کرکره برقی کرج عظیمیه مهرشهر

با گذشت زمان، تکنولوژی های نوین وارد حوزه های مختلف زندگی ما شده اند و بهبودهای چشمگیری را در پی داشته اند. یکی از این بهبودها در حوزه سیستم های حفاظتی و امنیتی، استفاده از کرکره های برقی می باشد. در منطقه کرج، به خصوص در مناطق عظیمیه و مهرشهر، کرکره های برقی به عنوان راهی به سوی امنیت، راحتی و کارایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

کرکرۀ برقی بیشتر از بیست سال است که در ایران رواج دارد. در حدود چندین دهه در جهان مردم از کرکره ها به عنوان ابزاری برای حفاظت از محیط خانه ها و محل های کسب و کار بهره می بردند. اما در گذشته کرکره ها دستی بودند. بعد از مدتی کرکره ها به حالت اتوماتیک تبدیل شدند. در نهایت به شکل امروزی یعنی کرکره های برقی که انواع مختلفی دارند، درآمده است. اگر شما به دنبال خرید کرکرۀ برقی هستید، می توانید برای خرید به مرکز ما در محل های کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس مراجعه کنید. ما برای شما کرکره ای متناسب با شرایط محلتان نصب می کنیم.

کرکره برقی در کرج

نصب و راه اندازی در کرج عظیمیه و مهرشهر

در مناطقی چون عظیمیه و مهرشهر در کرج، نصب و راه اندازی کرکره های برقی توسط تیم های مجرب و حرفه ای انجام می شود. این تیم ها با دقت به نصب سیستم ها می پردازند و اطمینان می دهند که کرکره ها به درستی عمل می کنند. همچنین، مشتریان در انتخاب مدل ها و ویژگی های مورد نیاز خود راهنمایی می شوند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.

نصب و خرید کرکره برقی در مناطق عظیمیه، مهرشهر، و فردیس - کرج

در مناطق عظیمیه، مهرشهر، و فردیس کرج، نصب و خرید کرکره برقی به یک نیاز ضروری برای افزایش امنیت و سهولت در استفاده از پنجره ها و بالکن ها تبدیل شده است. با توجه به اهمیت این خدمات، شرکت نصب کرکره برقی در این مناطق با ارائه خدمات نصب و فروش کرکره برقی، به شما امکان می دهد تا از فواید این تکنولوژی در خانه، پارکینگ یا مغازه خود بهره مند شوید. قیمت هر مترمربع کرکره برقی در منطقه مهرشهر و فردیس با توجه به ابعاد و مشخصات مورد نیاز، از جزئیاتی است که ممکن است در لیست قیمت ها در نظر گرفته شود. خرید کرکره برقی برای پنجره و بالکن، به شما این امکان را می دهد که با توجه به نیازهای خود، بهترین مدل را انتخاب کنید. این شرکت نه تنها در نصب کرکره برقی در منازل، بلکه نصب در پارکینگ و مغازه ها نیز فعالیت دارد، که این امر به بهبود امنیت و کاربری در این فضاها کمک می کند.

کرکره برقی در مهرشهر

انواع کرکرۀ برقی در کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس

تفاوت کرکره های برقی در انواع موتور و تیغۀ آنها است. این تفاوت بخاطر کاربرد کرکره ها در مکان های مختلف و اندازه های مختلف می باشد. تیغه ها شامل سه نوع مختلف آلومینیومی، پلی کربنات و گالوانیزه هستند. اما پرفروش ترین نوع تیغه، تیغۀ آلومینیومی 80 میلی متری است. انواع موتور برای کرکرۀ برقی در سه نوع توبولار، ساید و سانترال در بازار موجود می باشد. موتور نوع توبولار مناسب فروشگاهی با دهنۀ کوچک و تردد پایین مشتری است. موتور ساید در مکان هایی که برای ورودی ابعاد بزرگی دارند و تردد در آنها بسیار بالاست، کاربرد دارد. موتور سانترال می تواند در مکان های که تردد بالا دارند هم استفاده شود. البته برای تردد کم هم کاربرد دارد. شما می توانید هر نوع کرکره ای را که مایل بودید در فروشگاه های ما در کرج، عظیمیه، مهرشهر و فردیس سفارش دهید.

