خرید جک سقفی شمع فلزی

- تاریخ امروز

جک سقفی که با نام های جک اسکلت بتنی ساختمانی یا شمع فلزی ساختمان برای ثابت نگه داشتن و تحمل میزان باری که سقف ایجاد میکند به کار میروند . در این مطلب میخوایم در مورد انوع جک ساختمانی – قیمت جک سقفی – لیست وزن جک سقفی فلزی و نحوه سفارش آنها صحبت کنیم. چرا از جک زیر سقفی استفاده میکنیم ؟ هنگامی که سقف ساختمان ساخته میشود نیاز به یک تکیه گاه یا نگه دارنده دارد که مانع از فرو ریختن آن شود. تمامی سقف های ساختمان از جمله طاق ضربی ، تیرچه بلوک ، یونولیت ، وافل و … برای پایداری و مقاومت بالا نیاز به یک نگه دارنده دارند که جک ساختمانی می تواند این کار را به خوبی انجام دهد. به ويژه در سقف های بتنی نیاز به جک ساختمانی به شدت احساس می شود.


جک سقفی

ما اگر بخواهیم انواع جک سقفی را دسته بندی کنیم در ۶ نوع میتوانیم نام ببریم که در زیر توضبحات جامعی در مورد انواع آنها خواهیم داد .

 1. جک صلیبی
 2. جک ساده
 3. جک صلیب دار ، صلیب متحرک 
 4. جک عراقی
 5. جک سقفی سنگین
 6. جک ساختمانی سبک

جک سقفی آهن سازه
💎 کیفیت جک سقفی بهترین متریال ارائه می گردد
💲 قیمت جک سقفی بر اساس تعداد درخواستی
⏳ زمان ارسال ارسال فوری بعد از ثبت سفارش
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری درب کارخانه

جک سقفی عراقی : 

بیشتر در کشور عراق استفاده میشود شرکت صنعت یدک آذربایجان با خط تولید مجهز قادر به تولید انبوه جک سقفی عراقی می باشد.

جک سقفی صلیب دار :

شکل ظاهری این نوع جک ها همانگونه که از اسم آنها قابل تشخیص است  به صورت صلیبی و یا همان تی انگلیسی هستند .جک های سقفی کلا دو مدل هستند که تفاوت آنها فقط در سر جکی آنهاست که یکی به صورت U شکل یا همان جک سقفی عراقی که میتوانید در مقاله جداگانه در مورد این نوع جک نیر مطالعه کنید در سایت نوشته شده است . 

ردیف مشخصات صلیب وزن قیمت
۱ صلیب ثابت 13 کیلوگرم الی 13.5 کیلوگرم تماس بگیرید
۲ جک ۳/۵ متری - قسمت پایین ۱/۵ متر-قسمت بالا ۲ متر 12 کیلوگرم الی 12.5 تماس بگیرید
۳ جک ۴ متری - قسمت پایین ۲ متر-قسمت بالا ۲ متر 14.5 کیلوگرم تماس بگیرید
۴ جک ۴ متری - قسمت پایین۲ متر-قسمت بالا ۲ متر 17 کیلوگرم تماس بگیرید
۵ جک ۵ متری - قسمت پایین۲ متر-قسمت بالا ۳ متر 17.2 کیلوگرم تماس بگیرید
۶ جک ۵ متری - قسمت پایین۲ متر-قسمت بالا ۳ متر 19.5 کیلوگرم تماس بگیرید
۷ جک عراقی ۴ متری - قسمت پایین۲ متر-قسمت بالا ۲ متر 12.8 کیلوگرم تماس بگیرید

ثبت سفارش جک سقفی

0912 4126245    ولدی


جک زیر سقفی

 شمع فلزی بتن چه کاربردی دارد؟ این نوع جک‌های سقفی کاربرد زیادی دارند و همان طور که گفته شد برای کفراژبندی سقف‌ها در ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در بازار وجود دارد که قیمت‌های متفاوتی براساس کیفیت مواد اولیه، جنس‌، ضخامت، دست دوم ( کارکرده) و یا نو بودن (استفاده نشده) دارد که دارای نوسانات قیمتی زیادی در بازار ساخت و ساز و مصالح ساختمانی وجود دارد. حتی اگر مدت زمان کمی از آن استفاده می‌شود می‌توان آن را به صورت اجاره تهیه کرد. شمع فلزی بتنی نیز یک نوع جک است که بیشتر وزن یک ساختمان را به خاک‌های زیر منتقل می‌نماید که سه نوع بتنی، فلزی، چوبی و بتن مسلح است که اگر سطح زمین مقاومت لازم را نداشته باشد برای شالوده‌های عمیق استفاده می‌شود. اگر به دنبال این هستید که از جک‌های دست دوم استفاده نمایید و پروژه شما دارای وزن بالایی باشد بهتر است که به صورت نو استفاده شود تا آسیب‌دیدگی آن کمتر شود .

