قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار

حفاظ شاخ گوزنی اکنون به عنوان یکی از پر فروش ترین انواع حفاظدر سرتاسر ایران مطرح می باشد. شرکت آهن سازه و یکی از محصولات تولیدی مهم این شرکت است. نرده و حفاظ شاخ گوزنی یک حفاظ بسیار مناسب هم از جهت ایمنی و هم از نظر قیمت بوده و همچنین با ظاهری زیبا، مناسب قرار گیری بر روی انواع دیوار منازل و ویلا می باشد. شرکت آهن سازان جهت تولید حفاظ شاخ گوزنی از بهترین میلگرد موجود در بازار و نمره 10 استفاده می کند . روش کار تولید حفاظ شاخ گوزنی در کارگاه شرکت آهن سازان به این صورت است که در ابتدا میلگردهای کاملا صاف یکنواخت در دستگاه گیوتین بر حسب اندازه های مورد نیاز بسیار تیز توسط کارگران ماهر شرکت آهن سازان برش داده می شوند و سپس بعد از کار برش کاری، میلگردها توسط دستگاه های نبرد میلگرد خم کاری انجام می شود و بعد از این مرحله کارگران میلگردهای آماده شده را بر روی شاسی قوطی جوش داده و نواقص موجود در کار در بخش نظارت توسط کارشناسان شرکت آهن سازان کنترل و گرفته شده و در آخر حفاظ ها برای رنگ آمیزی آماده می شوند.

حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us