کرکره برقی کرج عظیمیه مهرشهر


با گذشت زمان، تکنولوژی‌های نوین وارد حوزه‌های مختلف زندگی ما شده‌اند و بهبودهای چشمگیری را در پی داشته‌اند. یکی از این بهبودها در حوزه سیستم‌های حفاظتی و امنیتی، استفاده از کرکره‌های برقی می‌باشد. در منطقه کرج، به خصوص در مناطق عظیمیه و مهرشهر، کرکره‌های برقی به عنوان راهی به سوی امنیت، راحتی و کارایی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کرکرۀ برقی بیشتر از بیست سال است که در ایران رواج دارد. در حدود چندین دهه در جهان مردم از کرکره‌ها به عنوان ابزاری برای حفاظت از محیط خانه‌ها و محل‌های کسب و کار بهره می‌بردند. اما در گذشته کرکره‌ها دستی بودند. بعد از مدتی کرکره‌ها به حالت اتوماتیک تبدیل شدند. در نهایت به شکل امروزی یعنی کرکره‌های برقی که انواع مختلفی دارند، درآمده است. اگر شما به دنبال خرید کرکرۀ برقی هستید، می‌توانید برای خرید به مرکز ما در محل‌های کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس مراجعه کنید. ما برای شما کرکره‌ای متناسب با شرایط محلتان نصب می‌کنیم.

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸

آدرس مرکز سفارش کرکره برقی کرج عظیمیه مهرشهر: تهران - آهن سازه


کرکره برقی در کرج

نصب و راه‌اندازی در کرج عظیمیه و مهرشهر

در مناطقی چون عظیمیه و مهرشهر در کرج، نصب و راه‌اندازی کرکره‌های برقی توسط تیم‌های مجرب و حرفه‌ای انجام می‌شود. این تیم‌ها با دقت به نصب سیستم‌ها می‌پردازند و اطمینان می‌دهند که کرکره‌ها به درستی عمل می‌کنند. همچنین، مشتریان در انتخاب مدل‌ها و ویژگی‌های مورد نیاز خود راهنمایی می‌شوند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.

اجزاء تشکیل دهندۀ یک کرکرۀ برقی

  1. تیغۀ کرکره
  2. محفظۀ یک کرکرۀ برقی
  3. کنترل پنل کرکره
  4. رول کرکره
  5. ریل کرکره
  6. ریموت کرکره

کرکره برقی در مهرشهر

انواع کرکرۀ برقی در کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس

تفاوت کرکره‌های برقی در انواع موتور و تیغۀ آنها است. این تفاوت بخاطر کاربرد کرکره‌ها در مکان‌های مختلف و اندازه‌های مختلف می‌باشد. تیغه‌ها شامل سه نوع مختلف آلومینیومی، پلی کربنات و گالوانیزه هستند. اما پرفروش‌ترین نوع تیغه، تیغۀ آلومینیومی 80 میلی‌متری است. انواع موتور برای کرکرۀ برقی در سه نوع توبولار، ساید و سانترال در بازار موجود می‌باشد. موتور نوع توبولار مناسب فروشگاهی با دهنۀ کوچک و تردد پایین مشتری است. موتور ساید در مکان‌هایی که برای ورودی ابعاد بزرگی دارند و تردد در آنها بسیار بالاست، کاربرد دارد. موتور سانترال می‌تواند در مکان‌های که تردد بالا دارند هم استفاده شود. البته برای تردد کم هم کاربرد دارد. شما می‌توانید هر نوع کرکره‌ای را که مایل بودید در فروشگاه‌های ما در کرج، عظیمیه، مهرشهر و فردیس سفارش دهید.


خرید کرکره برقی در کرج

انواع مصارف کرکره‌های برقی در کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس

کرکرۀ برقی بیشتر برای سه نوع مصرف درب فروشگاه، درب پارکینگ، و پنجره‌های منازل و مکان‌های اداری و تجاری کاربرد دارد. در زیر به انواع مصرف‌های این نوع کرکره‌ها می‌پردازیم.


