نکات ساخت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی یکی از مهمترین عناصر در حفاظت از اموال و ایمنی فضاهای مختلف می باشند. در این مقاله، به بررسی نکات مهم در هنگام ساخت حفاظ شاخ گوزنی و قیمت آن می پردازیم تا به شما کمک کنیم تا انتخاب درستی داشته باشید.

نکات ساخت حفاظ شاخ گوزنی

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی

  1. برش میلگرد: در این مرحله، استفاده از دستگاه های گیوتین بسیار حیاتی است. کارگران باید دقت کافی را در برش میلگرد داشته باشند تا از خطرات جانی جلوگیری شود.

  2. خم کاری میلگرد: پرس کردن میلگرد نیز نیازمند مهارت و دقت است. کارگران باید با استفاده از دستگاه های مناسب، میلگردها را با دقت خم کنند تا از احتمال وقوع حوادث جلوگیری شود.

  3. رنگ آمیزی: استفاده از افراد آموزش دیده برای رنگ آمیزی حفاظ ها ضروری است. رنگ های پلی استر به عنوان یکی از مواد محبوب برای رنگ آمیزی حفاظ ها به کار می رود.

  4. نصب حفاظ: نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی درپوشهای فلزی نسبتاً آسان است. اما برای دیوارهایی که دارای فلز نمی باشند، نیاز به نصب پایه های فلزی و سپس نصب حفاظ بر روی آنها است.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ های شاخ گوزنی بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله ارتفاع، در هم تنیدگی میله، متریال استفاده شده و ...

از آنجایی که این حفاظ ها از مواد با کیفیت و با دقت ساخته می شوند و امنیت بالایی را فراهم می کنند، قیمت آنها مناسب و منطقی است.

در نهایت، حفاظ های شاخ گوزنی با توجه به زیبایی، امنیت و انعطاف پذیری که ارائه می دهند، گزینه ی مناسبی برای حفاظت از اموال و فضاهای مختلف می باشند. قیمت مناسبی که ارائه می شود، این حفاظ ها را به گزینه ی اول برای بسیاری از افراد می کند.

نرده شاخ گوزنی مدل بوته ای از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی به حفاظ شاخ گوزنی دارد. با این تفاوت که حفاظ بوته ای یک ردیف در عرض بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد. در نتیجه حجم بیشتری را روی دیوار پوشش میدهد و به لحاظ ظاهری نیز متراکم تر دیده میشود. برای مدل بوته ای نیز شما از ازتفاع 40 سانت تا 150 و بالاتر هم میتوانید سفارش دهید. توصیه ما به اکثر خریداران , استفاده از ارتفاع 90 تا 120 سانتیمتر است. زیرا در این سایزها بیشتریت امنیت و زیبایی را خواهید داشت. در عین حال گاهی در برخی قسمت ها نیاز به استفاده از سایزهای مختلف به وجود میآید (به دلیل اختلاف سطح دیوار) که این مورد با هماهنگی کارشناس اندازه گیری کاملا با شما هماهنگ خواهد شد.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912