کرکره برقی درب پارکینگ

کرکره پارکینگ نوعی درب اتوماتیک است که با کنترل از راه دور باز و بسته می شود و محیط مناسبی را برای ورود و خروج افراد و خودروها فراهم می کند. علاوه بر این افزایش ایمنی محیط و از ورود افراد ناشناس جلوگیری می کند. با توجه به تحقیقات انجام شده می توان گفت ایمنی کرکره برقی پارکینگ نسبت به سایر درب ها بالاتر است زیرا زمان باز و بسته شدن کرکره برقی پارکینگ نسبتاً کمتر از زمان جک درب پارکینگ و درب معمولی است.

در مناطق شهری و کسب وکارها، استفاده از کرکره های برقی در درب های پارکینگ به دلیل سهولت و امنیتی که به ارمغان می آورند، به عنوان یک گزینه محبوب مورد توجه قرار گرفته است. این سیستم ها با امکانات هوشمندی، کنترل دسترسی و حفاظت از خودروها، به بهبود تجربه پارک کردن و استفاده از پارکینگ ها کمک می کنند.

کرکره برقی درب پارکینگ

نصب و خدمات پس از فروش

برای نصب کرکره برقی در درب های پارکینگ، تیم های متخصص و مجرب فعالیت می کنند. این تیم ها با توجه به ویژگی های مکان و نیازهای مشتریان، نصب بهینه کرکره ها را انجام می دهند. همچنین، در صورت نیاز به خدمات پس از فروش و تعمیرات، این تیم ها در خدمت مشتریان قرار دارند.

به همین دلیل امکان ورود افراد ناشناس با وجود کرکره برقی پارکینگی به حداقل می رسد و امنیت محیط نیز به تناسب افزایش می یابد. علاوه بر این، طول عمر موتورهای دوار بیشتر از موتورهای الکتریکی است. بنابراین کرکره برقی پارکینگ کمتر در معرض آسیب یا مشکل است. امروزه کرکره گیت های پارکینگ یکی از پرکاربردترین درب های اتوماتیک به شمار می روند که علاوه بر ساختمان ها در مغازه ها، مراکز خرید، پاساژها، ادارات و بانک ها مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین نکته این است که قیمت کرکره پارکینگ نسبتاً کمتر از درب های آهنی (اتوماتیک و معمولی) است که این ویژگی بسیار مهم است. با بررسی قیمت کرکره برقی پارکینگ به این نتیجه خواهید رسید که کرکره برقی از همه لحاظ ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

به طور کلی امروزه به دلایل مختلفی استفاده از کرکره برقی در حال افزایش است. استفاده از کرکره برقی به عنوان درب ورودی ساختمان نیز یک انتخاب برای بسیاری از صاحبان تجاری و مسکونی است. ویژگی هایی مانند ایمنی، زیبایی و سهولت استفاده از دلایل استفاده کاربران از کرکره برقی پارکینگ است. در ادامه این مقاله سعی بر آن است تا کارکردهای متنوع کرکره پارکینگ را ارائه دهیم تا کاربران در هنگام خرید کرکره برقی درب پارکینگ انتخاب صحیح و درستی داشته باشند.

کرکره های برقی درب های مدرن، کارآمد و مقرون به صرفه برای خانه یا محل کار با مزایای بسیاری هستند. کرکره های برقی را می توان در محیط های مختلفی مانند درب ویلا و ساختمان، پنجره یا درب انبار نصب کرد. اگر قصد نصب کرکره برقی در منزل یا محل کار خود را دارید، باید بدانید که این محصولات مزایای بسیاری دارند، نصب کرکره های برقی باعث افزایش حریم خصوصی، تضمین امنیت و جلوگیری از تغییرات آب و هوا و کنترل نور می شود.

اگر به دنبال کرکره برای خانه یا محل کار خود هستید، سبک های متنوعی متناسب با نیاز و بودجه شما وجود دارد. نصب کرکره های برقی پارکینگ آسان تر و کارآمدتر از همیشه است. امروزه یکی از ساده ترین راه حل ها برای حفظ ایمنی در همه جا استفاده از درب کرکره برقی پارکینگی است.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از کرکره پارکینگ به جای درب های ساده و قدیمی استفاده می شود. از مزایای کرکره درب حیاط می توان به باز شدن آسان این درب ها و کنترل ریموتی آنها اشاره کرد که از سرقت جلوگیری می کند.

