درب کشویی آپارتمانی

درب کشویی به عنوان یکی از اصولی ترین عناصر ساختمانی، در طراحی و ساخت ساختمان های مدرن و روزافزون بهره مندی می شود. این نوع درب، از جایگاهی متمایز به عنوان دروازه های ورودی و خروجی استفاده می شود. اما آیا می دانستید که درب کشویی تنها برای ورودی های اصلی ساخته نمی شود؟ ما در این مقاله به بررسی کاربردهای گسترده و جامع درب کشویی، به عنوان یکی از عناصر اصلی ساختمانی پرداخته و این موضوع را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

درب کشویی

کاربردهای گسترده درب کشویی

1. استفاده در آپارتمان ها

درب کشویی به ویژه در آپارتمان های مسکونی، اهمیت بسیاری دارد. امکان بازماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه ها در آپارتمان های چند واحدی معمولی است. همچنین، با افزایش رفت وآمد ساکنین و ممکن بودن ورود افراد غیرمجاز، نیاز به افزایش امنیت احساس می شود که درب کشویی با امکانات ایمنی خود، به این نیاز پاسخ می دهد.

2. استفاده در فضاهای تجاری

درب کشویی نه تنها در محیط های مسکونی، بلکه در فضاهای تجاری نیز کاربردهای متعددی دارد. از جمله مهمترین کاربردهای آن، در فروشگاه ها، مغازه ها، ورودی های پارکینگ و سایر فضاهای تجاری مشاهده می شود. درب کشویی به دلیل کم جا بودن و امکانات امنیتی مناسب، گزینه ای ایده آل برای این نوع فضاها است.

3. استفاده در مکان های عمومی

علاوه بر آپارتمان ها و فضاهای تجاری، درب کشویی در مکان های عمومی نیز کاربردهای خود را دارد. از جمله این مکان ها می توان به ورودی های ساختمان های اداری، درب های اتاقک های فنی و فضاهای عمومی اشاره کرد. در این مکان ها، درب کشویی با امکانات امنیتی و کم جا بودن، انتخابی مناسب است.

به طور کلی، درب کشویی با امکانات امنیتی، کاربردهای گسترده و انعطاف پذیری که دارد، به عنوان یکی از عناصر اصلی ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. از آپارتمان ها و فضاهای تجاری گرفته تا مکان های عمومی، این نوع درب با امکانات ویژه خود، تأمین کننده امنیت و راحتی برای کاربران است.

درب کشویی مغازه درب کشویی پارکینگ خرید درب کشویی قیمت درب کشویی مغازه درب کشویی پارکینگ کرکره ای نصب درب کشویی سفارش درب کشویی تولید درب کشویی بهترین درب کشویی آهنی درب کشویی کرکره ای

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912