ثبت سفارش جک سقفی

0912 4126245    ولدی


قیمت جک سقفی

برای ساخت هر سازه و یا هر ساختمانی به یک سری مواد و مصالح ضروری نیاز است که بدون استفاده از آنها ساخت و ساز یک سازه زیر سوال می رود، و لازم به ذکر است که کی از مهم ترین قسمت های یک سازه، سقف و طراحی آن است. مهندسان برای طراحی سقف از طرح های مختلفی استفاده می کنند اما بعضی از طرح ها بیشتر استفاده می شود مانند سقف های کامپوزیت، سقف های طاق ضربی، طرح های سقف های تیرچه بلوکی و بسیاری از طرح های دیگر، که ساخت هر کدام از این طرح ها برای سقف نیاز به یک سری مصالح و مواد ضروری است که یکی از ابزار مهم برای ساخت سقف ها، جک های سقفی ساختمان هستند، امروزه توجه زیادی به انواع و کاربرد جک های سقفی می شود زیرا میزان استفاده از جک های سقفی برای ساخت سقف های سازه ها مختلف افزایش پیدا کرده است.

ثبت سفارش جک سقفی

0912 4126245    ولدی


خرید جک سقفی

رزوه جک سقفی مهمترین قسمت جک است !!! رزوه جک یا همان پیچ جک مهمترین قسمت جک ساختمانی است این قسمت وظیفه تنظیم ارتفاع جک را دارد و تمامی فشار وارد شده در هنگام بتن ریزی و نگهداری سقف به این قسمت وارد می شود، با کیفیت بودن آن خیلی مهم است چرا که اگر این قسمت از کیفیت بالاتری برخوردار نباشد در هنگام بتن ریزی نمی تواند فشاره وارد شده را تحمل کند و باعث خسارات جبران ناپذیری خواهد شد. پیچ جک در طول ۱۷ سانت و ۲۰ سانت تولید می گردد از لحاظ کیفیت تفاوتی باهم ندارند ولی طول آنها متفاوت است معمولا برای جک های صادراتی از رزوه ۲۰ سانتی و جک هایی که در ایران استفاده می شود از رزوه ۱۷ سانتی استفاده می شود . تمامی تلاش خود را میکنیم تا قیمت جک قالب بندی را پایین تر از جاهای دیگر و با بالاترین کیفیت ارائه دهیم.

ثبت سفارش جک سقفی

0912 4126245    ولدی


فروش جک سقفی

🔷تعداد جک سقفی🔷

🔴معمولا به ازای هر متر مربع سقف یک عدد جک سقفی به کار می رود‌ البته این در صورتی است که فشار بار بتن وارده در هر متر مربع بیش از ۱.۵ تن نباشد.
🔴برای اینکه در استفاده از جک های سقفی در سازه های بتنی مرتفع مشکلی ایجاد نشود، می بایست تعداد جک ها را اضافه کرد، یعنی به جای استفاده در هر یک متر مربع، جک ها به فاصله ۸۰ سانتی متر از یکدیگر قرار داده شده و از کمرکش‌ استفاده شود.

✅ حداکثر فاصله جک های سقفی از یکدیگر ۱۲۰ سانتیمتر است.
__________

#قالب بندی فلزی #جک سقفی #جک صلیبی #اسکافولد_بندی 

ثبت سفارش جک سقفی

0912 4126245    ولدی


قیمت جک زیر سقفی

 انواع و کاربرد جک های سقفی به دلیل کاربرد بالایی که در صنعت ساخت و ساز دارند، همواره مورد توجه قرار می گیرند، جک سقفی یا پایه های فلزی در ارتفاع های مختلف ساخته می شوند و برای پاسخ به نیاز مشتری شرکت های مختلفی برای تولید این جک های سقفی در رقابت هستند تا که به نیاز مشتری برای طراحی سقف های سازه های مختلف پاسخ دهند. جک های سقفی برای ساخت یک سری از سازه های اجرایی موقت بسیار کاربردی است، اصولا جک های سقفی مانند پایه های فلزی مستحکم برای ساخت انواع سازه بکار گرفته می شوند. انواع و کاربرد جک های سقفی بسیار کارآمد است به گونه ای که در سازه های مختلفی برای ارتفاع های مشخص حدود سه الی چهار متر استفاده می شود، جک سقفی از نظر اقتصادی به صرفه هستند و این خود یک امتیاز مثبت از سوی مشتری محسوب می شود و بنابراین خرید آن برای مشتری آسان خواهد بود. طراحی انواع جک های سقفی بسیار حرفه ای و با ایده پردازی های خاص صورت گرفته است، سادگی جک های سقفی یکی دیگر از قابلیت های انواع و کاربرد جک های سقفی است، زیرا در عین سادگی بسیار حرفه ای طراحی شده اند و کاربرد های زیادی برای ساخت انواع سازه های بتنی دارند.

