زیبایی نرده شاخ گوزنی روی دیوار

نرده شاخ گوزنی، یکی از زیباترین و جذاب ترین اشکال حفاظ دیوار است که بر روی ساختمان ها نصب می شود. این نوع حفاظ دیوار با طراحی خاص و شکل منحصر به فرد شاخه های گوزن را به تصویر می کشد، که علاوه بر وظیفه حفاظتی خود، به زیبایی و الگوی متفاوتی به ساختمان افزوده می شود.

زیبایی نرده شاخ گوزنی روی دیوار

ساختار نرده شاخ گوزنی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جنس فلزات مختلفی ساخته می شود. شاخه هایی که به شکل گوزن طراحی شده اند، با دقت و هنر به دیوار متصل می شوند. این ساختار منحصر به فرد، نه تنها از نظر امنیتی مؤثر است بلکه به ساختمان یک زیبایی خاص و جذاب می بخشد.

زیبایی در سادگی

معمولاً حفاظ های قدیمی به صورت میله ای و در ساده ترین شکل ممکن طراحی شده اند، مانند آنچه که در زندان ها مشاهده می شود. اما نرده شاخ گوزنی با ترکیب شاخه های گوزن و ساختار زیبا، به ساختمان لطافت و زیبایی می بخشد. این طراحی منحصر به فرد به زیبایی و شکوه به ساختمان افزوده و از آنجایی که شاخه ها به شکل گوزن آراسته شده اند، حتی به نزدیک ترین دیدنی ترین نگاه ها را جلب می کند.

بزرگترین تولید کننده حفاظ دیوار در ایران: آهن سازه

در بازار ایران، آهن سازه به عنوان بزرگترین تولید کننده حفاظ دیوار شناخته می شود. این شرکت با تکنولوژی روز و تجربه بیش از ۲۰ ساله، حفاظ دیوارهای شاخ گوزنی با کیفیت بالا و استحکام فوق العاده تولید می کند.

انواع حفاظ دیوار

۱. حفاظ دیوار مشبک

حفاظ دیوار مشبک با استفاده از شاخه های فلزی به شکل شبکه ساخته می شود. این نوع حفاظ دیوار علاوه بر زیبایی، امنیت محیط را تضمین می کند.

۲. حفاظ دیوار خودرنگ

حفاظ دیوار خودرنگ با ترکیب رنگ های جذاب، به دیوار زیبایی خاصی می بخشد. این نوع حفاظ دیوار همچنین از وظیفه حفاظتی خود عقب نمی افتد.

۳. حفاظ دیوار فلزی

حفاظ دیوار فلزی با استفاده از فلزات مقاوم و پوشش های ضد زنگ، به ساختمان استحکام و دوام می بخشد. این حفاظ دیوار گزینه ی ایده آلی برای محافظت از دیوارها است.

نرده شاخ گوزنی با ساختار زیبا و اشکال منحصر به فرد، به ساختمان لطافت و شکوهی خاص می بخشد. با انتخاب بزرگترین تولید کننده حفاظ دیوار در ایران، یعنی آهن سازه، می توانید از جذابیت و امنیت بی نظیری در دیوارهای خود بهره مند شوید.

زیبایی نرده شاخ گوزنی قابل قیاس با نرده های قدیمی نیست. حفاظ های قدیمی به صورت میله ای و در ساده ترین شکل ممکن طراحی شده اند، مانند آنچه که در زندان ها میبینیم که این به زیبایی ساختمان صدمه میزنند. شاید این نوع میله ها برای محیط هایی مانند کارخانه ها و انبارهای وسیع خارج شهر مناسب باشد ولی برای ساختمان های مسکونی و تجاری و باغ و ویلاها که هزینه زیادی برای زیبایی نمای آنها صرف میشود باید از حفاظ هایی استفاده کرد که در عین استحکام , از زیبایی قابل قبولی برخوردار باشند.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912