قیمت کرکره برقی در شمال تهران

- تاریخ امروز

در گذشته در مغازه‌ها از کرکره‌های دستی برای محافظت از گرما و سرما و نور خورشید استفاده می‌شد. این کرکره‌ها از جنس آهن بودند. در نتیجه در مقابل باد و باران بعد از مدتی زنگ می‌زدند و دیگر زیبایی ظاهری اولیۀ خود را نداشتند. بعد از مدت‌ها استفاده، این کرکره‌ها هم مثل خیلی ابزار دیگر به روز شدند. ظاهر آن هم تغییر کرد. جای آنها را حفاظ‌های آکاردئونی گرفتند. حفاظ‌های آکاردئونی به روش بسیار سختی تولید و رنگ‌آمیزی می‌شدند. بنابراین بعد از مدتی کرکرۀ برقی جایگزین آنها شد. به این ترتیب کرکره‌های برقی امروزی ادامۀ نسل کرکره‌های دستی سنتی هستند.
کرکرۀ برقی برای انواع درها و پنجره‌ها می‌تواند کاربرد داشته باشد. این کرکره‌ها برای اماکن تجاری، پارکینگ‌ها و درب مغازه‌ها بسیار پرکاربرد است. یکی از مزیت‌های کرکره‌های برقی آسان بودن چاپ تبلیغات بر روی آنها می‌باشد. در زمان تعطیل بودن مغازه، صاحب فروشگاه می‌تواند از طریق تبلیغات روی کرکرۀ مغازه‌اش کسب درآمد کند.


کرکره برقی شمال تهران

کرکرۀ برقی چیست؟

کرکرۀ برقی دارای تیغه‌هایی در انواع مختلف می‌باشد. این نوع کرکره‌ها به دلیل کاربری آسانی که دارند، بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته‌اند. کرکره‌های برقی به وسیلۀ موتوری که بر روی آنها نصب شده است در محور عمودی بالا و پایین می‌روند. ‌این کرکره‌ها شکل مدرن شده‌ای از کرکره‌های دستی می‌باشند. هر نیازی را که کرکره‌های دستی برآورده می‌کردند، کرکره‌های برقی با کیفیت بالاتر برآورده می‌کنند. اگر از کرکره‌های برقی استفاده کنید، از مکان خود در برابر  دزدی و سرقت تا حد بسیار زیادی محافظت می‌کنید. برای تهیۀ کرکرۀ برقی متناسب با شرایط محل مدنظرتان می‌توانید از محله‌های ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک و نیاوران اقدام به خرید نمایید.


خرید کرکره برقی شمال تهران

برخی مزایای استفاده از کرکره‌های جدید

کرکرۀ برقی از استحکام بالایی برخوردار است. در مقابل وزش باد و باران زنگ نمی‌زند. به دلیل عایق بودن در برابر صدا سبب کاهش آلودگی صوتی می‌شود. کاربری آن بسیار راحت و آسان است. با فشردن شاسی ریموت می‌توان آن را باز و بسته نمود. کرکره‌های برقی در مواقع نبود شما در خانه قابلیت تنظیم خودکار برای باز و بسته شدن را دارند. در صورت تنظیم در ساعات مشخصی بدون حضور احدی باز و بسته می‌شوند. فضای بسیار کمی را اشغال می‎‌کنند. مجهز به قفل الکترومکانیکی می‌باشند. این قفل‌ها امنیت بسیار بالایی دارند. درصورت بسته شدن توسط شما به هیچ طریقی، مگر به واسطۀ دستور مجددتان باز نمی‌شوند. در نتیجه این کرکره‌ها امنیت بسیار بالایی دارند و ضد سرقت می‌باشند. زیبایی چشم‌گیری دارند. تنوع آنها به دلیل سهولت در رنگ‌‌آمیزی بسیار زیاد است. در هر نوع از اقلیم یا آب و هوایی قابلیت استفاده دارند. به نسبت کرکره‌های سنتی طول عمر بیشتری دارند.


کرکره برقی نیاوران

اجزای مختلف کرکرۀ برقی

 1. موتور کرکرۀ برقی: دارای انواع توبلار، ساید، و سانترال می‌باشد.
 2. تیغۀ کرکره‌های برقی: دارای انواع آلومینیومی، گالوانیزه، و پلی کربنات است.
 3. ریل کرکره: جنسش از آلیاژ آهن (مناسب برای تیغه‌هایی از جنس گالوانیزه) و یا آلومینیوم (مناسب برای تیغه‌هایی از نوع آلومینیومی و یا پلی کربنات) می‌باشد.
 4. قوطی اتوماتیک کرکرۀ برقی: جایی برای نصب ریل کرکره است.
 5. لولۀ وسطی کرکره‌های برقی یا شفت: برای رول شدن تیغه‌ها به دور شفت می‌باشد. جهت موتور ساید از شفت 11 استفاده می‌کنند و برای موتور توبلار شفت 8 را به کار می‌برند.
 6. صفحۀ پلیت اتوماتیک: نصب موتور بر روی این صفحه انجام می‌شود.
 7. اندکپ کرکره‌های برقی: اندکپ به عنوان نگه‌دارنده بر روی پلیت نصب می‌گردد.
 8. جاقفلی کرکره: در انتهای تیغه نصب می‌شود. از جاقفلی برای افزایش امنیت کرکره استفاده می‌کنند.
 9. مرکز کنترل کرکره: وظیفه‌اش کنترل فرمان‌های ارسالی به موتور کرکره است.
 10. برق اضطراری کرکره‌های برقی: ذخیره کردن برق در باتری وظیفۀ این جزء از کرکره است. در موقع قطعی برق کمک به ادامۀ فعالیت کرکره می‌کند.

کرکره برقی الهیه

انواع کرکرۀ برقی برای خرید از محله‌های ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک و نیاوران

 1. کرکرۀ برقی پنجره: برای پنجره‌های خانه‌ها و ویلاها به مصرف می‌رسد.
 2. کرکره‌های برقی از جنس پلی کربنات: دارای دو نوع شفاف و مات می‌باشد. بیشتر برای مغازه‌ها و فروشگاه‌های تجاری به کار گرفته می‌شود. استفاده از نوع شفاف آن برای این مراکز بسیار رایج است. چرا که با شفاف بودن کرکره هم ویترین مغازه‌ها امنیت کافی را دارد و هم مشتری محصول مدنظر خود را انتخاب می‌کند و احتمال فروش محصول بالاتر می‌رود. از طرفی زیبایی کرکره‌های برقی شفاف به مراتب بیشتر از کرکره‌های رنگی و مات است.
 3. کرکره‌های برقی صوتی: این کرکره‌ها در مکان‌های که حساس به صدا هستند استفاده می‌شوند. در نتیجه هیچ صدایی به داخل فضای آنجا نفوذ نمی‌کند.
 4. کرکره‌های برقی آلومینیومی: در انواع مختلفی از تیغه‌ها ساخته می‌شوند. ویژگی مهم این کرکره‌ها مقاومت بالای آنها در برابر حرارت‌ است.
 5. کرکره‌های برقی مخصوص پارکینگ: در پارکینگ‌ها این کرکره‌ها بسیار کاربرد دارند. لازم است هنگام تهیۀ این کرکره‌ها به میزان تردد ماشین‌ها توجه کنید و براساس آن موتور و تیغۀ کرکرۀ پارکینگ را انتخاب کنید.
 6. کرکرۀ برقی صنعتی: این نوع کرکره‌ها در صنعت کاربرد بسیاری دارند. یکی از مهم‌ترین کاربردهایشان در صنایع این است که محلی برای عبور ماشین‌های سنگین و وسایل حمل و نقل در داخل کارخانه‌ها هستند. در این کرکره‌ها به دلیل سنگینی که دارند از موتورهای ساید بسیار قوی استفاده می‌شود. معمولا جنس تیغۀ آنها از نوع رول گیتر فولادی است. از ویژگی‌های آن مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه می‌باشد. از طرفی سبب کاهش سر و صدای ابزارها و ماشین آلات در کارخانه‌ها می‌شود. چون این نوع کرکره‌ها عایق بسیار خوبی برای صدا هستند.

کرکره برقی ولنجک تجریش
تنوع کرکرۀ برقی بسیار بالاست. در هر مکانی کرکره‌ای خاص مطابق با ویژگی‌های آن مکان به کار برده می‌شود. شما بهتر است قبل از خرید این نوع کرکره برای مکان مدنظر خود با متخصصان ما در محله‌های ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک و نیاوران مشورت کنید. آنها به دلیل تجربه و مهارت بالایی که دارند به شما در انتخاب درست نوع کرکرۀ برقی و نوع موتور آن و همچنین نوع تیغۀ مورد نیاز راهنمایی کاملی خواهند کرد. در نتیجه می‌توانید بهترین انتخاب را برای مکان مدنظر خود داشته باشید. صد البته که انتخاب درست کمک شایانی به طولانی‌تر شدن عمر کرکره‌های برقی نصب شده خواهد کرد. همچنین برای نصب این نوع کرکره‌ها افراد ماهری در این محله‌ها هستند که کار شما را برای نصب کرکره‌ها آسان می‌کنند.


کرکره برقی پنجره
کرکره برقی باغ فردوس

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا