نرده حفاظ شاخ گوزنی در کرج


ساخت انواع حفاظ نرده دیوار در کرج و استان البرز . مرکز خرید نرده حفاظ آهنی دیوار حیاط در کرج، کردان، ساوجبلاغ، نظر آباد، اشتهارد، فردیس و طالقان از شهرهای اطراف استان البرز . شاخ گوزنی در چند سال اخیر یکی از طراحی های مهم و ضروری در مورد ساختمان ها و بناهای در حال ساخت در معماری جدید جایگزین انواع دیگر نرده ها شده است به عبارتی ساده تر شاخ گوزنی نسل سوم حفاظ ساختمان است که تا کنون توانسته هم در عرصه طراحی و امنیت ساختمان به محصولی بی رقیب تبدیل شود .با توجه به این موضوع که نرده حفاظ های قبلی از نظر مهندسی طراحی نشده بودند و نقاط ضعف زیادی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود که عملا این گونه از نرده دیوار ها کارایی لازم را ندارند و همین موضوع سبب شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حصارهای نسل دوم و سوم استفاده کنند .

حفاظ شاخ گوزنى کرج

نصب نرده حفاظ ساختمان ها و ویلا در کرج و کردان و اطراف آن بخش جدایی ناپذیر از امنیت ساختمان هستند. سربازانی فولادین و نیزه به دست که سر دیوار ایستاده اند تا کسی مزاحم آسایش ساکنان ساختمان نشود. اما موقع انتخاب نوع حفاظ و زمان نصب آن به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟ با ما همراه باشید تا سیر تا پیاز حفاظ ها را برایتان تعریف کنیم.

موقع خرید یا مذاکره با سازنده نرده حفاظ کرج چه چیزهایی را باید مشخص کنیم؟ پارامترهای زیر را بشناسید تا حرفه ای تر با او برخورد کنید!

۱- جنس حفاظ در کرج : همان طور که گفتیم تقریباً همه حفاظ های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد یا به قول خودمانی اش آهنی هستند. پس این یکی را می توان از لیست دغدغه ها خط زد.

۲- ارتفاع حفاظ در کرج : حفاظ ها به طور معمول با ارتفاع یک تا یک ونیم متر ساخته می شوند. ارتفاع از مهم ترین چیزهایی است که روی قیمت حفاظ اثرگذار است. ضمن این که برای کاربردهای خاص می توانید ارتفاع دلخواه خود را انتخاب کنید.

۳- تراکم حفاظ در کرج : تعداد میله های عمودی در هر متر عرض حفاظ، تراکم آن را مشخص می کند. هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میله های عمودی به هم نزدیک تر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله ها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایین تر می آید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود می آورد.

۴- نوع حفاظ در کرج : حفاظ های فولادی در می تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری و یا لیلیوم باشند. اصلاً نگران این اسم ها نباشید! در ادامه تک تک آن ها را به شما معرفی می کنیم.

