نرده حفاظ آهنی

فروش انواع محصولات حفاظتی آهنی با ایمنی بالا از جمله ( نرده حفاظ آهني دیوار ، درب آکاردئونی ، درب ویلایي فرفورژه ، نرده فرفورژه راه پله ، حفاظ پنجره ، نرده بالکن و ... ) داراي زیبایی خاص خود و قیمت ارزان مناسب برای مکانهای بزرگ مانند ساختمان و آپارتمان ها ، باغ ها ، کارخانه ، مغازه ، پرورش ماهی ، فرودگاه ها ، زندان ، هتل ، ویلا ، منازل شخصی

حفاظ آهنی

حفاظ آهنی روی دیوار

حفاظ آهنی روی دیوار گاردی برای جلوگیری از ورود دزدان و سارقان به به داخل حیاط ساختمان است. در مجتمع های مسکونی، آپارتمان ها، خانه های ویلایی، محوطه های کارگاهی، انبارها و ... همیشه اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از سرقت انجام می شود. حفاظ درب آپارتمان اکاردئونی ، نرده حفاظ پنجره آهنی و حفاظ روی دیوار از متداول ترین وسیله ها برای حفاظت فضای داخل هستند .

حفاظ آهنی روی دیوار

حفاظ آهنی پنجره

نسل های جدید حفاظ پنجره کاربرد بسیار بالایی دارد و در طراحی بسیار تاثیر بالایی دارد . حس اغلب این نوع حفاظ ها به شکل فلز میباشد ، اما در طراحی های جدید و استفاده از جنس های نوین در تولید این مدل محصول این زمینه ی فکری کاملا تغییر یافته است . از طرح های کلاسیک و مدرن میتوان در حفاظ استفاده کرد و نحوه ی باز و بسته کردن آن با توجه به نیاز مشتریان متغیر میباشد . یکی از مهم ترین ویژگی هایی که تمام حفاظ پنجره ها باید داشته باشد . مقاومت بسیار بالایی در مقابل سرقت داشته باشد.

حفاظ آهنی پنجره

حفاظ درب آهنی آکاردئونی

امروزه انواع مختلفی از درب ها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. که با قاب آهنی نصب می گردند. حفاظ آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین ساختمانی مورد استفاده است. شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع گادها استفاده کنید، تا میزان حفاظت را افزایش دهید، به طور کلی می توان گفت: که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت کشویی حرکت می دهد.

حفاظ آهنی درب نرده حفاظ آهنی

حفاظ آهنی پشت درب آپارتمان 3 گل یکی از مرسوم ترین مدلها طرح 3 گل ساده میباشد که با طراحی ساده و اما بسیار مستحکم کار را برای ورود سارقان به داخل خانه شما سخت و غیر ممکن میکند.

نرده حفاظ آهنی

درب آهنی آکاردئونی پشت خانه در طرح 3 گل 4 خم و دو خم یک ضعف عمده دارند و آن استحکام کم تسمه های عمودی بوده . بطور معمول تسمه های عمودی از هم فاصله 5 سانتی متری داشته که فاصله مناسبی برای انداختن دیلم می باشد و با پیچش دیلم و کج کردن تسمه های عمودی امکان خارج کردن آنها از ریل وجود دارد، در طرح ارتقا یافته طرح 3 ردیف لوزی با چهار خم این نقص یا ضعف بصورت اجمالی برطرف شده و در نقاط خم تسمه های عمودی آنها به هم جوش داده می شوند که بر استحکام آن تاثیر مضاعف گذاشته و همچنین زیبایی دوچندانی به طرح جدید می بخشد.

حفاظ آهنی ضد سرقت

درب آکاردئونی فلزی طرح پیچی از نظر استقامت از ناحیه وسط حفاظ ارتقا پیدا کرده است و از نظر زیبایی بی همتا بوده این مدل از حفاظ های کشویی آکاردئون در عین ظرافت و زیبایی از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.

گارد آهنی

حفاظ فلزی آکاردئونی طرح ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار گل بوده اما از نظر کیفیت و زیبایی یکی از بهترین تولیدات کارگاه ساخت و ساز آکاردئون صنایع آهن سازه میباشد . به طور معمول درب های کشویی از 3 ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید میشوند که کیفیت قابل قبولی دارند اما درب های ایتالیایی بصورت دو گل با طول تسمه یک متری ساخته شده است . دوگل بودن درب های ایتالیایی باعث شده تا بسیار روان تر نسبت به درب های 3 گل جمع و باز شوند که به این خاطر هست که تعداد پرچها در این مدل نسبت به طرحای 3 گل کمتر می باشد .

نرده آهنی

درب آکاردئونی تمام لوزی دوجدارهاین درب آکاردئونی به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) می باشد یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و چهارچوب این درب و تسمه ها به صورت دوبل است.

