حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 گل دوبل پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی دوبل پرچ مخفی دارای چهار لایه تسمه عمودی ضخامت 20*5 فابریک فولادی میباشد که ضریب امنیت حفاظ آکاردونی را بالا برده و به هیچ عنوان پرچ های اصلی این نوع محصول با دریل و دیلم قابل نفوذ نمی باشد. تسمه عمودی که به صورت دوبل روی پرچ ها میخورد به هیچ عنوان نمیتوان با قیچی ورق بر و اهرم باز کرد. کلاف این محصول درب آکاردئونی از نوع قوطی 30*50 مرغوب و درجه یک بازار تهیه شده که ضخامت ورق آن 2 میل می باشد.


حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 گل دوبل پرچ مخفی

در مونتاژ حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی سه لوزی پرچ مخفی از پرچ های 60*30 از جنس فولاد که از قبل تولید شده به تعداد سه ردیف نصب میشود به هیچ عنوان پرچ های اصلی از نمای کار دیده نمیشود. برای زیبا سازی حفاظ آکاردئونی دوبل میتوان آن را به سلیقه مشتری با رنگ کوره ای دلخواه رنگ کاری نمود. همچنین جهت استحکام رنگ حفاظ آکاردیونی دوبل رنگ توسط اتاق کوره  با 250 درجه سانتی گراد حرارت می گردد که به اصطلاح الکترو استاتیک کوره ای گفته میشود. برای امنیت بیشتر حفاظ آکاردون در میتوان قفل مخفی یا قفل تو کار استفاده کرد. مزیت استفاده از قفل مخفی و یا تو کار پوشش کامل قفل که به هیچ عنوان دسترسی به میله قفل و جای قفل آویز برای سارق مقدور نمی باشد.


درب آکاردئونی دوبل حفاظ درب آکاردئونی پرچ مخفی حفاظ 3گل پرچ مخفی حفاظ مدل 3 گل دوبل پرچ مخفی حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us