 • عناوین برخی از این نرده حفاظ های طراحی شده نسل دوم و سوم عبارتند : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ نیزار. دسته اول حفاظ با توجه به اشکال موجود در طبیعت و پیروی از شکل شاخ های گوزن طراحی شده است .و در نین خریداران خصوصا کشور ایران که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بود بسیار محبوب شد و به سرعت این محصول توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند.، به شکلی که حدود ۸۵% از بازار نرده های تولید و نصب شده در مناطق مختلف ، از نوع شاخ گوزنی می باشد. این نسل از حفاظ روی دیوار از طرف مراجع انتظامی و تامین امنیت هم به نوعی تایید میشده و بسیاری از خود این مناطق از این نوع حفاظ روی دیوار استفاده میکنند. اگر شاخ گوزنی را بر روی زمین گذاشته و به صورتی نصب کنیم در ارتفاع های ۹۰به بالا عبور یا پرش از روی آن تقریبا امری غیر ممکن و بسیار خطرناک محسوب میشود که بسیاری از افراد خبره هم از این کار اجتناب میکنند ، همان طور که در کلیه امور مرسوم است دزدان و سارقان معمولا از محل هایی که امنیت را تامین کرده اند در هر موضوعی دزدی نکرده و به سراغ موارد راحت تر میروند این امر هم برای نرده فلزی و نرده روی دیوار هم صادق است.از ویژگیهای این نوع فنس دیوار با توجه به آهن استفاده شده و رنگ آن میتوان به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب ، اطمینان از ماندگاری بلند مدت ، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده و کم هزینه بدون تخریب و اجرای ساده و اصولی این نوع از حصار است.در پایان نصب این گونه از محافظ ها میتوانید با ارامش خاطر و مدت زمان بیشتری را در طول شبانه روز بدون احساس خطر و ورود فوری سارقین با توجه به ویژگی های طراحی و کارامدی این نوع از حفاظ روی دیوار می توانید با خاطری راحت و بدون نگرانی از آن استفاده کنید.

  حفاظ شاخ گوزنی در کرج نوعی حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می شود. با نصب حفاظ روی دیوار (نرده دزدگیر دیوار) با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نیزه ای، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند. حفاظ شاخ گوزنی نوع پر استفاده ای از حفاظ ها است که به دلیل شباهت بسیار زیاد این نوع حفاظ به شاخ گوزن نام حفاظ شاخ گوزنی را برای آن انتخاب کرده اند. این نوع حفاظ در تراکم مختلف و با ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شود و معمولا استفاده از آن در کشور ایران و عراق رواج یافته و با گذشت زمان محبوبیت آن نیز در بین مردم بیشتر می شود.

  حفاظ لیلیوم کرج

  انتخاب حفاظ روی دیوار کرج در واقع شامل نکات بسیاری می شود. زمانی که شما میخواهید یک نرده حفاظ را انتخاب کنید باید بدانید که در واقع باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما هزینه های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید انتخاب شما نیز متنوع تر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه های اضافی هم خوب نخواهد بود. در این بخش شما را با عوامل موثر در انتخاب نوع حفاظ دیوار آشنا کنیم. کاربری حفاظ هم بسیار مهم است. شما باید امنیت حفاظ دیوار را حفظ کنید. باید در این زمینه انتخاب های خود را به دقت بررسی کنید. ارتفاع و همچنین پیچیدگی هایی که در این زمینه وجود دارد به شما اجازه خواهد داد که کار خرید و فروش حفاظ دیوار را به آسانی انجام دهید. اگر شما حتی در یک محل امن هم در وسط شهر زندگی کنید دست شما باز است که حفاظ های ساده ای مانند حفاظ های سرنیزه ای در کرج استفاده کنید. اگر شما در خارج از شهر زندگی می کنید، حفاظ دیوار می تواند شامل شاخ گوزن و یا نیزار می شود. شما همچنین می توانید از حفاظ های سنگین استفاده کنید.

  حفاظ شاخ گوزنی در کرج

  نرده حفاظ دیوار ساختمان ها بخش جدایی ناپذیر از امنیت ساختمان هستند. سربازانی فولادین و نیزه به دست که سر دیوار ایستاده اند تا کسی مزاحم آسایش ساکنان ساختمان نشود. اما موقع انتخاب نوع حفاظ و زمان نصب آن به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟ نرده های حفاظ در واقع باعث می شوند که شما بتوانید امنیت خانه خود را حفظ کنید. شاید تصور کنید که این کار راحت است اما در واقع نصب حفاظ دیوار یکی از کارهایی است که باید با دقت تمام انجام شود. البته دقت داشته باشید که موقع انتخاب حفاظ دیوار و همچنین نصب آن باید به چه نکاتی دقت کنید.

