قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار

حفاظ شاخ گوزنی اکنون به عنوان یکی از پر فروش ترین انواع حفاظدر سرتاسر ایران مطرح می باشد. شرکت آهن سازه و یکی از محصولات تولیدی مهم این شرکت است. نرده و حفاظ شاخ گوزنی یک حفاظ بسیار مناسب هم از جهت ایمنی و هم از نظر قیمت بوده و همچنین با ظاهری زیبا، مناسب قرار گیری بر روی انواع دیوار منازل و ویلا می باشد. شرکت آهن سازان جهت تولید حفاظ شاخ گوزنی از بهترین میلگرد موجود در بازار و نمره 10 استفاده می کند . روش کار تولید حفاظ شاخ گوزنی در کارگاه شرکت آهن سازان به این صورت است که در ابتدا میلگردهای کاملا صاف یکنواخت در دستگاه گیوتین بر حسب اندازه های مورد نیاز بسیار تیز توسط کارگران ماهر شرکت آهن سازان برش داده می شوند و سپس بعد از کار برش کاری، میلگردها توسط دستگاه های نبرد میلگرد خم کاری انجام می شود و بعد از این مرحله کارگران میلگردهای آماده شده را بر روی شاسی قوطی جوش داده و نواقص موجود در کار در بخش نظارت توسط کارشناسان شرکت آهن سازان کنترل و گرفته شده و در آخر حفاظ ها برای رنگ آمیزی آماده می شوند.

حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار حفاظ شاخ گوزنی نرده روی سر دیوار
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us