درب ویلایی فرفورژه و نرده حفاظ اهواز خوزستان

درب ویلایی فلزی به عنوان ورودی ویلا و ساختمان در اهواز و تمام شهر های خوزستان استفاده می شود که در آهن سازه انواع درب فرفورژه سفارشی برای خوزستان با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت ساخته می گردد. همانطور که می دانید صنعت فرفورژه و گلنرده در ایران پیشرفت زیادی داشته است که برای تولید درب فلزی ویلا و نرده های شیک و لوکس نیز معروف است. در قدیم انواع درب از جمله درب ویلا اهواز را به روش کنده کاری و قالب گیری فلزی می ساختند اما اکنون این کار در کارگاه ها و کارخانه های بزرگ صنعتی از جمله آهن سازه انجام می شود. در زمان‌های قبل، میله‌های آهن را برای اولین بار در کوره‌ای بزرگ ذوب می‌کردند و درب‌های آهنی حیاط را می‌ساختند. درب های حیاط فرفورژه برای ساخت درب ویلا نیز تولید می شود.


درب ویلایی اهواز

خرید درب ویلایی فلزی اهواز

علاوه بر کیفیت درب آهنی در اهواز و خوزستان، اولین مسئله ای که در هنگام ساخت درب یا خرید درب ورودی ویلایی باید به آن توجه شود، ایمنی و امنیت درب است. فرقی نمی کند که از درب آهنی ویلا به عنوان درب تجاری استفاده شود یا ورودی ساختمان، در هر صورت یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب درب فلزی اهواز ایمنی و امنیت آن است.

درب خانه فرفورژه الیزه خوزستان یکی از مدل های درب فرفورژه سبک خاص است و در دو مدل درب ویلایی کلاسیک و درب باغ مدرن ساخته می شود. این مدل درب یکی از مقاوم ترین درب ها از نظر ایمنی و امنیت می باشد. خرید سفارشی درب ویلایی فرفورژه در اهواز مطابق با سلیقه و ترجیحات شماست. بنابراین این مدل درب آهنی بسیار پرطرفدار است زیرا مدل را مطابق رنگ مورد نظر مشتری می سازند..

درب های ویلا را می توان با استفاده از مصالح مختلفی ساخت. درب ویلا می تواند از آهن یا فولاد مخلوط با چوب و یا آهن با فرفورژه باشد. کدام یک از این انتخاب ها به نوع معماری درب ویلای شما و متراژ ساختمان ویلایی شما بستگی دارد؟ در این مقاله سعی داریم شما را در مورد قیمت درب ویلا راهنمایی کنیم. و تصاویر درب پارکینگ در اهواز را مشاهده می کنید در حالی که درب آهنی ویلا و درب فرفورژه ویلایی طرح فلزی بیش از پیش مورد استقبال مشتریان ما در اهواز قرار می گیرد. هنگام خرید درب ویلا، باید از تولیدکنندگانی که مواد اولیه خود را تهیه می کنند، خریداری شود. قطعات فلزی و آهن های مورد استفاده در درب ویلا با توجه به عرض و ارتفاع درب متفاوت است.


درب فرفورژه خوزستان

درب فرفورژه حیاط در خوزستان

درب فرفورژه حیاط و درب های پارکینگ ورودی ویلا اهواز به گونه ای متفاوت ساخته می شوند، همانطور که درهای آهنی در زمان های قدیم ساخته می شد. ریختن فلزات در کوره های ذوب، خرد و خم کاری کردن این نوع فلزات باعث تغییر استحکام و خشکی آنها و در نهایت صیقل دادن آنها می شود. در نهایت، افرادی که در این زمینه کار می‌کنند می‌توانند نقش‌های محکم و زیبایی از جمله طراحی های لوکس درب همچون درب الیزه را به آنها تحمیل کنند.

در نهایت فلز خم کاری شده به راحتی بازسازی و به هم متصل شده و با تغییر شکل درب خانه ویلایی برای منازل اهواز از آن ساخته شد. شاید قبلا در ساخت این نوع درب ها مانند امروز تفاوتی وجود نداشت اما امروزه با جدیدترین تکنولوژی در این زمینه انواع درب فلزی پارکینگ، درب منزل و درب ویلا در طرح های مختلف در خوزستان ساخته می شود و رنگ ها و طرح های انتخابی شما این موفقیت را به شما می دهد تا نما ساختمانی متفاوتی داشته باشید.