ثبت سفارش جک سقفی

0912 4126245    ولدی


جک اسکلت بتنی

 جک زیر سقفی در وزن های مختلف تولید می گردد. جک های سنگین از لوله های سنگین با ضخامت ۲٫۵ میلی متر و جک های سبک از لوله های سبک با ضخامت ۲ میلی متر تولید می گردد. جک ساختمانی سنگین میزان تحمل بار زیادی نسبت به جک سبک را دارا می باشد. جک های متوسط از ته جک هایی با لوله ۲ و قسمت بالایی جک از لوله ۲٫۵ میل تولید می گردد. بهترین نوع رزوه برای تولید جک از جنس چدن داکتیل نشکن می باشد. در ارتفاع بیش از ۴ متر از نظر فنی و ایمنی و همچنین در سقف های دال بتن به جای جک های سقفی استفاده از داربست های مدولار پیشنهاد می گردد.

از جک سقفی برای کفراژبندی دال های بتنی استفاده می شود.جک های سقفی انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

۱)جک سقفی شاقول کننده

۲)جک سقفی ساده

۳)جک سقفی صلیبی

ثبت سفارش جک سقفی

0912 4126245    ولدی


تولید کننده جک سقفی

 این جک ها براساس ابعادبه سه گروه ۳ متری ۳٫۵ متری و۴ متری تقسیم می شوند.لوله داخل این جک ها به قطر ۵ سانتی متر ولوله های بیرونی آن به قطر ۶ سانتی متر وضخامت ورق آن ۲٫۵ میلی متر می باشد. تفاوت جک سبک و سنگین چیست؟ جک های سبک از لوله هایی با ضخامت ۲ میلیمتر و جک های سنگین از لوله هایی با ضخامت ۲٫۵ میلیمتر تولید می شوند میزان باربری جک های سبک با سنگین متفاوت است. جک های زیر سقفی را در چه فاصله ای از هم قرار دهیم؟ برای سقف های معمولی با ارتفاع ۳ متر می توان از جک سبک استفاده کرد. میزان فاصله جک ها به میزان فشار وارده و حجم بتن سقف بستگی دارد ولی در سقف های معمولی بین ۸۰ تا ۱۰۰ سانتی متر قرار داده می شود. ساختمان ۱۰۰ متری چند عدد جک ساختمانی نیاز دارد ؟ در سقف های تیرچه بلوک تقریبا برای هر متر یک عدد جک نیاز هست و برای سقف ۱۰۰ متری حدود ۱۰۰ عدد جک سقفی نیاز است و


شمع فلزی

 چه زمانی از جک های سقفی در ساخت سقف های یک سازه استفاده می شود؟ در بیشتر اوقات برای طراحی سقف یک سازه نیاز به پایه های فلزی موقت برای نگهداری سقف یک سازه است، بنابراین به کمک جک های سقفی می توانیم در یک مدت زمان معینی سقف یک سازه را به وسیله این جک های سقفی پایدار نگه داریم تا که مراحل ساخت سقف تکمیل شود و سپس بعد از پایان طراحی و تکمیل ساخت سقف یک ساختمان دیگر نیازی به این پایه های فلزی نخواهد بود و آنها را از سقف جدا خواهیم کرد. انواع و کاربرد جک های سقفی به دلیل نیاز صنعت ساخت و ساز مورد توجه بسیاری از شرکت های قرار گرفته است، جک های سقفی از نظر اقتصادی به صرفه هستند و انواع و کاربرد جک های سقفی متناسب با نوع سقف و سازه مورد نظر مشخص می شود، ساخت این پایه های فلزی کمک بسیار به صنعت ساختمان سازی امروز دنیای بشر کرده است. اهمیت جک های سقفی غیر قابل انکار است و هرچه که صنعت ساخت و ساز بیشتر پیشرفت کند، نیاز بشر نیز به انواع این پایه های فلزی افزایش پیدا خواهد کرد، قبل از تهیه پایه های فلزی باید از ارتفاع سقف سازه خود مطمئن باشید تا که در هنگام طراحی سقف با مشکل روبه رو نشوید.


