قیمت کرکره برقی در شمال شرق تهران

- تاریخ امروز

کرکره برقی یکی از مهم ترین تجهیزات امنیتی است که معمولا برای محافظت و ارتقای سطح ایمنی در مراکز تجاری، فروشگاه ها و مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. کرکره های برقی جزء جدا نشدنی مغازه ها و سوپر مارکت ها به شمار می آیند. زیرا علاوه بر اینکه نقش مهمی در جلوگیری از  سرقت و دزدی دارند، بستر مناسب و ارزانی را نیز برای تبلیغات گسترده صاحبان مغازه ها و فروشگاه ها فراهم می کنند. از کرکره برقی به عنوان یک بنر تبلیغاتی برای معرفی و فروش محصولات مختلف  در مراکز تجاری و صنعتی استفاده می شود. کرکره های برقی شکل پیشرفته و مدرنیته کرکره های دستی محسوب می شوند.

امروزه تعداد زیادی کارخانه در محله های مختلف مثل محله های اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد در زمینه تولید و فروش انواع کرکره های برقی فعالیت می کنند.


کرکره برقی شمال شرق تهران

بررسی خصوصیات کرکره برقی

کرکره برقی به نوعی درب فلزی اتوماتیک گفته می شود که با استفاده از نیروی موتور الکتریکی در جهت عمودی به صورت بالا و پایین حرکت می کند‌. شاید در نگاه اول مکانیسم و عملکرد کرکره برقی کمی سخت و پیچیده به نظر برسد. اما در صورتی که ارتباط بین قطعات مختلف این نوع کرکره را بررسی کنید، متوجه می شوید که عملکرد ساده ای دارند. کارخانه های تولید کننده کرکره برقی از بهترین و با کیفیت ترین قطعات فلزی و متریال های مختلف در تولید کرکره استفاده می کنند. هر چقدر که قدرت موتور الکتریکی کرکره بیشتر باشد، عملکرد و کارایی آن دقیق تر است. قبلاً برای تولید کرکره های دستی و برقی از فلز آهن استفاده می کردند.

اما به مرور زمان استفاده از این فلز برای ساخت کرکره برقی منسوخ شد. زیرا فلز آهن در اثر واکنش با اکسیژن و رطوبت به سرعت زنگ می زند و دچار پوسیدگی و فرسایش می شود. امروزه برای تولید انواع کرکره های مختلف از فلزاتی مثل آلومینیوم استفاده می شود. زیرا مقاومت و ماندگاری فلز آلومینیوم در مقابل اکسیژن، رطوبت، محلول های اسیدی و ضربه های فیزیکی نسبت به فلز آهن بیشتر است.


کرکره برقی پاسداران اختیاریه

بررسی انواع موتور کرکره به منظور خرید "کرکره برقی" در محله های اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد  

موتور الکتریکی در کرکره برقی، نیرو و قدرت لازم را برای بالا و پایین رفتن کرکره فراهم می کند‌. موتور الکتریکی یکی از مهم ترین فاکتور های اصلی در قیمت کرکره های برقی است. طبیعی است هر چقدر که کارایی و قدرت موتور بهتر باشد، قیمت کرکره برقی نیز بیشتر می شود. در ادامه با انواع موتور های کرکره برقی بیشتر آشنا می شویم.


موتور توبلار کرکره برقی

موتور توبلار یکی از پرکاربرد ترین موتور های کرکره برقی است که در بسیاری از کارخانه ها تولید می شوند. موتور الکتریکی که معمولا در ساخت کرکره های برقی مغازه ها و فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد، از نوع توبلار است. این موتور در کرکره هایی که ابعاد و وزن کمی دارند استفاده می شود. قیمت موتور توبلار بر اساس خصوصیات و مشخصات فنی آن تعیین می شود. هر چقدر که در ساخت قطعات موتور از مواد با کیفیت تری استفاده شود، قیمت آن بیشتر می شود.


موتور ساید کرکره برقی

موتور ساید در کرکره های برقی که وزن و ابعاد بزرگتری دارند استفاده می شود. کرکره هایی که وزن بیشتری دارند برای حرکت در جهت بالا و پایین به نیرو و قدرت بیشتری نیاز دارند. موتور ساید توانایی زیادی در تولید نیروی الکتریکی دارد و گشتاور آن بسیار زیاد است. به همین دلیل در کرکره های برقی بزرگی که وزن زیادی دارند از این نوع موتور استفاده می شود.


موتور سنترال کرکره برقی

اگر شما قصد دارید که کرکره دستی خود را به برقی تبدیل کنید می توانید از موتور سنترال استفاده کنید. زیرا نصب این نوع موتور بسیار ساده و راحت است. بنابراین شما می توانید با استفاده از موتور سنترال، کرکره دستی را در مدت زمان بسیار کوتاه به کرکره برقی تبدیل کنید. این نوع موتور در کرکره هایی که ابعاد و وزن متوسطی دارند، استفاده می شود. میزان قدرت در این نوع موتور برقی بر اساس واحد کیلوگرم تعیین می شود.


خرید کرکره برقی ولیعصر سیدخندان

ریل در کرکره برقی چه کاربردی دارد؟

ریل به قسمتی از کرکره برقی گفته می شود  که تیغه های فوم دار و امنیتی از آن عبور می کنند. تیغه های کرکره در اثر برخورد مداوم با ریل دچار فرسایش و سایش می شوند. به همین دلیل به منظور جلوگیری از تخریب تیغه ها و ریل، در داخل ریل نوعی لاستیک قرار می دهند تا مقدار اصطکاک و برخورد تیغه ها و ریل به کمترین مقدار ممکن برسد. این امر موجب می شود که ماندگاری و طول عمر کرکره اتوماتیک در طول زمان افزایش پیدا کند. برای ساخت ریل ها در کرکره های اتوماتیک از الیاژ های مختلفی مثل آهن و آلومینیوم استفاده می شود. جنس آلیاژ استفاده شده در ریل ها بر اساس جنس تیغه های کرکره تعیین می شود. برای تیغه هایی که از آلیاژ گالوانیزه ساخته شده اند از ریل های آهنی استفاده می شود. در حالی که ریل های آلومینیومی برای تیغه هایی که از جنس آلومینیوم یا پلی کربنات هستند مورد استفاده قرار می گیرند.

قوطی کرکره اتوماتیک چیست؟

از قوطی کرکره برقی برای نصب و اتصال ریل در دو طرف چهارچوب استفاده می شود. کارخانه ها برای ساخت قوطی کرکره اتوماتیک از قطعات فلزی مختلف استفاده می کنند‌. سایز قوطی اتوماتیک باید با ابعاد و اندازه های کرکره برقی کاملا متناسب باشد.


قیمت کرکره برقی ونک میرداماد

در این مقاله سعی کردیم که در مورد خصوصیات و مشخصات فنی اجزای مختلف کرکره برقی، اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. در انتخاب کرکره برقی باید به عوامل مختلفی مثل وزن، ابعاد، کیفیت، کارایی و نوع موتور الکتریکی کرکره دقت کرد. شما می توانید با مراجعه به محله های اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد، کرکره برقی خود را با بهترین کیفیت و کارایی خریداری کنید.


نصب کرکره برقی ظفر قلهک

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا