تراکم و ارتفاع حفاظها

تراکم حفاظ ها و ارتفاع آن ها از مواردی است که در انتخاب و نصب حفاظ ها بسیار مهم می باشد. تراکم حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول در تراکم های ۱۵، ۱۲، ۱۰، و ۸ تولید می شود که این انواع تراکم ها امکان انتخاب بهترین تراکم برای هر فضا و نیاز خاص را فراهم می کنند. از طرفی، ارتفاع حفاظ ها نیز باید با ارتفاع دیوار یا فضای اطراف هماهنگ باشد تا جلوه ی جذابی به نمای فضا اضافه کند. با توجه به اهمیت حفاظ ها در زیبایی بخشی به نمای ساختمان ها و فضاهای خارجی، انتخاب و نصب حفاظ مناسب بسیار حائز اهمیت است. با مشاوره و انتخاب حفاظ های مناسب، می توانید به زیبایی و شکوه بیشتری به فضای خود ببخشید.

تراکم و ارتفاع حفاظها

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از محبوب ترین انواع حفاظ های روی دیوار است که در زیبایی نمای ساختمان ها و محوطه ها نقش بسیار مهمی دارد. این حفاظ ها دارای ساختاری با ظاهری شگفت انگیز هستند که به شکل شاخ هایی از گوزن تابیده است. با توجه به اینکه تراکم حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلفی تولید می شود، امکان انتخاب تراکم مورد نظر برای هر فضا و شرایط خاص وجود دارد.

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای نیز یکی دیگر از گزینه های محبوب برای زیبایی بخشی به نمای ساختمان ها و فضاهای سبز است. این حفاظ ها با طراحی هایی شبیه به بوته های گیاهان، به فضایی طبیعی و دلپذیر تبدیل می شوند. شاخه های کوتاه و تعداد زیاد این حفاظ ها، ظاهری جذاب و زیبا را به فضا اضافه می کند.

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای با ظاهری کلاسیک و شکیل، یکی دیگر از گزینه هایی است که می تواند به زیبایی نمای یک ساختمان یا فضای خارجی کمک کند. این حفاظ ها با سر میله هایی به شکل نیزه و طراحی های متنوع، جلوه ی زیبایی به فضا اضافه می کنند. ارتفاع بلندتر این حفاظ ها نسبت به حفاظ های دیگر، آن ها را برای استفاده در مناطقی با ارتفاع دیوار کمتر، مناسب می سازد.

نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912