  حفاظ روی دیوار در کرج

  انتخاب حفاظ آهنی شاخ گوزنی در کرج و کردان و فردیس در واقع دربرگیرنده نکات بسیاری می شود. زمانی که شما می خواهید یک حفاظ را انتخاب کنید باید بدانید که به درستی باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را الی مرز زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما خرج های اکثریت را برای حفاظ در عقیده بگیرید برگزیدن شما نیز گوناگون تر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه های اضافی هم خوب نخواهد بود. در این دسته شما را با عوامل کارساز در گزینش نوع حفاظ شاخ گوزنی آشنا کنیم. حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین عواملی است که باید به آن دقت کنید.

  حفاظ کرج

  کاربری حفاظ هم زیاد مهم است. شما باید امنیت حفاظ شاخ گوزنی را حفظ کنید. باید در این زمینه گزینش های خود را به دقت بررسی کنید. بلندی و وانگهی پیچیدگی هایی که در این گویه وجود دارد به شما اجازه خواهد عدل که کار خرید و فروش حفاظ شاخ گوزنی را به آسانی انجام دهید. اگر شما حتی در یک محل امن هم در میان شهر حیات کنید دست شما باز است که حفاظ های ساده ای همانند حفاظ های سرنیزه ای بهره گیری کنید.

  حفاظ دیوار کرج

  قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج و اطراف چگونه محاسبه میگردد ؟

  قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج و حومه به عوامل مختلفی از جمله ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی ، تراکم شاخه های حفاظ شاخ گوزنی ، ضخامت به کار برده شده در میلگرد ، رنگ های استفاده شده ،نوع جوشکاری و شکل حفاظ آن وابسته است. اما در کل میشود گفت که هزینه این حفاظ به نسبت حفاظ های دیگر چندان بالا نمی باشد. حفاظ شاخ گوزنی در پنل های 2 متری و در تراکم 8 تا 15 شاخه اصلی که شاخه های فرعی به آنها متصل میشوند ساخته میگردد .ارتفاع استاندارد حفاظ شاخ گوزنی 90 سانت میباشد که این نوع حفاظ میلگردی در ارتفاع 50 تا 120 سانت قابل ساخت میباشد .

  نصب حفاظ شاخ گوزنی چه مزایایی دارد ؟

  1-عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن می باشد. 2-خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود. 3-تراکم بالای نیزه های موجود علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای حفاظ شاخگوزنی می باشد. 4-تراکم نیزه های موجود در حفاظ های شاخ گوزنی قابل تغییر می باشد. 5-در مورد عرض این حفاظ ها نیز به همین صورت می توان عمل نمود .

  نرده حفاظ برای روی دیوار در کدام مناطق کرج نصب میگردد ؟

  نصب انواع نرده حفاظ در تمام نقاط استان البرز از جمله شهرستان اشتهارد ، شهرستان ساوجبلاغ ، شهرستان طالقان ، شهرستان فردیس ، شهرستان کرج ، شهرستان نظرآباد قابل انجام است .

  چگونه میتوان لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی را دریافت کرد ؟

  برای دریافت لیست قیمت ها همواره می توانید با ارسال پیام در واتس اپ به شماره 09127800603 اقدام نمایید.

  حفاظ نرده روی دیوار کرج به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر زیبایی و امنیت در فضای خارجی خانه ها و محیط های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. نرده های حفاظ آهنی می توانند به طراحی و امنیت محیط شما ارزش افزوده دهند. در این مقاله به انواع نرده حفاظ آهنی روی دیوار کرج و مزایا و معایب هر یک از آنها می پردازیم. همچنین نکات مهمی را برای نصب و خرید حفاظ دیواری در کرج معرفی خواهیم کرد.

