اسکافلد مثلثی |

- تاریخ امروز

داربست مثلثی اسکافلد ، نوعی از داربست های مدولار و یا همان داربست اسکافلد می باشد. داربست هایی که قابل استفاده در ارتفاعات بسیار بالا، مانند پل ها می باشند. به طور کلی داربست مثلث یا همان داربست اسکافلد، داربست هایی مقاوم و مستحکم می باشند که از لحاظ اقتصادی، نسبت به سایر داربست ها مقرون به صرفه تر نیز می باشند. اسکافلد (Scaffold) که به آن داربست مثلثی یا اسکافلد مثلثی نیز گفته می شود از جدیدترین انواع داربست می باشد. از داربست اسکافولد به منظور انجام کار در نقاطی که دسترسی به آنها دشوار است، استفاده می گردد. اسکافلد مثلثی ضمن آسان نمودن این امر ، موجب تامین ایمنی کارگران نیز می شود. از اسکافلد مثلثی می توان به منظور کفراژبندی دال های بتنی ، زیرسازی پل ها و اجرای سقف های با وزن زیاد، استفاده نمود.


اسکافلد

داربست هایی که لازمه استفاده از آن ها توجه به سفت بودن و اطمینان داشتن از استحکام سطح زمین می باشد. زیرا در غیر این صورت، ممکن است پایه های داربست مثلثی پس از بتن ریزی در زمین فرو رود. از این رو برای استفاده از داربست مثلثی بهتر است، از تخته های زیر پایی برای زیر پایه های داربست استفاده نمایید. همچنین جالب است بدانید اسکافلد به انگلیسی در واقع همان داربست می باشد.  قیمت اسکافلد با توجه به نو و یا دست دوم بودن آن متفاوت است. گاهی به منظور کاهش هزینه ها، اقدام به خرید اسکافلد دست دوم می نمایند. در واقع داربست مثلثی قابلیت استفاده مجدد داشته و استفاده از اسکافلد دست دوم بسیار رایج است.

ثبت سفارش اسکافلد

09124126245  ولدی


داربست مثلثی

داربست یکی از ابزار هایی است که از زمان های قدیم برای امور ساخت و ساز مورد استفاده مردم قرار گرفته است. این وسیله نیز با گذشت زمان و پیشرفت صنعت و تکنولوژی، پیشرفته تر شده و امروزه انواع مختلفی مانند داربست فلزی، داربست نمایشگاهی یا اسپیس فریم، داربست مثلثی و… را دارد که هرکدام کاربرد های مختلفی داشته و برای امور زیادی مانند برپایی نمایشگاه، بازسازی بناهای تاریخی، نماسازی، ساختمان سازی و… مورد استفاده قرار می گیرند.

ثبت سفارش اسکافلد

09124126245  ولدی


قیمت اسکافلد

به داربست های مثلثی اصطلاحا اسکافلد گفته می شود. داربست های مثلثی از جوش دادن لوله های داربستی ، به گونه ای که هیچ درز و شکافی در آنها دیده نشود، ساخته می شوند. این امر موجب افزایش مقاومت لوله اسکافلد در برابر فشار و افزایش قدرت باربری داربست می گردد. اسکافلد مثلثی نوعی داربست مدولار محسوب می شود که از فریم های مثلثی تشکیل می گردد. به منظور ساخت آن می توان از قاب های مثلثی با ارتفاع ۱۲۰ ، ۱۰۰ ، ۷۵ و ۵۰ سانتی متری استفاده نمود. شایان ذکر است که میزان باربری هر باکس اسکافولد در هر متر مربع به نحوه آرایش باکس ها بستگی دارد. در اسکافلد بندی از اعضای مهاری با اندازه های ۱۲۰ و ۱۷۰ سانتی متری استفاده می گردد.

