دزدگیر اماکن GMK


دزدگیر gmk با سیستم اعلام سرقت بی نظیر خود توانسته یک انتخاب عالی محسوب می شود. این دزدگیر اولین برندی است که دارای بیمه نامه سرقت تا سقف مشخصی است. اینطور که بررسی ها نشان می دهد این دزدگیر توانسته به محض وقوع سرقت، مراتب را از طریق سیم کارت روی دستگاه به صورت تماس و یا پیامک به شماره هایی که از قبل سیو شده اند اعلام نماید.

دزدگیر اماکن یکی از مهمترین وسایل امنیتی برای حفاظت از اموال و ممتلکات در محیط های مختلف می باشد. شرکت GMK با سال ها تجربه در ارائه راه حل های امنیتی، مدل های متنوعی از دزدگیر اماکن تولید کرده است که از جمله آن ها می توان به GMK 650، GMK 890، GMK 895، GMK 910 و GMK 930 اشاره کرد.

دزدگیر اماکن gmk

ویژگی های دزدگیر gmk

یکی از ویژگی های جالب دزدگیر gmk این است که گزارش فعال شدن رله در بازکن را در قالب پیامک به شخص اعلام می کند. پیامک ها فارسی هستند و این موضوع یکی از بهترین ویژگی های این دزدگیر محسوب می شود. از سوی دیگر گزارش فعال و غیر فعال شدن رله خروجی نیز به صورت پیامک فارسی زبان ارسال می شود. سیم کارت به هیچ عنوان دچار مسدودیت نمی شود. همینطور این دستگاه قابلیت عملکرد 24 ساعته دارد. روند تاخیری و فوری نیز بر اساس شرایط مورد نظر برای این دستگاه اعمال می شود. همینطور شرایطی فراهم شده است تا بتوانید 15 عدد ریموت کنترل را با ارائه کد امنیتی اعلام کنید. شناسایی و دریافت کد امنیتی از مکانیزم های مهم در نصب دزدگیر اماکن محسوب می شود.

برای خرید دزدگیر gmk می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید. اطلاعات لازم در خصوص این محصول در اختیار شما قرار می گیرد. دقت کنید که به طور کلی این دزدگیر ها از نظر سبک اجرایی متفاوت ارزیابی شده اند. برخی از انها ارزانتر هستند. برخی با قیمت بالاتری به فروش می رسند. دقت کنید که دزدگیر های جی ام کا به صورتی طراحی شده اند که بتوانید به بهترین نحو از آنها استفاده کنید. قیمت این محصول به صورت اینترنتی با حذف واسطه در نظر گرفته می شود و خرید بی نظیری را به شما هدیه می دهد.

یک نکته مهم در خرید دزدگیر gmk این است که نوع فیک آن نیز به بازار آمده است. بنابراین در خرید باید فروشگاه مورد نظر را به دقت انتخاب کنید. از یاد نبرید که این دزدگیر ها سبک و مدل بندی های مخصوص خود را دارند. برخی از مدل ها به صورت چند جانبه اجرا می شوند. این اجرا کمک می کند تا دزدگیر به بهترین نحو برای شما کار کند. یک نکته بسیار مهم دیگر که باید بدانید این است که دزدگیر ها از نظر مدل بندی و طراحی ظاهر نیز متفاوت هستند. طراحی لوکس به قیمت کار می افزاید. دزدگیر gmk بهترین محصولی است که هم از منزل شما محافظت می کند و هم کاربری بسیار آسانی دارد. یعنی شما نیاز به تخصص بالا برای کار با آن نخواهید داشت.

قیمت نصب دزدگیر اماکن gmk

از سوی دیگر ارسال پیامک توسط این دزدگیر به صورت سیستم 1 الی 99 روز تنظیم و شارژ می شود. شما می توانید سیستم پیامک را لغو کنید. از سوی دیگر شرایط ضبط پیام به مدت 30 ثانیه نیز برای اعلام سرقت به صورت سخنگو وجود دارد. جزییات اتفاقات محل حادثه به صورت پیامک اعلام می شود. در صورتی که سیم بلندگوی بیرونی قطع شده باشد و یا دچار سوختگی شود، از آژیر داخلی استفاده می شود.

