فنس شاخ گوزنی چیست


حفاظ شاخ گوزنی یکی از محبوب ترین و زیباترین انواع حفاظ ها برای نصب روی دیوارها و حائط هاست. این حفاظ ها با طراحی خاص و منحصربفردی که شبیه به شاخ های گوزن است، به دیوار یک جلوه ی استثنایی می بخشند و در عین حال امنیت لازم را فراهم می آورند. حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع حدود ۲ متر نصب می شود و با توجه به مدل و سبک های مختلفی که تولید می شود، انتخاب این حفاظ به عهده ی ذائقه و نیازهای مختلف مشتریان است.

فنس شاخ گوزنی

بررسی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بر اساس مواد تولیدی و طراحی، به دو دسته ی بوته ای و نیزه ای تقسیم می شود. حفاظ بوته ای با طراحی هایی که شبیه به شاخ های گیاهان است، به دیوار یک زیبایی طبیعی می بخشد. این نوع حفاظ اغلب از فلزات مقاومی مانند آهن تولید می شود و در انواع رنگ ها و پوشش های مختلفی قابل تهیه است. حفاظ بوته ای مناسب برای فضاهایی با طراحی سبز و طبیعت نزدیک است. حفاظ نیزه ای با طراحی هایی شبیه به شاخ های تیز و نیزه ای گوزن، به دیوار یک جلوه ی قدرتمند و ایمن می بخشد. این نوع حفاظ اغلب از مواد مقاومی مانند فلزات ضد زنگ ساخته می شود که باعث می شود مقاومت و دوام بالایی داشته باشد. حفاظ نیزه ای برای فضاهایی با طراحی مدرن و صنعتی مناسب است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی بستگی به مواردی از جمله ابعاد، مواد تولیدی، طراحی و کیفیت ساخت دارد. اما در کل، حفاظ های شاخ گوزنی قیمتی متوسط تا بالا دارند، زیرا با توجه به جلوه ی زیبا و امنیتی که ارائه می دهند، از طرف مشتریان بسیار پرطرفدار هستند.

بررسی حفاظ شاخ گوزنی

طراحی و تولید حفاظ شاخ گوزنی

گروه تولید حفاظ آهن سازه با سال ها تجربه در زمینه ی تولید حفاظ های شاخ گوزنی، همواره به دنبال ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین محصولات برای مشتریان خود است. از طراحی مدرن و جذاب تا استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت، همه چیز در تولید حفاظ شاخ گوزنی توسط گروه تولید حفاظ آهن سازه به دقت بالایی انجام می شود. حفاظ شاخ گوزنی با طراحی های منحصربفرد و امکانات امنیتی که ارائه می دهد، یکی از بهترین گزینه ها برای نصب روی دیوارها و حائط هاست. انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی، امکان انتخاب براساس نیازهای شما را فراهم می آورند و با قیمت مناسب خریداری می شوند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره درباره ی حفاظ شاخ گوزنی، می توانید با تیم فروش گروه تولید حفاظ آهن سازه تماس بگیرید.

طراحی و تولید حفاظ شاخ گوزنی
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912