تولید انواع درب اهنی اهواز

انواع طرح های درب فرفورژه تولیدی اهواز

انواع درب ویلایی فرفورژه یکسان نیست چه برسد به درب حیاط و در واقع می توان انواع مختلف استفاده شده در ویلا را مشاهده کرد. باید بدانید که انواع درب های فرفورژه در ورودی ساختمان ها و ویلاها ویژگی های متفاوتی دارند که باعث می شود در مناطق مختلف کاربرد متفاوتی داشته باشند.


درب فلزی پارکینگ
درب ورودی حیاط خانه اهواز
تولید انواع درب فرفورژه خوزستان
درب فرفورژه ویلایی اهواز
خرید درب حیاط اهنی اهواز
مرکز فروش درب ویلایی خوزستان
انواع درب لوکس اهواز
تولیدکننده درب ویلایی اهواز
ساخت درب فرفورژه دست ساز
درب های ورودی پارکینگ ماشین رو اهواز
درب فلزی ساده و شیک اهواز

حفاظ های قدیمی، بسیاری از این خصوصیات را که در بالا گفته شد را ندارند. حتی گاهی برای ساخت آنها از فلزاتی استفاده می شود که اصلا مناسب یک حفاظ نیستند. از جمله دیگر معایب درهای قدیمی می توان به عدم جلوگیری از ورود حیوانات اشاره کرد. فاصله میان میله های حفاظ ها زیاد می باشند و حیوانات به سادگی وارد ساختمان شما می شوند.

1) حفاظ شاخ گوزنى

حفاظ شاخ گوزنى اهواز لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ بوته ای | نرده حفاظ شاخ گوزني | قیمت حفاظ شاخ گوزنى | نرده شاخ گوزنی | حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار | تولید حفاظ شاخ گوزنی

2) حفاظ نیزار

حفاظ نیزار نی زار حفاظ نیزار | نرده حفاظ نیزار | قیمت حفاظ نیزار | نرده نیزار | حفاظ نی زار روی دیوار | تولید حفاظ نیزار

3) حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم اهواز حفاظ لیلیوم | نرده حفاظ لیلیوم | قیمت حفاظ لیلیومی | نرده لیلیوم | حفاظ لیلیوم روی دیوار | تولید حفاظ لیلیوم

4) حفاظ سرنیزه ای ( آبشاری ، ایستاده )

حفاظ ایستاده آبشاری سرنیزه ای اهواز خوزستان حفاظ سر نیزه ای | نرده حفاظ آبشاری | قیمت حفاظ ایستاده | نرده نیزه ای | حفاظ سرنیزه ای روی دیوار | تولید حفاظ ایستاده چهار پهلو حفاظ شاخ گوزنى حفاظ بوته ای حفاظ نیزه ای همراه با شاخ گوزنی حفاظ لیلیوم حفاظ ساختمان | نرده حفاظ روی دیوار | حفاظ فلزی | حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ بوته ای | حفاظ نیزار | حفاظ سرنیزه ای | نرده حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ روی درب | حفاظ دیواری | نرده روی دیوار

به طور کلی می توان روش های نصب را با توجه به بستر کارتعریف نمود. که در این مقاله به شرح آنها خواهیم پرداخت.

روش های نصب حفاظ بوته ای و شاخ گوزنی با توجه به بستر کار:

در آماری نزدیک به 87 درصد حفاظ های نصب شده از سوی صنایع فلزی آهن سازه بستر کار دیوارهایی با درپوش سنگی بوده و 10 درصد دیوارهایی با درپوش فلزی می باشد و 3 درصد باقی موارد خاص می باشد.

حفاظ بوته ای

1) نصب حفاظ بر روی دیوارهایی با درپوش سنگی ( 87 درصد):

در این روش ابتدا سوراخ هایی با عمق 5-10 سانتی متر و به فاصله 1.5 متر از یکدیگر بر روی دیوار ایجاد شده و میخ هایی داخل این سوراخ ها کوبیده می شود. در اصل برای نصب حفاظ ها اتصال بایستی به نقاطی صورت گیرد که استحکام بالایی داشته باشند (در این روش اتصال با دیوار صورت می گیرد) میخ ها بین دو میلگرد طولی که بیس حفاظ های شاخ گوزنی را تشکیل می دهند و از دو میلگرد طولی به موازات و فاصله 5 سانتیمتر از یکدیگر شکل گرفته قرار می گیرند و با وصله به طول حداقل 8 سانتیمتر که به صورت افقی روی حفاظ قرار می گیرد، میخ ها و حفاظ شاخ گوزنی به یکدیگر متصل شده و بر روی دیوار محکم می شوند.