دزدگیر منزل gmk

مزایای دزدگیر gmk

هر قسمت از دزدگیر gmk دارای سیستم تنظیم مخصوص به خود دارد. یعنی شما می توانید این سیستم را طبق زمان بندی مورد نظری که در ذهن دارید تنظیم کنید. به این ترتیب برخی از زمان ها فعال و گاه غیر فعال می شوند. دقت کنید که این سیستم به طور کلی دارای روال اجرایی قابل قبولی است. از سوی دیگر شرایطی فراهم است که بتوانید یک وسیله برقی را توسط این دزدگیر فعال یا غیر فعال نمایید. همینطور باز کردن درب نیز توسط سیستم پیامک صورت می گیرد. شرایط ورود و خروج محرمانه نیز برای این سیستم اجرا می شود. همینطور به مدیر مربوطه میزان شارژ سیم کار اعلام می شود. شما می توانید دستگاه را در وضعیت تغییر حالت قرار دهید. این موضوع سبب می شو که حالت تماس یا ارسال اس ام اس نیز تغییراتی داشته باشد. سیستم اعلام هشدار برای سه منطقه مختلف در نظر گرفته می شود. به این ترتیب تفکیک لازم برای اجرای امنیت به صورت کاملاً عالی صورت می گیرد.

خرید دزدگیر اماکن مدل gmk

دزدگیر gmk دارای آلارم های متنوعی است که شما می توانید گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید. تماس و آلارم با تغییر ساعت و یا رویداد مشخصی صورت می گیرد. دقت کنید که این دستگاه در دو حالت کاری مجزا یعنی مود 1 و مود 2 کار می کند. از سوی دیگر وضعیت عملکردی تا 45 عمل را پوشش می دهد که رقم قابل قبولی است. این دستگاه توانسته شرایطی ایجاد کنند تا کارایی آن به تفکیک منطقه نیز صورت بگیرد.

مرکز دزدگیر gmk

چرا دزدگیر gmk طرفداران زیادی دارد؟

به هر حال مکانیزم های اجرایی در دزدگیر gmk به قدری قدرتمند ظاهر شده است که سبب می شود نیازهای بسیاری از افراد را برآورده سازد. مثلاً یکی از موارد جالب این است که میزان شارژ سیم کارت از طریق کی پد به شخص نمایش داده شده و اخطار آن اعلام می شود. در صورتی که رمز اشتباه ارسال شود نیز از طریق صفحه نمایش مورد نظر اعلام می شود. خبر جالب دیگر این است که این دزدگیر به طور کلی دارای میزان آنتن دهی مخصوصی است. یعنی شما می توانید سطح آنتن دهی شبکه را روی ال سی دی مشاهده کنید. همینطور شرایط و قابلیت ضبط دو پیام جداگانه ویژه اعلام حریق و اعلام سرقت و همینطور حذف ریموت کنترل نیز وجود دارد. یعنی مدیر به واسطه پیامک می تواند دستورات لازم را ارائه دهید.

دزدگیر ارزان

در دزدگیر gmk با انتخاب نوع ریموت می توانید تا 30 وقایع را در حافظه سیستم به ثبت برسانید. دقت کنید که ذکر ساعت و تاریخ بسیار مهم است. ذکر ساعت و تاریخ به طور کلی هم به صورت شمسی و هم میلادی اعلام می شود. همینطور ایام هفته نیز مشخص می شود. این دستگاه می تواند تا 5 وسیله برقی را به واسطه رله مخصوص هشدار قطع و وصل برق به صورت سخنگو اجرا نماید. مثلاً در پیامک اعلام می شود که برق قطع شده یا برق وصل شده است. همینطور شرایط ارسال شماره تلفن فردی که دستگاه را از طریق پیامک فعال یا غیر فعال می کند، به مدیر وجود دارد.

فروش دزدگیر آژیری

اگر شارژ دستگاه کم شد چه می شود؟

در صورتی که شارژ سیم کارت کمتر باشد، گزارش ورود و خروج در دزدگیر gmk به صورت تماس صوتی سخنگو اعلام می شود. قابلیت جدید امنیتی نیز برای آن وجود دارد به طوری که ارسال پیامک را به صورت دو جانبه یعنی به دو شخص در نظر می گیرد. در هر صورت در صورت تمام شدن شارژ سیم کارت اخطار لازم داده شده تا تصمیم برای شارژ آن صورت بگیرد. این موضوع به نوبه خود اهمیت زیادی دارد. از سوی دیگر این دستگاه شرایطی دارد تا بتوانید رله های کنترلی را در ساعت خاصی فعال یا غیر فعال نمایید. همینطور سیستم ویرایش شماره تلفن و حذف و اضافه کردن شماره تلفن به واسطه پیامک نیز وجود دارد. دقت کنید که قابلیت پدال دو منظوره برای این دستگاه سبب می شود که وقتی پدال اولیه انتخاب شد دستگاه فقط شماره گیری و ارسال پیامک را انجام می دهد. زمانی که دکمه یا پدال مجدداً فشار داده شده دستگاه شروع به آلارم می کند.