ثبت سفارش اسکافلد

09124126245  ولدی


خریداسکافلد

داربست مثلثی یا اسکافلد مدلی از داربست های مدولار بوده و یک داربست موقت می باشد. این داربست ها برای استفاده شدن در ارتفاعات بسیار زیاد مانند ساخت پل بسیار مناسب می باشند. اسکافلد از مدل های محکم و مقاوم داربست ها می باشد که نسبت به سایر مدل های داربست مقرون به صرفه تر نیز هست. جالب است بدانید که معنای اسکافلد که یک کلمه انگلیسی می باشد، همان داربست می شود. برای استفاده از داربست مثلثی لازم است به استحکام سطح زمین و سفت بودن آن توجه شده و حتما مورد بررسی قرار گیرند. اگر استحکام زمین مناسب نباشد ممکن است پس از انجام بتن ریزی، پایه های داربست مثلثی در زمین فرو رود. برای پیشگیری از این اتفاق لازم است در زیر پایه های داربست مثلثی، تخته های زیر پایی قرار دهید. داربست مثلثی را می توانید از کسانی که در کار نصب و اجرا و اجاره داربست فلزی فعالیت می کنند، اجاره کرده و یا خریداری نمایید.

ثبت سفارش اسکافلد

09124126245  ولدی


فروش اسکافلد

کاربرد داربست مثلثی چیست؟ تفاوت سایر داربست ها با داربست مثلثی چیست؟ و از همه مهم تر مزایای استفاده از داربست مثلثی چیست؟ همان طوری که پیش تر اشاره کردیم داربست مثلثی، نوعی داربست مدولار می باشد. داربستی که تحت عنوان داربست اسکافلد نیز شناخته می شود. اما شاید برایتان این سوال مطرح شود که اسکافلد چیست؟ اسکافلد به انگلیسی، به معنی داربست می باشد. از این رو به داربست های مثلثی اصطلاحا داربست اسکافلد نیز می گویند. داربست هایی که از نقش موثری در صنعت ساخت و ساز برخوردا می باشند. بدون شک برای داشتن پاسخی درست و کامل برای سوال اسکافلد چیست؟ می توان چنین گفت: اسکافلد سازه ای موقت می باشد که امکان دسترسی به بالاترین نقاطی که بعضا در ساختمان سازی غیر قابل دسترس می باشند را برایمان فراهم می کند. از مهم ترین کاربرد اسکافلد می توان به استفاده آن ها در کفراژبندی دال های بتنی اشاره کرد. دال های بتنی تکراری که دارای انواع گوناگونی می باشند. همچنین استفاده از آن ها برای ساخت سقف های بسیار عظیم، با وزنی زیاد، از دیگر مزایا و کاربرد اسکافلد می باشد. از دیگر مزایای این سیستم می توان به اتصالات اجزای داربست مثلثی و یا اصطلاحا اسکافلد بندی اشاره کرد. زیرا در اسکافلد بندی نیاز به آچار های سنگین و متنوع ندارید. اجزای سیستم داربست مثلثی به گونه ای می باشند که به آسانی قابل باز و بسته شدن توسط افراد می باشند. همچنین عدم نیاز به کارگران حرفه ای، باربری زیاد، سرعت بالا آن ها در نصب و از همه مهم تر افزایش روند ساخت و ساز از دیگر مزایای داربست مثلثی به شمار می آید.

ثبت سفارش اسکافلد

09124126245  ولدی


خرید داربست مثلث

اسکافلد بندی چیست؟ در اصل به بستن داربست ها در باکس های ۱۲۰*۱۲۰ اسکافولد بندی می گویند و باعث می شود که حالتی مربعی که از دو مثلث تشکیل شده به وجود آید. برای اینکه کار بستن داربست صورت گیرد باید امکاناتی در دست باشد. لوله های داربست و لوله های با سایز کوچک تر باید در اندازه های استاندارد برش داده شوند و با جوشکاری به همدیگر متصل شوند. داربست های مثلثی در اندازه های ۱۲۰*۱۲۰، ۱۰۰*۷۵ و ۱۲۰*۵۰ در کارخانجات تولید می شود. هنگام اسکافولد بندی باید یک سری نکات در نظر گرفته شود. اول اینکه لوله هایی که در داربست اسکافلد به کار می روند به هیچ وجه نباید درز داشته باشند زیرا مقاومت آنها کم شده و استحکام لازم را نخواهند داشت. همچنین تحمل وزن اسکافلد کم می شود و ممکن است خسارات زیادی به بار آورد. داربست اسکافلد باید به گونه ای اجرا شود که در ارتفاعات بالا بدون کج شدگی بتواند به هم دیگر متصل شود. وزن اسکافلد و بارهای روی آن باید به طور کامل محاسبه شود و بر اساس آن اسکافولد بندی انجام شود.