خرید کرکره برقی در کرج

انواع مصارف کرکره های برقی در کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس

کرکرۀ برقی بیشتر برای سه نوع مصرف درب فروشگاه، درب پارکینگ، و پنجره های منازل و مکان های اداری و تجاری کاربرد دارد. در زیر به انواع مصرف های این نوع کرکره ها می پردازیم.

کرکره برقی در عظیمیه

کرکرۀ برقی برای فروشگاه

کرکرۀ فروشگاه در زمان بسته بودن آن خیلی به چشم می آید. در نتیجه زیبایی این نوع کرکره ها بسیار دارای اهمیت می باشد. می توانید از جنس شفاف پلی کربنات برای تیغه های کرکرۀ فروشگاه خود استفاده کنید. با استفاده از این جنس تیغه، ویترین فروشگاه شما حتی در زمان تعطیلی فروشگاه برای مشتری نمایان است. خود این تیغه به نوعی سبب بازاریابی برای محصول شما در هنگام تعطیلی فروشگاه می باشد. اما تیغه هایی که از جنس آلومینیوم و گالوانیزه هستند دارای این ویژگی نمی باشند. ولی آنها هم زیبایی خاص خود را دارند.

از ویژگی های پر اهمیت دیگر برای کرکره های برقی امنیت بالای این محصول در فروشگاه هاست. کرکرۀ برقی که انتخاب می کنید باید امنیت بالایی را داشته باشد تا با خیال راحت اجناستان را در فروشگاه رها کنید و بروید. برای این منظور بهتر آن است تا از تیغه هایی که جنس مقاومی دارند و سنگین هستند، استفاده کنید. برای قفل کردن هم به جای استفاده از قفل های قدیمی بهتر است از قفل های برقی و یا نیمه اتوماتیک برای قفل فروشگاهتان بهره ببرید. بخاطر نوع استفاده از این کرکره ها از هر سه مدل موتور می توان استفاده کرد. به این نکته توجه کنید که در هنگام نصب موتور کرکره باید به نحوی نصب شود که امکان سرقت آن بسیار کاهش یابد.

نصب کرکره برقی در فردیس

کرکرۀ برقی برای درب پارکینگ

افراد بسیاری مایلند برای درب پارکینگ خود از کرکره برقی استفاده کنند. اما چون درب پارکینگ به دلیل تردد ماشین های یک ساختمان بسیار پرکاربرد است، موتور کرکره باید موتور قوی باشد تا توانایی پاسخگویی به این حجم تردد را داشته باشد. اگر در ساختمانی بیشتر از 4 واحد ماشین وجود دارد، آن ساختمان نیاز به استفاده از موتور اتوماتیک ساید برای کرکره درب پارکینگ خواهد داشت. هرچه تردد ماشین ها در یک ساختمان بالاتر برود نیازمند موتور اتوماتیک ساید قدرتمندتری برای آن ساختمان هستید. اگر از موتور قدرتمندتری استفاده نکنید تردد بالا می تواند موتور کرکره را از کار بیندازد.

از آنجا که در صورت استفاده از تیغه ای با کیفیت پایین، صدای آزاردهنده ای از تیغه خارج می شود و ساکنان ساختمان های مسکونی و تجاری را آزار می دهد، در نتیجه بهتر آن است که از تیغه های آلومینیومی قوس دار که صدای بسیار کمی دارند استفاده کنید. برای ساکنین ساختمان هایی که حتی به این صدا هم حساس هستند استفاده از تیغه های غضروف دار که کاملا بی صدا هستند، توصیه می شود. برای اینکه از تیغه و موتوری مناسب با درب پارکینگ خود استفاده کنید بهتر است از مراکز فروش کرکرۀ برقی در کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس مشاوره بگیرید. آنها به دلیل تجربه ای که در کار و تخصص خود دارند بهترین تیغه و موتور مناسب با ساختمانتان را به شما معرفی می کنند.

