نرده حفاظ دزدگیر آهنی گارد ارزان ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی از جمله حفاظ های نسل جدید است که به خاطر ساختار زیبای خود و همچنین ویژگی لمبر یا لرزان بودنش، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته. این حفاظ با لغزندگی خاص خود یکی از مطمئن ترین حفاظ ها و برای یک سارق نامطمئن ترین دست آویز برای بالا رفتن از آن به شمار می رود. حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ سر نیزه ای زیباتر است. میله ها بلند و شبیه نیزه ی حفاظ سرنیزه ای ملال انگیز و کسل کننده به نظر می رسند؛ اما در حفاظ شاخ گوزنی به خاطر ایده ای که از شاخ گوزن گرفته شده، اینگونه دیده نمی شود. اجداد ما نیز از شاخ های گوزن برای زینت دیوار استفاده می کردند و حالا ما از استراکچر خاص آن علاوه بر ایمنی در زیباسازی دیوار ها نیز استفاده می کنیم. حفاظ سرنیزه ای ارتفاع دیوار را بیشتر می کند ولی حفاظ شاخ گوزنی با سرهای بسیار تیزش مانعی است برای نزدیک شدن افراد. حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ سرنیزه ای ارزان تر است. به دلیل سنگینی حفاظ سرنیزه ای و متعاقباً استفاده بیشتر متریال در آن، این حفاظ از حفاظ شاخ گوزنی گران تر تمام می شود. حفاظ شاخ گوزنی عریض تر است و همین نکنه باعث می شود تا سارق حتی نتواند به دیوار دست بیاندازد! حفاظ سر نیزه ای برای دیوار های کوتاه مناسب تر بوده و از حفاظ شاخ گوزنی بهتر عمل می کنند. اما از آن جایی که این حفاظ باز هم نقایص خود را دارد، ما در آهن سازه حفاظ مدرن را طراحی و ساخته ایم. حفاظی که از تلفیق دو حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی ساخته شده و ایمنی آن بی نظیر است!

نرده حفاظ گارد دیوار ساختمان خانه جلوگیری از ورود دزدان

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us