حفاظ روی آردواز و شیروانی

حفاظ روی آردواز

نرده حفاظ آهنی روی شیروانی آردواز : حفاظت و تأمین ایمنی محیط کار یا زندگی یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از درآمد خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می‌کنند.

حفاظ روی اردواز

طبیعتاً راه‌های تأمین امنیت متفاوت بوده که می‌توان به نصب دوربین‌های مداربسته، آژیرهای خطر و دزدگیر، و همچنین حفاظ‌های فیزیکی همچون نرده دیوار حیاط، حفاظ‌های روی دیوار و نرده فلزی محوطه اشاره کرد. حفاظ‌های فیزیکی یک عامل بازدارنده هستند که مانع از ورود افراد متجاوز به داخل محل کار یا زندگی می‌شوند.

یکی از اجزاء اساسی و جدانشدنی هر بنایی ، سقف های شیروانی می باشند. سقف ها در هر منطقه و اقلیم آب و هوایی متفاوت با روش های گوناگونی ساخته می شوند. سقف های گنبد شکل، صاف، شیروانی، پولکی شکل و یا سقف های شیب دار از جمله سقف هایی هستند که در اقلیم های گوناگون کشور مورد استفاده قرار می گیرند یکی از استانهای ایران که از سقف های شیب دار یا آردواز بیشترین استفاده را دارد می توان به استان های شمالی کشور اشاره نمود. بر روی این شیروانی یا آردواز به دلایل امنیتی نرده حفاظ های دزدگیر قرار میدهند .

آردواز یا شیروانی سر درب می تواند در محافظت از نمای بیرونی ساختمان در مقابل کثیف شدن نقش داشته باشد. به صورت طبیعی انواع گرد و غبار و آلودگی های هوا بر روی نمای ساختمان ها می نشیند و با بارش باران و یا آب شدن برف های نشسته شده بر لبه بالایی ساختمانها، با خود مواد تیره ناشی از آلودگی گرد و غبار و دوده اتومبیل ها را جاری کرده و باعث کثیف شدن و تیره شدن نمای ساختمان ها خواهند شد. آردواز چتری است که از نمای ساختمان در برابر این تیره گی دفاع می کند و باعث دوام زیبایی نمای ساختمان می شود.

خرید آردواز شیروانی سر درب از این قسمت

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us