها توسط فرانسوی ها انجام شده است.

با گذشت 120 سال از ساخت این درب، در آن زمان هیچکس موفق به ساخت دربی به زیبایی درب اصلی الیزه نشد که در زمان هایی تمام نسخه اصلی این درب ساخته شده بود. تولیدکنندگان درهای فلزی در ایران و شرکت های زیادی می خواستند با ساخت این درب الیزه نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند، ساخت آن در بسیاری از قسمت ها کم شد و هرگز نتوانستند مستقیماً این نوع درب را تولید کنند.

درب الیزه یکی از معروف ترین و زیباترین درب های جهان است. در ساخت درب الیزه از چهار پهلو ضخامت 30 استفاده شده است و این درب از قاب ضخیم با ظرافت خاصی بهره می برد. دقت بالای تولید آهن فرفورژه زیبای این درب الیزه از ورق های 5 میلی متری و تولید این گلبرگ های فرفورژه را مشخص می کند.


تولیدکننده درب الیزه فرفورژه

بهترین تولید کننده درب فلزی الیزه

با تمام سختی های تولید این مدل، ساخت درب آهنی الیزه با ضخامت زیاد چهار پهلو ضخیم، کاری بسیار دشوار و پرزحمت محسوب می شود. زیرا امروزه با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن تجهیزات پیشرفته، ساخت این درب الیزه با این زیبایی و عظمت هنوز غیر ممکن است و هیچکس حوصله و اشتیاق با تمام جزئیات و پیچش های درب اصلی برای ساخت این درب الیزه ندارد. درب الیزه آهنی پارکینگ و کناری آن که به صورت ورودی تک نفره تعبیه شده است در آهن سازه بصورت شیک طراحی شده است.

امروزه انواع مختلفی از درب های الیزه مورد استفاده قرار می گیرند و شاید مهمترین کاربرد آن در درب ویلا باشد. آیا با انواع درب های الیزه فرفورژه و اینکه از چه متریالی ساخته می شوند آشنا هستید؟ درب فرفورژه طرح الیزه می تواند از فولاد یا چدن یا با فرفورژه ساخته شود.

درب الیزه دو لنگه پارکینگ و تک لنگه نفررو

سطوح درب اگر برآمده در کنار ویژگی‌های چند منظوره خود، اگر طراحی ساده داشته باشند، بیشتر به چشم می‌آیند. به همین دلیل است که در اکثر کاخ های تهران از درهای ساده با ظرافت درهای الیزه استفاده می شود. طراحی و اجرای چنین دری می تواند نقش مهمی در بهبود کیفیت سطح ساختمان و محوطه ورودی داشته باشد.

چنین دربهایی از یک قاب تشکیل شده است که با قطعات فلزی یا چدن تکمیل شده است. از نظر ظاهری پیچیده‌تر از درب‌های مدرن هستند و برای افرادی که اشکال منحنی مانند طرح‌های گل‌دار و بوته‌ای را ملاک اصلی خود قرار می‌دهند مناسب هستند و بیشتر برای ساختمان‌های مسکونی استفاده می‌شوند.

درب های الیزه فرفورژه به دلیل فرم طرح دار برای منازل و باغ ویلایی مناسب است و در مکان هایی که می خواهید داخل آن دیده نشود، قرار دادن ورق پلی کربنات یا ورق فلزی پشت درب می تواند از دید داخل جلوگیری کند. ظاهر و طراحی این نوع درب ها در مکان های بدون چارچوب نیز خوب است..

قیمت کیلویی درب الیزه

تمام مواد به کار رفته در ساخت درب الیزه به طور مستقیم بر قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد. اولین و مهمترین چیزی که می تواند در قیمت درب الیزه تاثیر بگذارد اندازه و ابعاد آن است که قیمت وزن هر کیلو درب الیزه هر کدام بسته به اندازه متفاوت است. یکی دیگر از عواملی که می تواند بر قیمت درب الیزه تأثیر بگذارد، نوع دکوراسیون استفاده شده در داخل و رنگ آمیزی درب است. درهای الیزه ساده تر نسبت به دربهای الیزه فانتزی هزینه کمتری دارند.


