نرده حفاظ دزدگیر آهنی گارد ارزان ساختمان

در نسل سوم بر روی امنیت حفاظ ها بسیار کار شده است و در این نسل حفاظ شاخ گوزنی، درب آکاردئونی و حفاظ پنجر معرفی شد که هر کدام به نوعی در افزایش امنیت املاک کمک کردند. به طور مثال این حفاظ را به گونه ای طراحی کردند که نوک تیز باشد و در جهت های مختلف قرار گیرد تا احتمال سرقت را کاهش دهد. معمولا دزد ها برای بالا رفتن دیوار ابتدا از بالای دیوار گرفته و پس از بالا رفتن از دیوار وارد منزل می شوند. این حفاظ ابتدا از اینکه سارقان از قسمت بالای دیوار به عنوان روش کمکی استفاده کنند جلوگیری می کند و سپس چون شاخک هایی در جهت های مختلف دارد امکان قرارگیری در کنار حفاظ را از سارقان می گیرد تا نتوانند وارد ملک شود. معمولا این حفاظ از جنس فلز ساخته می شود ولی برخی از افراد برای مقاومت بالاتر ترجیح می دهند حفاظی از جنس فولاد سفارش دهند که به مراتب قیمت بالاتری دارد.

نرده حفاظ گارد دیوار ساختمان خانه جلوگیری از ورود دزدان

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us