درب آکاردئونی آهنی

درب آکاردئونی تمام گل لوزی با پرچ مخفی و 3 لایه تسمه عمودی ایمن ترین حفاظ آکاردئونی (کشویی) تولیدی شرکت آهن سازه را معرفی کنیم این درب به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) می باشد یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و اما تسمه های عمودی این نوع درب سه لایه یا سه ردیف که یک لایه بصورت مخفی پرچ شده است. این درب کابوس دزدان است!

حفاظ آهنی

درب آکاردئونی طرح 3 گل سلطنتی دو جداره یکی از زیبا ترین و امنیتی ترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردار است.

حفاظ آهنی درب خانه

درب آکاردئونی سلطنتی تمام لوزی از لحاظ ایمنی با یک درب آکاردئون پنج گل پرچ مخفی و دوجداره برابری کرده و از لحاظ زیبایی نیز کاملا نقش دار و کنده کاری شده می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی

امروزه برای امنیت در منازل و مکان های تجاری از سیستم هایی مانند فنسهای الکتریکی ، قفل های الکترونیکی ، دوربین های مداربسته ، انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی fence shield Deer Horn ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ آبشاری ، حفاظ نیزار، حفاظ بوته خاری طرح حفاظ شاخ گوزني و … استفاده می شود. توصیه می شود جهت افزایش امنیت ساختمان خود، نصب حفاظ ساختمان را در برنامه های خود داشته باشید.

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال مختلف خم کاری و ساخته شده است. سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میشوند . که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود . حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن نوک حفاظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .

حفاظ آهنی دیواری نرده آهنی حیاط

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای نوعی از حفاظ های خاردار می باشد که بر روی دیوار ها جهت حفظ امنیت استفاده می شود از مزایای حفاظ بوته ای می توان به این اشاره کرد که عبور حفاظ بو ته ای به سختی و شاید بتوان گفت اصلا امکانپذیر نمیباشد به دلیل شاخه های پر پیچ و بسیار تیز مانند چاقو .

نرده آهنی

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار نیز همانگونه که از نام آن پیداست شکل یک نی زار بسیار زیبا را در ذهن تداعی میکند و در عین زیبایی بسیار مسحور کننده ای که دارد عملا از نظر زیبایی قابل مقایسه با حفاظ شاخ گوزنی نیست و ازاین منظر برتری خاصی نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد وعلاوه بر تامین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب میگردد، طراحی و تولید حفاظ نیزار فوق العاده زیبا و امن می باشد .

نرده حفاظ آهنی حفاظ آهنی منازل

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ ، رنگ آمیزی می شود . یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد .

حفاظ آهنی گل دار حفاظ لیلیوم

حفاظ سر نیزه ای آبشاری

حفاظ سرنیزه ای همانطور که از نامش پیداست دارای سر شاخه های تیز دقیقاٌ شبیه نیزه است که بسیار مستحکم و کاربردی است . در مدل قدیمی حفاظ سر نیزه ای فقط از یک شاخه بصورت نیزه ای استفاده میشد ولی در نوع جدید و امروزی هر شاخه از چندین نیزه که در جهت های مختلف است ، تشکیل میشود . نوع رنگ بکار رفته در این حفاظ رنگ الکترواستاتیک کوره ای است . تراکم آن در هر متر 16 ردیف اصلی است . در حفاظ سر نیزه ای طول هر شاخه 2 متر است . ارتفاع حفاظ سر نیزه ای 100 تا 200 سانتیمتر و عرض حفاظ 40 تا 50 سانتیمتر میباشد .

حفاظ آهنی ساده حفاظ آهنی روی دیوار

در ساختمان های امروزی، امنیت حرف اول را می زند. به همین دلیل نصب حفاظ پنجره جداره و نصب حفاظ روی درها و دیوارها، انجام می شود. زمانی که ما برای اجاره کردن یا خریدن یک خانه و یا آپارتمان اقدام می کنیم، به درب و پنجره ها و امنیت ساختمان ها توجه زیادی داریم. وجود امنیت در محل زندگی موضوع بسیار مهم و ارزشمندی است. هر چه امنیت یک مکان برای زندگی بیشتر باشد، میزان آرامش ما نیز از زندگی در آن مکان بیش تر می شود.