کرکره پنجره و تراس کرج

کرکرۀ برقی برای پنجره

دلیل استفاده از این نوع کرکرۀ برقی بخاطر جلوگیری از هدر رفتن بیش از حد دما است. همچنین کرکره ها مانند یک عایق قوی برای صدا عمل می نمایند. کاربرد دیگر این نوع کرکره ها توانایی کنترل از راه دور آنهاست. به این صورت که اگر کسی در ساختمان حضور نداشت کرکره ها خودشان در زمان های مشخصی باز یا بسته می شوند. در نتیجه دیگران متوجه خالی بودن ساختمان شما نمی شوند. کاربرد دیگرشان هم جلوگیری از ورود گرما و اشعه های یووی خورشید است.

شرکت نصب کرکره برقی در کرج عظیمیه

مزایای استفاده از کرکره های برقی به نسبت درهای قدیمی

  1. کرکرۀ برقی از بسیاری جهات از درب های قدیمی زیباتر است و به راحتی می توان آن را با آب تمیز نمود.
  2. امنیت این کرکره ها به نسبت درهای قدیمی به دلیل اینکه تنها از برق برای باز و بسته شدنشان استفاده می کنند، بسیار بالاست.
  3. از مزیت های دیگر آن استفاده از قابلیت کنترل از راه دور است. اگر شما برای مدت طولانی در ساختمان نباشید می توانید آن را به گونه ای تنظیم کنید که افراد خارج از ساختمان فکر کنند که کسی در ساختمان حضور دارد.

آیا امکان کنترل دستی نیز وجود دارد؟

بله، بیشتر مدل های کرکره برقی امکان کنترل دستی را نیز دارند. در صورت قطع برق یا مواقع اضطراری، می توانید به صورت دستی کرکره ها را باز و بسته کنید.

آیا کرکره های برقی قابلیت اتصال به سیستم های هوشمند را دارند؟

بله، بسیاری از مدل های کرکره برقی امکان اتصال به سیستم های هوشمند را دارند. این امکان به شما اجازه می دهد که از راه دور و از طریق دستگاه های هوشمند کرکره ها را کنترل کنید.

آیا نصب کرکره برقی در مناطق سردسیری مشکلی دارد؟

خیر، کرکره های برقی با در نظر گرفتن شرایط جوی منطقه تان طراحی می شوند و مقاومت لازم را دارند. برای مناطق سردسیری نیز مدل های ویژه ای وجود دارند.

برای اینکه برای محل مدنظر خود بهترین کرکرۀ برقی با کیفیتی مناسب با میزان مصرفتان را بتوانید انتخاب کنید، لازم است که قبل از اقدام به خرید ابتدا از متخصصان فروش این محصول مشورت بگیرید. شما می توانید برای خرید کرکرۀ برقی با مراجعه به فروشگاه های نزدیک خود در کرج و عظیمیه و مهرشهر و فردیس از راهنمایی افراد متخصص استفاده کنید. از این طریق هم عمر کرکره بخاطر متناسب بودن با فضای ساختمان طولانی تر می شود و هم شما از خرید خود اطمینان حاصل می کنید.

کرکره برقی در مناطق کرج عظیمیه و مهرشهر به دلیل مزایای بی شماری که ارائه می دهند، به یک انتخاب مناسب تبدیل شده اند. امنیت، راحتی، کارایی و امکانات هوشمندی از مهمترین ویژگی های این سیستم ها هستند. نصب صحیح و حرفه ای این کرکره ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است تا بهره وری مطلوب از آنها حاصل شود. با این تکنولوژی نوین، منزل ها به یک فضای امن، مدرن و هوشمند تبدیل می شوند.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912