ریل درب آکاردئونی

ریل درب آکاردئونی یکی از انواع درب های محبوب در بین مخاطبان ساختمانی است که به دلیل ایمنی بیشتر و کارایی در استفاده، به عنوان گزینه ای ایده آل برای ورودی های ساختمان های مسکونی، تجاری، کارگاه ها، انبارها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع درب ها با استفاده از یک ریل فلزی که در بالای درب نصب می شود، عملکرد بهتری نسبت به درب های سنتی دارند. ریل فلزی وزن درب را به راحتی تحمل کرده و از بلبرینگ درب اکاردئون بهره می برد تا با حرکت صاف و بدون مشکل درب باز و بسته شود.

ریل درب آکاردئونی

ارتقاء امنیت با نرده حفاظ آکاردئونی آهنی

نصب نرده حفاظ آکاردئونی آهنی از جمله اقداماتی است که به ارتقاء امنیت در محیط های مسکونی و تجاری کمک می کند. این نوع حفاظ ها باعث می شوند که دسترسی غیرمجاز به درب ورودی ساختمان مورد محدود شود و احتمال وقوع سرقت و دستبرد را کاهش دهد. با نصب حفاظ آکاردئونی آهنی، امنیت فیزیکی ساختمان بهبود می یابد و افراد ساکن یا کاربران محیط تجاری از این مزایا بهره مند می شوند.

بررسی ریل درب آکاردئونی

انواع و مدل های حفاظ آکاردئونی

حفاظ ضد دیلم بالا و حفاظ ضد سرقت از جمله مدل های موجود در بازار هستند که هر کدام دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند. همچنین حفاظ اکاردئونی آهنگری و گارد آهنی جلوی درب آپارتمان نیز از جمله گزینه هایی هستند که با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان، انتخاب می شوند. در ضمن، در این بین مدل های ارزان تر حفاظ آکاردئونی که دارای تسمه های دوبل نیستند و پرچ های مخفی نیز ندارند، با مدل های پیشرفته تر متفاوت هستند.

ریل درب آکاردئون چیست

خرید و نصب حفاظ آکاردئونی

برای خرید و نصب حفاظ آکاردئونی، می توانید از نمایندگی ها و فروشگاه های مختلف در منطقه خود استفاده کنید. همچنین می توانید مستقیماً از تولیدکنندگان درب آکاردئونی ساختمان خرید کنید تا از قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات بهره مند شوید. نصب حفاظ آکاردئونی نیز بهتر است به وسیله ی تیم های متخصص و با تجربه انجام شود تا از عملکرد بهینه و کارآیی محصولات استفاده شود.

قیمت درب آکاردئونی خرید حفاظ آکاردئونی
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912