هر یک از ما، ممکن است در خانه هایمان، لوازم و وسایل با ارزش و متنوعی داشته باشیم که حفظ امنیت آن ها برایمان اهمیت داشته باشد. از آنجا که به دلیل توسعه وضعیت زندگی ها، اغلب افراد معمولا به فعالیت در خارج از منزل مشغول هستند و بیشتر زمان ها در خانه نیستند، امن بودن و ضد سرقت بودن خانه برای شان اهمیت فراوانی دارد. به علاوه وجود حفاظ در طبقات بالایی ساختمان ها، از سقوط ناگهانی افراد و وسایل در شرایط مختلف جلوگیری می کند. زمانی که حرف از امنیت خانه می شود، اولین چیزی که به ذهن همه خطور می کند، نصب حفاظ برای درب و پنجره است. حفاظ ها تاثیر بسزایی بر ایجاد امنیت در ساختمان ها دارند. زیرا مانند مانعی محکم، در مقابل تنها راه نفوذ به خانه قرار می گیرند.

حفاظ آهنی آپارتمانی حفاظ آهنی

فروش انواع محصولات حفاظتی آهنی با ایمنی بالا

اگر به دنبال راهی برای افزایش ایمنی و زیبایی در مکان های مختلف مانند ساختمان ها، آپارتمان ها، باغ ها، کارخانه ها، مغازه ها، فرودگاه ها یا حتی منازل شخصی خود هستید، محصولات حفاظتی آهنی با طراحی زیبا و کیفیت بالا می توانند گزینه های ایده آلی باشند. این محصولات شامل انواع مختلفی از محصولات مانند نرده حفاظ آهنی دیوار، درب آکاردئونی، درب ویلایی فرفورژه، نرده فرفورژه راه پله، حفاظ پنجره، نرده بالکن و بسیاری موارد دیگر هستند که همگی دارای زیبایی خاص و قیمت های ارزان مناسبی برخوردارند.

معرفی محصولات حفاظتی آهنی

محصولات حفاظ آهنی، به عنوان یکی از انتخاب های محبوب در حوزه ایمنی و زیبایی، به صورت گسترده در مکان های مختلف استفاده می شوند. این محصولات با استفاده از طراحی های متنوع و متناسب با محیط اطراف، ایمنی را ارتقاء می بخشند و در عین حال به زیبایی فضا نیز افزوده می شوند. به عنوان مثال، نرده حفاظ آهنی دیوار با طراحی های متفاوت، به دیوارها زیبایی می بخشد و از سرقت و نفوذ افراد غیرمجاز جلوگیری می کند.

درب آکاردئونی نیز به عنوان یک راه حل عالی برای فضاهای محدود و پرترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها با باز و بسته شدن آسان، امکان عبور افراد را تسهیل می کنند و در عین حال امنیت محیط را حفظ می نمایند. از دیگر محصولات محبوب می توان به درب های ویلایی فرفورژه اشاره کرد که به دلیل طراحی های شیک و مقاومت بالا، در ورودی های ویلای ها استفاده می شوند. همچنین، حفاظ پنجره، نرده بالکن و محصولات دیگر نیز به طور گسترده در ایجاد ایمنی و زیبایی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای انتخاب محصولات حفاظ آهنی

انتخاب محصولات حفاظ آهنی برای مکان های مختلف دارای مزایای بسیاری است. این محصولات علاوه بر ایجاد ایمنی، دارای ویژگی هایی همچون مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، دوام بالا و نیز نگهداری آسان هستند. همچنین، طراحی های متنوع این محصولات به انتخاب های گسترده تری برای ایجاد زیبایی در محیط اطراف اجازه می دهد. محصولات حفاظ آهنی با قیمت های ارزان نیز انتخاب مناسبی برای مکان های بزرگ مانند ساختمان ها، کارخانه ها و فرودگاه ها هستند. این امکان را به مالکان می دهد تا با هزینه کمتر، به ایجاد ایمنی و حفاظت از محیط خود بپردازند.

حفاظ ساختمان

پرکاربردی محصولات حفاظتی آهنی

محصولات حفاظتی آهنی در انواع مختلف و در مکان های متعددی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از کاربردهای پرکاربرد این محصولات عبارتند از:

حفاظ آهنی آهن سازه
💎 کیفیت حفاظ آهنی بهترین نوع آهن آلات ساده و فرفورژه با توجه به طرح درخواستی
💲 قیمت حفاظ آهنی بر اساس هر مترمربع محل نصب حفاظ
⏳ زمان نصب سفارش 3 تا 5 روز و نصب با توجه به متراژ
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت ساخت نسبت به متریال مورد استفاده
🎯 نحوه ثبت سفارش درخواست اندازه گیری و ارسال کارشناس
محصولات حفاظتی آهنی

آیا محصولات حفاظتی آهنی قابل نصب در محیط های مختلف هستند؟

بله، محصولات حفاظ آهنی با توجه به مقاومت و دوام بالای خود، در محیط های داخلی و خارجی قابل نصب هستند. آن ها می توانند به طور موثر در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت نمایند.

آیا نصب و نگهداری این محصولات پیچیده است؟

خیر، نصب و نگهداری محصولات حفاظ آهنی به دلیل طراحی های ساده و دقیق آن ها، بسیار آسان است. همچنین، تمامی دستورالعمل های نصب به همراه محصول ارائه می شود.

