نرده آهنی فرفورژه و ساده برای پله و بالکن

نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن

نرده فلزی راه پله ها محصولی مهم در طرح و مدل ساده و فرفورژه برای ساختمان می باشد که در صنایع فلزی آهن سازه تولید میگردد

یکی از موارد امنیتی که حتما باید در ساختمان های دارای راه پله و بالکن رعایت کنیم نصب نرده گارد محافظ میباشد چرا که بسیاری از حوادث داخل ساختمان به دلیل پرتاب شدن افراد بخصوص کودکان و افراد مسن میباشد زیرا این افراد توانایی کمتری در کنترل خود دارند که میتواند باعث پرتاب آنها از راه پله و تراس شود و همانطور که میدانید میتواند عواقب جبران ناپزیری داشته باشد به همین منظور در استاندارد های مخصوص ساختمان به نصب نرده حفاظ برای پله ها و بالکن تاکید ویژه شده است .

از طرفی هزینه نصب نرده بسیار کمتر از هزینه های نمای ساختمان و موارد غیر لزوم در ساختمان میباشد ولی متاسفانه قبل از وقوع حادثه اهمیت وجود نرده آهنی را درک نمیکنیم و نرده را یک هزینه اضافی میدانیم .

نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن نرده راه پله نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن
 • تماس با ما

 • نرده فلزی میتواند در هر سبک طراحی ای استفاده شود و به طور هماهنگ در هر سبک طراحی دکوراسیون داخلی خود را نشان دهد. نرده های فلزی یک عنصر محافظتی ای برای راه پله و بالکن است. اگر به اطراف خود نگاه کنید متوجه خواهید شد که نرده ها تقریبا در هر خانه ای وجود دارد .

  نرده راه پله نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن نرده راه پله نرده بالکن نرده بالکن نرده بالکن نرده بالکن نرده بالکن نرده بالکن نرده راه پله نرده راه پله نرده راه پله

  ___________________

  نرده راه پله | حفاظ بالکن | نرده حفاظ فرفورژه پله ها و بالکن | حفاظ نرده آهنی فلزی تراس و پله ها | قیمت خرید حفاظ نرده گل نرده | ساخت و نصب قیمت خرید فروش حفاظ گارد پله و بالکن | نرده آهنی | نرده فرفورژه | نرده فلزی ساده | نرده آهنی | محافظ پله و بالکن

  مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است اما امروزه رقابتی شدن شدید بازارها و قدرت انتخاب گسترده مصرف کنندگان موجب شده تا مشتری مداری به مهمترین مزیت رقابتی برای آهن سازه تبدیل شود.

  خدمات

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  حفاظ شاخ گوزنی

  نرده حفاظ شاخ گوزنی همراه با قیمت هر متر روی دیوار

  این حفاظ تولید شده از شاخه های تیز به شکل شاخ گوزن میباشد که میلگردهای به کار رفته در این حفاظ فلزی بسیار مقاوم بوده و تراکم آن اجازه قرارگیری دزدان به روی دیوار را نمیدهد .

  حفاظ نیزار

  نرده حفاظ نیزار همراه با قیمت هر متر روی دیوار

  این حفاظ تولید شده از نیزه های تیز به صورت یک نیزار میباشد . امن ترین حفاظ حال حاضر برای دیوار این حفاظ است که تراکمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد .

  نرده راه پله

  نرده حفاظ راه پله آهنی فرفورژه همراه قیمت هر متر

  حفاظ پله ها مهم ترین بخش داخلی یک ساختمان از لحاظ زیبایی و امنیت میباشد که در صنایع آهن سازه تولید و نصب میشود

  حفاظ پنجره

  نرده حفاظ پنجره آهنی کرکره ای کشویی جمع شونده فرفورژه همراه با قیمت هر مترمربع

  حفاظ پنجره اساسی ترین بخش از نمای خارجی ساختمان میباشد که در طرح و مدل ساده و فرفورژه در صنایع آهن سازه تولید میگردد.

  نرده بالکن

  نرده حفاظ بالکن تراس فرفورژه همراه با قیمت هر مترمربع

  نرده حفاظ تراس به مانند نرده راه پله بصورت ساده و فرفورژه تولید می شود که هم برای حفاظت و جزیی از نمای ساختمان میباشد.

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  حفاظ درب آپارتمان برای جلوگیری از ورود دزدان به داخل خانه می باشد . حفاظ آکاردئونی در صنایع آهن سازه در مدل های سه گل چپ و راست ، دو گل تسمه نقش دار چپ و راست و ... به عنوان محافظ درب آپارتمان ساخته میشود.

  call us