کرکره برقی در عظیمیه

کرکرۀ برقی برای فروشگاه

کرکرۀ فروشگاه در زمان بسته بودن آن خیلی به چشم می‌آید. در نتیجه زیبایی این نوع کرکره‌ها بسیار دارای اهمیت می‌باشد. می‌توانید از جنس شفاف پلی کربنات برای تیغه‌های کرکرۀ فروشگاه خود استفاده کنید. با استفاده از این جنس تیغه، ویترین فروشگاه شما حتی در زمان تعطیلی فروشگاه برای مشتری نمایان است. خود این تیغه به نوعی سبب بازاریابی برای محصول شما در هنگام تعطیلی فروشگاه می‌باشد. اما تیغه‌هایی که از جنس آلومینیوم و گالوانیزه هستند دارای این ویژگی نمی‌باشند. ولی آنها هم زیبایی خاص خود را دارند.

از ویژگی‌های پر اهمیت دیگر برای کرکره‌های برقی امنیت بالای این محصول در فروشگاه‌هاست. کرکرۀ برقی که انتخاب می‌کنید باید امنیت بالایی را داشته باشد تا با خیال راحت اجناستان را در فروشگاه رها کنید و بروید. برای این منظور بهتر آن است تا از تیغه‌هایی که جنس مقاومی دارند و سنگین هستند، استفاده کنید. برای قفل کردن هم به جای استفاده از قفل‌های قدیمی بهتر است از قفل‌های برقی و یا نیمه اتوماتیک برای قفل فروشگاهتان بهره ببرید. بخاطر نوع استفاده از این کرکره‌ها از هر سه مدل موتور می‌توان استفاده کرد. به این نکته توجه کنید که در هنگام نصب موتور کرکره باید به نحوی نصب شود که امکان سرقت آن بسیار کاهش یابد.


نصب کرکره برقی در فردیس

کرکرۀ برقی برای درب پارکینگ

افراد بسیاری مایلند برای درب پارکینگ خود از کرکره برقی استفاده کنند. اما چون درب پارکینگ به دلیل تردد ماشین‌های یک ساختمان بسیار پرکاربرد است، موتور کرکره باید موتور قوی باشد تا توانایی پاسخگویی به این حجم تردد را داشته باشد. اگر در ساختمانی بیشتر از 4 واحد ماشین وجود دارد، آن ساختمان نیاز به استفاده از موتور اتوماتیک ساید برای کرکره درب پارکینگ خواهد داشت. هرچه تردد ماشین‌ها در یک ساختمان بالاتر برود نیازمند موتور اتوماتیک ساید قدرتمندتری برای آن ساختمان هستید. اگر از موتور قدرتمندتری استفاده نکنید تردد بالا می‌تواند موتور کرکره را از کار بیندازد.

از آنجا که در صورت استفاده از تیغه‌ای با کیفیت پایین، صدای آزاردهنده‌ای از تیغه خارج می‌شود و ساکنان ساختمان‌های مسکونی و تجاری را آزار می‌دهد، در نتیجه بهتر آن است که از تیغه‌های آلومینیومی قوس‌دار که صدای بسیار کمی دارند استفاده کنید. برای ساکنین ساختمان‌هایی که حتی به این صدا هم حساس هستند استفاده از تیغه‌های غضروف‌دار که کاملا بی صدا هستند، توصیه می‌شود. برای اینکه از تیغه و موتوری مناسب با درب پارکینگ خود استفاده کنید بهتر است از مراکز فروش کرکرۀ برقی در کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس مشاوره بگیرید. آنها به دلیل تجربه‌ای که در کار و تخصص خود دارند بهترین تیغه و موتور مناسب با ساختمانتان را به شما معرفی می‌کنند.


