نرده فلزی دیوار

- نرده سرنیزه :
نرده سرنیزه یکی از انواع نرده ها و حفاظ های روی دیوار به شمار می آید که در شمار پرکاربردترین ها نیز قرار دارد . با توجه به دارا بودن امنیت زیاد این نوع از نرده ها معمولاً در انواع یک یا دو یا سه شاخه از سوی کارخانجات طراحی و تولید می گردند . اگر چه حفاظ و نرده سرنیزه به عنوان ساده ترین مدل های طراحی این دیوار به حساب می آید اما تاکنون طراحان زیادی سعی نمودند با توجه به استاندارد ها در طراحی نرده سرنیزه یکسری تنوعاتی را به وجود آورند تا ظاهری زیبا تر از پیش به ساختمان ارائه دهد .
امروزه حفاظ و نرده سرنیزه به حالت سه طرفه و دوطرفه طراحی و تولید می شود . تنوعی که در طراحی و پیچ و خم های موجود در شاخک ها وجود دارد موجب شده تا بر اساس مدل های متنوعی طراحی و به بازار عرضه گردد .

- نرده شاخ گوزنی :
یکی دیگر از انواع نرده ها می توان حفاظ و نرده شاخ گوزنی را معرفی نمود . در حقیقت حفاظ نرده شاخ گوزنی یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین مدل های زیبای نرده دیوار حیاط به حساب می آید . علت نامگذاری این نرده به شاخ گوزنی این است که در حقیقت این نوع از نرده ها بر اساس تصویر شاخ گوزن ساخته شده اند ؛ بنابراین شما قادر خواهید بود از حفاظ شاخ گوزنی در دیوار های انواع ساختمان ها استفاده نمایید . دقت داشته باشید در صورتی که شما می خواهید نرده های دیوار ساختمان شما زیبا باشد بهتر است استفاده از نرده های شاخ گوزنی را در راستای کار خود قرار دهید ، همچنین در رابطه با تنوع رنگ بندی آن می توان گفت که دارای رنگ بندی زیاد و طراحی فوق العاده است ، در نتیجه همین مسئله موجب خاص بودن آن شده است .

- نرده بوته ای :
نرده بوته ای در شماره انواع نرده ها قرار دارد و در رابطه با علت نامگذاری این نرده به نرده بوته ای می توان گفت ایده گرفتن طراحان زیادی به منظور طراحی یک نوع نرده با استفاده از شکل بوته های خاردار بیابانی می باشد .
همانگونه که دست گذاشتن بر روی بوته های خاردار بیابانی به خاطر خار ها کار سختی به نظر می آید در نتیجه دسترسی پیدا کردن به این نوع از نرده ها نیز دشوار است .
توجه داشته باشید که نرده و حفاظ بوته ای با توجه به دارا بودن امنیت زیاد و شکل ظاهری فوق العاده باعث شده تا افراد به این گونه از نرده ها را نیز تمایل نشان داده و به خرید آن ها بپردازند .
از مهم ترین ویژگی هایی که این نوع از نرده دارد می توان به وزن کم ، مواج بودن میله های موجود در آن ، طراحی زیبا اشاره نمود . بهتر است بدانید نرده بوته ای یکی از انواع نرده هایی است که نسبت به مدل های دیگر نرده دارای یک ظاهر متفاوت ، زیبا و همچنین از قیمت مناسبی نیز برخوردار است ؛ از این رو در اکثر ساختمان ها که کاربری های متفاوتی دارد از این نوع نرده استفاده می کنند .
در حال حاضر به منظور طراحی نمای ساختمان های موجود در کلان شهر ها همواره نرده بوته ای کاربرد دارد ؛ چرا که نصب آن در مدت زمانی اندک و راحت صورت می گیرد .
دقت داشته باشید که شما قادر خواهید بود بر اساس نیاز و سلیقه خود نرده های بوته ای را در رنگ های متنوع سفارش دهید و یا حتی می توانید آن ها را رنگ کنید . یکی از مهم ترین قابلیت هایی که این نوع از نرده ها دارد این است که می توان آن را بر روی انواع دیوارهای بلوکی بتنی سنگی و ... نصب نمود .

به طور کلی به کارگیری متریال با کیفیت که در محصولات نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی به حساب می آید ، در واقع مدیریت درست هزینه های تولید است که در قیمت نهایی حفاظ نرده روی دیوار تاثیر بسزایی دارد .

نرده فلزی دیوار

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

603 7800 0912