دزدگیر سیمکارتی جی ام کا

در دزدگیر gmk پیامی در قالب یادآوری به مدیر اعلام می شود. این پیام حاوی اطلاعاتی است که به طور کلی به مدیری یادآوری می کند که دزدگیر در وضعیت فراموشی قرار گرفته و یا غیر فعال است. با فشار مجدد دستگاه آلارم دوباره شروع به کار می کند. پیام یادآور برای مدیر بسیار پر اهمیت است و سبب می شود که مدیر تصمیم گیری بهتری داشته باشد. از سوی دیگر دستگاه دارای 3 پارت مجزا بوده که هر پارت دارای رمز اختصاصی هستند. کنترل سیستم به واسطه پیامک برنامه اندروید صورت می گیرد. کی پد ها به صورت داخلی و خارجی طراحی و استفاده می شوند

دزدگیر مغازه gmk

مشخصات فنی دزدگیر gmk

به طور کلی سایز که برای دزدگیر gmk در نظر گرفته می شود بسته به مدل آن متغیر است. اما اینطور که مشخص است طول یا عرض این دزدگیر بیش از 30 سانتی متر نخواهد بود. وزن دزدگیر gmk نیز بر اساس مکانیزم های اجرایی متفاوت است اما حداقل وزن مورد نظر 1600 گرم اعلام شده است که رقم قابل قبولی است. این مدل از دزدگیر ها دارای اتصال جی اس ام و همینطور اتصال بی سیم هستند. صفحه نمایش دزدگیر به صورت ال سی دی طراحی شده است.

اتصالات فیزیکی دزدگیر gmk شامل باطری، چشمی، بلندگو و همینطور مگنت و دتکتور های مخصوص است. هر یک از این اتصالات تست استاندارد را طی کرده اند و به تایید رسیده اند. این دستگاه قابلیت کنترل از طریق تماس و پیامک و همینطور اپ اعلام سرقت را دارد. همینطور پارت های مجزایی برای آن تعریف شده است که اجازه می دهد رمز ورود اختصاصی متفاوتی اعلام شود. تایمرها به صورت 24 ساعته فعال هستند و در صورتی که نیاز به اجرای دزدگیر gmk نباشد می توانید در زمان مشخصی تایمر را غیر فعال سازید. از سوی دیگر اپ مورد نظر شرایط اعلام گزارش ورود و خروج را برای مدیر فراهم می سازد. این دستگاه دارای قابلیت حفاظتی دو مرحله ای است. خوشبختانه رله های به کار رفته کاملاً استاندارد و تضمین شده هستند. باتری دستگاه نیز به شکل کاملاً کاربردی طراحی شده است.

مدت زمان کارکرد دزدگیر gmk بسته به باتری آن در نظر گرفته می شود. در جعبه این دستگاه دو عدد ریموت گذاشته شده است که هر یک شرایط خاص خود را دارند.

سیستم ضد سرقت gmk

مکانیزم های دزدگیر gmk

برای دستگاه دزدگیر gmk می توان انواع سیم کارت و زنگ تلفن را تنظیم کرد. همینطور این دستگاه قابلیت اجرای انواع سیستم های اعلام حریق را دارد. دستگاه می تواند از تولید مه و دود جلوگیری نماید. این دستگاه شامل انواع لوازم جانبی سیستم دزدگیر و آتش نشانی می شود. زنگ های هوشمند آن برای مدارس و کارخانه قابلیت اجرا دارد. این دستگاه محافظت لازم برای کل ساختمان را فراهم می سازد. سیستم دزدگیر آن به صورت حسی قوی است و از طریق شنود نسبت به فضای محیط بهترین عملکرد را دارد. این مدل از دزدگیرها مجهز به زون های باسیم و بیسیم هستند. در واقع دزدگیر بدون کابل و سیم کشی نیز می تواند عملکرد خود را بدون هیچ کم و کاستی داشته باشد. اینطور که بررسی ها نشان داده است سقف بیمه نامه سرقت برای دزدگیر gmk بیشتر از سال های گذشته اعلام شده است.

