انواع حفاظ

انواع محصولات حفاظتی ، نرده حفاظ فرفورژه آهنی با ایمنی بالا از جمله ( حفاظ آهني دیوار ، حفاظ ضد سرقت آکاردئونی ، درب ویلایي فرفورژه ، نرده فرفورژه راه پله ، حفاظ فرفورژه پنجره ، نرده بالکن و ... ) داراي زیبایی خاص خود و قیمت مناسب برای مکانهای بزرگ مانند ساختمان و آپارتمان ها و باغ ها .


___________________


ساخت و نصب انواع نرده حفاظ ساده و فرفورژه ساختمانساخت و نصب انواع نرده حفاظ ساده و فرفورژه پنجره

حفاظ فرفورژه

___________________


ساخت و نصب انواع نرده حفاظ ساده و فرفورژه دیوار

حفاظ فرفورژه حفاظ فرفورژه

در بیشتر مواقع اکثر ما در تفکرمان این است که اگر به درب منزلمان درب آکاردئونی نصب کنیم و نرده حفاظ روی دیوار قرار دهیم دیگر راه ورود افراد سودجو را به منزلمان بسته ایم و دیگر کسی بدون هماهنگی ما نمی تواند به منزلمان ورود کند. چه بسا کارشناسان شرکت آهن سازه در این سالها علی الخصوص در این چند ساله اخیر به منازل مشتریانی مراجعه کرده اند که از بهترین متریال درب آکاردئونی جهت درب ورودی منزلشان استفاده کرده بودند ولی افسوس که باز منزلشان با وجود حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان از سرقت افراد سود جو در امان نمانده بود و سارقان از غفلت و عدم آگاهی صاحبان منزل استفاده کرده و از راه پنجره به نیت پلید خود رسیده بودند. پنجره هم همانند درب می تواند راه رود افراد سارق به منزلمان باشد و فرقی نمی کند که پنجره منزلمان کوچک است و یا بزرگ و قدی.

نرده حفاظ فرفورژه پنجره

پنجره هر اندازه باشد می تواند راه ورود سارقان را به منزلمان باز کند و لیکن در این خصوص هم ما باید آگاه و هوشیار بوده و این روزنه ورود سارقان را ببندیم. شرکت آهن سازه سالیان است که در این زمینه دارای فعالیت می باشد و انواع حفاظ پنجره و راه پله را در طرحها و رنگهای مختلف مطابق با سلیقه مشتریان عزیز تولید می کند. حفاظ پنجره در دو نوع تولید می شود: حفاظ پنجره ساده و حفاظ پنجره فرفورژه. که با توجه به بودجه و سلیقه مشتریان یکی از این نوع حفاظ ها برای پنجره منزل پیشنهاد می شود.

نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه

شرکت آهن سازه تمام تلاش خود را انجام می دهد که هر گونه روزنه ورود سارقان به منزل هموطنان را ببندد و بتواند آرامش خاطر را به هموطنان خود هدیه دهد و این فقط یه حرف نیست بلکه با ضمانت محصولاتمان در طی سالیان طولانی پس از نصب می توانیم این حرفمانمان را ثابت کنیم همچنان که در طول این سالها که از شروع بکار شرکت می گذرد به لطف خدا شرمنده هیچ هموطنی نبودیم و انشالاه در مابقی راه نیز چنین باشد.

نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه نرده حفاظ فرفورژه


دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us