روش فوق ابتدایی ترین روش و کم هزینه ترین روش برای نصب حفاظ شاخ گوزنی است ولی طی گذشت چند سال از ظهور این حفاظ ها فرصت هایی برای بهتر شدن آنها پدیدار شده که می توان بصورت مختصر به آنها اشاره کرد. مثلا آب باران هنگام تخلیه شدن از روی دیوار ناگزیر راهی از بین حفاظ ها برای خود پیدا می کند و این یعنی مجاورت فلز و آب دشمنان دیرینه. یا مثلا عدم استحکام کافی یک میخ برای نگهداشتن حفاظ شاخ گوزنی که نصب بصورت دو میخه جایگزین اتصالات ابتدایی شده اند.

نصب نرده شاخ گوزنی

2) نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار با درپوش فلزی (10 درصد):

در این روش با توجه به ضخامت درپوش فلزی روش نصب متفاوت بوده برای درپوش فلزی با ضخامت بیش از 2 میلیمتر می توان مستقیما حفاظ را بر روی درپوش نصب کرد اما در صورتی که ضخامت درپوش کمتر از 2 میلیمتر باشد جهت استحکام کافی باید حفاظ به دیوار زیر درپوش محکم شود که در مقاله بعدی تحت عنوان آموزش روش های نصب حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای بصورت مفصل بررسی خواهد شد.

حفاظ شاخ گوزنی

3) نصب حفاظ شاخ گوزنی با بستر خاص(3 درصد):

در برخی از موارد درپوش بر روی دیوار محوطه نه سنگی است نه فلزی بلکه از متریال های دیگری استفاده شده مثلا کامپوزیت. درچنین مواقعی از یک سو خلاقیت هایی که کارشناس برای نصب طرح ریزی می کند بسیار تاثیر گذار است در اینکه حفاظ خیلی خوب نصب شود و یا خیلی افتضاح و از سوی دیگر شرایط موجود مثلا پستی و بلندی های دیوار، یا اینکه چه نقاط اتصال محکمی برای اتصال حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد و از این قبیل.

اما همانطور که قبلا نیز اشاره شد بصورت کلی حفاظ باید دارای بیس یا بن قوی و مستحکم باشد. به صورت کلی می توان گفت روش نصب در چنین مواقعی تقریبا شبیه به مواقعی است که درپوش فلزیست و ضخامت آن کمتر از 2 میلیمتر است.

حفاظ بوته ای

*چه مواردی در قیمت نرده حفاظ های دیوار جدید تاثیرگذار است؟

***موارد موثر در قیمت حفاظ های دیوار عبارت است از: ارتفاع حفاظ دور دیوار ، تراکم شاخه های نرده حفاظ ، عرض حفاظ ، جنس رنگ ، نوع جوش ، بسترکار.

ارتفاع : استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی (حفاظ شاخه ای) از 70سانتی متر تا 120 سانتی متر می باشد.

تراکم:این مدل از حفاظ های روی دیوار ، درسه تراکم 8 ، 10 و 12 تولید می شود . ( تراکم حفاظ به معنی تعداد شاخک های فرعی و اصلی موجود درحفاظ می باشد . این سه عدد تعداد شاخه های حفاظ می باشد ) برخی از همکاران تعداد شاخه های پایینی حفاظ را در نظر می گیرند واز سه عدد 20،16 و 24 استفاده می کنند.

عرض:حفاظ های نوع جدید در عرض 50 سانتی مترتا 90 سانتی متر ساخته می شود.

جنس رنگ:رنگ الکترواستاتیک کوره ای بهترین کیفیت رنگی را دارا می باشد . رنگ روغنی نسبت به این رنگ ارزان تر است و درقیمت حفاظ تاثیر گذار می باشد.

نوع جوش:جوش های گل جوش که بسیاری از شرکت ها هنوز از ان استفاده می کنند بدلیل استفاده از گِل برای جوش ها ، بعداز مدتی ریخته وباعث زنگ زدگی محل جوش می شود.جوش استفاده شده در صنایع فلزی آهن سازه جوش 2 طرف می باشد که دیگر از گل جوش استفاده نمی شود.همچنین 2 و یا یک رو بودن جوش نیز برقیمت حفاظ موثراست.

