درب حفاظتی آکاردئونی خانه ویلایی

درب حفاظتی آکاردئونی یکی از راهکارهای موثر برای افزایش امنیت و زیبایی در محیط خانه های ویلایی و آپارتمان هاست. این درب ها از جنس آهن و فولاد ساخته می شوند و به صورت کشویی باز و بسته می شوند. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد و کاربری آسان آنها، این درب ها به عنوان یک محافظ موثر از دید سرقت و نفوذ شناخته می شوند.

درب حفاظتی آکاردئونی خانه ویلایی

ویژگی های درب حفاظتی آکاردئونی

  1. اندازه متنوع: درب حفاظتی آکاردئونی در اندازه های مختلفی برای آپارتمان ها و ویلاها تولید می شود، این ویژگی باعث می شود که بتوان آن را با ابعاد محیط نصب یکپارچه سازی کرد.
  2. تسمه های مقاوم: این درب ها دارای 8 ردیف تسمه مقاوم هستند که از جنس فولاد ساخته شده اند، این ویژگی باعث افزایش استحکام و ایمنی درب می شود.
  3. قفل دار: درب حفاظتی آکاردئونی دارای قفل های محکم و ایمن است که باعث افزایش امنیت محیط نصب می شود.
قیمت درب حفاظتی آکاردئونی

استفاده از درب حفاظتی آکاردئونی در دکوراسیون داخلی

این درب ها با ساختار شکیل و زیبا، هماهنگی کاملی با دیگر المان های دکوراسیون داخلی خانه ویلا یا آپارتمان ایجاد می کنند. طراحی های متنوع این درب ها به مالکان این امکان را می دهد تا در انتخاب رنگ و طرح، بهترین گزینه را برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنند و به زیبایی و شکوه به محیط خود بیافزایند.

قیمت درب حفاظتی آکاردئونی

قیمت درب حفاظتی آکاردئونی معمولاً بسته به ابعاد، جنس و ویژگی های فنی آن متغیر است. اما از آنجایی که این درب ها از جنس آهن و فولاد ساخته می شوند و دارای ویژگی های مقاومت و ایمنی فراوانی هستند، قیمت آنها نسبت به دیگر درب های حفاظتی با توجه به کیفیت و عمر مفید بالاتر است. درب حفاظتی آکاردئونی با ویژگی های منحصر به فرد، استحکام و ایمنی بالا، هماهنگی با دکوراسیون داخلی، و قابلیت انطباق با ابعاد مختلف محیط ها، یک راهکار ایده آل برای افزایش امنیت و زیبایی در خانه ها و آپارتمان هاست. این درب ها با توجه به کیفیت ساخت و طراحی زیبا، انتخابی عالی برای هر محیطی می باشند.

خرید درب حفاظتی آکاردئونی نصب درب حفاظتی آکاردئونی سفارش درب حفاظتی آکاردئونی

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912