آردواز سر درب شیب دار شیروانی باران گیر سردری حیاط پارکینگ پرچین

آردواز یا Gable Roof به سقف های شیروانی شکل گفته می شود که برای سقف آلاچیق ها، اتاقک های کلبه ایی و یا در سر درب ورودی ساختمانها بکار می رود که هم در جهت زیبایی و هم در زمینه حفاظت از ساختمانها کاربرد دارد

اردواز

آردواز شیروانی سردرب با ورق طرح سفال پرچین به دلیل آنکه نصب آجری مانند و طرح ریزی دارد, انتخاب خوبی برای سردری ساختمان است زیرا که پیشانی ساختمان ها در ابعاد با عرض زیاد و ارتفاع کم اجرا می شوند، استفاده از محصولاتی که طرح ریز و چینش آجری داشته باشد بسیار مهم است. بافت آجری اردواز , نمایی یکپارچه به ساختمان ارائه می دهد و خطوط بین محصولاترا نمایان نمیکند و نمای بیرونی بنا جذابتر و جلوه زیباتری پیدا خواهد کرد.

اردواز

ورقه های آردواز موجب محافظت هر چه بیشتر از نمای درب ساختمان شما در برابر بارش های سنگین برف ،باران و تگرگ و آلودگی های شیمیایی ، تغییرات شدید دمایی و خوردگی ها می شود. ضمن اینکه این ورقه ها که پرچین نام دارند زیبایی نما ساختمان شما را چند برابر می کنند و در واقع این ورقه ها برای پوشش نما سازه ی شما یک انتخاب چند منظوره با مزایای بسیار زیاد هستند. کاربرد آردواز فقط به پوشش سقف شیب دار خانه ها ختم نمی شود، این ورقه ها در زیبا و بادوام سازی آلاچیق ها ،اتاقک‌های کلبه‌ای، سردر ورودی مجتمع ها و پارکینگ ،فضاهای استراحتگاهی در جنگل ها و… بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

اردواز

مراحل طراحی ، اجرا و نصب آردواز ( شیروانی سردرب ) به شکل صحیح و مطابق استاندارد :

✔️ طراحی دقیق و اصولی

✔️ تهیه مصالح آردواز

✔️ زیر سازی های فلزی

✔️ اجرای شاسی کشی و همچنین زیر سازی چوب با فاصله مورد نیاز ((حداقل ۲۰ سانت))

✔️ نصب این محصول با رعایت استانداردو همچنین نکات ایمنی

شیروانی

در حال حاضر اصلی ترین متریال جهت پوشش سقف‌های شیبدار ورق‌های فلزی هستند. ورق‌های فلزی شیروانی در ضخامت‌های مختلفی قابل تولید هستند. طرح سفال ورقی است که جهت پوشش سقف‌های شیروانی ، آلاچیق‌ها و سردر ساختمان به کار می‌رود.

سردری

اردواز محصولی است که بر اثر باران یه قطره هم نشتی نداشته و البته در مقابل باد و تگرگ با حفظ رنگ مقاومت خوبی نیز داشته باشد. این محصولات دارای هفت لایه پوشش برروی ورق گالوانیزه است (این پوشش‌ها همگون و با ضخامت نامحسوس است) که علاوه بر زیبایی باعث افزایش کیفیت و دوام این محصول می‌شود. از این هفت لایه فولاد پنج لایه روی ورق و دو لایه در پشت ورق قرار می‌گیرد.پوشش اول این تایل‌ها برای ساخت اردواز روکشی از زینک الومینیوم است . تا جایی که می‌دانید زینک مقاومت بسیار بالایی در مقابل خوردگی ایجاد می‌کند و باعث طول عمر بالای پوشش‌ها می‌شود. لایه دوم نیز اکرلیک رزین است.«این لایه مانع فرسایش تایل می‌شود. لایه سوم لایه پایه با خاصیت چسبندگی است (این لایه باعث نگه داشتن سنگریزه‌ها بر روی تایل می‌شود). لایه چهارم سنگریزه است. برای این کار سطح خارجی تایل با سنگریزه‌هایی که مقاوم در برابرتغییر رنگ در درازمدت هستند پوشیده شده است. این سنگریزه‌ها طبیعی هستند که با درصدی رنگ شارژ شده است. لایه پنجم آردواز مربوط به لعاب است این لایه باعث درخشندگی سطح تایل وسنگدانه‌ها می‌شود و در عین حال مانع از نفوذ گرد و غبار به خلل و فرج سطح تایل می‌شود.

تاپ تایل طرح سفال ورق طرح چروک اردواز شیروانی سردری جلوی باران نما و لمبه آردواز آردواز پیشانی ساختمان آر دواز سردرب حیاط سر در پارکینگ اجرای اردواز سازنده آردواز سازنده شیروانی جلوی درب پارکینگ تولیدکننده آردواز باران گیر حیاط پارکینگ بارانگیر ساختمان نحوه اجرای پیشانی , آردواز نمای پیشانی اردواز آردواز آردواز آردواز آردواز آردواز آردواز آردواز آردواز آردواز اجرای قیمت نصب آردواز شیروانی سقف آلاچیق سردرب پارکینگ طرح سفال ورق ساخت آردواز شیروانی سردی سر درب ورق ساخت آردواز شیروانی سردی سر درب ورق ساخت آردواز شیروانی سردی سر درب ورق ساخت آردواز شیروانی سردی سر درب ورق ساخت آردواز شیروانی سردی سر درب ورق ساخت آردواز شیروانی سردی سر درب ورق ساخت آردواز شیروانی سردی سر درب ورق ساخت آردواز شیروانی سردی سر درب

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us