انواع حفاظ

انواع محصولات حفاظتی ، نرده حفاظ فرفورژه آهنی با ایمنی بالا از جمله ( حفاظ آهني دیوار ، حفاظ ضد سرقت آکاردئونی ، درب ویلایي فرفورژه ، نرده فرفورژه راه پله ، حفاظ فرفورژه پنجره ، نرده بالکن و ... ) داراي زیبایی خاص خود و قیمت مناسب برای مکانهای بزرگ مانند ساختمان و آپارتمان ها و باغ ها .


___________________


ساخت و نصب انواع نرده حفاظ ساده و فرفورژه ساختمانساخت و نصب انواع نرده حفاظ ساده و فرفورژه پنجره

حفاظ فرفورژه

___________________


ساخت و نصب انواع نرده حفاظ ساده و فرفورژه دیوار

حفاظ فرفورژه حفاظ فرفورژه

در بیشتر مواقع اکثر ما در تفکرمان این است که اگر به درب منزلمان درب آکاردئونی نصب کنیم و نرده حفاظ روی دیوار قرار دهیم دیگر راه ورود افراد سودجو را به منزلمان بسته ایم و دیگر کسی بدون هماهنگی ما نمی تواند به منزلمان ورود کند. چه بسا کارشناسان شرکت آهن سازه در این سالها علی الخصوص در این چند ساله اخیر به منازل مشتریانی مراجعه کرده اند که از بهترین متریال درب آکاردئونی جهت درب ورودی منزلشان استفاده کرده بودند ولی افسوس که باز منزلشان با وجود حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان از سرقت افراد سود جو در امان نمانده بود و سارقان از غفلت و عدم آگاهی صاحبان منزل استفاده کرده و از راه پنجره به نیت پلید خود رسیده بودند. پنجره هم همانند درب می تواند راه رود افراد سارق به منزلمان باشد و فرقی نمی کند که پنجره منزلمان کوچک است و یا بزرگ و قدی.

نرده حفاظ فرفورژه پنجره

پنجره هر اندازه باشد می تواند راه ورود سارقان را به منزلمان باز کند و لیکن در این خصوص هم ما باید آگاه و هوشیار بوده و این روزنه ورود سارقان را ببندیم. شرکت آهن سازه سالیان است که در این زمینه دارای فعالیت می باشد و انواع حفاظ پنجره و راه پله را در طرحها و رنگهای مختلف مطابق با سلیقه مشتریان عزیز تولید می کند. حفاظ پنجره در دو نوع تولید می شود: حفاظ پنجره ساده و حفاظ پنجره فرفورژه. که با توجه به بودجه و سلیقه مشتریان یکی از این نوع حفاظ ها برای پنجره منزل پیشنهاد می شود.

نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه

شرکت آهن سازه تمام تلاش خود را انجام می دهد که هر گونه روزنه ورود سارقان به منزل هموطنان را ببندد و بتواند آرامش خاطر را به هموطنان خود هدیه دهد و این فقط یه حرف نیست بلکه با ضمانت محصولاتمان در طی سالیان طولانی پس از نصب می توانیم این حرفمانمان را ثابت کنیم همچنان که در طول این سالها که از شروع بکار شرکت می گذرد به لطف خدا شرمنده هیچ هموطنی نبودیم و انشالاه در مابقی راه نیز چنین باشد.

نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

603 7800 0912