درب آکاردئونی حفاظ امنیتی

درب آکاردئونی یکی از مهم ترین اقدامات برای افزایش امنیت و زیبایی در ساختمان هاست. این درها علاوه بر امکانات محافظتی و امنیتی بالا، دارای طراحی هایی زیبا و جذاب هستند که به دکوراسیون فضاها زیبایی و جذابیت می بخشند. طراحی های متنوع این درها، امکان استفاده در انواع مکان ها را فراهم می کند.

درب آکاردئونی حفاظ امنیتی

ویژگی های برجسته حفاظ امنیت آکاردئونی

درب های آکاردئونی با تسمه های ۲ و ۲.۵، ضخامت ۵ میلیمتر، اندازه های مختلف، قفل های مخفی و رنگ های متنوع، انتخابی عالی برای هر نوع فضا و سلیقه ای از طراحی است. قفل های کودک و ۲ حالت قفل اضافی نیز از امکانات این درهاست که امنیت را به حداکثر می رسانند.

درب آکاردئونی حفاظ

دسترسی و نصب حفاظ درب خانه

درب آکاردئونی از نظر دسترسی و نصب نیز بسیار راحت بوده و امکان جابجایی آسان آن را فراهم می سازد. همچنین، دسترسی آسان به فریم زیرین درب و جابجایی آسان آن، از ویژگی های مثبت این درهاست که موجب محبوبیت آنها شده است. نصب درب آکاردئونی، نه تنها امنیت مکان مورد نظر را بالا می برد، بلکه آرامش و اطمینان بیشتری را به ساکنان و بازدیدکنندگان ارائه می دهد. این درها با محافظت از ورود ناخواسته و افراد غیرمجاز، احساس امنیت بیشتری را به ساکنان می بخشند. در نهایت، استفاده از درب های آکاردئونی به عنوان یکی از اقدامات اصلی برای افزایش امنیت و زیبایی در ساختمان ها بسیار توصیه می شود. این درها با ترکیب امکانات محافظتی عالی و طراحی های زیبا، انتخابی مناسب برای هر فضای داخلی یا خارجی هستند.

دسترسی و نصب حفاظ درب خانه قیمت درب آکاردئونی حفاظ نصب درب آکاردئونی حفاظ

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912