جک برای آرماتوربندی

وزن جک سقفی

در جدول پایین مشخصات انواع جک سقفی آرماتوربندی که در مجتمع البرز قالب تولید می گردد درج شده است برای استعلام قیمت انواع جک زیر سقفی با واحد فروش تماس بگیرید.

همانطور که در جدول پایین مشاهده می کنید وزن جک سقفی به ابعاد و اندازه و همچنین ضخامت لوله بستگی دارد .

 1. جک ۳٫۵ متری – قسمت پایین ۱٫۵ متر قسمت بالا ۲ متر – مشخصات صلیب ۷۵ CM ضخامت ۲ MM قوطی ۵۰*۳۰MM – رزوه 17 سانتی گام ۶ – ضخامت لوله ۲ میل – وزن ۱۳٫۱ کیلوگرم
 2. جک ۳٫۵ متری – قسمت پایین ۱٫۵ ضخامت لوله ۲٫۵ میل متر قسمت بالا ۲ متر ضخامت لوله ۲ میل  – وزن ۱۴٫۲ کیلو گرم
 3. جک ۴ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۲ متر – ضخامت لوله ۲ میل – وزن ۱۴٫۵کیلوگرم
 4. جک ۴ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۲ متر – ضخامت لوله ۲٫۵ میل – وزن ۱۷ کیلوگرم
 5. جک ۵ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۳ متر – ضخامت لوله ۲ میل – وزن ۱۷٫۲ کیلوگرم
 6. جک ۵ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۳ متر – ضخامت لوله ۲٫۵ میل – وزن ۲۰٫۵ کیلوگرم
 7. جک عراقی ۴ متری – قسمت پایین ۲ متر قسمت بالا ۲ متر – U شکل – ضخامت لوله ۲ میل – رزوه ۲۰ سانتی دسته دار – وزن ۱۲٫۸ کیلوگرم

رایج ترین پرسش بین مشتریان تعداد جک مورد نیاز برای هر سقف می باشد که تعداد ان بستگی به ضخامت و سنگینی سقف دارد در حالت معمولی فاصله بین جک ها ۸۰ تا ۱۰۰ سانتی متر قرار داده می شود که اگر میزان بار وارده زیاد باشد این فاصله کمتر می شود.


جک های سقفی

خرید جک سقفی

جک سقفی یا جک ساختمانی  درواقع همان جک هایی هستند  که برای ثابت نگه داشتن و تحمل میزان باری که سقف ایجاد میکند به کار میروند .هنگامی که سقف ساختمان ساخته میشود نیاز به یک تکیه گاه یا نگه دارنده دارد که مانع از فرو ریختن آن شود.تمامی سقف های ساختمان از جمله طاق ضربی ، تیرچه بلوک ، یونولیت ، وافل و … برای پایداری و مقاومت بالا نیاز به یک نگه دارنده دارند که جک ساختمانی می تواند این کار را  به خوبی انجام دهد. به ويژه در سقف های بتنی نیاز به  جک ساختمانی به شدت احساس می شود.


تعداد جک سقف

 جک های سقفی در دو نوع سبک و سنگین تولید می شوند و همانطور که قبلا هم گفتیم جک های سقفی سنگین نسبت به جک های ساختمانی سبک از مقاومت و استقامت بیشتری برخوردار هستند علاوه بر این در جک های نوع سنگین لوله های بالایی و پایینی با ضخامت ۲.۵میلی متری به کار می روند در حالی که در جک های سبک لوله پایینی با ضخامت ۲.۵ میلی متر و لوله بالایی با ضخامت ۲ میلی متر ساخته می شود. بد نیست بدانید که ارتفاع استاندارد جک های ساختمانی ۳.۵ متر است و این ارتفاع برای سقف هایی که دارای ارتفاع ۳ متر هستند مناسب است اما برای سقف هایی که داری ارتفاع بیشتری هستند جک سقفی به سفارش خریدار ساخته می شود در نتیجه قیمت جک سفارشی نسبت به جک معمولی بیشتر است . فروش جک ساختمانی به دو صورت نو و دست دوم توسط شرکت ها و فروشندگان مختلف انجام می شود.فروش جک ساختمانی که از مواد مرغوب و با کیفیت ساخته شده باشد و همچنین هیچ آسیب دیدگی نداشته باشد مشکلی ندارد اما اگر جک ساختمانی کیفیت خود را از دست داده باشد می تواند مشکلات زیادی برای خریدار به وجود آورد.محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .