نرده فلزی ساختمان

نرده فلزی ساختمان

تولید کننده انواع نرده حفاظ فلزی اهنی روی دیوار و داخل ساختمان به قیمت تولید و بهترین کیفیت ساخت همراه با رنگ ونصب

حفاظ روی دیوار فلزی ساختمان با استفاده از رنگ های الکترواستاتیک کوره ای که جنس آن ها از پوشش فام درجه یک رنگ آمیزی می شود. این مدل از حفاظ دیواری موجب طراحی که داراست، یکی از کاربردی ترین محصولات حفاظتی محسوب می شود که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با الهام از شاخ های گوزن طراحی شده است که به همین جهت از زیبایی خاصی نیز برخوردار می باشد. نکته قابل توجه آن است که تولید کنندگان محصولات حفاظتی این محصول را در ارتفاع بین 30 تا 140 سانتی متر و تراکم 8، 10، 12، 14 و 16 سانتی متر ارائه نموده اند. می توان اشاره نمود که تنوع رنگ های این حفاظ نیز بسیار بالا است. حفاظ شاخ گوزن به واسطه طراحی بسیار منحصر به فردی که داراست، سبب شیک و خاص تر شدن نمای ساختمان های مختلف می گردد.

نرده فلزی ساختمان نرده فلزی ساختمان نرده فلزی ساختمان نرده فلزی ساختمان
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us