نرده حفاظ بوته ای خاری

نرده حفاظ بوته ای خاری


حفاظ بوته ای :
نرده حفاظ بوته ای یکی از انواع حفاظ های روی دیوار می باشد که این حفاظنسبت به سایر حفاظ های روی دیوار از تراکم بسیار بالا تری برخوردار است که این امر موجب شده تا حفاظ بوته ای شکل بسیار زیبایی را به دیوار خانه الحاق کند.این نوع نرده حفاظ با میلگردهای پیچشی بوته مانند یکی از بهترین نوع حفاظ های بالای دیوار می باشد و عبور از روی این حفاظ غیر ممکن و حتی عمور حیواناتی مانند گربه هم از لابه لای میلگردهای پر تراکم و پیچشی این حفاظ تقریبا غیر ممکن می باشد.نرده حفاظ بوته ای با ارتفاعات مختلف و اغلب با تراکم 19 در یک پانل دو متری ساخته میشود. تراکم 19 یعنی اینکه 19 ردیف میلگرد 4 شاخه ای در این نوع حفاظ وجود دارد.بحث حفاظت از ساختمان یک بحث بسیار پیچیده و فنی می باشد. کارشناسان شرکت آهن سازه به توجه به ارتفاع و نوع ساختمان و همچنین نمای ساختمان یک حفاظ مناسب و کاملا ایمن را به شما معرفی میکنند.حافظ های بوته ای با میلگرد تماما نمره 10 و تمام جوشکاری شده در کارگاه آهن سازه تولید میشود و از نظر استحکام کاملا مناسب و ایمن هستند.آهن سازان پیشگام در تولید انواع حفاظ روی دیوار و حفاظ های میلگردی از قبیل شاخ گوزنی و بوته ای و ... میباشدحفاظ های بوته ای از 4 میلگرد در هر ردیف تشکیل شده است که ارتفاع تمامی میلگردها با هم برابر و میلگردها از 6 نقطه بهم جوش خورده و کاملا ایمن می باشند.تامین امنیت خانه شما تخصص ماست. امنیت را با ما تجربه کنید

نرده حفاظ بوته ای خاری

نرده بوته ای روی دیوار آهن سازه به شکلی طراحی شده که دیگر از حفاظ های خار گونه شکل خبری نیست و طراحی حفاظ بوته ای با استفاده از میله های موج دار مانند درختچه های رونده شکل در ارتفاع مختلف طراحی شده است و استفاده از این الگو سبب شده که نسبت امنیت بر روی ساختمانها و دیوارها بیشتر و همچنین استفاده می شود .منظور از شکل بوته های رونده قوس های نیم داره مانند به جای پیچ و خم های نامناسب است که شکل حفاظ را زیبا تر و امنیت این نوع نرده را بیشتر میکند است .

نرده حفاظ بوته ای خاری

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us