نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از نوعی حفاظ های زیبا و عملی است که در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع حفاظ، معمولاً از جنس آهن ساخته شده و به منظور زیبایی و ایمنی فضاهای مختلف استفاده می شود. یکی از مهمترین عوامل در زیبایی و جلوه ی محیط استفاده شده، رنگ آمیزی حفاظ است. در ادامه به بررسی انواع رنگ های مورد استفاده برای حفاظ شاخ گوزنی خواهیم پرداخت.

نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی

رنگ های متداول برای حفاظ شاخ گوزنی

رنگ مشکی

رنگ مشکی یکی از رایج ترین رنگ ها برای حفاظ شاخ گوزنی است. این رنگ، به حفاظ ظاهری مدرن و شیک می بخشد. زیبایی و اصالت حفاظ را بیشتر می کند و باعث می شود فضایی شیک و سلیقه ای به محیط اضافه شود.

رنگ طلایی

رنگ طلایی نیز یکی از رنگ های محبوب برای حفاظ شاخ گوزنی است. این رنگ، جلوه ای لوکس و اشرافی به حفاظ می بخشد و باعث می شود فضا به زیبایی و ارگانیکیت بیشتری دست یابد.

رنگ نقره ای

رنگ نقره ای همچنین یکی از گزینه های مورد استفاده برای حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این رنگ، جلوه ای مدرن و امروزی به حفاظ می بخشد و باعث می شود فضا به نگاهی نوین و متفاوت دست یابد.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از جنس آهن ساخته شده و در ارتفاع های مختلف 70، 90، 110 و 120 سانتی متری تولید می شود. این حفاظ از نظر ظاهر، کیفیت، استحکام و تامین امنیت عملکرد بهتری نسبت به سایر حفاظ های موجود در بازار دارد. بنابراین، مورد تایید نیروهای انتظامی کشور نیز قرار گرفته است.

در نهایت، حفاظ شاخ گوزنی با انواع رنگ های مختلف خود، به فضاهای مختلف زیبایی و ایمنی می بخشد. انتخاب رنگ مناسب برای حفاظ، واحدی اساسی است که با توجه به سلیقه و محیط مورد نظر باید انجام شود.

هم برای آپارتمان ها، ویلا ها و ساختمان های مسکونی خارج و یا داخل شهر استفاده از حفاظ دیوار یک لازمه اساسی است، مثلا می توانید بخش بلند و حدود دو متری اطراف دیوار و حصار ساختمان خود را با استفاده از حفاظ های فلزی در برابر نفوذ سارق مقاوم سازید. به این صورت است که سفارش از سوی شما دریافت شده، نوع حفاظ فلزی مشخص شده و پس از آن نیز پروسه ساخت شروع می شود، پس از آن عملیات نصب انجام خواهد شد.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912