ثبت سفارش اسکافلد

09124126245  ولدی


داربست مثلث اسکافلد

به طور کلی داربست مثلثی شامل اجزایی همچون میل مهار ضلعی و قطری ، کفشک ، سرجک سقفی قابل رگلاژ و پین می باشد. مهار ضلعی به صورت مورب بین دو عضو قائم داربست نصب می شود. مهار قطری نیز به صورت مورب بین دو المان افقی قرار داده می شود. در اسکافولد مثلثی از سرجک سقفی قابل رگلاژ به منظور تنظیم ارتفاع اسکفولد استفاده می گردد. کفشک ها بین پایه های داربست و زمین قرار داده می شوند. قیمت اسکافلد وابسته به نوع و کیفیت اجزای مورد استفاده در ساخت آن می باشد. از دیگر عوامل موثر، می توان به قیمت لوله اسکافلد اشاره نمود. برای ساخت آن می توان از لوله های با ضخامت های مختلف استفاده کرد که بر این اساس قیمت آنها نیز متفاوت است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت آن، وزن اسکافلد می باشد.


اسکافولد

داربست مثلثی نقش تاثیر گذاری در صنعت ساخت و ساز دارد. از این مدل داربست در بالاترین بخش های ساختمان که قابل دسترسی نیستند، استفاده می شود. یکی از مهم ترین کاربرد های داربست مثلثی، استفاده از این داربست برای کفراژبندی دال های بتنی می باشد. از دیگر کاربرد های داربست مثلثی می توان به استفاده در زمان ساختن سقف های بزرگ دارای وزن زیاد، اشاره نمود. اگر بخواهیم برخی از مزایای استفاده از اسکافلد را نام ببریم می توانیم به عنوان مثال به نحوه اتصال اجزای تشکیل دهنده این داربست اشاره کنیم. برای متصل کردن اجزای داربست مثلثی نیازی به استفاده از آچار های متنوع و سنگین نخواهید داشت. طراحی اجزای داربست به گونه ای انجام شده است که نیازی به افراد حرفه ای برای باز و بسته کردن آن نباشد و نصب و سر هم سازی و باز و بسته کردن آن ها به راحتی توسط کارگران ساده نیز انجام شود. همچنین برای حمل و نقل این داربست به باربری زیاد نیاز ندارید. سرعت نصب شدن و بهبود روند ساخت و ساز از دیگر مزایای استفاده از داربست اسکافلد است.

ثبت سفارش اسکافلد

09124126245  ولدی


قیمت اسکافولد

نصب داربست اسکافلد مثلثی

اولین مرحله در اجرای اسکافلد مثلثی ، بررسی استحکام زمین است. به طوری که اگر زمین زیر اسکافلد مثلثی سفت نباشد باید از تخته های زیرپایی استفاده نمود. زیرا در غیر این صورت ، احتمال فرو رفتن پایه های داربست مثلثی در زمین و به هم خوردن تعادل آن وجود دارد. مرحله بعدی بررسی تراز بودن زمین است. در صورت تراز نبودن زمین ، بار و فشار حاصله به طور یکسان به تمامی پایه ها وارد نمی گردد. این امر موجب تقلیل ایمنی و تعادل داربست می شود. لوله های اسکافلد باید به کمک بست به یکدیگر متصل گردند. بدین منظور ابتدا چهار عدد پاشنه به شکل مربعی قرار داده می شود. پس از آن چهار عدد میل مهار به صورت مربع روی پاشنه ها نصب می گردد. در مرحله بعد میل مهار اریب را اجرا می نمایند. سپس پایه های داربست داخل پاشنه ها نصب شده و برای تثبیت آن از پیچ تنظیم استفاده می شود. در اسکافلد بندی باید دقت داشت که هیچ یک از لوله ها دارای درز و شکاف نبوده و بست های مورد استفاده نیز دارای خمیدگی و یا شکستگی نباشند.


