حفاظ روی آردواز و شیروانی

حفاظ روی آردواز

نرده حفاظ آهنی روی شیروانی آردواز : حفاظت و تأمین ایمنی محیط کار یا زندگی یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت ویژه ای می دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از درآمد خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می کنند.

حفاظ روی اردواز

طبیعتاً راه های تأمین امنیت متفاوت بوده که می توان به نصب دوربین های مداربسته، آژیرهای خطر و دزدگیر، و همچنین حفاظ های فیزیکی همچون نرده دیوار حیاط، حفاظ های روی دیوار و نرده فلزی محوطه اشاره کرد. حفاظ های فیزیکی یک عامل بازدارنده هستند که مانع از ورود افراد متجاوز به داخل محل کار یا زندگی می شوند.

یکی از اجزاء اساسی و جدانشدنی هر بنایی ، سقف های شیروانی می باشند. سقف ها در هر منطقه و اقلیم آب و هوایی متفاوت با روش های گوناگونی ساخته می شوند. سقف های گنبد شکل، صاف، شیروانی، پولکی شکل و یا سقف های شیب دار از جمله سقف هایی هستند که در اقلیم های گوناگون کشور مورد استفاده قرار می گیرند یکی از استانهای ایران که از سقف های شیب دار یا آردواز بیشترین استفاده را دارد می توان به استان های شمالی کشور اشاره نمود. بر روی این شیروانی یا آردواز به دلایل امنیتی نرده حفاظ های دزدگیر قرار میدهند .

آردواز یا شیروانی سر درب می تواند در محافظت از نمای بیرونی ساختمان در مقابل کثیف شدن نقش داشته باشد. به صورت طبیعی انواع گرد و غبار و آلودگی های هوا بر روی نمای ساختمان ها می نشیند و با بارش باران و یا آب شدن برف های نشسته شده بر لبه بالایی ساختمانها، با خود مواد تیره ناشی از آلودگی گرد و غبار و دوده اتومبیل ها را جاری کرده و باعث کثیف شدن و تیره شدن نمای ساختمان ها خواهند شد. آردواز چتری است که از نمای ساختمان در برابر این تیره گی دفاع می کند و باعث دوام زیبایی نمای ساختمان می شود.

خرید آردواز شیروانی سر درب از این قسمت
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912