انواع حفاظ نرده آهنی روی دیوار کدام اند


حفاظ نرده آهنی، یکی از ابزارهای حیاتی برای حفظ امنیت خانه و محوطه است. انواع مختلفی از حفاظ نرده آهنی برای نصب روی دیوارها و مرزهای مختلف موجود است که هرکدام ویژگی ها و ظاهر منحصر به فردی دارند.

انواع حفاظ نرده آهنی روی دیوار کدام اند

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع محبوب حفاظ نرده آهنی است. این نوع حفاظ با الگویی که شبیه به شاخه های گوزن است، طراحی شده است. ظاهر زیبا و دل نشین این حفاظ، آن را به یک انتخاب عالی برای محیط هایی با طراحی سنتی و یا مدرن تبدیل کرده است.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم با الهام از گل ها و بت های زیبای لیلیوم طراحی شده است. طرح های گلی و زیبای این حفاظ، به محیطی احساس زیبایی و شادابی می بخشد. این نوع حفاظ علاوه بر ایجاد زیبایی، امنیت لازم را نیز فراهم می کند.

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای با طراحی شبیه به شاخه های گیاهان و بوته ها ساخته شده است. این حفاظ به دلیل طراحی متفاوت و گوناگون، به راحتی در محیط های مختلف قرار می گیرد. همچنین، این حفاظ به دلیل طرح خاص خود، دارای مقاومت و استحکام بالایی است.

حفاظ نیزه ای

حفاظ نیزه ای با الگویی شبیه به نیزه های قدیمی و کلاسیک طراحی شده است. این حفاظ از جزئیات زیبا و ظاهر جذابی برخوردار است که آن را به یک انتخاب بی نظیر برای افرادی می کند که به دنبال طرح های کلاسیک و سنتی هستند.

در نهایت، حفاظ نرده آهنی روی دیوار، یکی از ابزارهای مهم برای حفظ امنیت و زیبایی محیط خانه است. انتخاب مناسب بین انواع مختلف حفاظ نرده آهنی، بستگی به سلیقه شما و نیازهای امنیتی و زیبایی محیط شما دارد.

نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912