کرکره برقی برای درب پارکینگ

کرکره برقی برای درب پارکینگ، با توجه به امکانات ایمنی و سهولت در دسترسی، به یک گزینه هوشمندانه برای مدیریت ورود و خروج از پارکینگ تبدیل شده است. قیمت درب برقی ورودی پارکینگ ماشین رو با توجه به ویژگی ها و مشخصات مختلف، اطلاعات مفیدی برای خریداران فراهم می کند. خرید انواع درب برقی کرکره ای آپارتمانی، به عنوان یک راه حل مدرن و مناسب برای امنیت و سهولت در استفاده، در بازار مورد توجه قرار گرفته است. نصب کرکره برقی در پارکینگ ساختمان باعث بهینه سازی فضا و کاهش نیاز به فضای اضافی برای باز و بسته شدن درب ها می شود.

کرکره برقی برای درب پارکینگ با استفاده از فناوری های مدرن، از جمله سیستم های هوشمند و کنترل از راه دور، امکاناتی نظیر کنترل دقیق بر روی دسترسی و گزارش گیری از وضعیت درب را فراهم می کند. این درب ها به دلیل طراحی مقاوم و مدرن، یکی از انتخاب های محبوب در بخش امنیت و ارتقاء زیبایی محیط های پارکینگ می باشند. لیست قیمت کرکره برقی پارکینگ، به شما اطلاعاتی دقیق و مفید در خصوص انتخاب و خرید درب کرکره ای برقی برای ماشین رو فراهم می کند. این درب ها با امکانات ایمنی و سهولت در استفاده، یک گزینه مناسب برای محیط های پارکینگ می باشند.

خرید درب کرکره ای برقی ماشین رو، به عنوان یک راهکار مدرن و کارآمد، از تنوع طرح و امکانات فراوان برخوردار است. این درب ها با استفاده از سیستم برقی، به راحتی قابل کنترل هستند و از ابزارها و تکنولوژی های پیشرفته در زمینه امنیت بهره مند می شوند. استفاده از کرکره برقی پارکینگ به شما امکان کنترل دقیق و کارآمد بر روی دسترسی به پارکینگ را می دهد. این درب ها به دلیل ساختار قوی و مقاوم، یک گزینه استاندارد برای افزایش امنیت و کاربری راحت در محیط پارکینگ می باشند.

نصب درب کرکره ای برقی پارکینگ خودرویی

کاربرد اصلی درب کرکره ای پارکینگ

امروزه به دلیل کمبود وقت و گاهی اوقات عدم امنیت، درب ها را به صورت کرکره برقی می سازند. این درب ها علاوه بر جلوگیری از سرقت منزل، از سرقت خودرو نیز جلوگیری می کنند، زیرا شما خودروی خود را ترک می کنید و درب خانه را می بندید بدون اینکه متوجه شوید که خودروی شما به سرقت می رود. به دلایل فوق اکثر ساختمان ها دارای درب کرکره برقی هستند.

تعویض درب پارکینگ با کرکره برقی

از درب کرکره ای به عنوان درب دوم استفاده کنید که تحت طرح پایلوت ساختمان های شمالی قرار دارد. اغلب برای ورودی اصلی پارکینگ از درب کرکره برقی استفاده می شود. یا اینکه از ورودی دوم پارکینگ بعد از ورودی اصلی می توان برای جلوگیری از ورود افراد مختلف به داخل ساختمان استفاده کرد. لازم به ذکر است که اگر درب پارکینگ کرکره ای باشد یا درب تریال به عنوان درب کرکره ای انتخاب شود تفاوتی ندارد، کارایی آن یکسان است و برای نصب آن از همان قطعات استفاده می شود.

رعایت نکات ذکر شده در هنگام نصب کاملا ضروری است و حتی الامکان از رنگ سفید برای درب کرکره ای استفاده کنید زیرا رنگ درب کرکره ای با نمای ساختمان همخوانی دارد.

کرکره برقی پارکینگ با کمک یک موتور به طور خودکار بالا و پایین می رود. کرکره برقی به منبع برق متصل است. موتور دستگاه با سرعت بالا مستقیماً کرکره ها را باز و بسته می کند و از آنجایی که انرژی کمتر و زمان کمتری برای این کار مصرف می کند، در مقایسه با مدل های قدیمی اهمیت بیشتری خواهد داشت. از طرفی کرکره برقی خودرو دارای ریموت کنترل است، بنابراین این امکان برای کاربران وجود دارد که بدون پیاده شدن از خودرو درب خودرو را باز کرده و وارد خانه شوند.

قیمت کرکره برقی برای پارکینگ

بهترین قیمت برای کرکره برقی پارکینگ

همانطور که می دانیم یکی از عواملی که در خرید کرکره برقی پارکینگی موثر است قیمت آن است، بنابراین افراد به دنبال راه هایی برای اطلاع از آخرین قیمت این محصول هستند تا بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد این کرکره به دست آورند. با هم خرید کنید قیمت روز در سایت تا خریداران بتوانند به راحتی پس از انتخاب مدل کرکره به سایت فروش آنلاین مراجعه کرده و آخرین قیمت ها را بررسی کنند، بنابراین توصیه می شود همیشه قبل از خرید این موضوع را بررسی کنند. قیمت محصول را بیابید. می توانید تصمیمات بهتر و بهتری بگیرید.

