درب آکاردئونی آهنی

درب آکاردئونی آهنی یک نوع حفاظ آهنی است که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود، در بسیاری از مکان ها نصب می شود. این درب ها از جنس فولاد یا آلومینیوم ساخته شده و دارای سیستمی هستند که به شکل آکاردئون قابل باز و بسته شدن هستند. به دلیل طراحی خاص و قابلیت های منحصر به فرد، درب آکاردئونی آهنی در جلوی در ورودی آپارتمان ها نصب می شود تا از حفاظت بهتری برخوردار باشیم.

درب آکاردئونی آهنی

انواع درب آکاردئونی آهنی

1. درب آکاردئونی معمولی

این نوع درب ها از تعدادی پنل فلزی تشکیل شده است که به یکدیگر متصل می شوند. پنل های فلزی از طریق مفصل هایی به هم متصل شده و قابل حرکت هستند. این درب ها معمولا به صورت جمع شونده باز و بسته می شوند.

2. درب آکاردئونی شبکه ای

در این نوع حفاظ، پنل هایی از جنس شبکه به جای فلز موجود می باشند. این نوع درب ها در فضاهایی استفاده می شوند که نیاز به جریان هوا و نور دارند. این نوع حفاظ ها به ویژه برای فضاهایی کم طراحی شده اند و معمولا از فلز ضد زنگ با قابلیت تمیز کردن راحت تشکیل شده اند.

3. درب آکاردئونی امنیتی

این نوع حفاظ ها از جنس مواد ضد آتش ساخته شده اند و در صورت بروز حریق قابلیت مقاومت و عدم گسترش آتش را دارند.

خرید درب آکاردئونی آهنی

خرید درب آکاردئونی آهنی

اگر به دنبال حفاظی هستید که علاوه بر ایجاد امنیت، به زیبایی و استحکام فضای شما نیز افزوده شود، درب آکاردئونی آهنی بهترین گزینه است. برای خرید این نوع درب می توانید به انواع فروشگاه ها و مراکز معتبر مراجعه کنید و یا از طریق اینترنت اقدام به سفارش آن بکنید. درب آکاردئونی آهنی با ویژگی های منحصر به فرد و انواع مختلفی که دارد، به عنوان یکی از بهترین گزینه های حفاظتی برای محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب این نوع درب بسته به نیاز و محیط مورد استفاده شما متغیر است. با خرید و نصب این نوع درب می توانید از امنیت بیشتری برخوردار شوید و در عین حال به زیبایی فضای خود نیز افزوده کنید.

قیمت درب آکاردئونی آهنی نصب درب آکاردئونی آهنی سفارش درب آکاردئونی آهنی

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912