قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال مختلف خمکاری شده است.سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

مزایای استفاده از نرده روی دیوار نظیر حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ نیزه ای آبشاری به شرح زیر می باشد :

1-به دلیل داشتن شاخک ها ی پیچ در پیچ و نوک تیز غیر قابل نفوذ می باشد.

2-جهت استفاده در نمای ساختمان از ارزش دکوراسیونی بالایی برخوردار است.

3-در تمامی شرایط آب و هوایی دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد.

تذکر:اگر از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شود درصد پوشش دهی رنگ حفاظ نیز تا 50% افزایش پیدا میکند.

4-هزینه نگهداری بسیار اندکی دارد.

میتوان اندازه و تعداد حجم شاخک ها را کم یا زیاد کرد.

نصب بسیار آسان در نقاط مختلف ساختمانقیمت مرکز خرید حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه همراه با نصب

صنایع فلزی آهن سازه با توجه به تجارب و کادر مجرب خود قابلیت تولید ماهانه تا 4000 متر انواع حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای و ... را دارد. هدف آهن سازه آرامش خاطر و امنیت شما عزیزان می باشد . حفاظهای صنایع فلزی آهن سازه نسل جدید بهترین حفاظهای دیواری می باشد که بر خلاف حفاظهای سنتی که خود بهترین جایگاه برای بالا رفتن و جای پا برای ایستادن روی دیوار را برای سارقین فراهم می کند ، دارای ایمنی منحصر به فرد و بسیار بالایی می باشد . به طوری که مورد تایید از پلیس پیشگیری ناجا نیز قرار گرفته است که عبور از آن پس از نصب بر روی دیوار تقریبا غیر ممکن میباشد. زاویه اجزای تشکیل دهنده این حفاظ طوری طراحی شده اند که به هیچ عنوان راهی برای قرار دادن دست و پا و بالا رفتن از دیوار را نمیدهد و صنایع فلزی آهن سازه بزرگترین و محبوب ترین مجموعه صنایع فلزی در تمام شهر های ایران میباشد که آماده خدمت رسانی در زمینه تولید انواع دربهای فلزی ، فرفورژه ، نرده ، راه پله ، حفاظ فرفورژه ، حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی و … می باشد.

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی

امروزه استفاده از حفاظ ها برای افزایش امنیت خانه ها گسترش یافته و در خواست ها برای انواع حفاظ ها همچنان در حال افزایش است. در گذشته حفاظ ها از تنوع کمی برخوردار بودند اما امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی، انواع مختلفی از حفاظ ها تولید و راهی بازار ها شده است. یکی از مدل های پر فروش و زیبای حفاظ ها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. از آن جایی که امروزه نمای ساختمان ها بیش از پیش مورد توجه قرار میگیرد و مردم نیز به ظاهر بنا ها توجه بیشتری می کنند، از این رو تراکم حفاظ شاخ گوزنی می تواند یکی از مناسب ترین انتخاب هایی باشد چرا که علاوه بر داشتن ظاهری زیبا امنیت را نیز تامین می کند. حفاظ های شاخ گوزنی در رنگ های مختلف تولید و روانه ی بازار می شود. طرح این نوع حفاظ همانطور که از نامش پیداست الگو گرفته شده از شاخ گوزن است. از این نوع حفاظ ها برای بالای دیوار باغ ها، دیوار یلا ها و منازل استفاده می شود و با طراحی شاخ گوزنی آن زیبایی خاصی را به بنا می دهد.

لیست قیمت هر متر نرده حفاظ شاخ گوزنی بوته خار قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران قیمت حفاظ شاخ گوزنی نصب حفاظ شاخ گوزنی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

درب ورودی حیاط پارکینگ ویلا شیک فرفورژه درب کلاسیک لوکس

درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us