عوامل زیادی بر قیمت کرکره درب پارکینگ تاثیر می گذارد. برای خرید درب برقی رولینگ گاراژی نیز باید به این عوامل توجه کنید و بر اساس آنها محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

به طور کلی برای خرید کرکره برقی باید تیغه تکنولوژی خوبی برای نصب کرکره و اندازه مناسب و قسمتی از درب کرکره برای منطقه مورد نظر در نظر بگیرید. البته توجه داشته باشید که رنگ تیغه با رنگ ساختمان مطابقت دارد و با هم همخوانی دارد. پس از آن باید به تعداد خودروهای ورودی به پارکینگ توجه کنید. از آنجایی که خودروهای زیادی از کرکره برقی پارکینگ عبور می کنند، باید یک موتور بزرگ و قدرتمند برای کرکره برقی انتخاب کنید. از دیگر مواردی که بر قیمت کرکره درب پارکینگ تاثیر می گذارد می توان به سنسورهای فتوسل و سایر وسایل امنیتی اشاره کرد.

هزینه کرکره برقی پارکینگ

به طور کلی برای خرید پارکینگ برقی پارکینگ باید نکات فنی با محل در نظر گرفته شده پارکینگ و ابعاد دقیق و اولیه را در نظر بگیرید. البته توجه داشته باشید که رنگ تیغه ها باید با رنگ پایه هماهنگ باشند.

در مرحله بعد باید تعداد خودروهایی که قرار است وارد پارکینگ شوند را در نظر بگیرید. با عبور خودروهای بیشتر، کرکره برقی باید موتور بزرگتر و قدرتمندتری را انتخاب کند. از دیگر عواملی که بر قیمت درب پارکینگ تأثیر می گذارد می توان به سنسور فتوسل و سایر تجهیزات امنیتی اشاره کرد.

اما به طور کلی هزینه کل پارکینگ برقی متاثر از ابعاد فضای پارکینگ، نوع ریل، شرکت سازنده و مهمتر از همه نوع موتور (توبلار و سایذ) و نوع تیغه است.

برای کرکره برقی پارکینگ از کدام تیغه استفاده کنیم؟

تیغه یکی از مهمترین قطعات کرکره درب پارکینگ است که باید مقاومت خوبی داشته باشد. علاوه بر این، زیبایی و ظاهر جذاب او نیز مورد بحث قرار گرفت. هر نوع تیغه دارای ویژگی هایی است که باید با توجه به کاربرد انتخاب شود.

تولید و ساخت کرکره برقی برای ورودی پارکینگ

مزایای کرکره برقی در درب های پارکینگ

کرکره های برقی در درب های پارکینگ با داشتن ویژگی های منحصر به فرد، انتخابی عالی برای بهبود امکانات پارکینگ ها به شمار می آیند. این مزایا شامل:

هزینه کرکره برقی چگونه محاسبه می شود؟

سوال اینجاست که قیمت کرکره برقی پارکینگ چگونه و تحت تاثیر چه عواملی محاسبه می شود؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که قیمت کرکره برقی پارکینگی با عوامل مختلفی تعیین می شود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

عواملی که بر قیمت کرکره پارکینگ اتوماتیک تاثیر می گذارند عبارتند از:

اندازه عرض کار: عرض کرکره برقی همیشه بسیار مهم است. زیرا هر چه عرض کرکره برقی پارکینگ بیشتر باشد در مقایسه با تیغه ها پهنتر و قیمت آن بیشتر می شود.

ارتفاع کرکره پارکینگ: همانطور که قبلا گفتیم. هر چه ارتفاع کرکره برقی بیشتر باشد، تعداد تیغه های آن بیشتر می شود و هزینه نصب کرکره برقی نیز بیشتر می شود.

نوع تیغه: جنس و نوع تیغه تاثیر بسزایی در هزینه کرکره برقی پارکینگ دارد. بنابراین هر چه تیغه های استفاده شده از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، قیمت کرکره برقی نیز بالاتر می رود. بنابراین می توانید با توجه به توان مالی خود تیغه و سایر قسمت های کرکره برقی پارکینگ را انتخاب کنید.

رنگ: برخی رنگ ها در برابر رطوبت، دما و شستشو مقاومت بیشتری دارند. این رنگ ها علاوه بر افزایش زیبایی کرکره ها، باعث ماندگاری و افزایش طول عمر آن ها می شود. البته به یاد داشته باشید که نوع رنگ و کیفیت آن تاثیر کمی در قیمت کرکره برقی دارد; بنابراین همیشه از رنگ های باکیفیت و مرغوب استفاده کنید تا کرکره برقی برای مدت طولانی زیبا و شفاف بماند.

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912