حفاظ پنجره


حفاظ پنجره ساده و طرح دار شیک ساختمان و نصب حفاظ پنجره روی نما و ظاهر ساختمان تاثیر می گذارد. انتخاب مدل و طرح حفاظ پنجره آهنی فرفورژه و رنگ حفاظ پنجره آهنی یک چالش جدی در ساختمان های لوکس است. بورس حفاظ پنجره آپارتمان و ویلا و نرده دوجداره بزرگ پنجره طرح و مدل های مختلفی دارد که در پایین این مطلب عکس حفاظ پنجره ساده و نرده پنجره مدرن و ارزانترین حفاظ پنجره از داخل و خارج خانه قرار داده شده است. قیمت هر مترمربع حفاظ اهنی پنجره دو لنگه با توجه به طرح حفاظ بالکن و تراس اهنی و نرده حفاظ پنجره متفاوت است. در ساختمان های نوساز معمولا به هنگام ساخت بنا از نرده های حفاظ پنجره با رنگ مناسب برای پنجره های بزرگ استفاده می شود. مشکل وقتی است که بخواهید یک ساختمان قدیمی را بازسازی کنید.حفاظ پنجره
حفاظ پنجره ساده
حفاظ پشت پنجره با قوطی 50*20
حفاظ پنجره قلوه ای
حفاظ روی پنجره جدولی
حفاظ نرده پنجره فرفورژه
حفاظ پنجره فلزی نعل اسبی
حفاظ پنجره طرح دار
نرده حفاظ پنجره مدل دار
حفاظ پنجره شیک
حفاظ ساده پنجره
حفاظ پنجره فرفورژه
حفاظ پنجره ساختمان
حفاظ پنجره آپارتمان
نرده آهنی تراس
نرده فلزی پنجره
حفاظ پنجره طرح دار
حفاظ پنجره حیاط
حفاظ پنجره گارد
حفاظ پنجره باکس دار
حفاظ پنجره اروپایی
حفاظ پنجره نیزه دار
حفاظ پنجره نرده ای
حفاظ پنجره دایره ای
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره طرح ساده
حفاظ پنجره نقش دار
حفاظ پنجره جا گلدانی
حفاظ پنجره نیلوفری گل
حفاظ پنجره لوکس
حفاظ پنجره ساده نیزه ای
حفاظ پنجره با فلاور باکس
حفاظ پنجره ریلی
حفاظ پنجره مدل شیک
حفاظ پنجره نورد شده
حفاظ پنجره طرح دار
حفاظ آهنی پنجره
حفاظ نرده پنجره لوزی
نرده پنجره آهنی
حفاظ پنجره ورساچ
حفاظ پنجره طرح اروپایی
حفاظ پنجره متحرک
حفاظ پنجره پرچ مخفی

انتخاب طرح، رنگ و جنس حفاظ پنجره مدرن و سفارش نرده پنجره آهنی در این مورد بسیار دشوار تر است. به خصوص برای ساخت حفاظ در پنجره های جدید اصلی نمای ساختمان، باید دقت بیشتری انجام شود. شاید رنگ حفاظ پنجره ای که در ساختمان روبرویی نصب شده، مناسب این ساختمان نباشد. دکوراسیون نما یک مبحث جدی در بین معماران و دکوراتیوهاست.


09127800603


به دلیل نوسانات قیمت با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت حفاظ پنجره بصورت کیلویی و مترمربع با توجه به سفارش خرید نرده پنجره شما را محاسبه نماییم.

در ویدیو زیر چند نمونه حفاظ پنجره را را مشاهده نمایید.زیباترین حفاظ های پنجره حفاظ پنجره زیبا نرده پنجره زیبا حفاظ پشت پنجره حفاظ جلو پنجره نرده فرفورژه طرح دار حفاظ پنجره گارد پنجره نرده آهنی پنجره حفاظ پنجره از داخل نرده پنجره از داخل حفاظ بر روی پنجره حفاظ جلوی پنجره حفاظ جدید پنجره حفاظ درب و پنجره حفاظ زیبا برای پنجره حفاظ ضد سرقت پنجره نرده فرفورژه پنجره ضد سرقت نرده فرفورژه پنجرهحفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره طرح فرفورژه در بسیاری از بخش‌های ساختمان به کار برده می‌شوند. علاوه بر نرده های حفاظ پنجره ، دیگر موارد پرکاربرد آن در ساخت نرده های راه پله آهنی و نیز نرده حفاظ دیوار است. مدل های فرفورژه حفاظ پنجره هم با توجه به این که از یکسو قیمت بسیار مناسبی دارند و از سوی دیگر بسیار متنوع و زیبا هستند، مشتریان پروپاقرصی دارد . ضمن این‌که با توجه به جنس محکم آنها از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند. در ادامه نمونه‌هایی از طرح های نرده پنجره فرفورژه را به شما نشان خواهیم داد.


سفارش

نرده فرفورژه پنجره آهنی
حفاظ فرفورژه پنجره مدرن


حفاظ پنجره ساده

این نوع حفاظ پنجره آهنی ساده بسیار پرکاربرد است و معمولاً از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است. نرده های ساده پنجره می توانند از قوطی های 20 در 20 یا از 20 در 30 ساخته شوند. معمولاً طرح های پیچیده ای ندارند و به صورت کلاف های درهم تنییده عمودی و افقی قرار می گیرند. استحکام این نرده ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آن ها میسر نیست. تنها نکته مهم این است که فاصله مابین تیغه ها باید به صورتی باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشد. گاهی در بالا و پایین حفاظ های ساده، طرح هایی نظیر پیکان نیزه ای قرار می گیرد که به زیبایی آن کمک می کند.سفارش
نرده آهنی ساده پنجره
حفاظ اهنی ساده پنجرهحفاظ پنجره متحرک آکاردئونی

حفاظ پنجره متحرک

ساخت حفاظ پنجره متحرک کشویی یا حفاظ آکاردئونی پنجره به نحوی که قابل باز و بسته شدن است، یکی از انواع حفاظ است که مخصوصاً برای پنجره‌های بزرگ کاربرد دارد. نمونه ای که در زیر مشاهده می‌کنید از نوع آکاردئونی آن است. البته کاربرد اصلی این شکل از حفاظ در درب آکاردئونی است که برای تأمین امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه از در ساختمان استفاده می‌شود .سفارش
حفاظ پنجره آکاردئونی
حفاظ پنجره کشویی


حفاظ پنجره با جای قرارگیری گلدان ( فلاور باکس گارد )

با افزایش آپارتمان نشینی و توسعه مجتمع های مسکونی از یک سو و کاهش متراژ باغچه و فضای سبز ساختمان ها از سوی دیگر، بسیاری از مردم به کاشت گلهای آپارتمانی و استفاده از حفاظ پنجره با جای گلدان و فلاور باکس ها روی آورده اند. فلاورباکس در فضای خارج آپارتمان یا در کنار پنجره، می تواند گلها و عطر رویایی آنها را به فضای پر از ترافیک و آلودگی شهری آورده و بر لطافت فضا بیافزاید.


سفارش

نرده حفاظ پنجره با جای گلدان


رنگ آمیزی کوره ای نرده حفاظ پنجره


رنگ پودری الکترواستاتیک یا کوره ای درب اکاردئونی

‎آهن سازه از حفاظ پنجره با رنگ های پودری الکترواستاتیک یا کوره ای استفاده کرده و این امر باعث شده تا طول عمر رنگ نرده حفاظ پنجره بسیار بالا و حد اکثر کیفیت را دارا باشد ، همچنین این نوع رنگ بدلیل سیقلی بودن مانع از نفوذ و ماندگاری خاک بر روی حفاظ اهنی پنجره شده است .قیمت حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ های پنجره بصورت متر مربع قیمت گذاری می شوند که حفاظ درب و پنجره منزل برای خود انواع و اقسام متفاوتی دارند که هر خریدار بر حسب نیاز ساختمان، نوع کاربرد حفاظ و همچنین میزان هزینه ای که در نظر گرفته یکی از آن ها را انتخاب می کند.

در بحث پیش رو سعی داریم شما را با انواع حفاظ پنجره آشنا کرده و خصوصیات هر یک را به طور مفصل برایتان توضیح دهیم تا بتوانید با آگاهی و دانش قوی اقدام به خرید کنید.

حفاظ پنجره (window protector) با نصب کردن حفاظ در ساختمان فضایی بین داخل و بیرون به وجود آمده که می تواند ایمنی افراد منزل را بالا ببرد. شما به راحتی با انتخاب یکی از مدل های حفاظ می توانید ایمنی کودکان خود را بالا برده و منزل مسکونی‌تان را از خطر سرقت دزدان در امان کنید.

حفاظ پنجره آهن سازه
💎 کیفیت حفاظ پنجره بهترین نوع پروفیل و فرفورژه با توجه به طرح درخواستی
💲 قیمت حفاظ پنجره بر اساس هر مترمربع قاب پنجره
⏳ زمان نصب سفارش 3 تا 5 روز و نصب با توجه به تعداد
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت ساخت نسبت به متریال مورد استفاده
🎯 نحوه ثبت سفارش درخواست اندازه گیری و ارسال کارشناس

نرده پنجره برای منزل / خرید حفاظ پنجره رنگ کوره ای مشکی / حفاظ پنجره با رنگ الکترواستاتیک / نصب حفاظ پنجره / جوشکاری حفاظ پنجره/ نصب حفاظ پنجره روی دیوار با ارتفاع مختلف / حفاظ پنجره با رنگ سفید کوره ای الکترو استاتیک / نرده پنجره با رنگ سفید ضد زنگ / حفاظ پنجره در باغ ویلا / حفاظ پنجره در محوطه طبقه اول ساختمان / نرده پنجره در محوطه ویلا / نصب نرده پنجره حفاظ پنجره ارتفاع 1 متر / محاسبه قیمت مترمربع نرده پنجره / حفاظ پنجره ارتفاع بلند / حفاظ پنجره کیلویی با جوش دوطرفه co2 / حفاظ پنجره برای کاربری مسکونی


اگر منزل شما در طبقه یک و یا منزل شما در طبقه دوم یک ساختمان است و پنجره منزل هم به سوی کوچه باز می شود و یا به سمت خیابان باز می شود و یا شما در یک ویلا سکونت دارید و به شکلی می باشد که عبور و گذر نمودن از پنجره خانه سخت نیست، پس آمدن دزد دور از ذهن نمی باشد و در این صورت است که داشتن حفاظ برای پنجره ها واجب می باشد و حفاظ داشتن برای پنجره مهم تر از خود پنجره می باشد و اگر این طور هم نباشد، اهمیت آن کمتر از خود پنجره نخواهد بود و همان مقدار که شما نیاز به پنجره دارید، نیاز به حفاظ هم دارید.


نرده پنجره

خرید حفاظ پنجره آهنی

طراحی، ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره آهنی یا نرده پنجره در انواع و اقسام طرحای مختلف مدرن با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در گروه فنی آهن سازه انجام میپذیرد .  یکی دیگر از راه های محافظت و پوشش روی پنجره ساختمان، استفاده از حفاظ پنجره fence shield window می باشد. در سال های اخیر دزدان برای ورود به ساختمان از طریق پنجره بسیار آسان شده است. به همین دلیل یکی از بهترین راه ها استفاده از حفاظ پنجره می باشد . حفاظ پنجره ساختمان علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود غیر قانونی می شود، موجب زیبایی ساختمان شما خواهد شد.

 برای تخمین قیمت دقیق حفاظ های پنجره آهنی و حفاظ پنجره متحرک باید اندازه گیری انجام گردد و با توجه به اندازه متفاوت پنجره ها به واقع نمی‌توان بصورت دقیق همچین چیزی را پیش فرض درست بر روی کاغذ آورد زیرا قیمت نهایی برای محصولاتی مانند آهن و فولاد به نرخ روز محسوب می‌شود و پیش‌بینی صورت نمی گیرد ، زیرا تمامی این مصالح و ابزار آلات ارتباط مستقیم با قیمت دلار دارند و به قیمت روز بازار بستگی دارند . به همین دلیل باید هنگامی که میخواهیم نصب و اجرای حفاظ پنجره را انجام بدهیم باید همان موقع از قیمت های روز مطلع شویم اما بدانید که شرکت آهن سازه توانسته با بهره گیری از تکنولوژی و به صرفه ترین مصالح و ابزار آلات ، بهترین کیفیت را با بهترین قیمت خدمت مشتریان ارائه کند.


خرید حفاظ پنجره آهنی

همیشه لازم نیست حفاظ آهنی پنجره دوجداره منزل شما مدلی جدید یا فانتزی داشته باشه، ظاهر بیرونی بعضی خانه ها به اندازه کافی زیبایی داره. بنابراین یک حفاظ بازدارنده ساده و مقرون به صرفه، انتخاب بهتری نیست؟ خانه شما چه ویلایی باشد و چه آپارتمانی برای در امان ماندن از دسترسی سارقان و افراد نا آشنا باید دارای حفاظ بازدارنده امنیتی خوبی باشد. یکی از این امکانات امنیتی حفاظ پنجره و درب ورودی است .

آپارتمان های طبقه اول و دوم که پنجره ای رو به خیابان یا فضای باز دارند و خانه های ویلایی به طور صد در صد برای امنیتشان نیاز به حفاظ پنجره آهنی دارند . پنجره خانه یا آپارتمان طبقه اول شما راه بسیار مناسبی برای ورود به منزل شخصی شما و حریم امنتان است .هشتاد درصد سارقان منزل نه از درب ورودی بلکه از پنجره وارد خانه شده اند و اقدام به سرقت وسایل مهم و قیمتی منزل کرده اند. بخصوص خانه های ویلایی و آپارتمانهای طبقه اول که پنجره رو به خیابان یا فضای باز دارند، مکانهایی مناسب برای سرقت هستند چون سارق میتواند از پنجره وارد و خارج شود.حتی ممکن است در منزل باشید و کسی از پنجره باز بدون حفاظ منزل شما وارد شود و اقدام به سرقت کند .یکی از موارد مهم امنیتی که باید در تمام منازل مورد توجه قرار گیرد حفاظ پنجره است .


طراحی و ساخت حفاظ پنجره آهنی ساده ، حفاظ پنجره دوجداره ، نرده حفاظ پنجره فرفورژه ، حفاظ پنجره مدرن و حفاظ پنجره متحرک توسط تیم حرفه ای جوشکاری آهن سازه انجام می شود. پروسه ساخت حفاظ پنجره، بعد از اندازه گیری در محل کارگاه انجام می شود. سازه کامل برای نصب به محل ارسال شده و جوشکار با تجربه نصب حفاظ پنجره را در زمان کوتاهی انجام می دهد. قیمت حفاظ پنجره بستگی به طرح انتخابی و وزن متریال به کار رفته در ساخت دارد.

عکس و تصاویر حفاظ پنجره تولیدی آهن سازه

در بین انواع حفاظ های پنجره، حفاظ های پنجره آهنی فرفورژه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. دلیل آن هم اهمیت اساسی امنیت در طراحی و نصب این بخش از ساختمان است. البته، امروزه حفاظ هایی به بازار آمده است که شاید اگر پای امنیت ساختمان هم وسط نبود، باز هم برای زیبایی آن‌ها را نصب و استفاده می‌کردیم . نرده پنجره ساده که شبکه‌ای متشکل از نرده‌های عمودی، افقی و یا هر دو است، ساده‌ترین و ارزان‌ترین نوع حفاظ پنجره است. در ساخت این نرده‌ها از قوطی‌های آهنی استفاده می‌شود و فاصله آنها باید به نحوی تنظیم می‌شود که امکان نفوذ به داخل از آن وجود نداشته باشد.


حفاظ پنجره ساده

از پرکاربردترین مدل‌های حفاظ می توان به نوع حفاظ پنجره ساده اشاره داشت؛ زیرا به خاطر قیمت بسیار مناسب دارای محبوبیت و طرف‌داران زیادی شده و در نتیجه افراد بسیاری از آن استفاده می کنند.

شما این حفاظ ها را می توانید در اندازه‌های قوطی های 20×20 یا 20×30 میلی ‌متر در بازار تهیه کنید. در طرح همه آن ها نرده ها به صورت عمودی و افقی روی هم قرار گرفته اند. اگر روی قوطی‌های عمودی نیزه هم سوار شود به آن حفاظ‌ ها نیزه ای می گویند. بعضی وقت ها برای بالا رفتن زیبایی حفاظ ها پیکان هایی در بالا و پایین آن طراحی می شود.

از مزایای حفاظ پنجره ساده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- فاقد طرح های بسیار پیچیده

- طول عمر بسیار بالا حفاظ

- عدم خم شدن نرده ها به خاطر داشتن استحکام بالا

- تشکیل شده از کلاف‌های درهم‌ تنیده عمودی و افقی

-  امکان ست شدن رنگ حفاظ پنجره با بقیه اجزای ساختمان

- داشتن قیمت مناسب و به صرفه (جذب مشتریان بیشتر)

- قیمت حفاظ وابسته به اندازه پنجره و تعداد تیغه‌های عمودی و افقی

- امکان رنگ کاری (با انتخاب حفاظ به راحتی می توان رنگ آن را تغییر داد)

- دارای مقاومت بالا در برابر سارقان (دسترسی سارقان به داخل منزل ناممکن)

- کم بودن فاصله بین نرده ها (امکان عبور افراد غیر ممکن، فاصله بین نرده ها 10 سانتی متر)

حال شاید این سؤال برای اکثر شما پیش بیاید که چطور می توانیم از امنیت حفاظ ساده مطمئن شویم؟

به خاطر داشتن مقاومت بالای حفاظ های پنجره ساده باید فاصله بین تیغه ها کمتر باشد تا سارقان نتوانند از آن عبور کنند. در حقیقت این حفاظ ها جوری طراحی شده که سر یک انسان به هیچ وجه از بین آن ها رد نمی شود.

اگر تصمیم به نصب این حفاظ داشتید به شما توصیه می کنیم فاصله میله های عمودی را بیشتر از ۱۳ سانتی‌متر در نظر نگیرید و در میله‌های افقی هم به فاصله هر ۷۰ سانتی‌متر بهتر است یک میله یا برای استحکام بیشتر یک پروفیل افقی جوش دهید تا یک حفاظ پنجره مناسب که دارای قدرت تحمل بالایی است داشته باشد.

حفاظ پنجره متحرک (قابل جداسازی)

این نوع حفاظ را بیشتر در خانه‌های ویلایی که دور از شهر هستند می توان مشاهده کرد. امروزه با ورود کرکره‌های برقی و اتوماتیک، شیشه ‌های نشکن و ضد سرقت کمتر از این حفاظ ها استفاده می شود.

شاید در روی شیشه ویترین مغازه‌ ها این حفاظ ها را بارها و بارها دیده باشید که اگر مغازه دار می خواست از مدل های دیگر استفاده کند زیاد جلوه خوبی نداشت. صاحب مغازه بعد از اینکه تصمیم گرفت مغازه خود را ببندد ، حفاظ‌ ها را در روی پنجره‌ ها نصب کرده و با استفاده از قفل های کتابی آن را محکم می ‌کند.

در خانه های ویلایی، برای اتصال این نوع حفاظ ها لولا را به چارچوب پنجره متصل می کنند تا دیگر احتیاجی به حمل و نقل همیشگی نباشد. البته این نکته قابل بیان است که در زمان باز بودن این حفاظ ها باید در یک قسمت محکم شوند.

در این نوع حفاظ‌ ها داشتن زیبایی اصلاً اهمیتی ندارد و در بعضی مواقع همه سطح حفاظ را با ورق های ضخیم می پوشانند.

اگر از یک قفل مناسب برای این نوع مدل حفاظ استفاده شود می تواند گزینه خوبی برای حفظ امنیت منازل و محل کار باشد.

مزایای استفاده از حفاظ پنجره

- حفاظت از کودکان و پت ‌ها

- بالا رفتن امنیت ساختمان

- مقرون به صرفه بودن

- بالا بردن زیبایی ساختمان

معایب حفاظ پنجره

- تاخیر در نجات ساکنین در زمان آتش سوزی

- غیر ممکن بودن تخلیه خانه از داخل

- مانع دیدن قشنگی طبیعت و فضای بیرون به طور کامل


حفاظ پنجره چیست؟

حفاظی که پنجره ها دارند یک مدل سازه ای خواهد بود که بسیار محکم است و بر روی پنجره ها نصب می گردد تا اینکه جلوی ورود به ساختمان را بگیرد .

در گذشته زمانی که پنجره نصب می شد حفاظ هم با آن نصب می گردیده است اما امروزه به دلیل گسترش انواع مدل های پنجره ها و همین طور زیاد شدن مدل های متفاوتی از حفاظ ها قسمت های مختلف پنجره به شکل جداگانه و مستقل ساخته و درست می گردند و به شکل جدا از هم تولید و به فروش می رسند.

قیمت حفاظ پنجره

نرده پنجره بهترین حفاظ جلوگیری از ورود دزدان

ساخت حفاظ نرده پنجره ، بخش کوچکی از خدمات ساختمانی آهن سازه است که متخصصین ساخت و تولید نرده حفاظ آهنی ساختمانی آهن سازه با داشتن تجربه برای ارائه خدمات به مشتریان پاسخگو میباشند . امنیت اولین عاملیه که هنگام خرید یا اجاره یک ملک، چه به عنوان محل امن زندگی و چه به عنوان ساختمانی اداری، بهش توجه می کنیم. خوشبخاته امروزه انواع طرح و اقسام حفاظ پنجره کلاسیک، آکاردئونی، ابرویی، فانتزی و…. علاوه بر زیبایی، آرامش و امنیت ما را هم فراهم می کنن.کافیه ویژگی‌های هر کدام از این مدل‌های متنوع را بدونید تا به راحتی بتونید، حفاظ پنجره دو جداره مناسب ساختمانتان را، انتخاب کنید. امیدواریم این مطلب، راهنمای خوبی در این زمینه براتون باشه. مزایای نصب حفاظ پنجره با امنیت بالا

1-عبور از حفاظ پنجره غیر ممکن می باشد.

2-خمکاری های رو به بیرون و در جهت های مختلف حفاظ پنجره مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.

3-تراکم بالای ردیف های نرده پنجره علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای حفاظ پنجره آهنی می باشد.

4-طرح های نرده پنجره متفاوت و قابل تغییر می باشد.

5-قیمت هر متر مربع حفاظ پنجره با توجه به طرح ساده و فرفورژه محاسبه میشود .

6-محاسبه قیمت حفاظ پنجره بر اساس طول و عرض چارچوب پنجره میباشد .

یکی از روش‌های اصولی محافظت و پوشش پنجره و در ساختمان از عوامل مختلف بیرونی، ساخت حفاظ پنجره و در است. با نصب حفاظ مخصوص بر روی انواع پنجره و در در ساختمان‌های مسکونی و تجاری امکان رخ دادن بسیاری از حوادث کاهش پیدا کرده است و نمای ساختمان زیبا تر به نظر می‌آید. امروزه ساخت حفاظ در و پنجره توسط افراد متخصص و کار بلد در این زمینه و بر اساس نوع درب و پنجره صورت می‌گیرد. 


حفاظ پنجره بازشو و تاشو

حفاظ پنجره بازشو و تاشو

انواع نرده های حفاظتی پنجره برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. حفاظ پنجره بازشو از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی هستند. با نصب نرده حفاظ پنجره تاشو می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی از جمله پنجره است. حفاظ بازشو پنجره به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه بازشو را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.


حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره آهنی مدرن ، برای منزل و محل کار گزینه مناسبیه، چون بیشتر از ظاهر، کاربرده حفاظ است که اهمیت دارد. البته که کافیه رنگ حفاظ رو با سایر لوازم یا رنگ دیوارها، هماهنگ کنید و از یک حفاظ پنجره طرح ساده و شیک، یک دکور ست بسازید. میله‌های فلزی، یکی از محبوب‌ترین انواع محافظ‌های کلاسیک، برای انواع پنجره هستن که همچنان هم برای ساختمان‌های اداری، کارگاه‌ها یا کارخانه ها،  یک گزینه مناسب محسوب میشن. با نصب حفاظ‌های پنجره خیلی شلوغ فرفرژه، خودتون را از لذت تماشای زیبایی‌ها محروم نکنید. تنها نصب یک حفاظ پنجره مدرن ساده با گلنرده های کم و مطمئن کافیست!


نصب حفاظ پنجره

گروه فنی آهن سازه انواع مختلفی از مدل های حفاظ پنجره را تولید میکند.

مانند :

حفاظ پنجره ساده پروفیلی یا نرده ای

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره ثابت

حفاظ پنجره متحرک آکاردئونی

حفاظ پنجره فلاور باکس

و ….

حفاظ پنجره ساده پروفیلی چیست ؟

حفاظ پنجره آهنی ساده و شیک ، برای مشتریان ساده پسند و محل کار گزینه مناسبی است ، چون بیشتر از ظاهر، کاربرده حفاظه که اهمیت داره. البته که کافیه رنگ حفاظ رو با سایر لوازم یا رنگ دیوارها، هماهنگ کنید و از یک طرح ساده، یک دکور ست بسازید.

حفاظ پنجره فرفورژه طرح دار چیست ؟

مشخصا هر ساختمان و هر نمایی علاوه بر زیبایی به محافظت از ورودی ها از جمله پنجره نیز نیاز مبرم دارد. محتمل است در بسیاری از نماهای ساختمان و در قسمت های دیگر پنجره هایی نصب گردیده باشند که از ملزومات هر ساختمان به شمار می رود. این پنجره ها در اکثر مواقع نیاز به حفاظ آهنی دارند تا از خطراتی مثل ورود غیر مجاز افراد به منزل، دزدی و سایر موارد در امان باشند. انواع متفاوت و مختلفی از حفاظ پنجره موجود است ولی یکی از بهترین نوع آن ، طرح حفاظ پنجره فرفورژه می باشد چرا که هم مقاومت بالایی دارد هم اینکه در برابر کثیف شدن و آلودگی های خارجی که ممکن است بوجود بیاید در امان می باشد. از طرفی نیز به وقت نماشویی نیز راحت تر شسته می گردد.

تولید کننده حفاظ پنجره

انتخاب بهترین طرح و مدل حفاظ پنجره به عوامل متعددی بستگی دارد :

 • مکان نصب حفاظ پنجره : اگر در طبقات پایین تر باشد باید به طور گلی حفاظ کشی گردد.
 • جنس حفاظ تولیدی پنجره : طرح حفاظ پنجره برای هر جنسی متفاوت است؛ به عنوان مثال برای جنس های فلزی نمی توان طرح های استیل را پیاده سازی کرد.
 • قیمت و هزینه ساخت حفاظ پنجره : این عامل نیز در تعیین مدل حفاظ پنجره بسیار دخیل می باشد که با کسب اطلاعات از کارشناس آهنگری حفاظ پنجره می توانید به راحتی حدود قیمت را بدست آورید.
 • رنگ حفاظ پنجره : انواع حفاظ پنجره ساده و شیک در رنگ های زیبایی وجود دارند که به راحتی می توانید آن ها را با دیوارهای خود هماهنگ و ست کنید.

حفاظ پنجره آهنی

کاربردهای حفاظ پنجره ضد سرقت

امکان دارد بسیار مناسب تر و بهتر باشد به جای این که در مورد این صحبت کنیم که آیا اصلا ما نیاز به حافظ داریم در مورد این بحث کنیم که چرا حتما باید برای پنجره از حفاظ بهره گرفته شود و برای هر پنجره حفاظ هم گذاشته شود و اصلا نیاز و ضرورت آن چیست؟

اولین مزیتی که حفاظ دارد این خواهد بود که از نگاه امنیتی ساختمان را به درجه بالایی خواهد رساند و جلوی تعرض و وارد شدن افراد بیگانه و دزد در ساختمان را می گیرد.

و یکی از چیزهای خیلی مهم که وظیفه آن بر حفاظ می باشد نگهداری و حفظ امنیت است که اگر خانه حفاظ خوبی داشته باشد از ورود افراد غریبه ممانعت می کند.

و بیشتر کارایی این حفاظ ها برای منازلی به درد میخورد که از مناطق شهری به دور است و امنیت آن ها پایین است و مناطق ساکت است و شلوغ نیست چون در این مناطق احتمال دزدی زیاد است ؛بنابراین بهترین گزینه برای این خانه ها این است که ساختمان را از نظر امنیت در سطح بالا قرار دهند تا هر کسی وارد نشود، عموما از نظر درب خانه ها محکم هستند و درب ضد سرقت استفاده می شود، اما در پنجره هم باید مقاومت صورت گیرد.

حفاظ پنجره مدرن

این مدل از حفاظ هم یکی از انواع حفاظ ها هست که اتفاقا دو جداره است و نرده فرفورژه خواهد بود ، این نوع از حفاظ به وسیله یک تیم بسیار حرفه ای درست شده و عملیات درست شدن آن ها این گونه بوده که بعد لز اندازه گیری این حفاظ ها در منازل این حفاظ ها در کارگاه درست شده اند.

بعد از ساخته شدن برای نصب نمودن به منزل فرستاده شده است و جوشکار کارهای نصب آن را در مدت زمان خیلی کم انجام خواهد داد.

قیمت آن هم که طبق معمول بسته به طرح و وزن و همین طور متر آن است که هر اندازه با کیفیت بهتر و اندازه بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.

حفاظ پنجره ثابت

این مدل و نوع از حفاظ ها برای ساختمان ها کارایی دارد و به خصوص برای پنجره های خیلی بزرگ نصب خواهد شد.

و این مدل بر خلاف حفاظ های از جنس آهن به شکل ثابت می باشد و متحرک نیست.

سازه ای بسیار متفاوت و خوب است و خیلی چشم نواز است و طرفداران بسیار زیادی در میان مردم دارد.

خیلی ها برای منزل خود از این نوع حفاظ ها بهره می گیرند و راضی هم هستند.

حفاظ پنجره لوزی

این مدل از حافظ هم دارای طرح است و به شکل سلطنتی می باشد و یکی از محصولات خیلی با فروش بالا است و خریداران آن به شدت زیاد می باشد ، این مدل از حفاظ به سبب ورق های دارای نقش که با گیوتین برش می خورد بسیار شکیل و زیبا است.

دارای رنگ ها و طرح های خیلی متنوع و گوناگونی است که طبق سلیقه و علایق شما برای شما درست می شود.

پنجره لوزی طرح دار سلطنتی یا حفاظت از محصولات پرفروش حفاظ شرکت می باشد، این محافظ ها به وسیله ورق های نقش دار که به وسیله گیوتین به شکل تسمه برش داده خواهند شد نقش دار بودن تسمه در به سبب زیبایی در داخل اماکن خواهد شد، برای بیشتر شدن نمای ساختمان این پنجره و نقش دار به وسیله رنگ های متنوعی طبق سلیقه مشتری عزیز رنگ آمیزی خواهد شد.

حفاظ پنجره ضد سرقت

این حفاظ هم برای جلوگیری از دزدی خیلی مناسب می باشد و راهی برای امنیت خانه است، بهره گیری از آن هم خیلی مفید می باشد.

اخیرا برای جلوگیری از دزدی از این استفاده می کنند، و در کنار این که مناسب برای حفاظت خانه است اتفاقا خیلی هم زیبا است و این یک فرصت بی نظیر برای شما می باشد که از این استفاده نمایید.

قیمت حفاظ پنجره متحرک

برای این که بتوانید قیمت آن را برآورد نمایید باید اندازه آن را بگیرید چون اندازه های گوناگون تاثیر زیادی بر روی قیمت خواهد داشت و هر چه بزرگتر باشد، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود و هر چه اندازه و ابعاد کوچکتری داشته باشد قیمت آن هم کمتر است.

و چون در بازار فولاد و همین طور آهن نوسانات زیاد است و بسته به قیمت دلار می باشند؛ بنابراین قیمت آن ها هم طبق روز محاسبه خواهد شد و بروز باید قیمت آن را دریافت نمود.

حفاظ پنجره با قوطی

این حفاظ کارایی خیلی زیادی خواهد داشت، و قیمت آن هم مناسب است، حفاظی می باشد که دارای دوام و مقاومت بالایی است و حفاظی خیلی قوی برای خانه شما است.

در کنار این که این حفاظ ها قیمت خیلی خوبی دارند نصب کردن آن ها هم کار به شدت ساده ای است و به راحتی نصب می گردند.

کدام مدل حفاظ پنجره برای امنیت مناسب است ؟ حفاظ پنجره ساده امن تر است یا حفاظ پنجره فرفورژه ؟ استفاده از حفاظ پنجره با توجه به مسائل امنیتی از طرف بیرون در طبقات پایین و از قسمت داخل خانه در طبقات بالا حس امنیت و ارامش برای سقوط نکردن و … به وجود می آورد که امری ضروری است .


حفاظ پنجره چیست ؟

اگر وضعیت اشتغال شما به صورتی است که زمان زیادی را در بیرون از خانه می‌گذارنید و یا اگر زیاد اهل سفر رفتن هستید، قطعاً تأمین امنیت خانه یکی از دغدغه‌های مهم شماست. از آن جا که در ورودی و پنجره‌ها راه نفوذ سارقین به خانه‌ها هستند، ایجاد مانعی برای دسترسی از این دو مسیر در افزایش امنیت تأثیر زیادی دارد. نصب حفاظ پنجره و درب آکاردئونی ازجمله راهکارهایی است که مانع ورود سارقین خواهد شد. تنها حدود ده دقیقه طول می کشد تا یک سارق وارد خانه شما شود بنابراین هرچه قفلهای منزل شما محکم تر و سیستم دزدگیر شما قابل اعتمادتر باشد، احتمال اینکه در فهرست قربانیان این سرقت ها قرار بگیرید کمتر خواهد شد. با توجه به اینکه حدود 30 درصد از سارق ها از درب جلوی منزل یا پنجره استفاده می کنند تا وارد خانه شوند، هر چه پنجره و درب شما ایمن تر باشد بهتر خواهد بود.

قیمت حفاظ پنجره چگونه محاسبه میگردد ؟

محاسبه اندازه گیری پنجره = ارتفاع: از بالای چهارچوب پنجره (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب * قیمت هر متر مربع حفاظ پنجره در کاتالوگ آهن سازه

کاربرد و مزایای خرید حفاظ پنجره آهن سازه چیست ؟

بدیهی است که حفاظ پنجره از ورود آسان به خانه شما جلوگیری می کنند اما بخش عمده ای از اثربخشی آن ها از لحاظ روانی است : سارقان ترجیح می دهند سریع و بی سر و صدا کار کنند. به سادگی دیدن حفاظ برای دلسرد کردن بیشتر سارقان کافی است. شاید اولین و مهم‌ترین کاربرد حفاظ‌هایی که به پنجره‌ها نصب می‌کنیم، حفاظت از ساختمان در برابر ورود ناخواسته باشد. پنجره‌های طبقه اول نمونه خوبی از این نوع پنجره‌ها هستند که به دلیل ارتفاع کم و فاصله کمی از کف خیابان یا کوچه مجاور دارند. این امر در مورد پنجره‌هایی که دسترسی راحت‌تری دارند بیشتر صدق میکند لازم است حتماً حفاظ پنجره برای آنها نصب شود. با توجه به اهمیت حفاظت در برابر ورود ناخواسته، لازم است فاصله بین بخش‌های مختلف حفاظ پنجره به صورتی باشد. که امکان رد شدن سر از فواصل بین آنها وجود نداشته باشد. زیبایی پنجره: امروزه حفاظ‌ها و نرده‌های پنجره‌ها چنان طرح‌های جذاب و متنوعی دارند که استفاده از آنها باعث می‌شود تا زیبایی پنجره دوچندان شود. به طور مثال طرح‌های نرده فرفورژه بسیار متنوع شده‌اند و تقریبا برای هر سلیقه‌ای، یک نوع حفاظ ارائه شده است. شما هم اگر به دنبال زیباتر کردن پنجره‌های خود هستید، می‌توانید تصاویر این نوع حفاظ‌ها را ببینید و بهترین را سفارش دهید. رنگ‌بندی متنوع: امکان نقاشی حفاظ های پنجره با رنگ دلخواه شما وجود دارد و هیچ محدودیتی در این زمینه نمی‌تواند جلوی شما را در انتخاب رنگ مورد علاقه‌تان بگیرد. نصب سریع و آسان: بر خلاف آنچه تصور می شود، نصب حفاظ‌های پنجره اصلاً دشوار نیست و به سادگی می‌توان بر روی پنجره ساختمان خود حفاظ آهنی نصب کرد. معمولاً نصب حفاظ‌های پنجره کمتر از 2 ساعت زمان می‌برد

چگونه می توان لیست قیمت حفاظ پنجره را دریافت کرد ؟

برای دریافت لیست قیمت ها همواره می توانید باارسال پیام در واتس اپ به شماره 09127800603 اقدام نمایید.

ایمن ترین حفاظ پنجره بهترین حفاظ روی پنجره مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی پنجره حیاط محکم ترین و مدرن ترین حفاظ نمای پنجره باغ ویلا با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی پنجره شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ پشت پنجره ضمانت و گارانتی خرید نرده حفاظ های ضخیم پنجره ایمنترین و لوکس ترین نرده روی پنجره حفاظ ایده آل پنجره خانه برترین حفاظ های پنجره ساختمانییکی از راه هایی که دزدان به راحتی میتوانند از آن طریق وارد خانه شوند پنجره است. امروزه پنجرهای دوجداره یا UPVC بدلیل عایق حرارتی و همین طور عایق صدا بودن بسیار باب شده اند. اما این نوع پنجرها بدلیل اینکه باز کردن آنها بدون شکستن شیشه و تولید صدای اضافه راحت بوده بهترین گزینه برای ورود سارقان به خانه شما می باشند. نصب این نوع پنجرها به صورتی است که یک کلاف قوطی 40 در 80 در داخل دیوار کار شده و پنجره ها بروی آن پیچ می شوند. اگر در حال ساخت خانه هستید و هنوز به مرحله نما نرسیده اید بهتر است برای نصب حفاظ پنجره قبل از نما کاری از آن کلاف ساپورت گرفته شود تا پس از کار سنگ نما حفاظ پنجره به آن جوش داده شود، اما اگر که کار از کار گذشته است و شما خانه ای خریداری کرده اید که کار نما کاری به پایان رسیده و متوجه شده اید سارقان از آن پنجره میتوانند به خانه شما وارد شوند و به فکر حفاظ پنجره افتاده اید ، ما با ارسال کارشناس طریقه نصب را به شما توضیح خواهیم داد. در اکثر موارد یک قاب یا طاقچه ای در دور تا دور پنجره موجود می باشد که با استفاده از آن و کوبیدن میلگرد همانند میخ در آن میتوان حفاظ پنجره را به آن محکم کرد.


حفاظ پنجره معمولی

در موارد خاصی رول بولت باید استفاده کرد ! مواردی که در زمان نصب باید به آن توجه نمود شیشه های پنجره دوجداره هستند. این نوع شیشه ها بسیار حساس بوده و با ریخته شدن براده های جوش کاری و سنگ فرز کاری بر روی آنها در زمان نصب حفاظ پنجره امکان آن وجود دارد که این شیشه ها بسوزند و باید حتما قبل از کار با آب ریکا آنها را خیس کرد و ترجیحا کاغذ روزنامه و یا مقوایی و هر نوع کاغذ مقاومی را به آنها چسباند.


حفاظ پنجره میله ای

یکی از راه ها برای محافظت از ساختمان و ویلا ها استفاده از حفاظ پنجره میباشد، شاید تصور مردم از این نوع حفاظ های پنجره فقط میله های فلزی ساده باشد اما آهن سازه با ایده های جدید و جالب توانسته سبک و طراحی حفاظ پنجره را کامل تغییر دهد و طراحی ها به سمت لوکس تر بودن تغییر یافته و در کنار آن امنیت هم بیشتر شده است. در مورد طراحی و رنگبندی و ابعاد حفاظ هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد بلکه تمامی طرح ها بر اساس دیزاین ساختمان و رنگبندی نمای آن دیزاین میشود. اجزای تشکیل دهنده ی حفاظ پنجره فلزاتی مانند آهن و آلومینیوم می باشد ، که تمامی این فلزات ارتباط مستقیم به قیمت های روز بازار دارد ولی آهن سازه توانسته با کنترل وضعیت بازار و اهمیت دادن به خواسته های مشتری از بالا بردن روزمره ی اجناس خودداری کرده و بسته به نوع بازار قیمت کنترل شده و به صرفه به مشتری ارائه دهد ولی تمام این خدمات دلیلی بر پایین آوردن کیفیت و کم کاری در خدمات نصب و اجرا نمی شود بلکه مهم ترین اصل حفاظ نما جلب رضایت مشتری میباشد.


حفاظ پنجره آهنی
نرده فلزی پنجره
1: حفاظ پنجره از نوع پروفیلی ( قوطی )
2: حفاظ پنجره از نوع فرفورژه

سفارش

حفاظ پشت پنجره

در خصوص حفاظ پنجره پروفیلی یا ساده با قوطی معمولا با استفاده از پروفیل 20 در20 و کلاف دور پروفیل 20 در 30 حفاظ های پنجره در طرح ها و شکل های مختلف ساخته می شوند. در این نوع طرح بهتر است که فاصله ی میله های عمودی حد اکثر 13 سانتی متر بوده و در ارتفاع هر 70 سانتیمتر یک میله یا پروفیل افقی نصب و جوش داده شوند تا حفاظ پنجره از استقامت کافی و لازم برخوردار شوند.


حفاظ پنجره گلنرده

البته قابل ذکر است که این نوع طرح از حفاظ پنجره با وجود ظاهری ساده و مصالح ساده در طرح ها و نقش های متنوع و وسوسه انگیزی وجود دارند. و همین طور از قیمت مناسبی برخوردارند . حفاظ فرفورژه پنجره از نوع بعدی حفاظ های پنجره می باشد که متنوع ترین طرح های این نوع حفاظ را برخوردار می باشند، این نوع حفاظ ها تشکیل شده از گل نردهای چدنی و در بعضی مواقع آلومینیومی می باشند و همچنین با چهار پهلوهای فرفورژه می توانند در اشکال مختلفی مثلا شکل یک درخت یا هر شکلی که قابل طراحی باشد ساخته شود. حفاظ های پنجره فرفورژه هم میتوانند بسیار مقاوم باشند و هم بسیار ضعیف! استقامت این نوع طرح را شما با انتخابتون تعیین خواهید کرد و البته کارشناسان ما در آهن سازه ضریب اطمینان این نوع حفاظ ها یا گارد آهنی پنجره را به شما تشریح خواهند کرد.


حفاظ از داخل پنجره

لازم بذکر است که بیشترین انتخاب مشتریان ما حفاظ های فرفورژه برای پنجره می باشد. مورد بعدی حفاظ های پنجره از نوع استیل خواهند بود این نوع حفاظ ها در دو نوع استیل معمولی و استیل مصلح تولید شده است . استیل مصلح که به آن استیل بانکی نیز گفته می شود نوعی از نرده پنجره هستند که در آنها لوله با قطر کمتر و یا میلگرد کار شده است، که استقامت نرده را تضمین میکند. نردهای استیل غیر مصلح با پیچ رول پلاک به دیوار محکم شده که این موضوع باعث شده حفاظ کاملا غیر ایمن باشد. این نوع حفاظ ها با ظاهری براق زیبایی خاصی به نمای خانه شما میافزایند و از لحاظ ایمنی درسطوح خیلی پایینی قرار دارند.


حفاظ پنجره گل دار

امروزه ایمنی و زیبایی خانه ها و یا محل کار بسیار حائز اهمیت و چشمگیر می باشند و افراد سعی می کنند از حفاظ برای پنجره دو جداره استفاده کنند که این حفاظ ها علاوه بر زیبایی و تنوع از امنیت و مقاومت بالایی برخوردار است. از ورود سارقان جلوگیری می کند که مشتریان می توانند به راحتی منزل خود را ترک کنند و محیط امنی را برای خود و خانواده خود فراهم سازند. همچنین استفاده از حفاظ برای پنجره دو جداره یو پی وی سی از وارد شدن ضربه به شیشه هم جلوگیری می کند.


نرده پنجره

نصب نرده حفاظ برای پنجره به این صورت است که اول باید پنجره مورد نظر نصب گردد و بنا بر سلیقه مشتری و طرح و رنگ پنجره حفاظ آن هم ساخته می شود. حفاظ برای جلوگیری از ورود سارقان و جلوگیری از ضربه به شیشه استفاده می شود. حفاظ ها در تنوع و رنگ های مختلفی وجود دارد که شامل حفاظ استیلی، آهنی، فلزی و یا فرفورژه می باشد.


حفاظ پنجره طرح دار

برای پنجره حفاظ های متنوع بسیاری وجود دارد که در طرح ها و مدل های زیادی ساخته شده اند. پنجره حفاظ دار از مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلفی برخوردار هستند که بنا بر سلیقه مشتری و پنجره های ساختمانی این حفاظ ها ساخته و رنگ می شوند. حفاظ پنجره شامل استیل، آلومینیوم، آهنی و … می باشد که امروزه حفاظ آهنی فرفورژه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا هم رنگ زیبایی دارد و هم به مرور زمان در برابر تغییرات آب و هوایی از بین نمی رود. انواع مدل پنجره حفاظ دار شامل حفاظ پنجره آکاردئونی ، حفاظ های رول شونده و نوعی حفاظ هم وجود دارد که تقریبا به شکل ابرو می باشند که به آن حفاظ ابرویی گفته می شود که پهنای آن بیشتر از ارتفاع آن می باشد که در پنجره های بزرگ نصب می گردد.


حفاظ پنجره مدل دار

حفاظ برای پشت پنجره یکی از دغدغه هایی است که بعد از نصب پنجره دو جداره برای منزل به وجود می آید. به خصوص اگر منزل شما در طبقات پایین تر باشد این دغدغه بیشتر می شود. چرا که اگر منزل را ترک کنید مدام در حال اضطراب و نگرانی خواهید بود. در گذشته که فقط از پنجره های آهنی و آلومینیومی استفاده می شد حفاظ هایی از جنس آهن برای پنجره ها ساخته می شد. اما با آمدن پنجره یو پی وی سی و پنجره دو جداره ترمال بریک و … که این پنجره ها از زیبایی بسیار مناسبی هم نسبت به پنجره های قدیمی برخوردار هستند این سوال ایجاد می شود که حفاظ پنجره را از کجا تهیه کنیم. در منازل مدرن برای جلوگیری از اتلاف گرما و انرژی از پنجره دو جداره استفاده می شود. از نرده و یا همان حفاظ در تراس های با ارتفاع بالا برای امنیت بیشتر برای کودکان در خانه ها و کاهش نگرانی والدین آن ها استفاده می شود.


حفاظ پنجره ساده معمول

ما در طراحی نرده حفاظ پنجره ساختمان از ترکیب طرح های کلاسیک ایرانی و طرح های مدرن امروزی بهره میبریم ولی همیشه به مشتریان خود میگوییم که اولین خاصیت حفاظ پنجره باید حفظ امنیت ساختمان باشد و پس آن زیبایی بخشیدن به ساختمان. همچنین ما میتوانیم حفاظ های متحرکی طراحی کنیم که از داخل قفل میشوند و در مواقع اضطراری مانند اتش سوزی از داخل قابل باز شدن میباشند . هنگامی که شما به دنبال یک محافظ امنیتی شیک و در عین حال بسیار موثر برای ملک مسکونی یا تجاری خود هستید ، به هیچ وجه از حفاظ پنجره صنایع فلزی آهن سازه گذر نکنید ، چرا که قیمت مناسب ، کیفیت مطلوب و زمان ساخت و نصب کوتاه ما را از سایر رقبای حفاظ سازی در تهران و کرج متمایز میکند.


حفاظ پنجره شکل دار

حفاظ پنجره در طرح های حفاظ پنجره ساده و ارزان و فرفورژه کمی گران تر تولید میشود که شما میتوانید با توجه به بودجه و سلیقه خود یک مدل را انتخاب کنید.


بهترین نرده حفاظ پنجره

حفاظ پنجره نرده ای مجموعه ای از میله های آهنی است که برای جلوگیری از افتادن کودکان از پنجره و ورود سارقان طراحی شده است . کودکان میل به کاوش در محیط اطراف خود دارند . بعضی اوقات این کنجکاوی به اتفاقات خطرناک می انجامد . کودکی که به شیشه پنجره تکیه داده تا بیرون را بهتر ببیند شیشه پنجره کودک را از سقوط در امان نگه نمی دارد بنابراین حفاظ پنجره ساخته شده است تا کودکان را از این لحظات مضر محافظت کند و به والدین این آرامش را بدهد که سقوط از پنجره در خانه برای آنها اتفاق نمی افتد .


امن ترین حفاظ پنجره

ما شدیدا متعهد هستیم تا محصولی با کیفیت بالا برای شما عزیزان تهیه کنیم . فداکاری ما و کیفیت همراه با تجربه تولید گسترده ما این امکان را برای آهن سازه فراهم کرده است که محصولی را که میتواند برای اطمینان از امنیت خانه و فرزندان خود نیاز دارید برای شما عزیزان تولید نماییم .


حفاظ پنجره ساده فلزی

حفاظ ضد سرقت پنجره نیز یک نوع حفاظ نرده مناسب برای افزایش امنیت منزل و محل کارتان می باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و توانسته رضایت صاحبین املاک را به خود جلب کند. در سال های اخیر سارقین زیادی برای سرقت از فضای پنجره استفاده کرده اند و قطعا اگر بر روی پنجره حفاظ نصب می شد امنیت منازل به خطر نمی افتاد و شاهد اینگونه سرقت ها نبودیم. حفاظ پنجره علاوه بر موارد ذکر شده از سقوط کودکان از فضای پنجره جلوگیری می کند. حفاظ پنجره در طرح های گوناگون ، سایز های مختلف و رنگ های متنوعی ساخته می شود که در زیبایی نمای ساختمان نیز بسیار موثر است.


حفاظ پنجره فرفورژه

نرده محافظ پنجره دست ساز کاری از گروه صنعتی آهن سازه است که میتوان در متریال های مختلف و با سلیقه مشتری ساخته شود. این نرده طرفداران زیادی نسبت به نرده محافظ های سنتی و ساده دارد .


نرده گل دار

در ساختمان های امروزی، امنیت حرف اول را می زند. به همین دلیل نصب حفاظ پنجره دوجداره و نصب حفاظ روی درها و دیوارها، انجام می شود. زمانی که ما برای اجاره کردن یا خریدن یک خانه و یا آپارتمان اقدام می کنیم، به درب و پنجره ها و امنیت ساختمان ها توجه زیادی داریم. وجود امنیت در محل زندگی موضوع بسیار مهم و ارزشمندی است. هر چه امنیت یک مکان برای زندگی بیشتر باشد، میزان آرامش ما نیز از زندگی در آن مکان بیش تر می شود.


قیمت حفاظ پنجره نقش دار

هر یک از ما، ممکن است در خانه هایمان، لوازم و وسایل با ارزش و متنوعی داشته باشیم که حفظ امنیت آن ها برایمان اهمیت داشته باشد. از آنجا که به دلیل توسعه وضعیت زندگی ها، اغلب افراد معمولا به فعالیت در خارج از منزل مشغول هستند و بیشتر زمان ها در خانه نیستند، امن بودن و ضد سرقت بودن خانه برای شان اهمیت فراوانی دارد. به علاوه وجود حفاظ در طبقات بالایی ساختمان ها، از سقوط ناگهانی افراد و وسایل در شرایط مختلف جلوگیری می کند. زمانی که حرف از امنیت خانه می شود، اولین چیزی که به ذهن همه خطور می کند، نصب حفاظ برای درب و پنجره است. حفاظ ها تاثیر بسزایی بر ایجاد امنیت در ساختمان ها دارند. زیرا مانند مانعی محکم، در مقابل تنها راه نفوذ به خانه قرار می گیرند.سفارش

پنجره از گذشته تا به امروز جز اصلی ساختمان بوده است اما با گذشت زمان نوع ساخت و مدلش هایش تغییر یافته است در پنجره های امروزه بدلیل ابعادی که وجود دارد در جهت پوشش اصلی پنجره برای حفاظت شیشه ها و بالا بردن امنیت خانه ها از حفاظ پنجره فلزی استفاده می شود که حفاظ در قسمت بیرونی پنجره و برخی حفاظ داخل پنجره به صورت متحرک کشویی نصب می گردند.

در گذشته برای حفاظت پنجره ها از یکسری میله فلزی استفاده می کردند اما امروزه تولید کننده های حفاظ پنجره مدل های بسیار زیادی را با ایده های منحصر به فرد طراحی کرده اند. در حفاظ های جدید نرده پنجره علاوه بر امنیت بسیار زیاد آن ها به لوکس و شکیل بودن آن می توان اشاره نمود که متناسب با ساختمان های مختلف با پنجره ها و نمای ساختمان در طرح ها و رنگ های بسیاری به کار برده می شوند .

حفاظ پنجره - قیمت حفاظ پنجره - نرده پنجره - حفاظ پنجره ساده و شیک - حفاظ پنجره دوجداره - حفاظ پنجره مدرن - نرده حفاظ پنجره - حفاظ پنجره با قوطی - انواع حفاظ پنجره - حفاظ پنجره فرفورژه - نصب حفاظ پنجره - قیمت پنجره آهنی - قیمت فرفورژه کیلویی - محافظ پنجره - قیمت حفاظ آهنی - حفاظ آهنی پنجره - پنجره آهنی - درب و پنجره آهنی - طرح نرده پنجره - پنجره آهنی ساده - طرح حفاظ پنجره - فرفورژه پنجره - نرده پنجره مدرن - ارزانترین حفاظ پنجره - حفاظ بالکن طبقه اول - قیمت نرده آهنی حفاظ پنجره - حفاظ درب و پنجره - حفاظ پنجره بازشو - ساخت حفاظ پنجره - نرده فرفورژه ساده - نرده پنجره ساده - نرده پنجره دوجداره - مدل حفاظ پنجره ویلا - دزدگیر پنجره دوجداره - محافظ پنجره دوجداره - طرح پنجره فلزی - حفاظ پنجره آهنی - نرده آهنی پنجره - قیمت نرده پنجره - درب و پنجره آهنی سبک - حفاظ پنجره ساده - قیمت پنجره آهنی ساده - قیمت ساخت حفاظ پنجره - نرده فرفورژه پنجره - نمونه حفاظ پنجره - حفاظ پشت پنجره - خرید حفاظ پنجره - مدل پنجره اهنی - طرح پنجره آهنی - نرده محافظ پنجره - مدل پنجره آهنی ساده - حفاظ فرفورژه - خرید حفاظ پنجره دست دوم - حفاظ فلزی پنجره - حفاظ پنجره اهنی

انواع نرده پنجره - مدل نرده پنجره ساختمان - مدل حفاظ پنجره - نرده فرفورژه - طرح نرده بالکن با قوطی - طرح های درب و پنجره آهنی - درب و پنجره اهنی - رنگ حفاظ پنجره - نرده اهنی شیک - نرده پشت پنجره - پنجره اهنی - مدل درب و پنجره آهنی شیک - انواع پنجره آهنی - در و پنجره آهنی - حفاظ پنجره ریلی - پنجره فرفورژه - حفاظ فلزی - نرده و حفاظ پنجره - نرده دزدگیر پنجره - محافظ درب و پنجره - پنجره فلزی - طرح نرده فلزی - حفاظ پنجره دوجداره بزرگ - پنجره اهنی طرح دار - حفاظ فرفورژه پنجره - انواع حفاظ پنجره فرفورژه - محافظ پنجره فرفورژه - حفاظ پنجره با قوطی پروفیل - انواع حفاظ پنجره مدرن - حفاظ پنجره سنتی - درب پنجره اهنی - درب وپنجره اهنی - عکس پنجره فلزی - مدل در و پنجره آهنی - نرده فرفورژه مدرن - نرده پنجره فرفورژه - مدل نرده پنجره - محافظ پنجره مدرن - حفاظ ساده پنجره - نرده پنجره آهنی

قیمت دزدگیر پنجره - قیمت حفاظ پنجره آهنی - عکس حفاظ پنجره - طرح درب و پنجره آهنی - حفاظ بالکن فرفورژه - انواع پنجره اهنی - طرح حفاظ پنجره مدرن - حفاظ در و پنجره - نرده جلو پنجره - فرفورژه حفاظ پنجره - حفاظ پنجره مربعی - پنجره طرح دار - پنجره اهنی با حفاظ - درب و پنجره فرفورژه - ساخت حفاظ بالکن - دزدگیر پنجره فرفورژه - حفاظ پنجره بزرگ - پنجره آهنی جدید - قیمت نرده فرفورژه بالکن - مدل حفاظ پنجره فرفورژه - طرح حفاظ پنجره دوجداره - حفاظ پنجره از داخل - پنجره آهنی شیک - حفاظ پنجره پی وی سی - پنجره اهنی ویلایی - طرح دزدگیر پنجره - مدل دزدگیر پنجره - تراس حفاظ بالکن طبقه اول - حفاظ تراس طبقه اول - حفاظ پنجره آهنی ساده - حفاظ پنجره ویلا - مدل نرده فلزی پنجره - حفاظ برای پنجره - نرده برای پنجره دو جداره - حفاظ پنجره افقی - دزدگیر آهنی پنجره - حفاظ نرده پنجره - قیمت آهن فرفورژه - دزدگیر پنجره - حفاظ پنجره تاشو - مدل پنجره اهنی بزرگ - عکس در و پنجره آهنی - قیمت درب و پنجره آهنی - پنجره فلزی جدید - درب و پنجره آهنی جدید - عکس درب و پنجره آهنی - پنجره ساده - طرح های حفاظ پنجره - درب و پنجره آهنی ساده - نرده برای پنجره - نرده پنجره پی وی سی - نرده فلزی پنجره - در و پنجره آهنی جدید - حفاظ پنجره یو پی وی سی - حفاظ پنجره جدید - طرح محافظ پنجره - ساخت حفاظ

نرده جلوی پنجره - محافظ بالکن ساختمان - حفاظ آهنی پنجره دوجداره - حفاظ درب فرفورژه - بهترین حفاظ پنجره - حصار پنجره - حفاظ پنجره فلزی - طرح فرفورژه حفاظ پنجره - پنجره نرده دار - حفاظ درب ساده - رنگ درب و پنجره آهنی ساده - محافظ بالکن اماده - درب و پنجره فلزی - عکس حفاظ پنجره دوجداره - مدل پنجره آهنی ویلایی - طرح حفاظ پنجره فرفورژه - انواع حفاظ تراس - نرده فرفورژه بالکن - نمونه پنجره آهنی - پنجره حفاظ دار - مدلهای حفاظ پنجره - عکس درب و پنجره آهنی ساده - انواع حفاظ پنجره های دوجداره - پنجره شبکه ای - انواع نرده فرفورژه - دزدگیر پنجره ساده - نمونه حفاظ پنجره دوجداره - مدل محافظ پنجره - حفاظ پنجره ساختمان - رنگ نرده پنجره - مدل در و پنجره آهنی شیک - پنجره های فلزی - قیمت پنجره اهنی - نرده اهنی مدرن - طراحی حفاظ پنجره - نرده آماده - حفاظ درب و پنجره دوجداره - طرح پنجره اهنی جدید - حفاظ پنجره یو پی وی سی از داخل - حفاظ پنجره دست دوم - در و پنجره اهنی

حفاظ پنجره هلالی - مدل های حفاظ پنجره - حفاظ پنجره فرفوژه - طرح حفاظ درب و پنجره - درب وپنجره آهنی - مدل نرده آهنی - پنجره دوجداره با محافظ - حفاظ های پنجره - گل نرده پنجره - طرح نرده پنجره دوجداره - مدل پنجره برای تراس - حفاظ اهنی پنجره - آهن سازه - فرفورژه نرده - حفاظ تراس - نرده تراس با قوطی - محافظ آهنی پمپ آب - طرح در و پنجره آهنی - نرده ساده - حفاظ پنجره کلاسیک - مدل نرده فلزی ساده - نرده های فرفورژه - حفاظ ریلی - درب بالکن اهنی - حفاظ بالکن جدید - پنجره ساده و شیک - طرح در و پنجره فلزی - مدل حفاظ پنجره جدید - طرح فرفورژه نرده - پنجره آهنی کشویی - نرده تراس ارزان - نصب حفاظ پنجره دوجداره - درب پنجره اهنی شیک - پنجره طرح انگلیسی - حفاظ مدرن پنجره - مدل درب وپنجره آهنی - انواع مدل پنجره برای بالکن - طرح حفاظ بالکن - پنجره چهارخونه - انواع درب و پنجره آهنی - طرح محافظ پنجره دوجداره - انواع مدل پنجره اهنی - حفاظ مدرن - دروپنجره اهنی - قیمت پنجره فلزی - جدیدترین حفاظ پنجره - در پنجره اهنی - انواع دزدگیر پنجره - طرح نرده فرفورژه - گارد پنجره - مشبک حفاظ پنجره مدرن - پنجره گلدار - قیمت نرده اهنی ساده - گل پنجره اهنی - عکس پنجره ساده - انواع فرفورژه نرده - قیمت فرفورژه متری

عکس پنجره اهنی شیک - مدل نرده آهنی بالکن - عکس نرده پنجره - دزدگیر پنجره مدرن - قیمت حفاظ پنجره متحرک - حفاظ آهنی - قیمت روز درب و پنجره فلزی - طرح های نرده آهنی - پنجره با حفاظ - طرح پنجره برای بالکن - حفاظ پنجره طرح گل - قیمت درب و پنجره فلزی - قیمت هر کیلو فرفورژه - قیمت هر متر نرده فرفورژه - عکس درب پنجره اهنی - طرح حفاظ پنجره آهنی - مدل درب وپنجره اهنی - قیمت پنجره دوجداره حفاظ دار - قیمت نرده استیل در سال ۱۴۰۰ - قیمت نرده حفاظ - قیمت نرده فرفورژه - قیمت نرده استیل ۱۴۰۰ - حفاظ فلزی درب - قیمت فرفورژه نرده - پنجره های مدرن - محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره - نرده استیل قیمت - انواع پشت پنجره ای - مدل درب و پنجره ست - رنگ پنجره آهنی

در پنجره - حفاظ پنجره آهن سازه - حفاظ بالکن مدرن - رنگ در و پنجره شیک - رنگ پنجره - انواع حفاظ - رنگ درب و پنجره ساده - مدل درب و پنجره آهنی - مدل حفاظ پنجره دوجداره - بهترین حفاظ روی دیوار شرکت آهن سازه - حفاظ ساختمان - طرح در و پنجره - عکس پنجره اهنی - پنجره فلزی شیک - حفاظ پنجره دو جداره - حفاظ پنجره متحرک - مدل پنجره آهنی - قیمت نرده آهنی دست دوم - رنگ پنجره سفید طلایی - دزد گیر پنجره - مدل پنجره اهنی جدید - در و پنجره فلزی - مدل پنجره راه پله - حفاظ پنجره باغ - در پنجره آهنی - جاکولری پنجره ای - انواع در و پنجره آهنی - فاصله بین نرده های حفاظ پنجره - انواع حفاظ بالکن - مدل در پنجره اهنی - طرح حفاظ پنجره با قوطی - حفاظ پنجره دوجداره متحرک - حفاظ خانه - طرح های پنجره آهنی - نمونه درب و پنجره آهنی - حفاظ برای تراس - مدل حفاظ بالکن - نرده آهنی ساده - عکس حفاظ - حفاظ پنجره ویلایی - پنجره دوجداره با حفاظ - مدل محافظ پنجره دوجداره - مدل حفاظ تراس

طرح پنجره اهنی - پنجره گرد آهنی - رنگ درب و پنجره آهنی - پنجره جدید آهنی - مدل پنجره برای بالکن - حفاظ پنجره دوجداره upvc جدید - پنجره مشکی طلایی - حفاظ جلو پنجره - طرح فرفورژه - پنجره مربعی - طرح جدید درب و پنجره اهنی - حفاظ فرفوژه - محافظ نرده بالکن - محافظ پنجره پی وی سی - حفاظ درب دوجداره - درب پنجره - پنجره حیاط - برای پنجره - پنجره های آهنی - حفاظ پنجره شیک - پنجره فرفوژه - حفاظ پنجره دوجداره جدید - حفاظ پنجره با میلگرد - حفاظ پنجره های بزرگ - مدل فرفورژه پنجره - در در در در - عکس پنجره آهنی - پنجره آهنی طرح دوجداره - پنجره دوجداره محافظ دار - حفاظ پنجره دو جداره جدید - رنگ درب پنجره آهنی - گل پنجره دوجداره - قیمت درب پنجره اهنی - جدیدترین حفاظ پنجره دوجداره - محافظ پنجره یو پی وی سی - قیمت هر کیلو اهن فرفورژه - انواع مدل پنجره راه پله - مدل درب پنجره اهنی - مدل درب پنجره جدید - مدل حفاظ پنجره آهنی - قیمت در و پنجره آهنی - بالکن حفاظ پنجره متحرک - مدل در وپنجره آهنی - دزدگیر پنجره استیل - حفاظ نرده ای پنجره - درب تراس اهنی - مدل درب و پنجره فلزی - طرح پنجره - حفاظ نرده ای - طرح درب و پنجره فلزی - مدل حفاظ - نرده فرفورژه نما - نرده آهنی دست دوم - درب آهنی بالکن - حفاظ پنجره upvc - پنجره آماده - نرده فلزی ساده - ساخت حفاظ پمپ آب - رنگ در و پنجره - عکس درب و پنجره آهنی جدید - مدل در و پنجره اهنی ساده - حفاظ پنجره با جا گلدانی - پنجره فلزی ساده - پنجره ساده آهنی - محافظ پنجره ریلی - قیمت درب و پنجره اهنی - طرح پنجره دوجداره با حفاظ

در و - نرده آهنی مدرن - جایی که در خانه نرده های کوچکی دارد - انواع محافظ پنجره دوجداره - حفاظ پنجره با تسمه - مدل پنجره آهنی شیک - طرح فرفوژه - انواع پنجره فلزی - درب و پنجره فرفورژه جدید - طرح نرده فرفورژه تراس - در وپنجره اهنی - طرح در پنجره اهنی - مدلهای درب و پنجره آهنی - طرح درب وپنجره فلزی - نمای فرفورژه - حفاظ اهنی - قیمت گل فرفورژه در بازار - حفاظ پنجره کشویی - رنگ مناسب درب و پنجره فلزی - مدل پنجره فلزی - پنجره آهنی ریلی - فرفورژه آماده - حفاظ پنجره لوزی - حفاظ پمپ آب - گل فرفورژه نیلوفری - دروپنجره اهنی جدید - رنگ در و پنجره آهنی - پنجره مشبک روبه حیاط - محافظ پنجره کودک - پنجره دوجداره با جاکولری - سفارش فرفورژه - جدیدترین مدل پنجره آهنی - حفاظ ریلی پنجره - قوطی پنجره - بازار در و پنجره دست دوم تهران - پنجره دوجداره حفاظ دار - حفاظ بالکن و پنجره - طرح درب پنجره آهني - طرح پنجره ساده - مدل رنگ درب و پنجره اهنی - عکس نرده اهنی - عکس درب و پنجره اهنی - رنگ در و پنجره جدید - زوار پنجره آهنی - طرح حفاظ - پنجره آهنی بزرگ - پنجره آپارتمان - حفاظ بالکن آهنی - دروپنجره شیک - حفاظ پنجره متحرک چوبی - نرده های فرفورژه جدید - حفاظ ساده

رنگ در و پنجره باغ - لوکس حفاظ پنجره فرفورژه - در در در - حفاظ پنجره به انگلیسی - ساخت پنجره آهنی ساده - آهنی حفاظ پنجره مدرن - عکس درب پنجره - نرده فرفروژه - مدل نرده آهنی تراس - نرده دست دوم تهران - حفاظ پنجره دوجداره upvc - انواع مدل حفاظ پنجره - حفاط پنجره - حفاظ پنجره طرح انگلیسی - درپنجره - مدل نرده پنجره دوجداره - حفاظ در دوجداره - دیوار تهران درب و پنجره دست دوم - نمای ساختمان فرفورژه - لیست قیمت فرفورژه - بهترین رنگ درب و پنجره - حفاظ پنجره زیبا - طرح های پنجره - محافظ پنجره آهنی - مدل رنگ پنجره اهنی - درب و پنجره فلزی جدید - رنگ امیزی پنجره اهنی - رنگ پنجره اهنی - طرح پشت پنجره - نرده حفاظ بالکن - نصب حفاظ بالکن - نمای پنجره راه پله - حفاظ آهنی بالکن - هره ی پنجره - انواع نرده فلزی - قیمت ساخت درب و پنجره آهنی

قیمت هر کیلو گل نرده - پروفیل زد چیست - نرده فرفورژه جدید - انواع محافظ پنجره - حفاظ پنجره قدیمی - رنگ درب و پنجره فلزی - قاب پنجره آهنی - محافظ تراس - مدل نرده پشت پنجره - مدل درب پنجره اهنی شیک - قیمت ساخت درب و پنجره آهنی شیراز - قیمت رنگ درب و پنجره آهنی - انواع فرفورژه - عکس در و پنجره - عکس پنجره های زیبا - انواع نرده محافظ پنجره - رنگ در پنجره - رنگ درب پنجره جدید - رنگ پنجره خانه - رنگ پنجره سفید مشکی - طرح رنگ پنجره - عکس درب و پنجره - پنجره راه پله - کلاف پنجره - گل حفاظ پنجره - زیبا اهنی - میله فرفورژه - حفاظ پنجره از داخل ساختمان - وزن هر متر مربع پنجره آهنی - پنجره سفید طلایی - درب و پنجره اهنی جدید - عکس در پنجره - قوطی فرفورژه - حفاظ تراس متحرک - مدل پنجره جدید - جدیدترین مدل پنجره

فرفوژه چیست - نصب پنجره در بالکن - انواع حفاظ پنجره دو جداره - حفاظ آکاردئونی آهن سازه - حفاظ بالکن - حفاظ برای پنجره دوجداره - حفاظ تراس ریلی - حفاظ درب شیشه ای - حفاظ ساختمان در حال ساخت - درب و پنجره شیک - درب پنجره فلزی - رنگ برای در و پنجره - رنگ درب پنجره - طرح درب و پنجره ساختمان - طرح پنجره آهنی ساختمان - مدل رنگ درب و پنجره - مدل رنگ پنجره - نرده حفاظ پنجره ساختمان - نرده پی وی سی - پنجره آهنی شیک و جدید - پنجره اپارتمان - پنجره باغ - پنجره های اهنی شیک - پنجره پیش ساخته - در نرده ای ساده - انواع حفاظ پنجره متحرک - قیمت نرده پی وی سی - قیمت ساخت پنجره آهنی - محافظ بالکن - قوطی 20*20 - ساخت درب و پنجره آهنی - قیمت درب وپنجره اهنی - درب و پنجره سازی آهنی - قیمت نرده محافظ کودک - طرح های فرفورژه - نرده محافظ کودک دست دوم - پنجره آهنی دوجداره - طرح پنجره ساختمان - نرده تراس مدرن - انواع مدل درب و پنجره اهنی - درب و پنجره فلزی پیش ساخته - رنگ آمیزی حفاظ پنجره - رنگ جدید درب و پنجره - رنگ در و پنجره سفید طلایی

رنگ درب پنجره سفید طلایی - طرح پنجره فلزی ساختمان - عکس درو پنجره - عکس فرفورژه - نمای پنجره راه پله از بیرون - نمونه رنگ آمیزی درب و پنجره فلزی - کلاف دور پنجره - گل فلزی درب و پنجره - قوطی دور پنجره - حفاظ بالكن - پنجره upvc قیمت - نرده فلزی فرفورژه - نرده بالکن دست دوم - مدل فرفورژه - نرده بالکن فرفورژه - وزن هر متر مربع نرده فلزی - قانون نصب حفاظ پنجره طبقه اول - قیمت نرده راه پله دست دوم - نحوه محاسبه قیمت بتن اماده - قیمت آهن درب و پنجره دست دوم - پنجره هلالی اهنی - حفاظ پنجره سی ان سی - قیمت پنجره دوجداره آهنی - فروش پله آهنی دست دوم - رنگ درب و پنجره ویلا - قیمت هر متر مربع کرکره برقی - خرید گلدان پشت پنجره ای - کلاف آهنی - قاب دور پنجره ساده - پنجره دو جداره حفاظ دار - قیمت پنجره دوجداره - مدل نرده فرفورژه راه پله - دوجداره كردن پنجره هاي قديمي - پله جلو ساختمان - پنجره بزرگ - نمای پنجره ساختمان - بهترین رنگ برای پنجره آهنی - جدید - حفاظ - حفاظ برای پمپ آب - حفاظ تراس و بالکن - حفاظ پنجره آلومینیومی - در نرده ای - رنگ در و پنجره خانه - رنگ در وپنجره - رنگ درب و پنجره - رنگ درب و پنجره اهنی - رنگ درب و پنجره سفید طلایی - رنگ درب و پنجره شیک - رنگ مناسب درب و پنجره - طرح رنگ درب و پنجره - طرح پنجره راه پله

عکس در و پنجره آهنی شیک - فرفوژه پنجره - نرده دست دوم - کشویی حفاظ پنجره متحرک - طرح نرده آهنی - قیمت هر متر نرده آلومینیومی - نرده اهنی جدید - نرده جلو ساختمان - نرده حفاظ - حفاظ آکاردئونی دست دوم - دستمزد نصب نرده سنگی - عکس نرده راه پله آهنی - قیمت حفاظ - قیمت حفاظ آکاردئونی - قیمت درب خانه - قیمت هر متر مربع شیشه ساده - نرده اهنی ساده - نحوه محاسبه متر مربع پنجره - حفاظ شاخ گوزنی - مدل فرفورژه نرده - نرده فرفوژه - حفاظ آکاردئونی ارزان - حفاظ استیل درب ورودی - پنجره - حفاظ برای بالکن - قیمت جوشکاری کیلویی - قیمت پنجره upvc - مرکز فروش حفاظ دست دوم - یه کوچه پر سنگ و پنجره - قیمت هر کیلو آلومینیوم درب و پنجره - لیست قیمت نرده سنگی - هزینه نصب پنجره دوجداره - آکاردئون قیمت - گل نرده بالکن - طرح نرده تراس ساده - قیمت آلومینیوم پنجره - محاسبه قیمت پنجره دوجداره - نرده راه پله ساده - نقاشی پنجره ساده - پنجره فانتزی - جایی در خانه که نرده های کوچکی دارد - حفاظ پمپ - خرید پروفیل زد - درب حفاظ آهنی - طرح نرده فلزی تراس

ساخت نرده محافظ کودک - پنجره دست دوم کیلویی چند - اجرت ساخت درب و پنجره سال 1400 - قیمت پنجره آهنی دست دوم - نرده پی وی سی طرح چوب - نرده آهنی بالکن - شرکت گل نرده - قیمت ضد زنگ 20 کیلویی - دیوار قائمشهر خانه ویلایی - بالکن طبقه اول - پنجره یو پی وی سی حفاظ دار - خانه ویلایی در ساوه فروشی دیوار - قیمت شیشه 4 میل ساده - دیوار آمل لوازم دست دوم خانه - سفارش پنجره دوجداره - قوطی 20*40 - ساخت پنجره آهنی - پنجره آکاردئونی تراس - طریقه نصب نعل اسب در مغازه - نرده بالکن مدرن - پنجره خانه - مدل درب تراس - قیمت قلوه سنگ - تصاویر پنجره های زیبا - حفاظ پمپ آب خانگی - قیمت انواع میله فلزی ساده - قیمت سنگ قلوه - پنجره دوجداره دست دوم دیوار - کلیه نعل اسبی چه خطراتی دارد - پنجره بزرگ ویلایی - پنجره پی وی سی دست دوم دیوار - پنجره های زیبا - پنجره دست دوم - پنجره ساختمان - قیمت قوطی 2 در 2 - ساخت پنجره با پروفیل - پنجره برای بالکن - قیمت حفاظ کولر گازی - مدل بالکن ساختمان - جدیدترین پنجره های دوجداره - قیمت هر کیلو آهن دست دوم ۱۴۰۰ - لیست قیمت دستمزد جوشکاری ۱۴۰۰ - مخفی کردن شماره تلفن در دیوار - بهترین رنگ برای نرده راه پله - رنگ در و پنجره ساختمان - رنگ نرده فلزی - قیمت دزدگیر اماکن - قیمت پله گرد ۱۴۰۰ - گلدان پشت پنجره ای - قیمت آهن کیلویی - پشت قاب شیشه ی پنجره ای - گل پی وی سی

حفاظ پنجره آهنی نسل جدید سیستم های ایمنی حفاظت از ساختمان میباشد که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی نیز برخوردار است که چندین برابر حفاظ های استیل می باشد. روش های متعددی در نصب حفاظ جلوی پنجره وجود دارد که هر کدام دارای مزیت و معایبی میباشد .در این بین نکته حایز اهمیت اتصال لوله و میلگرد آهنی داخل لوله به پروفیل است. استفاده از جوش و پیچ بیشترین کاربرد را در این روش دارد. با توجه به زیبایی ظاهری و استحکام بالای حفاظ آهنی این متریال گزینه مناسبی برای ساخت انواع حفاظ از قبیل حفاظ پنجره , حفاظ درب و حفاظ بالکن است. با پیشرفت صنعت و هنر در ساختمان سازی استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم اهمیت بیشتری پیدا کرده است. یکی از این متریال که هم از نظر زیبایی ظاهری و مقاومت بالا در برابر تاثیرات منفی آب هوا و آلودگی محیطی کاربرد فراوان دارد رنگ کوره ای روی حفاظ آهنی پنجره است که می تواند در نمای خارجی پنجره و بالکن ساختمان ها و هم برای نمای داخلی ساختمان مانند حفاظ درب های آپارتمانی استفاده شود.

انواع حفاظ پنجره را در این قسمت مورد بررسی قرار خواهیم داد و به شما عزیزان اطلاعات کاملی خواهیم داد. همان‌طور که می‌دانید حفاظ هایی که بر روی پنجره‌ها و درب ها نصب می شود دارای انواع مختلف می‌باشد که بسته به نیاز و مهندسی ساختمان از مناسب ترین نمونه باید که استفاده شود. انواع حفاظ بر اساس مواد و متریال خاصی ساخته می‌شوند که هر کدام از انها برای شرایطی مناسب می باشند و قیمت های مختلفی نیز دارند. به طور عمده حفاظ ها از جنس آهنی ، چوبی ، upvc ، آلومینیومی ، سنگی ، استیل می‌باشند که در بین انها حفاظ آهنی پنجره کاربرد بیشتری نسبت به نمونه‌های دیگر دارد و از مقاومت بالاتری برخوردار است.

همچنین حفاظ های اهنی دارای تنوع بالایی نیز می باشند ، به طوری که می‌توان گفت بالای 1000 طرح مختلف حفاظ آهنی طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است . اگر بخواهیم انواع حفاظ آهنی پنجره را بر اساس نوع عملکرد و بهره‌برداری ذکر کنیم این دسته ها عبارت است از :

 1. حفاظ پنجره ریلی : این دسته از حفاط ها دارای ریلی در قسمت پایین خود می‌باشند که قابلیت حرکت دارد و با استفاده از ان می‌توان که حفاظ را جابجا کرد. معمولا از این دسته حفاظ های اهنی زمانی استفاده می‌شود که در مواقع خاص قصد استفاده از ان را داشته باشید، به عنوان مثال زمان‌هایی که به سفر می‌روید برای بالاتر رفتن امنیت حفاظ را می‌بندید و نحوه حرکت بسیار راحت می‌باشد.
 2. حفاظ پنجره ساده : یکی دیگر ازانوع رایج حفاظ های پنجره که پرکاربردترین نیز می‌توانیم ان را بنامیم، حفاظ های ساده می‌باشد. همچنین این نمونه ها معمولا دارای قیمت‌های کمتری نیز می‌باشند، چرا که دارای طرحی پیچیده و خاص نمی باشند و مناسب برای ساختمان های معمولی می‌باشند. نکته مهمی که در رابطه با این حفاظ ها باید توجه داشته باشید این است که فاصله بین حفاظ و پنجره باید به گونه‌ای باشد که اجازه عبور افراد داده نشود تا امنیت برقرار باشد. این نوع از حفاظ ها نیز در انواع طرح های مختلف می‌توانند طراحی و ساخته شوند . می‌توان گفت این حفاظ ها دارای قیمت مناسب‌تری نسبت به نمونه های پیچیده حفاظ دارد و همه افراد می‌توانند برای امنیت ساختمان خود از آن استفاده کنند.
 3. حفاظ سی ان سی شده : این دسته از حفاط ها به صورت یک‌دست به صورت یکپارچه و منظم ماشین‌کاری می‌شوند و طرح دلخواه روی انها پیاده می‌شود. همچنین این نوع از حفاظ ها به دو صورت لولایی و ریلی مونتاژ می‌شوند . این حفاظ ها از دو یا چند لنگه تولید می‌شوند که به صورت ریلی و کشویی نیز موجود می‌باشد. البته طراحی روی این حفاظ ها می‌تواند به سلیقه مشتری صورت بگیرد.
 4. حفاظ های اتوماتیک یا برقی : این نوع از حفاظ ها نیز همانند ریلی ها می‌باشند با این تفاوت که به صورت اتوماتیک کنترل می‌شوند ، معمولا این نوع از حفاظ ها نیز یه صورت کرکره ای به سمت چپ و راست و بالا و پایین طراحی می‌شوند و مناسب برای درب انواع پارکینگ می‌باشند.
 5. حفاظ های پروفیلی و جاگلدانی : به این دسته فلاور باکس گارد نیزگفته می‌شود. شاید بتوان گفت اصلی ترین دلیل طراحی این نوع از حفاط ها افزایش مجتمع‌های مسکونی و همچنین اپارتمان‌ها و در پی آن کاهش متراژ باغچه و حیاط و فضای سبز ساختمان‌ها می‌باشد ، چرا که این نوع از حفاظ ها علاوه بر حفاظت از پنجره، دارای فضایی برای قراردادن گلدان و فلاور باکس ها می‌باشند و امروزه نیز بسیار طرفدار پیدا کرده است، زیرا علاوه بر اینکه حفاظ می‌باشد می‌توان به عنوان گلخانه‌ای کوچک نیز به ان نگاه کرد و با قرار دادن گل‌های متنوع، نمایی زیبا به ساختمان داد .
 6. حفاظ های تور آلومینیومی یا فنسی : این نوع از حفاظ ها معمولا مقاومت پایین‌تری به نسبت نمونه‌های دیگر دارد و بیشتر برای فضا‌های باز و در برخی مواقع بر روی پنجره‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد . این نوع حفاظ ها برای اطراف باغ ها و گلخانه ها استفاده می‌شود و معمولا برای اینکه حیوانات یا افراد ناشناس وارد باغ شما نشوند استفاده می‌شود.
 7. حفاظ های آکاردئونی و فرفورژه : حفاظ پنجره طرح فرفورژه نیز از دیگر انواع می‌باشد. این نوع از حفاظ ها علاوه بر اینکه دارای قیمت بسیار مناسب می باشند ، دارای تنوع بالا نیز می‌باشند و امنیت بالا نیز دارند به همین دلیل به یکی از پر‌طرفدار‌ترین حفاظ های اهنی پنجره تبدیل شده‌اند . فرفورژه از فلز ساخته شده است اما رنگ آن سیاه است و می‌توان گفت که طراحی فرفورژه در واقع تلفیقی بی‌نظیر از هنر و صنعت است. شما می‌توانید در حفاظ فرفورژه زیبایی و ظرافت را ببینید.


هر کدام از این موارد مناسب برای مکانی می‌باشند و شما باید بر اساس نمای ساختمان خود و کاربرد آنها یکی از انواع آن را انتخاب کنید و هرکدام دارای کاربردی متفاوت هستند و می توانید از قیمت‌های آنها با تماس با مشاورین و کارخانجات مطلع شوید و بر اساس بودجه خود نمونه مناسب را انتخاب کنید.

نصب حفاظ آهنی پنجره می‌تواند که مزیت‌های زیادی داشته باشد که در این قسمت برخی از مهم ترین این موارد را بررسی خواهیم کرد . همان‌طور که اشاره کردیم حفاظ های ایمنی در واقع گونه‌ای از سازه‌های امنیتی هستند که به منظور افزایش ایمنی و همنچین زیبایی ساختمان ها از انها استفاده می‌شود. برخی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده و نصب حفاظ‌ های آهنی عبارت است از :

۱ ) اولین و مهم ترین مزیت استفاده از حفاظ ها این است که از امکان خطرات و حوادث احتمالی همانند سقوط کاهش پیدا می‌کند یا به عبارتی دیگر این حفاظ ها باعث امنیت بیشتر به خصوص در ساختمان‌های بلند می‌شود .

۲ ) مزیت دیگر این است که استفاده از این حفاظ ها به نمای ساختمان جلوه و زیبایی خاصی می‌دهد . البته باید توجه داشت که حتما باید با توجه به دیگر مواردی که در نمای ساختمان استفاده شده است حفاظ را به درستی انتخاب کرد تا با دیگر قسمت‌ها سازگاری داشته باشد .

۳ )‌ حفاظ های آهنی دارای تنوع بالایی می‌باشند به طوری که مناسب هر سلیقه‌ای می توان که گزینه‌ی مناسب را یافت .

۴ ) کنترل نور یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از این گارد های ایمنی می‌باشد ، چرا که شما با استفاده از نوع مناسب با طرح مناسب می‌توانید نور خارجی که از طریق پنجره به محیط خانه وارد می‌شود را کنترل کنید .

۵ ) حفاظ های آهنی دارای استحکام و مقاوت بالا می‌باشند که در نتیجه ان طول عمر انها نیز بالا می‌باشد به طوری که سال های طولانی با نگه‌داری درست می‌توان که از انها استفاده کرد .

