نرده فلزی ساختمان

نرده فلزی ساختمان

تولید کننده انواع نرده حفاظ فلزی اهنی روی دیوار و داخل ساختمان به قیمت تولید و بهترین کیفیت ساخت همراه با رنگ ونصب

حفاظ روی دیوار فلزی ساختمان با استفاده از رنگ های الکترواستاتیک کوره ای که جنس آن ها از پوشش فام درجه یک رنگ آمیزی می شود. این مدل از حفاظ دیواری موجب طراحی که داراست، یکی از کاربردی ترین محصولات حفاظتی محسوب می شود که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با الهام از شاخ های گوزن طراحی شده است که به همین جهت از زیبایی خاصی نیز برخوردار می باشد. نکته قابل توجه آن است که تولید کنندگان محصولات حفاظتی این محصول را در ارتفاع بین 30 تا 140 سانتی متر و تراکم 8، 10، 12، 14 و 16 سانتی متر ارائه نموده اند. می توان اشاره نمود که تنوع رنگ های این حفاظ نیز بسیار بالا است. حفاظ شاخ گوزن به واسطه طراحی بسیار منحصر به فردی که داراست، سبب شیک و خاص تر شدن نمای ساختمان های مختلف می گردد.

نرده فلزی ساختمان نرده فلزی ساختمان نرده فلزی ساختمان نرده فلزی ساختمان

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us