  نصب حفاظ دیوار کرج

  انواع نرده حفاظ آهنی روی دیوار کرج

  نرده حفاظ آهنی روی دیوار کرج انواع مختلفی دارد، از جمله:

  قیمت حفاظ دیوار در کرج

  حفاظ ساده سر نیزه ای

  حفاظ ساده سر نیزه ای از جمله پرکاربردترین و اقتصادی ترین گزینه ها برای حفاظ نرده روی دیوار کرج محسوب می شود. این نوع حفاظ دارای طراحی ساده ای با میله های عمودی و نیزه های بالا است که به دیوار نصب می شوند. این حفاظ ها به خوبی از مناظر زیبایی پیرامون بهره می برند و همچنین امنیت را افزایش می دهند.

  حفاظ شاخ گوزنی

  حفاظ شاخ گوزنی دارای طراحی زیبا و خاصی است که از شاخه های مشعلی به عنوان نیزه ها استفاده می کند. این حفاظ ها به محیط یک طراحی جالب و دلچسب می بخشند و در عین حال امنیت مطلوبی را ارائه می دهند. حفاظ شاخ گوزنی انتخاب عالیی برای افرادی است که به دنبال ترکیب زیبایی و امنیت هستند.

  بهترین نوع حفاظ نرده روی دیوار کرج

  حفاظ لیلیوم

  حفاظ لیلیوم با طراحی خاصی که به شکل گل های لیلیوم طراحی شده است، جلب توجه هر کسی را به خود می کشد. این نوع حفاظ ها به فضا احساسی زیبا و شادابی می بخشند. اما در عین حال از لحاظ امنیتی نیز عملکرد مناسبی دارند. حفاظ لیلیوم یک انتخاب مناسب برای فضاهایی است که به دنبال ترکیب زیبایی و جلب توجه هستند.

  حفاظ بوته ای خار

  حفاظ بوته ای خار دارای طراحیی کاملاً متفاوت و جذاب است. این حفاظ ها به شکل بوته هایی با خارهای تیز طراحی شده اند که به دیوار یک زیبایی خاص می بخشند. این نوع حفاظ ها به خوبی از نفوذ ورودی های غیرمجاز جلوگیری می کنند و در عین حال زیبایی فضا را حفظ می کنند.

  تولیدی حفاظ آهنی دیوار در کرج

  حفاظ نیزار

  حفاظ نیزار با طراحی مشعلی و زیبایی به دیوار افزوده می شود. این حفاظ ها از نیزه ها و پرهای نیزار به عنوان عناصر طراحی استفاده می کنند و به فضا جلب توجه می کنند. حفاظ نیزار همچنین از امنیت قابل قبولی برخوردار است و می تواند فضا را زیبا تر کند.

  حفاظ نخل مرداب

  حفاظ نخل مرداب دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی است که به شکل نخل های مرداب طراحی شده اند. این حفاظ ها به فضا یک جلوه استثنایی می دهند و امنیت را ارتقاء می دهند. حفاظ نخل مرداب یک انتخاب جذاب برای افرادی است که به دنبال حفاظی با طراحی خاص و منحصر به فرد هستند.

  نرده روی دیوار آهنی کرج

  بهترین نوع حفاظ نرده روی دیوار کرج

  بهترین نوع حفاظ نرده روی دیوار کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  حفاظ نرده شاخ کوزنی روی دیوار کرج

  انواع حفاظ و نرده کرج

  قبل از انتخاب بهترین نوع حفاظ برای دیوار خود، باید انواع مختلف حفاظ و نرده کرج را مطالعه کنید. هر نوع حفاظ دارای ویژگی ها و مزایا خاصی است. ممکن است حفاظ ساده سر نیزه ای برای یک دیوار مناسب باشد در حالی که حفاظ لیلیوم بهترین انتخاب برای یک فضای زیبا و شاداب باشد. بنابراین، انتخاب بهترین نوع حفاظ نیازمند مطالعه و ارزیابی دقیق است.

