آشنایی با انواع حفاظ

امروزه، حفاظ های روی دیوارها یکی از مؤثرترین و زیباترین روش های حفاظتی برای منازل، باغ ها و ویلاها محسوب می شوند. انتخاب حفاظ مناسب و نصب آن به درستی، علاوه بر ایجاد امنیت، زیبایی و شکوه به فضای خارجی منزل می بخشد. در این مقاله، با انواع حفاظ های روی دیوار و روش های نصب و رنگ کوره ای آشنا خواهیم شد. حفاظ فلزی یکی از محبوب ترین انواع حفاظ روی دیوار است. این حفاظ ها از جنس فلز ساخته می شوند و با توجه به نوع متریال و طراحی، می توانند از زیبایی خاصی برخوردار باشند. نصب حفاظ فلزی به دیوار با استفاده از پیچ و مهره های مخصوص صورت می گیرد که این روش از نظر استحکام و پایداری بسیار موثر است. حفاظ شاخ گوزنی یکی از جذاب ترین انواع حفاظ روی دیوار محسوب می شود. با الهام از طبیعت، این حفاظ ها از شاخه های فلزی به شکل شاخه های درختان ساخته شده اند که به فضای خارجی زیبایی و زندگی می بخشند. نصب این نوع حفاظ ها نیز به وسیله پیچ و مهره و گاهی با استفاده از جایگزینی برخی شاخه ها صورت می گیرد.

لیست قیمت نرده حفاظ نرده دیوار شاخ گوزنى بوته اى

حفاظ طرح مختلف

حفاظ بوته ای با استفاده از آهن ساخته می شوند که به شکل بوته های گیاهان طبیعی طراحی شده اند. این نوع حفاظ ها از جنبه زیبایی و طبیعت گرایی بسیار جذاب هستند و مناسب برای فضاهایی با طراحی ویلایی و گلخانه ای می باشند. حفاظ نیزار یکی از حفاظ های سنتی و زیبا محسوب می شود که از جنس آهن ساخته می شود. این حفاظ ها با استفاده از آهن های ضخیم و مقاوم، ایجاد یک احساس دوست داشتنی و طبیعی به فضا می دهند. نصب حفاظ نیزار به وسیله پیچ و مهره و گاهی با استفاده از قالب های مخصوص انجام می شود. حفاظ سرنیزه ای یکی از حفاظ هایی است که با استفاده از سیم های فلزی ساخته می شود و به شکل سرنیزه هایی زیبا و محکم طراحی شده اند. این حفاظ ها از نظر امنیتی بسیار مؤثر هستند و به ویژه برای حفاظت از حیوانات و کودکان مناسب می باشند. نرده حفاظ شاخ گوزنی نوعی از حفاظ شاخ گوزنی است که به شکل نرده های فلزی با طرح شاخه های درختان ساخته می شوند. این نرده ها از نظر زیبایی و استحکام بسیار مناسب هستند و به فضای خارجی زیبایی و جذابیت می بخشند. حفاظ روی درب نوعی از حفاظ است که بر روی درب ها نصب می شود. این حفاظ ها معمولاً از جنس فلز ساخته می شوند و به دیزاین درب ها متناسب با شکل و ابعاد آن ها طراحی می شوند.

قیمت نرده حفاظ نرده دیوار

حفاظ دیواری چیست

حفاظ دیواری نوعی از حفاظ است که به شکل مستقیم بر روی دیوار منزل نصب می شود. این حفاظ ها می توانند از جنس فلز یا آهن باشند و به شکلی زیبا و متناسب با طراحی خارجی منزل طراحی می شوند. برای نصب و رنگ کوره ای حفاظ های روی دیوار، ابتدا باید محل نصب انتخاب شود و سپس با استفاده از ابزار مناسب، حفاظت به دیوار نصب می شوند. سپس با استفاده از رنگ کوره ای با کیفیت، حفاظ ها رنگ آمیزی می شوند که این کار به آن ها زندگی بیشتری می بخشد و از خوردگی و زنگ زدگی آن ها جلوگیری می کند. با انتخاب حفاظ روی دیوار مناسب و اجرای دقیق نصب و رنگ کوره ای، می توانید امنیت و زیبایی فضای خارجی منزل خود را به حداکثر برسانید.

خرید و قیمت نرده حفاظ نرده دیوار لیست قیمت نرده حفاظ نرده دیوار شاخ گوزنى بوته اى لیست قیمت نرده حفاظ نرده دیوار شاخ گوزنى بوته اى لیست قیمت نرده حفاظ نرده دیوار شاخ گوزنى بوته اى لیست قیمت نرده حفاظ نرده دیوار شاخ گوزنى بوته اى قیمت نرده حفاظ نرده دیوار قیمت نرده حفاظ نرده دیوار لیست قیمت نرده حفاظ نرده دیوار شاخ گوزنى بوته اى لیست قیمت نرده حفاظ نرده دیوار شاخ گوزنى بوته اى لیست قیمت نرده حفاظ نرده دیوار شاخ گوزنى بوته اى
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912