معمولاً دزدگیر gmk نوع سیم کارتی بیشترین تقاضا را از طریق پیامک و تماس دارد. در صورتی که سیم بلندگوی دزدگیر از سوی سارقان قطع شود آلارم روی گوشی فعال می شود. دستگاه با گارانتی 24 ماهه در اختیار شما قرار می گیرد. دستگاه دارای ریموت کنترل تایمر مخصوصی است و به شکل 24 ساعته فعال و غیر فعال می شود. یعنی زمان فعال و غیر فعال شدن آن در ساعت و تاریخ دلخواه مدنظر قرار می گیرد.

جدیدترین قیمت دزدگیر gmk

قیمت دزدگیر gmk به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به طور کلی هرچه سیستم به کار رفته در این دزدگیر پیشرفته تر باشد روی قیمت نهایی آن تاثیر بیشتری می گذارد. از یاد نبرید که این دزدگیر ها به طور کلی بر اساس سبک اجرایی خود به چندین مدل تقسیم می شوند. اگر به دنبال بهترین دزدگیر منزل و آپارتمان هستید و چگونگی خرید دزدگیر اماکن را نمی دانید می توانید با خیال راحت اقدام به خرید دزدگیر gmk نمایید. این دزدگیر ها دارای سیستم های آلارم بسیار قوی هستند. از سوی دیگر سیستم اجرایی دزدگیر به قدری قدرتمند ظاهر شده است که شما می توانید از راه دور نیز وضعیت را کنترل کنید.

دزدگیر gmk معمولاً به صورت سیم کارتی به فروش می رسد و بهترین زمان برای خرید محسوب می شود. از یاد نبرید که این دزدگیر ها باید از نظر سبک اجرایی نیز مورد تایید قرار بگیرند. دزدگیر های جی ام کا هر یک از نظر مدل یک سری تفاوت ها باهم دارند. برخی از آنها در دو پارت تعریف می شوند. برخی سه پارته هستند. همینطور موضوع روی قیمت دزدگیر تاثیر زیادی می گذارد. موضوع مهم دیگر این است که برای سفارش دزدگیر gmk در ابتدا باید سطح نیاز خود را مشخص کنید. دزدگیر هایی که کیفیت خوبی دارند معمولاً نیاز شما را پوشش می دهند.

مدل های دزدگیر اماکن GMK

شرکت GMK با در نظر گرفتن نیازها و خواسته های مختلف مشتریان، مجموعه ای از دزدگیرهای اماکن با کیفیت و عملکرد بالا تولید کرده است. در زیر به معرفی مختصری از مدل های دزدگیر اماکن شرکت GMK می پردازیم:

مدل های دزدگیر اماکن GMK

آیا می توانم دزدگیر را خودم نصب کنم؟

بله، بسیاری از مدل های دزدگیر اماکن GMK به راحتی قابل نصب توسط خود کاربر هستند. با دنبال کردن دستورالعمل های نصب ارائه شده، می توانید به سادگی دزدگیر را در محل مورد نظر خود نصب کنید.

آیا دزدگیرها قابلیت اتصال به تلفن همراه دارند؟

بله، بسیاری از مدل های دزدگیر اماکن GMK امکان اتصال به تلفن همراه و ارسال هشدارها از طریق پیامک یا اپلیکیشن های مخصوص را دارند. این امکان به شما اجازه می دهد تا به راحتی و به صورت همیشگی از وضعیت امنیتی اماکن خود آگاه باشید.

آیا دزدگیرهای GMK مقاوم در برابر تلاش های خراب کارانه هستند؟

بله، دزدگیرهای اماکن GMK با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و مواد با کیفیت، در برابر تلاش های خراب کارانه نظیر تقلب در حسگرها یا قطع سیم ها مقاوم عمل می کنند. همچنین، این دزدگیرها با امکانات ضد اشعه تشعشعی و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی نیز تجهیز شده اند.

دزدگیر اماکن GMK با توجه به تنوع مدل ها و ویژگی های پیشرفته، انتخابی ایده آل برای تامین امنیت محیط های مختلف است. از GMK 650 با طراحی مدرن تا GMK 930 با قابلیت های هوش مصنوعی، این مدل ها توانسته اند نیازهای مختلف کاربران را در حفاظت از اماکن مختلف برآورده کنند. با خرید این دزدگیرها می توانید احساس آرامش و اطمینان از امنیت محیط خود را تجربه کنید. مشاوره و خرید دزدگیر اماکن GMK با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش در دسترس است. انتخاب مدل مناسب بر اساس نیازها و امکانات مورد نظر، به شما کمک می کند تا از امنیت کامل محیط های خود لذت ببرید.

نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912