قیمت کرکره برقی در شمال غرب تهران


کرکره برقی یکی از مهم ترین درب های اتوماتیک است که به منظور محافظت و‌ جلوگیری از هدر رفتن انرژی در مغازه ها، فروشگاه ها، ساختمان های مسکونی و تجاری تولید می شود. امروزه استفاده از کرکره دستی بسیار کمتر شده است. زیرا باز و بسته کردن کرکره دستی بر خلاف کرکره برقی به صورت الکتریکی انجام نمی شود. علاوه بر این نمای ظاهری کرکره های برقی نسبت به کرکره های دستی زیبا تر است. در مناطق شمالی کشور به منظور حفظ امنیت ساختمان های مسکونی، تجاری و... در برابر سرقت و دزدی از انواع کرکره های اتوماتیک استفاده می شود. زیرا کرکره های اتوماتیک در برابر تغییرات دما، رطوبت و حرارت مقاومت و ماندگاری بیشتری نسبت به کرکره های دستی دارند. شما می توانید برای خرید این نوع کرکره به محله‌های نصرت، کشاورز، امیرآباد، یوسف‌آباد، بهجت‌آباد، کریم‌خان، ساعی و آرژانتین مراجعه کنید و کرکره مورد نیاز خود را به بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸

آدرس مرکز سفارش کرکره برقی در شمال غرب تهران: تهران - آهن سازه


خرید کرکره برقی اتوماتیک در شمال غرب تهران

مزایای کرکره برقی

کرکره‌های برقی به عنوان یک راه حل هوشمندانه برای کنترل نور و افزایش امنیت در خانه یا محل کار شما اهمیت بالایی دارند. در منطقه شمال غرب تهران، با توجه به شرایط آب و هوایی و نیازهای متفاوت ساکنان، انتخاب مناسبی از کرکره برقی امری حیاتی است. این مقاله به بررسی قیمت کرکره برقی در منطقه شمال غرب تهران می‌پردازد و مهمترین نکات را برای انتخاب صحیح آن برای شما تشریح خواهد کرد.

کرکره‌های برقی دارای مزایای فراوانی هستند که انتخاب آن‌ها را به یک انتخاب هوشمندانه تبدیل می‌کند:

بررسی خصوصیات انواع تیغه کرکره برقی

در تولید کرکره برقی از قطعات مختلفی مثل تیغه استفاده می شود. تیغه نقش بسیار مهمی در نحوه عملکرد و کارایی این نوع کرکره دارد. امروزه تیغه های کرکره الکتریکی از نظر شکل ظاهری، جنس، کیفیت و قیمت به انواع مختلفی تقسیم می شوند. تیغه نقش بسیار مهمی در افزایش زیبایی، امنیت و قیمت کرکره برقی دارد. در ادامه به خصوصیات برخی از انواع تیغه کرکره برقی اشاره می کنیم.


نصب کرکره برقی امیرآباد، یوسف‌آباد

انواع کرکره برقی

در منطقه شمال غرب تهران، انواع مختلفی از کرکره برقی با توجه به نیازها و ذائقه‌های مختلف مشتریان موجود است:

انواع تیغه کرکره برقی

تیغه آلومینیومی یکی از پرکاربرد ترین تیغه های کرکره برقی است که در صنعت برای ساخت انواع کرکره مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تیغه در سه نوع درجه خالص، دو و سه تولید می شود و به بازار عرضه می شود. بدیهی است کیفیت تیغه آلومینیومی خالص نسبت به درجه دو و سه بیشتر است. هر چقدر که کیفیت و نوع کارایی تیغه بهتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. بنابراین در هنگام خرید این نوع تیغه حتما باید به درجه بندی های مختلف آن دقت کرد. به گونه ای که تیغه مورد نظر را بر اساس نیاز و بودجه خود خریداری کنید.


تیغه آلومینیومی کرکره برقی

نحوه انتخاب کرکره برقی

برای انتخاب بهترین کرکره برقی در منطقه شمال غرب تهران، به موارد زیر توجه کنید:

آیا نصب کرکره برقی به صرفه است؟

بله، با توجه به کاهش مصرف انرژی و افزایش امنیت، نصب کرکره برقی به مدت کوتاهی به صرفه خواهد بود.

آیا کرکره برقی قابلیت تنظیم زمانی دارد؟

بله، بسیاری از مدل‌های کرکره برقی دارای سیستم‌های زمان‌بندی هستند که می‌توانید زمان دقیقی را برای باز و بسته شدن آن‌ها تنظیم کنید.

