معرفی انواع حفاظ شاخ گوزنی

امروزه، استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی برای امنیت محیط های مختلف، از جمله محوطه های مسکونی، صنعتی و تجاری، بسیار رایج شده است. حفاظ شاخ گوزنی یکی از گزینه های اصلی برای حفاظت از محیط های مختلف و جلوگیری از نفوذ افراد غیرمجاز می باشد. در این مقاله، به معرفی انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی و ویژگی های آن ها می پردازیم.

معرفی انواع حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ شاخ گوزنی

1. حفاظ شاخ گوزنی ساده

حفاظ شاخ گوزنی ساده، از شاخ گوزن هایی تشکیل شده است که بدون طرح و الگوی خاصی ساخته می شوند. این نوع حفاظ، به دلیل سادگی و زیبایی ظاهری اش، برای محیط هایی که نیاز به ظاهر ساده و متناسب دارند، مناسب است.

2. حفاظ شاخ گوزنی طرح دار

حفاظ شاخ گوزنی طرح دار، از شاخ گوزن هایی با طرح ها و الگوهای مختلف ساخته می شود. این نوع حفاظ، به دلیل زیبایی و تنوع طرح های آن، جذابیت بیشتری دارد و معمولاً برای محیط هایی با استایل دکوراسیون خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

3. حفاظ شاخ گوزنی ترکیبی

حفاظ شاخ گوزنی ترکیبی، از ترکیب شاخ گوزن با سایر مواد مانند فلز یا چوب ساخته می شود. این نوع حفاظ، به دلیل استفاده از مواد متنوع و قابل تنظیم، امکانات بیشتری برای سفارشی سازی و تطبیق با شرایط محیطی فراهم می کند.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد تهیه شده است که در ارتفاع های مختلف 70، 90، 110 و 120 سانتیمتری تولید می شود. این حفاظ از نظر ظاهر، کیفیت، استحکام و تامین امنیت عملکرد بهتری نسبت به سایر حفاظ های موجود در بازار دارد و مورد تایید نیروهای انتظامی کشور نیز قرار گرفته است.

در نهایت، حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین گزینه ها برای حفاظت از محیط های مختلف و افزایش امنیت محیطی می باشد. با توجه به انواع مختلف و ویژگی های منحصر به فرد هر یک، امکان انتخاب بهترین نوع حفاظ برای هر محیط و نیاز خاص وجود دارد.

با منسوخ شدن نرده های حفاظ قدیمی، نسل جدید از حفاظ روی دیوار به بازار ساخت و ساز معرفی شدند. مدل های حفاظ های جدید، بسیار شیک و زیبا طراحی شده اند و علاوه بر ایجاد جلوه جذاب به نمای خارجی ساختمان، سهولت نصب، رنگ آمیزی و قیمت مناسب را در پی دارند. حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای و سرنیزه حفاظ، سه مدل جدید از حفاظ هستند که برای نصب روی دیوار به کار می روند.
طول و ارتفاع هر یک از مدل های جدید حفاظ، بنابر سفارش مشتریان ساخته می شود اما به طور معمول، ارتفاع حفاظ روي ديوار در حدود 70 تا 80 سانتی متر است. از انواع حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای برای محافظت ساختمان در ویلاها، خانه های ویلایی و به عنوان حفاظ پنجره ها استفاده می شود.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912