آیا این محصولات به زیبایی محیط کمک می کنند؟

بله، محصولات حفاظتی آهنی با طراحی های متنوع و زیبا به افزایش زیبایی محیط کمک می کنند و می توانند به تناسب با دیگر عناصر محیطی تنظیم شوند.

آیا این محصولات قابلیت سفارشی سازی دارند؟

بله، بسیاری از تولیدکنندگان محصولات حفاظ آهنی امکان سفارشی سازی را فراهم می کنند. شما می توانید طرح، ابعاد و ویژگی های دلخواه خود را انتخاب کرده و محصول مورد نظر را سفارش دهید.

فروش انواع محصولات حفاظ آهنی با ایمنی بالا و زیبایی خاص خود، انتخابی عالی برای مکان های مختلف از جمله ساختمان ها، آپارتمان ها، کارخانه ها و باغ ها می باشد. این محصولات با ارتقاء ایمنی و افزودن به زیبایی فضا، به مالکان مکان ها امکان ایجاد یک محیط امن و دلپذیر را می دهند.

حفاظ آهنی ساده

نرده حفـاظ آهـنـی چیست ؟

انواع حفاظ نرده آهنی تولیدی در کارگاه آهن سازه شامل حفاظ های آهنی روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، سر نیزه حفاظ ) و همچنین نرده حفاظ آهنی ساده و فرفورژه برای پنجره و حفاظ آهنی درب آکاردئونی کشویی میباشد که قیمت ساخت این حفاظ های اهنی بر اساس متر میباشد .

قیمت نرده حفاظ های آهنی چگونه محاسبه میشود ؟

آنچه که باعث وجه تمایز کارخانه صنایع فلزی آهن سازه از سایر کارگاه ها شده است فروش انواع حفاظ آهنی به قیمت رقابتی و مناسب میباشد چون اعتقاد ما بر این است که با کاهش قیمت ها تا حدی که کیفیت را پایین نیاید میتوان ضمن رعایت حق مصرف کننده همیشه مشغول به کار بود. قیمت کمتر = فروش بیشتر

چه مواردی را باید در ساخت انواع نرده حفاظ آهنی مدنظر قرار داد ؟

شناخت انواع فلزات - آماده کردن قطعات آهنی که باید بریده یا متصل شوند - خواندن طرح ها و دستورالعمل های فنی و مهندسی و عمل مطابق آنها - استفاده از روش های جوشکاری مناسب با توجه به نوع کار - بررسی و تست برش ها و اتصالات با استفاده از ابزارهای سنجش دقیق مانند میکرومتر - کنترل عملکرد دستگاه های جوشکاری و اطمینان از درستی آنها

چگونه می توان لیست قیمت انواع حفاظ های آهنی را دریافت کرد ؟

برای دریافت لیست قیمت ها همواره می توانید باارسال پیام در واتس اپ به شماره 09127800603 اقدام نمایید.

صیانت از ذات امری است که در تمام ادیان و فرهنگ ها مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از اشخاص برجسته بدین موضوع اشاره نموده اند; اینکه انسان بتواند از نفس و جان خود در برابر ناهنجاری های وارده از دنیای بیرون و درون حفاظت و صیانت به عمل آورد و مسیر رشد و تعالی را برای خود فراهم کند. شاهد این مدعا میتواند مرزهای حفاظتی در مقیاس های کلان و خرد باشد از جمله وجود لایه حفاظتی در اطراف کره زمین برای حفاظت از پرتوهای زیان بار, مرزهای طبیعی همچون کوه ها. رودخانه ها و مرزهای مصنوعی مانند برج و باروهای شهر در گذشته, دیوار محوطه و یا حتی پوشش انسان. حال با توجه به این موضوع به حوزه تخصصی خود رجوع کرده و به محصولی که وظیفه حفاظت و صیانت را به عهده دارد یعنی حفاظ ساختمانی اشاره میکنیم. ما با دیدی گسترده از موضوع توانسته ایم حفاظ هایی با توجه به فاکتورهای مختلف از قبیل اصل حفاظت و تسلط کامل به انواع دیوار های محوطه و داخل آپارتمان و حل و فصل نمودن جزئیات فنی مربوطه حفاظ هایی ارائه نماییم که در این زمینه مسمر ثمر واقع شوند که بصورت مختصر به آنها اشاره میکنیم. در انتها لازم به ذکر است که به حفاظ روی دیوار و انواع دیگر حفاظ مثل حفاظ پنجره و آکاردئونی از دید بازدارندگی نگاه شود موضوعی که بسیاری از سیستم های امینیتی فاقد آن هستند و بیشتر جنبه کنترل کننده دارند.

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912