  حفاظ نرده شاخ کوزنی روی دیوار کرج

  نصب حفاظ دیوار کرج

  پس از انتخاب بهترین نوع حفاظ برای دیوار خود، مرحله بعدی نصب حفاظ است. نصب حفاظ دیواری در کرج نیازمند تخصص و تجربه است. بهترین روش برای نصب حفاظ به دیوار به توانایی یک تیم حرفه ای و متخصص اطلاع دارد. نصب صحیح حفاظ نه تنها زیبایی فضا را افزایش می دهد بلکه امنیت را نیز تضمین می کند.

  حفاظ نرده شاخ کوزنی روی دیوار البرز کرج

  خرید حفاظ دیواری کرج

  برای خرید حفاظ دیواری در کرج، ابتدا باید از مشخص کردن نیازها و سلیقه های خود آغاز کنید. سپس به دنبال فروشگاه ها و تولیدی های معتبر حفاظ در کرج بگردید. همچنین قبل از خرید، بهتر است از مشاوره تخصصی در مورد انتخاب بهترین حفاظ برای شما بهره بگیرید.

  حفاظ شاخ گوزنی مهرشهر

  قیمت حفاظ دیوار در کرج

  قیمت حفاظ دیوار در کرج به عوامل مختلفی مرتبط است. انواع حفاظ، جنس و کیفیت مواد مورد استفاده، ابعاد و اندازه حفاظ، نوع نصب و تعداد نیازمندی ها تأثیرگذار بر قیمت هستند. برای اطلاع از قیمت دقیق حفاظ دیوار در کرج، بهتر است با تولیدی ها و فروشگاه های مختلف تماس بگیرید و قیمت ها را مقایسه کنید.

  قیمت حفاظ شاخ گوزنی کرج

  تولیدی حفاظ آهنی دیوار در کرج

  برای تأمین حفاظ دیوار آهنی در کرج، بهترین راه انتخاب تولیدی معتبر و با تجربه است. تولیدی های حفاظ آهنی دیوار در کرج می توانند حفاظ های با کیفیت و با طراحی های متنوع ارائه دهند. همچنین ممکن است از خدمات نصب نیز برخوردار باشند تا به شما کمک کنند تا حفاظ را به دیوار نصب کنید.

  حفاظ شاخ گوزنی سهیلیه

  سفارش گارد ضد سرقت دیوار در کرج

  امنیت خانه و محیط تجاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گارد ضد سرقت دیوار می تواند از این جهت بسیار مؤثر باشد. اگر به دنبال افزایش امنیت محیط خود در کرج هستید، می توانید گارد ضد سرقت دیوار را سفارش دهید. این گاردها با طراحی های مختلف و ساختارهای متنوع آماده عرضه شده و می توانند امنیت را افزایش دهند.

  حفاظ شاخ گوزنی کرج

  شرکت آهن سازه

  شرکت آهن سازه یکی از تولیدی های برجسته در زمینه حفاظ آهنی و گارد ضد سرقت دیوار در کرج است. این شرکت با سال ها تجربه در این زمینه و تیم متخصص و حرفه ای، بهترین محصولات را با کیفیت بالا تولید می کند. همچنین خدمات نصب و مشاوره ارائه می دهد تا به مشتریان خود در انتخاب و نصب بهترین حفاظ ها کمک کند.

  حفاظ شاخ گوزنی کردان

  مزایا و معایب حفاظ نرده روی دیوار کرج

  حفاظ نرده روی دیوار کرج مزایا و معایب خود را دارا است. برای انتخاب بهترین نوع حفاظ، باید این موارد را در نظر داشته باشید.

  مزایا:

  1. افزایش امنیت محیط

  2. زیبایی و جلب توجه

  3. مقاومت در برابر عوامل جوی

  4. گزینه های طراحی متنوع

  معایب:

  1. هزینه نصب و تعمیرات

  2. ممکن است دید را مانع کند

  3. نیاز به نگهداری دوره ای

  حفاظ نرده روی دیوار کرج

  1. آیا حفاظ نرده روی دیوار کرج به افزایش امنیت کمک می کند؟

  بله، حفاظ نرده روی دیوار کرج می تواند امنیت محیط را افزایش دهد. این حفاظ ها از ورودی غیرمجاز جلوگیری کرده و افراد و محتویات محیط را محافظت می کنند.

