امنیت نرده حفاظ آهنی در مقابل دزدان بهترین نرده داخل ساختمان و دیوار

نرده شاخ گوزنی مدل بوته ای از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی به حفاظ شاخ گوزنی دارد. با این تفاوت که حفاظ بوته ای یک ردیف در عرض بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد. در نتیجه حجم بیشتری را روی دیوار پوشش میدهد و به لحاظ ظاهری نیز متراکم تر دیده میشود. برای مدل بوته ای نیز شما از ازتفاع 40 سانت تا 150 و بالاتر هم میتوانید سفارش دهید. توصیه ما به اکثر خریداران , استفاده از ارتفاع 90 تا 120 سانتیمتر است. زیرا در این سایزها بیشتریت امنیت و زیبایی را خواهید داشت. در عین حال گاهی در برخی قسمت ها نیاز به استفاده از سایزهای مختلف به وجود میآید (به دلیل اختلاف سطح دیوار) که این مورد با هماهنگی کارشناس اندازه گیری کاملا با شما هماهنگ خواهد شد.

نرده حفاظ گارد دیوار ساختمان خانه جلوگیری از ورود دزدان

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us