بستر کار:اگربستر کارپروفیل باشد ، قیمت حفاظ افزایش می یابد.(خوده پروفیل ها نیز،در دو سایز مختلف ساخته می شوند)

*آیا حفاظ نوع جدید امنیت رابطور کامل تامین می کند؟

***حفاظ طرح بوته یا شاخ گوزنی از نظر نیروی انتظامی برای حفظ امنیت تایید شده می باشد و بگونه ای ساخته شده است که اگر حفاظ را روی زمین بگذارید امکان رد شدن از روی آن غیر ممکن است ازاین رو سارقین کمتر منازلی را برای سرقت انتخاب میکنند که مجهز به این نوع حفاظ های دیواری است و تلاش برای عبور از این حفاظ ها فقط و فقط سبب آسیب دیدگی خودشان میشود ( بدلیل تیز شدن نوک تمامی شاخه ها به روش گیوتینی )

*حفاظ های نوع جدید با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

*هیچ ارزانی بی علت نیست! چرابعضی شرکت ها حفاظ طرح بوته را خیلی ارزان می فروشند؟!

***حفاظ های طرح جدید باکیفیت باید با میلگرد نمره ده (یعنی ده میلیمتر.که بعضی میلگرد 9 تا 9.5میلیمتر یا حتی 8 را به عنوان میلگرد 10عرضه می کنند)،وزن استاندارد، رنگ الکترواستاتیک و جوش 2 رو باشد.

برخی بارنگ روغنی که نسبت به رنگ الکترواستاتیک 5 الی 7 هزار درهر مترارزان تر است ، قصد فریب دارند و میگویند محصول ارزان می فروشیم ; درصورتی که این ارزان فروشی بی دلیل نیست!!

نصب حفاظ برروی دیوارهایی بابستر سنگی:

معمولا 87 درصد نصب ها ازاین مدل هستند.دراین روش سوراخ هایی به عمق 5 الی 10 سانتی متر بافاصله 1.5 متر از یکدیگر سپس میخ هایی درون این سوراخ ها کوبیده می شود. در واقع برای نصب حفاظ ها اتصال میلگرد ها باید روی نقاطی باشد که استحکام بالایی را دارا می باشند . (در این روش این اتصال با دیوار سنگی صورت می گیرد ) میخ ها بین دو میلگرد طولی که درواقع بیس حفاظ را تشکیل می دهند و از دو میلگرد طولی که موازی هم هستند و بافاصله 5 سانتی متر از یکدیگر شکل گرفته قرار می گیرند و با وصله ای به طول مینیمم 8 سانتی متر که به صورت افقی روی حفاظ قرار می گیرد ، میخ ها و حفاظ شاخ گوزنی (یا حفاظ بوته ای ) به یکدیگر متصل شده و بر روی دیوار بطورکامل محکم می شوند.


درب خانه ویلایی گلنرده دار اهواز

انواع درب پارکینگ، حیاط و درب ورودی ویلا خوزستان

شما می توانید از کاتالوگ درب های فرفورژه و درب های فلزی به عنوان درب خانه استفاده کنید، اما مراقب باشید که برخی از آنها در برخی از نقاط کشور مجاز به استفاده نباشند، زیرا می توانند برای ایمنی خانه و ساختمان شما مشکل ایجاد کنند.


سفارش خرید درب آهنی خوزستان

زیبایی درب پارکینگ ساختمان

به طور کلی درب های ویلایی مدرن باید زیبایی و تطبیق پذیری داشته باشند. اکثر افرادی که قصد خرید درب آهنی کلاسیک اهواز را دارند بیشتر به ویژگی های زیبایی ظاهری آن توجه می کنند. این درب ها در واقع به شما امکان دسترسی به فضای داخلی خانه را می دهند به همین دلیل جدا از زیبایی آن بهتر است به کیفیت آن نیز توجه کنید.

اغلب گفته می شود که خرید درب پارکینگ در اهواز سخت تر از خرید درب های دیگر است. گاهی اوقات دلتان می خواهد این درها را در خانه خود داشته باشید و شاید ویلای خود را با یک درب زیبا تزئین کنید. با این حال، باید توجه داشته باشید که خرید چنین درهایی به شما این امکان را می دهد که علاوه بر زیبایی، امنیت را برای خانه خود ایجاد کنید، بنابراین بهترین راه این است که هر دو مورد را در نظر داشته باشید.

به طور کلی تولید درب های فرفورژه ورودی پارکینگ اهواز با درب های معمولی تفاوت بیشتری دارند. اگرچه این نوع درب ها از مواد مختلفی مانند گلنرده و آهن ساخته شده اند، اما به شما این امکان را می دهند که زیبایی و تطبیق پذیری خانه خود را حفظ کنید.

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشتدرب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

لوله داربست نو و دست دوم

سفارش خرید لوله داربست نو و دست دوم

مرکز فروش لوله داربست نو و لوله داربست دست دوم با بهترین قیمت در بازار لوله فلزی داربست در خدمت شما عزیزان هستیم .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09125200978 09122343756 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا