درب کشویی تاشو

درب کشویی تاشو یکی از نوع های محبوب درب های ورودی و حفاظ های آپارتمان ها و مغازه ها است که با استفاده از مواد متنوعی مانند آهن و آلومینیوم ساخته می شود. این درب ها دارای دو نوع اصلی، یعنی داخلی و خارجی می باشند که بسته به نیاز و محل نصب، انتخاب می شوند.

درب کشویی تاشو

مزایای درب کشویی تاشو

حفاظ آکاردئونی یکی از گزینه های محبوب در ارتقاء امنیت محیط های مسکونی و تجاری است. این نوع حفاظ ها از جنس فلزی مانند آهن ساخته می شوند که به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه، امنیت بیشتری را فراهم می کنند.

خرید درب کشویی تاشو

مقایسه بین درب کشویی تاشو و حفاظ آکاردئونی

درب کشویی تاشو با حفاظ آکاردئونی در امنیت و زیبایی محیط نصب دارای تفاوت هایی است. در حالی که هر دو نوع از جنس فلزی ساخته می شوند و امکانات امنیتی قوی ای را ارائه می دهند، اما درب کشویی تاشو با طراحی های متنوع و جذاب، به زیبایی بیشتری به محیط نصب می افزاید. همچنین، انعطاف پذیری بیشتری نسبت به حفاظ آکاردئونی دارد که این امر انتخاب آن را برای مکان های با فضای محدود مفیدتر می سازد.

نصب درب کشویی تاشو

قیمت درب کشویی تاشو و حفاظ آکاردئونی

قیمت درب کشویی تاشو و حفاظ آکاردئونی بستگی به متراژ، جنس و طراحی آن ها دارد. درب کشویی تاشو به دلیل طراحی و ساخت متفاوت، ممکن است قیمت بالاتری نسبت به حفاظ آکاردئونی داشته باشد. اما با توجه به امکانات ارائه شده و مقاومت بیشتر، این اختلاف قیمت به عنوان سرمایه گذاری در امنیت و زیبایی محیط، قابل قبول است. در نهایت، هر دو نوع درب کشویی تاشو و حفاظ آکاردئونی دارای ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود هستند که بسته به نیاز و سلیقه مشتری، انتخاب می شوند. با انجام مطالعه دقیق و مقایسه ی ویژگی ها، می توانید بهترین گزینه را برای محل نصب خود انتخاب کنید.

قیمت درب کشویی تاشو سفارش درب کشویی تاشو
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912