حفاظ کشویی درب آپارتمان ( نرده کشویی بالکن و پنجره )

انواع مختلف حفاظ های کشویی بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد. مهم ترین مزیت این نرده های کشویی این است که متحرک هستند و روی خود درب اصلی و پنجره و حتی روی نرده بالکن جمع می شوند . با توجه به زیربنای محدود آپارتمان های مسکونی این موضوع اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، جمع شدن این درها در زمانی که به آن ها نیازی نداریم، سهولت در رفت وآمد را به دنبال دارد و این درها را به موجوداتی بدون مزاحمت تبدیل می کند. این طور نیست؟ مورد مهم دیگر هم استحکام و نفوذ ناپذیری این درها در مقابل نوع ساده آن است.

حفاظ درب کشویی آکاردئونی از جمله باکیفیت ترین و پرفروش ترین حفاظ متحرک بازشو درب است که با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توان آن را از آهن سازه خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه محصولات نرده حفاظتی ریلی کشویی مختلف برای حفاظت از ساختمان ها تولید شده است اما از محبوبیت و کاربری بسیار بالاتری برخوردار می باشد. محبوبیت درب کشویی آکاردئونی ( Accordion door )بدان جهت است که به آسانی قابل نصب و اجرا می باشد و همچنین حفاظ کشو کرکره ای از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. همچنین دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد که همین امر موجب شده تا بتوان از این محصول در شرایط مختلف آب و هوایی بهره مند گردید.این مدل از حفاظ تاشو کشویی پنجره و درب را در رنگ های مختلفی تولید کرده اند که در نتیجه با توجه به نمای ساختمان می توان برای خرید آن ها اقدام کرد.

حفاظ کشویی
ثبت سفارش حفاظ

برای تعیین قیمت حفاظ کشویی آهنی باید به موارد متعددی توجه کرد. ۱- عرض در: هر چه در جمع وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین تری پرداخت شود. ۲- ارتفاع در: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت. ۳- طرح در: نوع طرح درب کشویی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده تر باشد و از گل های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان تر خواهد بود. ۴- تراکم درب کشویی : هر چه فاصله تیغه های عمودی درب های کشویی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت حفاظ کشویی است.

حفاظ پشت در خانه

بهترین نرده کشویی درب آپارتمان و پنجره و بالکن

شاکله اصلی سازه کشویی روی در آپارتمان تسمه های فلزی بوده که توسط پین های فلزی به همدیگر وصل شده و در قابی فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند از این رو کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نمیکند. حفاظ اکاردئونی های مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که ۹۰ درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود.

حفاظ جلو در خانه

استفاده از حفاظ های ثابت روی درب ورودی آپارتمان از لحاظ کاربری و شکل ظاهری چندان رایج نیست. درب های کشویی از انواع درب های ضد سرقت متحرک و تاشو هستند. نحوه ساخت این سازه طوری است که قابلیت جمع شدن را دارد. زیبایی و استجکام دو عنصر مهم در طراحی و ساخت حفاظ ضد سرقت هستند که یکجا در این محصول وجود دارد. با نصب درب کشویی خانه شبیه به زندان نمی شود. طرح های سه گل و چهارگل روی درب علاوه بر ایجاد مقاومت بیشتر، شکل ظاهری سازه را چشم نوازتر می کند. درب کشویی فلزی از زیباترین و کم جاترین سازه های امنیتی ساختمان است.

حفاظ رو دری

با نظر مشتری سفارش درب های کشویی میتواند از رنگ کوره ای و دستگیره فانتزی و قفل مخفی برخوردار باشند. یکی از مزیتهای رنگ کوره ای برای درب های کشویی نسبت به رنگ روغنی دوام بالای رنگ در مقابل ضربه و رطوبت می باشد. همچنین قفل مخفی در داخل چهارچوب درب آکاردئون کار گذاشته شده که این طراحی باعث شده تا ضریب اطمینان درب اکادئونی بیش از پیش افزایش یافته و غیر قابل نفوذ شود. یکی از محصولات پر فروش و عمده شرکت آهن سازه ، تولید انواع درب آکاردین بوده که در طرحهای مختلفی به خریداران عرضه می شود. شرکت آهن سازه یکی از پیشگامان تولید کننده انواع حفاظ و نرده جهت دیوار و پنجره و بالکن و همچنین درب ورودی ساختمان می باشد. و یکی از مهمترین طرحهای درب آکاردئنی تولید شده توسط شرکت آهن سازه میتوان به درب اکاردیونی پنج گل دو جداره اشاره نمود که در بین خریداران از اولویت ویژه ایی برخوردار است.

درب اکاردئون

شما میتوانید همچنین از حفاظ درب ریل کشو در فروشگاه ها و کارگاه ها و حتی جلوی آسانسور از این نوع کرکره حفاظ کشویی استفاده کنید تا میزان حفاظت را افزایش دهید. به طور کلی می توان گفت که این نوع حفاظ امنیتی آپارتمان از تسمه های فلزی تشکیل شده است که به وسیله یک سری پین های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که تسمه حفاظ آکاردون را به صورت ریلی حرکت می دهد.

درب کشو سر در آپارتمان

حفاظ کشویی چیست ؟

امروزه از درب کشویی فلزی به عنوان حفاظ تسمه کشویی بر روی درب های ورودی چوبی ضد سرقت ساختمان ها و واحدهای مختلف مسکونی در برابر سارقین و افراد مزاحم قرار می گیرد که با استفاده از این حفاظ کشویی آهنی می توانید خیال خود را برای همیشه از ورود افراد غریبه به ساختمان خود راحت و آسوده کنید و با آرامش خاطر به مسافرت رفته و شب را با خیالی راحت و بدون کوچکترین استرسی بر بالین بگذارید.

امنیت نرده درب کشویی چقدر است ؟

بالا بردن امنیت محل زندگی در حفظ آرامش افراد خانواده موثر است. به جای اینکه دائم نگران دزدی و سقت باشید، در راه ورود بیگانگان مانع ایجاد کنید. سارقین به دنبال منازل خالی از سکنه هستند. حال اگر در مسیر ورودی هیچ مانعی وجود نداشته باشد، این خانه ها در معرض خطر سرقت قرار دارند. شاغل بودن زوجین موجب شده تا در روز بسیاری از خانه ها خالی باشند. قبل از خروج از منزل درب کشویی را قفل کنید تا خیال تان از بابت دزدی و سرقت راحت باشد. با نصب قفل های بیشتر، امکان ورود بیگانگان به داخل خانه را کاهش دهید.

انواع نرده حفاظ کشویی کدامند ؟

از محصولات حفاظ ضد سرقت کشویی یا کرکره ای که جهت حفاظت و امنیت درب آپارتمان یا محافظت از اماکن مختلف می توان از حفاظ کشویی 3 گل لوزی ساده و خم دار ، درب کشویی پیچی ، حفاظ کشویی ایتالیایی ، حفاظ ریل کشو 4 گل ، درب کشویی دوجداره ، درب کشویی پرچ مخفی ، حفاظ کشویی سلطنتی نام برد .

سفارش نرده کشویی چگونه است ؟

برای سفارش حفاظ کشویی کافیست با کارشناسان بخش فروش آهن سازه در تماس باشید. شماره تماس کارشناس فروش 09127800603خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

603 7800 0912