خرید انواع درب الیزه پارکینگ و نفررو

طراحی انواع درب و نرده فرفورژه طرح الیزه آهن سازه

همانطور که می دانید صنعت فرفورژه در ایران پیشرفت زیادی داشته و به صنعتی برای خود تبدیل شده است که در تولید نرده های فرفورژه الیزه و درب الیزه ویلا مورد استفاده قرار می گیرد. این صنعت در ایران قدمتی طولانی دارد، در قدیم انواع درها از جمله درهای خانه از چدن و آهنگری ساده ساخته می شد. اما امروزه توسط کارخانه ها و صنایع بزرگ انجام می شود. در گذشته، برای ساخت درهای حیاط فرفورژه، میله های آهنی را قبل از ذوب شدن باید در یک آهنگری قرار می دادند. این کار برای ساخت درب های ویلا نیز انجام شد.

ساخت درب آهنی به سبک الیزه

تولید درب های آهنی طرح الیزه مانند تولید انواع درب های فلزی در گذشته به روش های مختلفی صورت می گرفت. هنگامی که فلزات برای ذوب در کوره ریخته می شوند، خم کاری آنها و ضربه زدن به این نوع فلزات باعث کاهش مقاومت آنها در برابر خشک شدن و در نهایت صیقل دادن آنها می شود. در نهایت افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند کارهای پیچیده ای از جمله مدل سازی را بر روی فلز انجام دهند.

در نهایت، فلزات به راحتی مدل دار و خم می شوند و شکل آنها تغییر می کند و دیزاین درب آهنی الیزه در واقع از آنها ساخته شده است. شاید در گذشته تنوعی در ساخت این نوع درب ها مانند امروز وجود نداشت اما امروزه با تکنولوژی های پیشرفته در این زمینه انواع درب های آهنی الیزه در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شوند و شما این امکان را دارید برای خود طرح های مختلف درب الیزه سفارش دهید.

انواع درب های فرفورژه طرح الیزه

انواع درب های فرفورژه طرح الیزه یکسان نیستند و می توان انواع مختلفی را که در واقع مورد استفاده قرار می گیرند پیدا کرد. باید بدانید که انواع درب های آهنی که مورد استفاده قرار می گیرند ویژگی های متفاوتی دارند و به همین دلیل کاربرد آنها در مناطق مختلف ساختمان متفاوت است.

به طور کلی، درب فولادی ساخته شده بصورت الیزه در ساخت و ساز ساختمان های شیک و زیبا مورد استفاده است. اکثر افرادی که قصد خرید درب فلزی ساخت الیزه را دارند، به ظاهر زیبای آن نیز اهمیت زیادی می دهند. این درب ها امکاننصب در ویلا را به شما می دهند و به همین دلیل بهتر است علاوه بر زیبایی به کیفیت آن نیز توجه کنید.

اغلب گفته می شود که خرید درب های آهنی نسبت به درب های دیگر دشوارتر است. گاهی اوقات می خواهید این درب ها را برای منزل خود بخرید و شاید بخواهید ویلای خود را با یک درب زیبا همچون درب الیزه تزئین کنید. با این حال، باید مراقب باشید که خرید این نوع درب ها می تواند امنیت و همچنین زیبایی خانه شما را ایجاد کند، بنابراین بهتر است هر دو را در نظر داشته باشید.

به طور کلی درب های فلزی طرح الیزه با درب های معمولی متفاوت است. اگرچه این نوع درب ها از مواد مختلفی مانند چوب یا فلز ساخته می شوند، اما به شما این امکان را می دهند که زیبایی و تنوع خانه خود را حفظ کنید.


نصب درب الیزه

خرید و سفارش درب الیزه از کارخانه آهن سازه

خرید و محاسبه قیمت درب الیزه برای درب پارکینگ و درب حیاط ساختمان مدرن و ویلا لوکس بر اساس معیارهای متعددی انجام می شود که از مهمترین آنها می توان به روش ساخت و کیفیت مواد اولیه اشاره کرد.

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09125200978 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا