مرکز درب آکاردئونی

امروزه، با روزافزون شدن نیازهای امنیتی در محیط های مسکونی، تجاری و اداری، استفاده از درهای آکاردئونی به عنوان یکی از راهکارهای اصلی برای بالا بردن سطح امنیت واحدهای ساختمانی به شدت رواج یافته است. این نوع درها نه تنها در ورودی های داخل ساختمان بلکه در محیط های خارجی نیز مانند محوطه های پارکینگ و حیاط ها به کار می روند.

درب آکاردئونی خانه

کاربردهای متنوع درهای آکاردئونی

درهای آکاردئونی با توجه به ویژگی های امنیتی برجسته ای که دارند، به گسترشی وسیع در محیط های مختلف پیدا کرده اند. این درها نه تنها در محیط های مسکونی بلکه در ساختمان های تجاری و اداری نیز کاربرد فراوانی دارند. علاوه بر این، درهای آکاردئونی می توانند به عنوان حفاظ در محیط های خارجی مورد استفاده قرار گیرند، به ویژه در محیط هایی که نیاز به ایجاد حد و مرز امنیتی دارند.

مرکز درب آکاردئونی

افزایش امنیت با درهای آکاردئونی

یکی از مهمترین مزایای استفاده از درهای آکاردئونی، افزایش سطح امنیت واحدهای ساختمانی است. این درها از جنس های مقاومی ساخته می شوند که به راحتی قابل تخریب نیستند، بنابراین افرادی که به نیت سرقت و تخریب به واحدهای ساختمانی نزدیک می شوند، با موانعی سنگین مواجه خواهند شد.

سفارش از مرکز درب آکاردئونی فلزی

انواع درهای آکاردئونی و ویژگی های آنها

درهای حفاظ آکاردئونی از جنس آهنی ساخته می شوند و به دلیل مقاومت بالا در برابر حملات فیزیکی، انتخاب اصلی برای افزایش امنیت در خانه ها و واحدهای مسکونی می باشند. این نوع درها از جنس های خاصی ساخته می شوند که در برابر برش های حرفه ای مقاومت داشته و از سرقت جلوگیری می کنند. درهای آکاردئونی ضد سرقت با استفاده از فناوری های پیشرفته ایجاد می شوند که توانایی مقاومت در برابر هرزنامه زنی و تخریب را دارند.

درب آکاردئونی آپارتمان

خدمات مرکز درب آکاردئونی

مرکز درب آکاردئونی با ارائه خدمات متنوعی از جمله خرید و نصب درهای آکاردئونی، فروش نرده حفاظ آکاردونی، آهنگری و تولید درهای آکاردئونی، به عنوان یکی از منابع اصلی در امر افزایش امنیت ساختمان ها در ایران شناخته می شود. با تکیه بر تجربه و تخصص کارشناسان خود، این مرکز بهترین راهکارها را برای افزایش امنیت و راحتی ساکنان و کاربران ساختمان ها ارائه می دهد.

تولید درب آکاردئونی
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912