درب کرکره ای آکاردئونی

درب کرکره ای با استفاده از قطعات اولیه درجه یک و پروفیل مرغوب، طبق اصول استاندارد تولید می شوند. این درها با تراکم بین لوزی ها به گونه ای طراحی شده اند که امکان ورود سارقین از بین نرده ها به هیچ وجه وجود ندارد. اما امنیت این درها به تنهایی محدود نمی شود. درب کرکره ای دارای دو قفل ایمن، یکی روکار و دیگری توکار، هستند که تنها با داشتن کلید مخصوص قابل باز و بسته شدن هستند. این ویژگی باعث می شود که امنیت فضای داخلی تضمین شود و از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری شود.

درب کرکره ای

حرکت روان و بی صدا درب آکاردئونی

قسمت ریلی درب کرکره ای امکان حرکت روان را ایجاد می کند. به این ترتیب، درب بدون ایجاد سر و صدای زیاد و به سادگی باز و بسته می شود. این ویژگی باعث می شود که استفاده از این درب ها در هر محیطی، از منازل تا مراکز تجاری، به طور اسان صورت بگیرد. درب کرکره ای آکاردئونی دارای دو نوع قفل توکار و روکار هستند. استفاده از قفل های توکار امنیت درب ها را به صورت چشمگیری افزایش می دهد و برای نصب آنها نیازی به تخریب و یا کنده کاری در اطراف درب اصلی ساختمان نیست. تراکم بالا و ارتفاع مناسب درب کرکره ای بهترین امنیت را در برابر ورود سارقین ایجاد می کند. با نگاهی به عکس های این درب ها می توان دریافت که حفاظ کرکره ای دارای مولفه های زیبایی شناختی بسیاری است و می تواند بخشی از دکوراسیون ساختمان را تشکیل دهد. این دلایل تنها بخشی از مزایای انحصاری درب کرکره ای تولید شده در شرکت آهن سازه است. صنایع فلزی آهن سازه تولید کننده عمده حفاظ امنیتی و انواع درب کرکره ای در سراسر کشور است. نمایندگان شرکت آهن سازه در همه استان ها حضور دارند و می توانید با یک تماس از اسامی نمایندگان فروش در شهرستان خود مطلع شوید.

قیمت درب کرکره ای

هزینه حمل و نصب درب آکاردئونی

هزینه حمل و نصب درب کرکره ای در استان های مختلف بر اساس بعد مسافت و دوری از محل کارخانه محاسبه می شود. این تفاوت ها باعث می شود که اختلاف کمی در فاکتورهای ثبت شده برای هر شهرستان وجود داشته باشد. هزینه ساخت درب کرکره ای با احتساب هزینه رنگ کوره ای درجه یک در همه استان های کشور ثابت است. هدف از نصب درب کرکره ای، حفظ امنیت فضای داخلی است. استفاده از اجناس نامرغوب و بی کیفیت می تواند امنیت مورد نظر را به خطر بیندازد. بنابراین، فروش درب کرکره ای آهن سازه طبق ضوابط مشخص و با قیمت مصوب صورت می گیرد و کیفیت قطعات اولیه آنها تضمین می شود. در نهایت، با نصب درب کرکره ای، امنیت و زیبایی فضا را بهبود بخشیده و از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری می شود.

خرید درب کرکره ای نصب درب کرکره ای

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912