قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار

حفاظ شاخ گوزنی اکنون به عنوان یکی از پر فروش ترین انواع حفاظدر سرتاسر ایران مطرح می باشد. شرکت آهن سازه و یکی از محصولات تولیدی مهم این شرکت است. نرده و حفاظ شاخ گوزنی یک حفاظ بسیار مناسب هم از جهت ایمنی و هم از نظر قیمت بوده و همچنین با ظاهری زیبا، مناسب قرار گیری بر روی انواع دیوار منازل و ویلا می باشد. شرکت آهن سازان جهت تولید حفاظ شاخ گوزنی از بهترین میلگرد موجود در بازار و نمره 10 استفاده می کند . روش کار تولید حفاظ شاخ گوزنی در کارگاه شرکت آهن سازان به این صورت است که در ابتدا میلگردهای کاملا صاف یکنواخت در دستگاه گیوتین بر حسب اندازه های مورد نیاز بسیار تیز توسط کارگران ماهر شرکت آهن سازان برش داده می شوند و سپس بعد از کار برش کاری، میلگردها توسط دستگاه های نبرد میلگرد خم کاری انجام می شود و بعد از این مرحله کارگران میلگردهای آماده شده را بر روی شاسی قوطی جوش داده و نواقص موجود در کار در بخش نظارت توسط کارشناسان شرکت آهن سازان کنترل و گرفته شده و در آخر حفاظ ها برای رنگ آمیزی آماده می شوند.

حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار

مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است اما امروزه رقابتی شدن شدید بازارها و قدرت انتخاب گسترده مصرف کنندگان موجب شده تا مشتری مداری به مهمترین مزیت رقابتی برای آهن سازه تبدیل شود.

خدمات

صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی همراه با قیمت هر متر روی دیوار

این حفاظ تولید شده از شاخه های تیز به شکل شاخ گوزن میباشد که میلگردهای به کار رفته در این حفاظ فلزی بسیار مقاوم بوده و تراکم آن اجازه قرارگیری دزدان به روی دیوار را نمیدهد .

حفاظ نیزار

نرده حفاظ نیزار همراه با قیمت هر متر روی دیوار

این حفاظ تولید شده از نیزه های تیز به صورت یک نیزار میباشد . امن ترین حفاظ حال حاضر برای دیوار این حفاظ است که تراکمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد .

نرده راه پله

نرده حفاظ راه پله آهنی فرفورژه همراه قیمت هر متر

حفاظ پله ها مهم ترین بخش داخلی یک ساختمان از لحاظ زیبایی و امنیت میباشد که در صنایع آهن سازه تولید و نصب میشود

حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره آهنی کرکره ای کشویی جمع شونده فرفورژه همراه با قیمت هر مترمربع

حفاظ پنجره اساسی ترین بخش از نمای خارجی ساختمان میباشد که در طرح و مدل ساده و فرفورژه در صنایع آهن سازه تولید میگردد.

نرده بالکن

نرده حفاظ بالکن تراس فرفورژه همراه با قیمت هر مترمربع

نرده حفاظ تراس به مانند نرده راه پله بصورت ساده و فرفورژه تولید می شود که هم برای حفاظت و جزیی از نمای ساختمان میباشد.

درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

حفاظ درب آپارتمان برای جلوگیری از ورود دزدان به داخل خانه می باشد . حفاظ آکاردئونی در صنایع آهن سازه در مدل های سه گل چپ و راست ، دو گل تسمه نقش دار چپ و راست و ... به عنوان محافظ درب آپارتمان ساخته میشود.

call us