این نوع تیغه در مقایسه با سایر تیغه های کرکره برقی قیمت ارزان تر و مناسب تری دارد و از نظر هزینه برای قشر های مختلف جامعه مقرون به صرفه تر است. تیغه گالوانیزه فوم دار و تک جداره از جمله انواع تیغه های گالوانیزه هستند. تیغه گالوانیزه تک جداره از ورق گالوانیزه تشکیل می شود. در حالی که تیغه گالوانیزه فوم دار از ورق گالوانیزه و فوم ساخته می شود. ورق گالوانیزه بسیار نازک است و در مقابل ضربه های فیزیکی، ترکیبات شیمیایی و تغییرات دما مقاومت و استحکام بسیار کمی دارد. بنابراین به منظور ارتقای مقاومت این نوع ورق از فوم استفاده می شود. تیغه گالوانیزه فوم دار در مقابل سرما، گرما، صدا و حرارت به خوبی مقاومت می کند و از تلف شدن انرژی جلوگیری می کند.


تیغه گالوانیزه کرکره برقی

 این نوع تیغه معمولا با عرض 8 سانتی متری تولید می شود و برای ساخت کرکره برقی در انواع فروشگاه ها و سوپر مارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. البته این نوع تیغه در سایز های دیگری مثل سایز 60، 80 و 100 سانتی متری تولید می شود که هر کدام کاربرد های مختلفی با یکدیگر دارند. از سایز 60 این نوع تیغه برای ساخت کرکره برقی پارکینگ های کوچک و پنجره های ساختمان های مسکونی، تجاری و... استفاده می شود. سایز 80 این نوع تیغه برای ساخت کرکره پارکینگ های متوسط تا 15 متر مربع مورد استفاده قرار می گیرد. سایز 100 این نوع تیغه برای ساخت کرکره فروشگاه ها و کارخانه های بزرگ بسیار پرکاربرد است.

تیغه پلی کربنات به نوعی تیغه شفاف گفته می شود که از یک پلیمر بسیار محکم ساخته می شود. امنیت این نوع تیغه در مقابل سرقت و دزدی بسیار زیاد است. به همین دلیل معمولا از این نوع تیغه برای ساخت کرکره برقی اماکن امنیتی مختلف مثل بانک ها و صرافی ها استفاده می شود. این نوع تیغه در مقابل ضربه فیزیکی، گلوله و آتش بسیار مقاوم است و آسیب نمی بیند. شکل ظاهری این نوع تیغه در مقایسه با سایر تیغه های کرکره برقی زیبا تر و شکیل تر است. تیغه پلی کربنات در کارخانه ها در رنگ های مختلفی مثل رنگ دودی، مسی و آبی تولید می شوند. جنس پلیمر پلی کربنات و وزن آن در انواع مختلف تیغه های شفاف با یکدیگر متفاوت است.


تیغه پلی کربنات کرکره برقی

 وزن این نوع تیغه کرکره برقی  بر اساس قوانین و استاندارد های بین المللی در هر متر مربع باید بیشتر از 10 کیلوگرم باشد. در صورتی که وزن این نوع تیغه در هر متر مربع کمتر از 10 کیلوگرم باشد صرفا جنبه زیبایی دارد و از نظر امنیتی هیچ‌ گونه قابلیتی ندارد. تیغه پلی کربنات از نفوذ اشعه VU به محیط داخلی اماکن امنیتی جلوگیری می کند. از مواد دیگری مثل لوله های استیل یا آلومینیوم به منظور افزایش مقاومت این نوع تیغه در برابر ضربه های فیزیکی و سرقت استفاده می شود. این نوع تیغه با ضربه های محکم پتک یا چکش نیز شکسته نمی شود و مقاومت زیادی دارد.


شرکت کرکره برقی نصرت، کشاورز

چه فاکتور هایی بر قیمت کرکره برقی موثر است؟

موتور کرکره نقش بسیار مهمی در کارایی و عملکرد کرکره دارد. هر چقدر که کیفیت، عملکرد و قدرت موتور الکتریکی کرکره بیشتر باشد، بدیهی است که قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین در هنگام خرید کرکره باید حتما به کیفیت موتور الکتریکی توجه کنید‌.

تیغه کرکره یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده کرکره ها می باشد و نقش مهمی در قیمت کرکره برقی دارد. در هنگام انتخاب کردن تیغه باید به مکان جغرافیایی، ابعاد و شرایط آب و هوایی ساختمان مورد نظر توجه نمود. سایر اجزای کرکره برقی مثل ریل، تعداد سنسور ها و... نیز در قیمت کرکره تأثیر می گذارد.


کرکره برقی در شمال غرب

در این مقاله سعی کردیم به طور جامع در مورد خصوصیات انواع تیغه کرکره برقی با شما دوستان صحبت کنیم. شما می توانید کرکره مورد نیاز خود را با قیمت و کیفیت مناسب از محله‌های نصرت، کشاورز، امیرآباد، یوسف‌آباد، بهجت‌ آباد، کریم‌خان، ساعی و آرژانتین خریداری کنید.


کرکره اتوماتیک کریم‌خان، آرژانتین

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته‌ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه‌ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله‌ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع درب‌های شیشه‌ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره‌های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می‌دهد.

نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا
8378 678 0912