کرکره پنجره و تراس کرج

کرکرۀ برقی برای پنجره

دلیل استفاده از این نوع کرکرۀ برقی بخاطر جلوگیری از هدر رفتن بیش از حد دما است. همچنین کرکره‌ها مانند یک عایق قوی برای صدا عمل می‌نمایند. کاربرد دیگر این نوع کرکره‌ها توانایی کنترل از راه دور آنهاست. به این صورت که اگر کسی در ساختمان حضور نداشت کرکره‌ها خودشان در زمان‌های مشخصی باز یا بسته می‌شوند. در نتیجه دیگران متوجه خالی بودن ساختمان شما نمی‌شوند. کاربرد دیگرشان هم جلوگیری از ورود گرما و اشعه‌های یووی خورشید است.


شرکت نصب کرکره برقی در کرج عظیمیه

مزایای استفاده از کرکره‌های برقی به نسبت درهای قدیمی

  1. کرکرۀ برقی از بسیاری جهات از درب‌های قدیمی زیباتر است و به راحتی می‌توان آن را با آب تمیز نمود.
  2. امنیت این کرکره‌ها به نسبت درهای قدیمی به دلیل اینکه تنها از برق برای باز و بسته شدنشان استفاده می‌کنند، بسیار بالاست.
  3. از مزیت‌های دیگر آن استفاده از قابلیت کنترل از راه دور است. اگر شما برای مدت طولانی در ساختمان نباشید می‌توانید آن را به گونه‌ای تنظیم کنید که افراد خارج از ساختمان فکر کنند که کسی در ساختمان حضور دارد.

آیا امکان کنترل دستی نیز وجود دارد؟

بله، بیشتر مدل‌های کرکره برقی امکان کنترل دستی را نیز دارند. در صورت قطع برق یا مواقع اضطراری، می‌توانید به صورت دستی کرکره‌ها را باز و بسته کنید.

آیا کرکره‌های برقی قابلیت اتصال به سیستم‌های هوشمند را دارند؟

بله، بسیاری از مدل‌های کرکره برقی امکان اتصال به سیستم‌های هوشمند را دارند. این امکان به شما اجازه می‌دهد که از راه دور و از طریق دستگاه‌های هوشمند کرکره‌ها را کنترل کنید.

آیا نصب کرکره برقی در مناطق سردسیری مشکلی دارد؟

خیر، کرکره‌های برقی با در نظر گرفتن شرایط جوی منطقه‌تان طراحی می‌شوند و مقاومت لازم را دارند. برای مناطق سردسیری نیز مدل‌های ویژه‌ای وجود دارند.برای اینکه برای محل مدنظر خود بهترین کرکرۀ برقی با کیفیتی مناسب با میزان مصرفتان را بتوانید انتخاب کنید، لازم است که قبل از اقدام به خرید ابتدا از متخصصان فروش این محصول مشورت بگیرید. شما می‌توانید برای خرید کرکرۀ برقی با مراجعه به فروشگاه‌های نزدیک خود در کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس از راهنمایی افراد متخصص استفاده کنید. از این طریق هم عمر کرکره بخاطر متناسب بودن با فضای ساختمان طولانی‌تر می‌شود و هم شما از خرید خود اطمینان حاصل می‌کنید.

کرکره برقی در مناطق کرج عظیمیه و مهرشهر به دلیل مزایای بی‌شماری که ارائه می‌دهند، به یک انتخاب مناسب تبدیل شده‌اند. امنیت، راحتی، کارایی و امکانات هوشمندی از مهمترین ویژگی‌های این سیستم‌ها هستند. نصب صحیح و حرفه‌ای این کرکره‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است تا بهره‌وری مطلوب از آنها حاصل شود. با این تکنولوژی نوین، منزل‌ها به یک فضای امن، مدرن و هوشمند تبدیل می‌شوند.

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته‌ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه‌ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله‌ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع درب‌های شیشه‌ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره‌های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می‌دهد.

نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا
8378 678 0912