خرید اسکافولد

اجزای تشکیل دهنده داربست مثلثی

در این بخش لیست اجزای تشکیل دهنده داربست مثلثی یا همان اسکافلد را ارائه می دهیم. اجزای داربست مثلثی عبارتند از:


فروش اسکافولد

قیمت اسکافلد در بازار امروز

مهم ترین عامل در قیمت اسکافلد یا همان داربست مثلثی کیفیت متریال به کار رفته در ساختار آن ها و در نتیجه ماندگاری آن ها می باشد. اگر چه وزن اسکافلد، وزنی متغیر می باشد، اما جالب است بدانید یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت اسکافلد، در واقع وزن اسکافلد می باشد. لوله هایی که در اندزه هایی معین برش می خورند و در نهایت توسط دستگاه های جوش به یک دیگر متصل می شوند. لوله هایی که می توان با ایجاد تغییر در آرایش اتصال آن ها، میزان باربری آن ها را تا ۱۴ تن افزایش داد. لوله های داربستی که در صورت برخوردار نبودن از مقاومت کافی، سبب بروز حوادث و خسارت های بیشماری می شوند. امروزه سایت های فروش تجهیزات قالب بندی بتن، با ارائه لوله هایی با کیفیت، شما را در انتخاب و خرید این داربست ها همراهی می کنند.

ثبت سفارش اسکافلد

09124126245  ولدی


اسکافلد لوله داربست

برای خرید این نوع داربست باید به مراکزی مراجعه کرد که کیفیت کار آنها بالاست و لوله های سالم ارائه می دهند. البته می توان برای این که قیمت اسکافلد مصرفی کمتر شود، از نوع دست دوم و سالم آن نیز خریدی خوب داشت. برخی از پیمان کارانی که پروژه های بزرگ را راه بری می کنند، سعی دارند بیشتر ابزار را خود داشته باشند و از انواع با کیفیت خرید کنند. به همین خاطر احتمال اینکه قصد خرید از کشورهای دیگر داشته باشند وجود دارد؛ اما چگونه می توان خرید داربست مثلثی را از جاهای دیگر انجام داد؟ اگر می خواهید این محصول را از کشورهای دیگر خرید کنید، می توانید از اسکافلد به انگلیسی (Scaffold) در موتورهای جستجوگر تحقیقاتی داشته باشید و شرکت ها و کارخانه های صاحب نام در هر کشوری را که قصد خرید از آنجا دارید پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.


قیمت فروش اسکافلد لوله داربست

در اجرای اسکافلد چکشی از ضربات چکش به منظور اتصال اجزا به یکدیگر استفاده می گردد. به همین دلیل به آنها داربست یا اسکفولد چکشی گفته می شود. در واقع اتصال سیستم های نر و مادگی در این داربست ها به کمک فشار ناشی از چکش صورت می پذیرد. اسکافولد چکشی همانند اسکافولد مثلثی ، نوعی داربست مدولار محسوب می گردد. عملکرد اسکفولد چکشی برای سازه های سنگین مانند پل ها ، بهتر از داربست مثلثی می باشد. دلیل این امر، اتصال یکپارچه اجزای داربست چکشی به یکدیگر می باشد. یکپارچگی اجزا سبب می گردد که مقاومت آنها در برابر فشار ناشی از بتن ریزی افزایش یابد. از اسکافلد چکشی می توان در داربست بندی نمای ساختمان نیز استفاده نمود.

در اصل Scaffold یا همان اسکافولد به انگلیسی به معنی داربست است و برای داربست مثلثی باید واژه ی Triangular scaffold را به کار برد تا بتوانید به طور تخصصی تری به این نوع داربست بپردازید. معمولاً راه های ارتباطی زیادی برای ارتباط با این کارخانه ها و شرکت ها وجود دارد که می توانید مثلاً به آنها یک ایمیل بزنید و درخواست لیست قیمت محصولات و شرایط خرید و فروش بکنید. البته بسیاری از محصولات در زمینه ی داربست که در کشور تولید می شود می توانید کیفیت بسیار مطلوبی نیز داشته باشد و نیازی به خرید خارج از کشور ندارید.محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09124126245 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا