حفاظ نرده پیچکی پیچی

در کارگاه صنایع فلزی آهن سازه ، نرده آهنی شاخ گوزنی روی دیوار با توجه به نیاز مشتریان عزیز در هر ابعاد و اندازه ای قابل تولید می‌باشد. ولی بطور معمول حفاظ شاخ گوزنی با ابعاد و تراکم ذیل تولید می‌شود. از نظر طولی به ‌طور معمول نرده آهنی پیچکی در شاخه‌های ۲ متری در ارتفاع‌های 50 سانتیمتر تا 120 سانتیمتر ساخته می‌شود. عرض نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی با توجه به ارتفاع از ۵۰ سانتیمتر تا ۷۰ و بیشتر می تواند می‌باشد.

حفاظ نرده پیچکی حفاظ نرده پیچی
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us