قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

در خرید حفاظ شاخ گوزنی باید به ( تراکم حفاظ شاخ گوزنی ، ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی ، عرض حفاظ شاخ گوزنی ) توجه کرد که این حفاظ با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال مختلف خمکاری شده است.سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

مزایای استفاده از نرده روی دیوار نظیر حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ نیزه ای آبشاری به شرح زیر می باشد :

1-به دلیل داشتن شاخک ها ی پیچ در پیچ و نوک تیز غیر قابل نفوذ می باشد.

2-جهت استفاده در نمای ساختمان از ارزش دکوراسیونی بالایی برخوردار است.

3-در تمامی شرایط آب و هوایی دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد.

تذکر:اگر از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شود درصد پوشش دهی رنگ حفاظ نیز تا 50% افزایش پیدا میکند.

4-هزینه نگهداری بسیار اندکی دارد.

میتوان اندازه و تعداد حجم شاخک ها را کم یا زیاد کرد.

نصب بسیار آسان در نقاط مختلف ساختمان


تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

به تعداد تکرار شده از اتصال چند قطعه میل گرد که معرف پایه در حفاظ شاخ گوزنی است بر روی یک شاسی 2 متری (که طول اندازه استاندارد تمامی حفاظ های شاخگوزنی است ) می باشد . تراکم حفاظ شاخ گوزنی سبب افزایش ضریب امنیت یک نرده حفاظ در برابر ورود افراد غیر مجاز حتی با استفاده از ابزار می گردد . (تنها تراکم فاکتور کیفیت یک نرده حفاظ به حساب نمی آید ، هندسه و طرح اصولی یک نرده حفاظ لازمه نخست کیفیت در ضریب امنیت یک نرده حفاظ شاخ گوزنی بشمار می رود .) ضریب امنیت یک نرده حفاظ علاوه بر هندسه کاربردی ،بستگی زیادی به میزان تراکم در نرده حفاظ دارد . هر اندازه میزان تراکم در یک نرده حفاظ شاخ گوزنی بالاتر باشد ،سطح نفوذ ناپذیری و بازدارنگی آن بالاتر می رود و نیز مقاومت و ایستادگی بالایی در برابر فشار و تکان های وارده به خود نشان می دهد . بسیاری از حفاظ های تولیدات متفرقه ،صرفا جهت داشتن حجم به طرفین حفاظ ساخته می شوند که اتصالات ناچیزی با دیگر قطعات مجاور دارند .

حفاظ نرده شاخ گوزنی و موضوع نصب

نوع منازل و ساختمان ها و مراکز تجاری نصب حفاظ بوته ای و حفاظ نرده شاخ گوزنی را تایین می کند به طور کلی می توان روش های نصب را با توجه زمین و سطح دیوار کاردر نظر داشت. که در این مبحث می توانیم آن را شرح دهیم. ساخت و نصب حفاظ بوته ای وحفاظ نرده شاخ گوزنی با در نظر گرفتن سطح کار با توجه به امار پروژه ای اجرا شده در سطح کشور توسط شرکت آهن سازه 90 سطح کار یا دیوار ، سنگی بوده و 10 درصد دیوارها فلزی می باشد .

نصب حفاظ بر روی دیوارهایی با درپوش سخت

در این متد ابتدا حفره هایی با عمق 5-10 سانت و به اکس 1.5 متر از یکدیگر بر روی سطح دیوار ایجاد شده و میگرد داخل این سوراخ ها کوبیده می شود. در اصل برای نصب حفاظ نرده شاخ گوزنی می بایست اتصال ها به نقاطی صورت بگیرد که از نظر استحکام دارای قدرت بالا بوده. میخ ها استفاده شده بین دو میلگرد طولی که مابین حفاظ نرده شاخ گوزنی را تشکیل می دهند و از دو میلگرد طولی که به صورت موازی با هم قرار می گیرند و فاصله 5 سانت از یکدیگر قرار می گیرند تا اصول آن رعایت شده باشد. قوطی به طول حداقل 8 سانت به صورت افقی بر روی حفاظ نرده شاخ گوزنی قرار می گیرد میخ ها و حفاظ دیوار به یکدیگر جوشکاری شده و در سطح بالایی دیوار ثابت می شوند. روش فوق از پیشه پا افتاده ترین روش برای نصب حفاظ روی دیوار است ولی طی گذشت سالیان سال این نوع حفاظ ها فرصت هایی عالی برای روی کار آمدن و بکار گرفته شدن در اختیار داشتند.


قیمت مرکز خرید حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه همراه با نصب

صنایع فلزی آهن سازه با توجه به تجارب و کادر مجرب خود قابلیت تولید ماهانه تا 4000 متر انواع حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای و ... را دارد. هدف آهن سازه آرامش خاطر و امنیت شما عزیزان می باشد . حفاظهای صنایع فلزی آهن سازه نسل جدید بهترین حفاظهای دیواری می باشد که بر خلاف حفاظهای سنتی که خود بهترین جایگاه برای بالا رفتن و جای پا برای ایستادن روی دیوار را برای سارقین فراهم می کند ، دارای ایمنی منحصر به فرد و بسیار بالایی می باشد . به طوری که مورد تایید از پلیس پیشگیری ناجا نیز قرار گرفته است که عبور از آن پس از نصب بر روی دیوار تقریبا غیر ممکن میباشد. زاویه اجزای تشکیل دهنده این حفاظ طوری طراحی شده اند که به هیچ عنوان راهی برای قرار دادن دست و پا و بالا رفتن از دیوار را نمیدهد و صنایع فلزی آهن سازه بزرگترین و محبوب ترین مجموعه صنایع فلزی در تمام شهر های ایران میباشد که آماده خدمت رسانی در زمینه تولید انواع دربهای فلزی ، فرفورژه ، نرده ، راه پله ، حفاظ فرفورژه ، حفاظ پنجره و حفاظ درب آکاردئونی و … می باشد.

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی

امروزه استفاده از حفاظ ها برای افزایش امنیت خانه ها گسترش یافته و در خواست ها برای انواع حفاظ ها همچنان در حال افزایش است. در گذشته حفاظ ها از تنوع کمی برخوردار بودند اما امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی، انواع مختلفی از حفاظ ها تولید و راهی بازار ها شده است. یکی از مدل های پر فروش و زیبای حفاظ ها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. از آن جایی که امروزه نمای ساختمان ها بیش از پیش مورد توجه قرار میگیرد و مردم نیز به ظاهر بنا ها توجه بیشتری می کنند، از این رو تراکم حفاظ شاخ گوزنی می تواند یکی از مناسب ترین انتخاب هایی باشد چرا که علاوه بر داشتن ظاهری زیبا امنیت را نیز تامین می کند. حفاظ های شاخ گوزنی در رنگ های مختلف تولید و روانه ی بازار می شود. طرح این نوع حفاظ همانطور که از نامش پیداست الگو گرفته شده از شاخ گوزن است. از این نوع حفاظ ها برای بالای دیوار باغ ها، دیوار یلا ها و منازل استفاده می شود و با طراحی شاخ گوزنی آن زیبایی خاصی را به بنا می دهد.

لیست قیمت هر متر نرده حفاظ شاخ گوزنی بوته خار قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران قیمت حفاظ شاخ گوزنی نصب حفاظ شاخ گوزنی
603 7800 0912