۶ ) نسبت به کارایی‌ای که دارند دارای قیمت مناسب و به‌صرفه‌ای می‌باشند ، البته قیمت این سازه‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد . اما در مجموع می‌توان گفت که مقرون‌به‌صرفه می‌باشد .

۷ ) نصب این حفاظ ها ساده می‌باشد و وقت زیادی را نمی‌گیرد و در زمان کوتاه می‌توانند که نصب شوند .

۸ ) تنوع بالا در رنگ و طرح نیز از دیگر مزایای حفاظ های پنجره می‌باشد .

در مقابل این مزیت ها ، معایبی نیز وجود دارد که برخی از مهم ترین انها عبارت است از :

۱ )‌ یکی از مشکلات مهمی که در ابتدای طراحی حفاظ های اهنی وجود داشت این است که در هنگام وقوع حوادث غیرمنتظره و اضطراری همانند آتش‌سوزی ، زمانی که نیاز به استفاده از پنجره‌ها می‌باشد این حفاظ ها میتوانست مشکلاتی را ایجاد کند اما در ادامه با نمونه های ریلی که قابلیت باز شدن در شرایط اضطراری را دارا هستند این مشکل تا حد خوبی حل شد .

۲ )‌ سنگینی و وزن بالا یکی دیگر از معایب این نمونه ها می‌باشد .

۳ )‌ دلگیر شدن خانه با نصب حفاظ های اهنی از دیگر مشکلات و معایب می‌باشد که در این شرایط بهتر است از نمونه های مناسب استفاده کنید تا مانع ورود نور نشود و باعث دلگیر شدن خانه شما نشود .

کاربردهای مختلف حفاظ پنجره را در این بخش بررسی خواهیم کرد. استفاده از حفاظ و ساخت آن برای پنجره ساختمان ها می‌تواند که به اهداف مختلفی صورت بگیرد ، یعنی اینکه در شرایط مختلف به منظوری خاص از انواع حفاظ ها استفاده می‌شود ، برخی از مهم‌ترین این موارد عبارت است از :

۱ ) در ساختمان های قدیمی و یا ویلا‌های تک طبقه ممکن است که از حفاظ ها برای زیبایی نمای ساختمان اسفاده شود ، پس می‌توان گفت به عنوان سازه‌ای برای نما دادن به ساختمان می‌توان که از انواع حفاظ های پنجره استفاده کرد. اگر که می‌خواهید به این عنوان از این سازه استفاده کنید نمونه‌های فلاور باکس و همچنین فرفورژه و یا سی ان سی شده از گزینه‌های مناسب می‌باشند .

۲ ) مانعی در برابر نور نیز می‌تواند از دیگر کاربرد‌های حفاظ ها باشد چرا که برخی از ساختمان ها به خصوص ساختمان های بلند ممکن است که در معرض شدید نور خورشید و یا دیگر نور‌های مصنوعی قرار گیرند، استفاده از حفاظ ها تا حد خوبی می‌تواند که مانع ورود نور شود.

۳ ) به عنوان حفاظی در برابر کودکان و حیوانات خانگی نیز می‌توان از این حفاظ ها استفاده کرد و خطر سقوط را از بین برد .


۴ ) برای بالا بردن امنیت و جلوگیری از سرقت نیز از این حفاط ها به خصوص در ساختمان هایی که پنجره‌های انها به خیابان و کوچه باز می‌شود کاربرد دارد .

خرید حفاظ پنجره می‌تواند از تمامی مراکزی که این محصولات را تولید و طراحی می‌کنند صورت بگیرد ، اما باید که قبل از انتخاب نمونه مناسب، حتما به برخی از نکات مهم توجه داشته باشید که برخی از مهم ترین انها عبارت است :

۱ ) با توجه به موقعیت و وضعیت ساختمان باید که از نمونه مناسب استفاده کنید ، چرا که حفاظ ها تاثیر زیادی بر روی نورگیری خانه شما و همچنین نمای ساختمان دارند پس حتما باید از نمونه‌های مناسب استفاده شود .

۲ ) باید سایز حفاظ ها درست به اندازه پنجره مورد‌نظر ساخته شود چرا که کوچکتر و یا بزرگ‌تر بودن حفاظ به نمای ساختمان اسیب وارد می‌کند .

۳ ) حتما به هماهنگی حفاظ با سایر قسمت‌ها توجه داشته باشید تا ناسازگاری ایجاد نشود .

۴ ) حتما به نحوه نصب دقت کنید ، حفاظ ها باید که به صورت محکم در جای خود نصب شوند تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود .

۵ )‌ حتما سعی کنید که از یک جای معتبر سفارش حفاظ ساختمان خود را بدهید .

نصب حفاظ آهنی پنجره از موارد مهم در بحث حفاظ ها می‌باشد ، چرا که عدم نصب درست این سازه‌ها بر روی پنجره می‌تواند حتی مشکلات و اسیب‌های غیرقابل‌جبرانی را وارد کند. پس حتما باید توجه داشته باشید که به درستی مراحل نصب طی شود . اگر بخواهیم که به صورت کلی مراحلی که برای خرید و نصب حفاظ ها طی کنید را بیان کنیم این مراحل عبارت است از :

۱ ) انتخاب نمونه مناسب : اولین مرحله این است که شما با توجه به شرایطی که دارید بهترین گزینه از حفاظ ها را انتخاب کنید. معمولا حفاظ های از فولاد یا آهنی دارای مقاومت بالاتر و همچنین ایمنی بیشتر می باشند ، البته باید توجه داشته باشید که دارای قیمت بالاتری نیز به نسبت نمونه‌های دیگر می باشند.

علاوه بر جنس حفاظ، شما باید بر اساس نوع کارکرد نیز حفاظ خود را انتخاب کنید به عنوان مثال اینکه حفاظ شما ریلی یا اتوماتیک باشد .

۲ ) اندازه‌گیری دقیق : اندازه‌گیری دقیق پنجره‌ها و در ادامه ساخت حفاظ ها در اندازه‌ای مناسب مرحله دوم است که دارای اهمیت می‌باشد، زیرا که اگر در اندازه‌گیری اشتباهی رخ دهد در فرایند نصب تاثیر می‌گذارد . در هنگام اندازه‌گیری باید که محل پیچ و جوش هایی که قرار است بخورد نیز علامت‌گذاری شود .

۳ ) قسمت‌هایی که در مرحله اندازه‌گیری علامت زده بودیم را باید اکنون با استفاده از دستگاه‌های خاص سوراخ کنیم .

۴ )‌ حفاظ از قسمت‌های تعیین شده، جا زده می‌شود و با جوشکاری و همچنین پیچ و مهره‌های مورد‌نظر نصب و محکم می‌شود .


نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که نصب حفاظ های پنجره کاری تخصصی می‌باشد و بهتر است که توسط کارشناس مربوط به خود صورت بگیرد. در بیشتر مواقع همان نمایندگی‌هایی که انواع حفاظ ها را تولید و طراحی می‌کنند ، متخصصین را برای نصب به محل موردنظر می‌فرستند، پس عملا برای شخص شما فقط انتخاب طرح و نوع حفاظ باقی می‌ماند که باید با بررسی شرایط بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید .

قیمت حفاظ پنجره به عوامل مختلفی بستگی دارد ، در ادامه این قسمت از مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و برخی از مهم‌ترین عواملی که بر روی قیمت حفاظ های پنجره در بازار تاثیرگذار است را بررسی خواهیم کرد . برخی از مهم ترین این موارد عبارت است از :

۱ ) نوع حفاظ : حفاظ های پنجره دارای انواع مختلف می‌باشند ، بدیهی می‌باشد که بسته به نوع هر حفاظ هزینه و قیمت ان نیز متفاوت می‌باشد به عنون مثال حفاظ آهنی اتوماتیک دارای قیمت بیشتری می‌باشد .

۲ ) کارخانه تولیدی : بسته به این که شما از کدام برند سفارش محافظ را داده‌اید نیز از دیگر موارد مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت می‌باشد چرا که در مواردی ممکن است که برخی از مراکز تولید به دلیل شهرت خود هزینه‌های اضافی را از مشتری دریافت کنند .

۳ ) متراژ : با توحه به اندازه پنجره شما و متراژی که قرار است که از حفاظ ها استفاده کنید هزینه ها ممکن است که کم و زیاد باشد ، به همین دلیل متراژ از دیگر مواری می‌باشد که بر روی قیمت حفاظ ها تاثیر دارد .

۴ ) طرح : از دیگر موارد مهم که می توان گفت، طرح و شکل حفاظ می‌باشد به طوری که هر چقدر دارای طرح پیچیده باشد قیمت بیشتری نیز خواهد دلشت .

۵ ) جنس حفاظ : از دیگر موارد بسیار مهم که بر روی قیمت حفاظ ها دارای تاثیر مستقیم می‌باشد جنس حفاظ می‌باشد. حفاظ ها دارای انواع جنس‌های مختلف همانند فلزی ، آهنی ، استیل ، چوبی و ... می‌باشد که هر کدام دارای هزینه‌های متفاوت از یکدیگر می باشند .

البته این نکته را نیز به یاد داشته باشید معمولا حفاظ ها دارای نمونه‌های مختلف در بازه‌های قیمتی متفاوت می‌باشند به طوری که بیشتر افراد با هر مقدار بودجه‌ای می توانند که یکی از انواع حفاظ های پنجره‌ای را تهیه کنند .

خرید حفاظ آهنی پنجره را بهتر است که از کمپانی معتبری تهیه کنید تا علاوه بر اینکه کیفیت مناسب داشته باشند، روند نصب و طراحی آن نیز بهتر صورت بگیرد . آهن سازه یکی از بهترین گزینه‌هایی می‌باشد که شما می‌توانید انواع حفاظ ها را در انواع مختلف از جمله حفاظ های پنجره ، حفاظ های دیوار ، حفاظ های در و ... خریداری کنید.

گروه صنایع نرده آهن سازه یکی از معتبر‌ترین‌ها در بین گروه‌های داخلی می‌باشد که از سال 1387 فعالیت خود را آغاز نموده است و در این 13 سال سابقه خود توانسته است که چیزی بالغ بر 3000 پروژه را با موفقیت و رضایت صد‌در‌صدی مشتری اجرا کند. آهن سازه انواع حفاظ های مختلف را از نظر کاربرد و جنس با بهترین مواد اولیه به تولید می‌رساند.‌ به طور کلی اگر بخواهیم برخی از مهم ترین مزیت‌های تهیه حفاظ از گروه آهن سازه را بیان کنیم برخی از مهم ترین انها عبارت است از :

۱ ) این گروه دارای سابقه‌ای درخشان می‌باشد که توانسته در این سال‌های فعالیت خود پروژه‌های مختلفی را در سراسر کشور با موفقیت اجرا کند.

۲ ) آهن سازه انواع حفاظ از جمله حفاظ های پنجره در انواع مختلف همانند حفاظ پنجره ساده ، حفاظ پنجره فرفورژه ، حفاظ پنجره متحرک و همچنین انواع حفاظ های دیواری همانند حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب ، سرنیزه حفاظ و ... و یا انواع حفاظ های مربوط به درب که عبارت است از حفاظ آکاردئونی ، درب اکاردئونی ساده ، درب اکاردئونی دوجداره ، درب اکاردئونی دوبل ، درب اکاردئونی ایتالیایی ، درب اکاردئونی پیچی و ... را دارا می‌باشد.

۳ )‌ نصب دقیق و به‌موقع در کوتاه‌ترین زمان

۴ ) دارای کادری مجرب که شما می‌توانید به راحتی با انها ارتباط برقرار کنید و نمونه مناسب از حفاظ خود را تهیه کنید .

۵ ) قیمت مناسب به نسبت کیفیتی که ارائه می شود .

۶ ) استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت که در نتیجه، محصولات این برند دارای استحکام و طول عمر بالا می‌باشد .

۷ ) خدمات پس از فروش نیز از دیگر مزیت‌های خرید از آهن سازه می‌باشد . به طوری که بعد از سفارش و تحویل محصول خود می‌توانید که از این خدمات بهره‌مند شوید .خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته‌ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه‌ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله‌ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع درب‌های شیشه‌ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره‌های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می‌دهد.


نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09127800603 ارسال پیام در واتساپواتساپ ارسال پیام در سروشسروش ارسال پیام در ایتاایتا ارسال پیام در روبیکاروبیکا