  2. آیا انواع حفاظ و نرده کرج متنوع هستند؟

  بله، انواع حفاظ و نرده کرج بسیار متنوع هستند. از حفاظ ساده سر نیزه ای تا حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

  3. چگونه می توانم بهترین حفاظ را برای دیوار خود انتخاب کنم؟

  برای انتخاب بهترین حفاظ، ابتدا نیازمندی ها و سلیقه خود را مشخص کنید. سپس انواع مختلف حفاظ را بررسی کنید و با مشاوره تخصصی از متخصصین در این زمینه مشوره بگیرید.

  حفاظ شاخ گوزنى هشتگرد

  4. چه نکاتی برای نصب حفاظ دیوار کرج باید در نظر گرفت؟

  نکاتی مانند انتخاب محل نصب، تأمین تیم حرفه ای برای نصب، و استفاده از مواد با کیفیت برای نصب حفاظ بسیار مهم هستند.

  5. چگونه می توانم حفاظ دیواری در کرج خریداری کنم؟

  برای خرید حفاظ دیواری در کرج، به دنبال فروشگاه ها و تولیدی های معتبر محلی بگردید. همچنین از مشاوره تخصصی در انتخاب بهترین گزینه استفاده کنید.

  انواع حفاظ و نرده کرج

  6. چگونه می توانم قیمت حفاظ دیوار در کرج را مقایسه کنم؟

  برای مقایسه قیمت حفاظ دیوار در کرج، با تولیدی ها و فروشگاه های مختلف تماس بگیرید و قیمت ها را مقایسه کنید. همچنین از جزئیات مربوط به ابعاد و مواد استفاده شده نیز با دقت مطالعه کنید.

  7. چرا شرکت آهن سازه به عنوان یکی از تولیدی های برتر حفاظ آهنی دیوار در کرج معرفی می شود؟

  شرکت آهن سازه با سال ها تجربه در زمینه حفاظ آهنی و تیم متخصص و حرفه ای، بهترین محصولات با کیفیت تولید می کند. همچنین ارائه خدمات نصب و مشاوره تخصصی به مشتریان خود را فراموش نمی کند.

  حفاظ شاخ گوزنى کرج کردان

  حفاظ نرده روی دیوار کرج یک عنصر اساسی برای زیبایی و امنیت فضای خارجی خانه ها و مکان های تجاری است. انتخاب بهترین نوع حفاظ بستگی به نیازها و سلیقه شما دارد. با مطالعه انواع مختلف حفاظ و نرده کرج، می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین نصب حفاظ به توانایی تیم حرفه ای و تجربه دار مرتبط است. برای خرید و نصب حفاظ دیواری در کرج، مشاوره با تخصصی و مطالعه دقیق انواع حفاظ ضروری است. با انتخاب بهترین گزینه، امنیت و زیبایی فضای خارجی خود را تضمین کنید.

  نرده حفاظ روی دیوار
  انواع نرده حفاظ روی دیوار

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

  درب آکاردئونی
  حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  نرده حفاظ پنجره
  حفاظ پنجره آهنی

  آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب آهنی فرفورژه ویلایی
  درب ورودی حیاط ساختمان

  آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

  کرکره برقی
  کرکره برقی پارکینگ و مغازه

  کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

  جک درب پارکینگ
  جک درب پارکینگ

  جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

  درب شیشه ای اتوماتیک
  درب شیشه ای اتوماتیک

  نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

  پنجره upvc دوجداره
  پنجره upvc دوجداره

  نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

  پشتیبانی
  پاسخگو
  603 7800 0912