تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی

در جامعه امروز، امنیت خانه ها و محیط های زندگی از اهمیت بسیاری برخوردار است. از این رو، استفاده از وسایل ضد سرقت به منظور تقویت امنیت و جلوگیری از نفوذ سارقین به داخل منازل بسیار حیاتی می باشد. اما مسئله ای که بسیاری از افراد در انتخاب درب های ضد سرقت مطرح می کنند، این است که درب ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی یا درب ضد سرقت کدامیک بهتر و کارآمدتر است؟ در این مقاله، به بررسی این موضوع می پردازیم و تفاوت های بین این دو نوع درب را برجسته می سازیم.

تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی

انتخاب درب ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی

از آنجایی که درب های ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی دارای ساختار محکم و امکانات امنیتی پیشرفته ای هستند، بهتر است که در انتخاب درب برای منزل خود، به این نوع درب ها توجه کنید. با نصب درب ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی، می توانید امنیت خانه تان را بهبود بخشید و از ورود سارقین به داخل منزل جلوگیری کنید. با توجه به تحلیل های انجام شده و بررسی تفاوت های بین درب های ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی و بدون حفاظ آکاردئونی، می توان نتیجه گرفت که درب های ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی از لحاظ امنیتی بسیار برتر و کارآمدتر هستند. از این رو، برای تقویت امنیت خانه و جلوگیری از نفوذ سارقین، نصب درب ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی توصیه می شود.

درب ضد سرقت یا حفاظ آکاردئونی - کدام بهتر است

توپی زنی درب ضد سرقت

یکی از روش هایی که سارقین برای نفوذ به داخل منازل استفاده می کنند، توپی زنی است. در این روش، با استفاده از ابزارهای خاص، سارقین سعی می کنند به وسیله ضربه های قوی، قفل ها و درب های ضد سرقت را تخریب کنند. اما درب های ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی به دلیل ساختار مقاوم و محکمی که دارند، نمی توانند به راحتی تحت تأثیر ضربات توپی زنی قرار بگیرند و از نفوذ سارقین جلوگیری کنند.

توپی زنی درب ضد سرقت

دیلم زنی درب ضد سرقت

دیلم زنی نیز یکی دیگر از روش های استفاده شده توسط سارقین برای نفوذ به داخل منازل می باشد. در این روش، با استفاده از ابزارهای خاص، سارقین سعی می کنند قفل ها و درب های ضد سرقت را از محل ضعیف آنها باز کنند. اما درب های ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی، به دلیل استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و مواد مقاوم، نمی توانند به راحتی تحت تأثیر ضربات دیلم زنی قرار بگیرند و از نفوذ سارقین جلوگیری کنند.

شاه کلید و هک قفل ها

در اکثر موارد، سارقین از شاه کلید و هک قفل های نصب شده بر روی درب های ضد سرقت استفاده می کنند تا به داخل منازل نفوذ کنند. اما درب های ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی، با امکانات امنیتی مانند پرچ مخفی و ساختار محکم، امکان نفوذ از طریق شاه کلید و هک را به حداقل می رسانند و امنیت بیشتری را برای منازل فراهم می کنند.

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912